Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 10:52   #8941
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Da, skupo je...

Eventualno nadokupiti svaki mjesec po jedan proizvod pa polako prijeći na cijelu liniju

A ostatak njege nadoknađivati sheet maskama, ili tu i tamo ubaciti koncentriraniju pužetinu, ginseng, ulje i tak to...

Uh, ja otkako sam na azijskoj, a nisam dugo, stalno imam nešto u dolasku, još nije prošao ni dan a da mi neka pošiljka nije na putu

Ali, ajde, uspijevam se koliko-toliko iskontrolirati pa ne naručujem odmah full sizeove (osim ako ih nema za konkretan proizvod, jel? )
ma ja i dalje preferiram samplove i jako mi je zao sto ih za pyunkang yul na ebayu nema. bar ne po nekoj normalnoj cijeni.
i previse je fantasticnih proizvoda da bi se ogranicila samo na jednu liniju. cak i da potrosim 150 dolara na cijelu pyunkang yul liniju, opet bi me vukle i druge stvari za isprobavanje, sto bi se totalno pretvorilo u preskup sport.

zato mozda i bolje ovako... malo kombiniram, malo se izvucem s testerima... i tako.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 19.10.2017., 10:56   #8942
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Ma nema na čemu, drago mi je da si našla što ti odgovara Meni je super kombinacija prirodne i azijske. A u azijskoj srećom imam kilometarsku wish listu Baš čekam da mi stigne hada labo premium, whamisa, pyunkang essence toner, innisfree aloe sleeping pack i crna mizon.
Hihihi, i ja čekam premium i pyunk. essence toner

I naravno da se nisam odmetnula od prirodne, baš sam si jučer smiksala novi uljni mix za tijelo i pokupila hidrolat i pasji trn u terri o.
kukumka is offline  
Old 19.10.2017., 11:15   #8943
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ma ja i dalje preferiram samplove i jako mi je zao sto ih za pyunkang yul na ebayu nema. bar ne po nekoj normalnoj cijeni.
i previse je fantasticnih proizvoda da bi se ogranicila samo na jednu liniju. cak i da potrosim 150 dolara na cijelu pyunkang yul liniju, opet bi me vukle i druge stvari za isprobavanje, sto bi se totalno pretvorilo u preskup sport.

zato mozda i bolje ovako... malo kombiniram, malo se izvucem s testerima... i tako.
Ja sam si naručila essence toner jer je mist kao za masnu kožu, a meni su obrazi dosta suhi, iako mi je t-zona masnjikava... Takva je nekako i tvoja koža, ak sam dobro zapamtila?

A financije...

Ja sam od prošlog mjeseca prešla na pola radnog vremena da budem više s djecom, imam jednu vrtićarku i jednu jasličarku, a izbivala sam po 12 sati dnevno, jedva sam ih viđala preko tjedna.

Al moj dobri muž mi je samoinicijativno uplatio na račun razliku plaće pa mi nije baš pomogao da se ovaj mjesec malo skuliram s narudžbama
kukumka is offline  
Old 19.10.2017., 11:17   #8944
Eto. Ja sam još i neke stvari od skintegre i ordinary uzela. Ali da nisam off topic... Zaključila sam da mrzim, ali baš mrzim, tester pakiranja, posebno za tekuće stvari. Cijena je obično dobra, super su za isprobavanje, ali izluđuju me te vrećice, uvijek mi previše proizvoda izađe, ne mogu (ili sam nesposobna) pošteno dozirati, ne da mi se prebacivat ih u bočice, ne sviđa mi se da stoje otvorene, makar samo imale rupicu, petljave su... ma baš #croatiantragedies
satin doll is offline  
Old 19.10.2017., 11:22   #8945
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Ja sam si naručila essence toner jer je mist kao za masnu kožu, a meni su obrazi dosta suhi, iako mi je t-zona masnjikava... Takva je nekako i tvoja koža, ak sam dobro zapamtila?
je.ali mist je tako jaaaaako hidratantan, a lagan da sam radije uzela njega.
essence bi mogao biti gusci (nemam ga medju samplovima pa nisam probala), a i imam doma jako puno esencija i sheet maski (s esencijama) pa sam izabrala mist.

i blaaago tebi za pola radnog vremena. da mogu, odmah bih to potpisala.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 19.10.2017., 11:46   #8946
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Eto. Ja sam još i neke stvari od skintegre i ordinary uzela. Ali da nisam off topic... Zaključila sam da mrzim, ali baš mrzim, tester pakiranja, posebno za tekuće stvari. Cijena je obično dobra, super su za isprobavanje, ali izluđuju me te vrećice, uvijek mi previše proizvoda izađe, ne mogu (ili sam nesposobna) pošteno dozirati, ne da mi se prebacivat ih u bočice, ne sviđa mi se da stoje otvorene, makar samo imale rupicu, petljave su... ma baš #croatiantragedies
I ja ih mrzim.Zato sam pripremila bočice za bb kreme jer ću ja da poludim sa vrećicama.Ako mi se Hera svidi nagrabusila sam jer 40 ml u semplovima je duplo jeftinije od pakovanja u tubi.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 19.10.2017., 12:48   #8947
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
ne mogu (ili sam nesposobna) pošteno dozirati, ne da mi se prebacivat ih u bočice, ne sviđa mi se da stoje otvorene, makar samo imale rupicu, petljave su... ma baš #croatiantragedies
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
I ja ih mrzim.Zato sam pripremila bočice za bb kreme jer ću ja da poludim sa vrećicama.Ako mi se Hera svidi nagrabusila sam jer 40 ml u semplovima je duplo jeftinije od pakovanja u tubi.
no sikiriki ... vrećice su zakon, ja ih baš volim ... OK trpimo se, bolje mi je i to nego puknuti iznos za nešto što mi ne odgovara

jedva čekam što će Nikita zaključiti za Heru CC, ja je volim ... od full size me odbija samo cijena

većinu vrećica, ne samo u kozmetici - zatvaram s Stainless Steel Bulldog Clip Paper/Invoice/Closure Clip 75mm
bilo je linkova s manjim (ili većim) klipsama, zaboravila sam sejvati
ovo je dušu dalo i za vrećice s grickalicama, prašak za pecivo, tijesto ... odoh u OFF
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 19.10.2017., 12:53   #8948
cure,

LED ogledalo je super !!! stiglo nakon 17 radnih dana
ovaj čas nemam baterija da ih isprobam
ima kvačicu da je bijelo, možda ima još i roza ili zelene boje ...
čak i ako ne bude svjetlilo, imat će svoju "običnu" namjenu
sutra slijede slike jer tek večeras mogu do KiKa ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 19.10.2017., 13:11   #8949
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
cure,

LED ogledalo je super !!! stiglo nakon 17 radnih dana
ovaj čas nemam baterija da ih isprobam
ima kvačicu da je bijelo, možda ima još i roza ili zelene boje ...
čak i ako ne bude svjetlilo, imat će svoju "običnu" namjenu
sutra slijede slike jer tek večeras mogu do KiKa ...
znamo da ogledala i vage lažu mene malo strah da bi mi moglo pokazati čega sve na mom licu ima

ulja kave i baobaba naručena, kaktus je na čekanju dok ne potrošim nešto

gledam the ordinary ima tamo zanimljivih stvarčica...da li netko kombinira s azijskim proizvodima što i kako?
ines.a is offline  
Old 19.10.2017., 13:15   #8950
Ni ja nemam problem s vrećicama, ne smeta mi takva ambalaža.

A zatvaram ih onim običnim plastičnim kvačicama iz Spara. To zapravo nisu kvačice jer se ne mogu raširiti, nego se samo nataknu, ali to im je namjena - zatvaranje vrećica, i super su mi
kukumka is offline  
Old 19.10.2017., 13:24   #8951
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
cure,

LED ogledalo je super !!! stiglo nakon 17 radnih dana
ovaj čas nemam baterija da ih isprobam
ima kvačicu da je bijelo, možda ima još i roza ili zelene boje ...
čak i ako ne bude svjetlilo, imat će svoju "običnu" namjenu
sutra slijede slike jer tek večeras mogu do KiKa ...
Jedva čekam recenziju..
Svizac15 is offline  
Old 19.10.2017., 13:25   #8952
Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post

gledam the ordinary ima tamo zanimljivih stvarčica...da li netko kombinira s azijskim proizvodima što i kako?
Ja

Imam Buffet (koristim ga u jutarnjoj rutini poslije drugog tonera, prvi toner mi je Melano CC, onda CC serum, pa čekam pola sata, onda drugi toner pa Buffet).

Caffeine stavim ujutro i navečer ispod očiju nakon toniranja.

Squalane na suha područja (obrazi i oko očiju) na kraju jutarnje i noćne rutine.

Lactic 5 % dva puta tjedno u noćnoj rutini poslije seruma, s tim da pričekam poslije seruma barem 20-ak min jer Lactic ima niži pH.

Eto, ja tako, i zadovoljna sam. A Buffet sad trošim već drugu bočicu.
kukumka is offline  
Old 19.10.2017., 13:27   #8953
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post

Lactic 5 % dva puta tjedno u noćnoj rutini poslije seruma, s tim da pričekam poslije seruma barem 20-ak min jer Lactic ima niži pH.
Nije tema ali mene zanima ovo, pitala sam tamo pa nitko ne odgovara.
Kakav ti je taj lactic, ima li rezultata?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 19.10.2017., 13:54   #8954
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Nije tema ali mene zanima ovo, pitala sam tamo pa nitko ne odgovara.
Kakav ti je taj lactic, ima li rezultata?
Meni super, koristim ga jedno 3 mjeseca i fino mi omekšava kožu. I ten mi se dosta ujednačio, ali tu je kumovalo još dosta drugih proizvoda
kukumka is offline  
Old 19.10.2017., 14:04   #8955
Cure ovaj roler od zada
Ima ih po svakakvim cijenama cak i za 2 3 $ a svi mi isto zgledaju koji sad da narucim?
Ak uzmem ovog najjeftinijeg pa mi neka lopata dodje
andyca is offline  
Old 19.10.2017., 14:10   #8956
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Meni super, koristim ga jedno 3 mjeseca i fino mi omekšava kožu. I ten mi se dosta ujednačio, ali tu je kumovalo još dosta drugih proizvoda
imaš pp.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 19.10.2017., 14:11   #8957
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
vec me mm pitao kako to da vec dugo nismo dogovorile nikakvu razmjenu


Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Moj trenutak otrežnjenja je bio kad sam nešto čitala na mobu, mob ležao na stolu, a ja nagnuta nad njim. I odjednom se zgasi zaslon i ja ugledam svoj odraz i vidim kak mi cijelo lice visi prema dolje
Haha, točno ti zamišljam facu onak u odrazu na mobitelu

Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
I jeste skužile kak maže i uši? Ja taj dio potpuno zapostavljam, morat ću to promijeniti.
Ja sam neko vrijeme mazala stražnju stranu vrata jer sam to negdje vidjela, ali začas sam opet zaboravila...
XenaRatnica is offline  
Old 19.10.2017., 14:26   #8958
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Tu uljnu mješavinu ja odavno želim probati ali nikako doči do tog polisorbata.U biH ga nisam našla nigdje a sad u DE ne znam ni odakle da krenem tražiti.
Možda što pomogne: zovu ga i tween 80 ili tween 20 (80 mi većinom koristimo za uljne umivalice)
elly is offline  
Old 19.10.2017., 14:55   #8959
Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
znamo da ogledala i vage lažu mene malo strah da bi mi moglo pokazati čega sve na mom licu ima

ulja kave i baobaba naručena, kaktus je na čekanju dok ne potrošim nešto

gledam the ordinary ima tamo zanimljivih stvarčica...da li netko kombinira s azijskim proizvodima što i kako?
Ja sam si narucila ulje sipka i argana pa mogu nakon par tjedana javiti dojmove

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 19.10.2017., 15:22   #8960
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post



Haha, točno ti zamišljam facu onak u odrazu na mobitelu


Ja sam neko vrijeme mazala stražnju stranu vrata jer sam to negdje vidjela, ali začas sam opet zaboravila...
Ok, znači uši i stražnja strana vrata (mental note)
kukumka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.