Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 13:21   #7601
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ma, realno govoreći, šta te briga šta ti tamo neka ženska s nekog foruma ne vjeruje.
I to šta kažeš je potpuna istina

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ja mislim da bi te mogli skratit i prekrstit u tili da se ne zajebavamo s ovim turiruri slovima
Skoro da bi mogla i tražit službenu promjenu haha ... više se i ne sjećam zašto sam stavila tilurium... valjda sam nešto čitala pa mi se motalo po glavi... davno davno sam se registrirala...

Što se tiče nagomilavanja, šalje mi mama poruku da je zvala ova jedna s našeg lokalnog pazarića da je nabavila maslac i da će ga prodavat po 17kn pa ako joj triba da će joj stavit sa strane... Naravno mama odma triba li meni, da će uzet pa zamrznit... Realno ok, poskupio je, ali stalno poskupljuje i sve drugo, kad bi gomilala stvari samo jer je nečem skočila cijena trebalo bi mi skladište, a ne hladnjak/zamrzivač uvijek će bit negdje na nekoj akciji neka marka ispod 20kn, a imamo i masti Bogu hvala... osim za kreme u sve drugo bez problema umjesto masla stavim mast.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:29   #7602
Impulzivno sam kupila tri grudnjaka bez podstave u Lindexu, nikad nisam nosila takve i odjednom mi se nose. Baš su sexy Ali svi skupa su me došli 120 kuna, na sniženju pa još 50 posto sniženi
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:42   #7603
Nisam dosad probala njihovu robu. Kakvi su kvalitetom, omjer cijene i kvalitete?
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:50   #7604
Meni je ovo isto prvi put, imam samo njihov rajf Sestra je kupaći kupila i nosila cijelo ljeto i odličan joj je, prvenstveno zato što je preudoban. Tako se meni i ovi grudnjaci čine, ali bili bi mi preskupi da nisu na sniženju, početna cijena svakog je oko 170 kuna. I imaju mi divne krojeve odjeće, ali i dalje mi je to sve preskupo za studentski džep
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:38   #7605
Moja žena impulzivno kupuje robu, trenutno ne za sebe nego za dijete.. sad ne znam da li se to također konta pod ovu temu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:43   #7606
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Impulzivno sam kupila tri grudnjaka bez podstave u Lindexu, nikad nisam nosila takve i odjednom mi se nose. Baš su sexy Ali svi skupa su me došli 120 kuna, na sniženju pa još 50 posto sniženi
Ajme, ja takve obožavam. Onak, samo da žicu imaju i neku tanašnu tkaninu.

Sad želim u Lindex.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:42   #7607
Meni uopće nije nezamislivo da neki proizvođač kupi hrpu robe u veleprodaji, na sniženju, i da prelijepi staru etiketu.

Prošlo proljeće, kupila sam dosta specifične cipele u britanskom Primarku. Prodavali su ih samo u Britaniji, Irskoj i, ako se ne varam, Francuskoj - uglavnom, u dućanima koji su blizu Hrvatske ih nije bilo.

I neki dan naletim na instagram neke hrvatske wannabe dizajnerice, polupoznate (iz kategorije "cijena u inboks" ), vidim identične cipele, doslovce iste, samo s nekoliko nalijepljenih kristalića. A, velim, baš su specifične i nije ih teško prepoznati. Gledala sam ih iz svih uglova, na nijednoj slici se nije moglo točno vidjeti što piše unutra na ulošku, tj. činilo mi se da je uložak prelijepljen i da je skroz bijeli (koliko sam uspjela vidjeti). Uglavnom, žena je očito kupila hrpu zgodnih jeftilen cipela, po njima polijepila šarena stakalca i sad ih prodaje kao svoj dizajn.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:12   #7608
Vidim da je pošast toga sada, stalno mi iskaču razne baletanke i tenisice po FB-u sa šljokicama, trakicom, cirkonima, ukrasima, a užasno me podsjećaju oblikom i izgledom na one što se prodaju u Konzumu u onim izdvojenim košarama po 30-40kn snižene... Kupila par za preko ljeta, nije to neka kvaliteta, al ok za na kavu... Valjda naruče odnekud tako obične pa ih dekoriraju. Ok, treba se i toga sjetiti i imat malo mota, al isto mi nije ok to predstavljat kao svoj proizvod.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:50   #7609
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Meni je ovo isto prvi put, imam samo njihov rajf Sestra je kupaći kupila i nosila cijelo ljeto i odličan joj je, prvenstveno zato što je preudoban. Tako se meni i ovi grudnjaci čine, ali bili bi mi preskupi da nisu na sniženju, početna cijena svakog je oko 170 kuna. I imaju mi divne krojeve odjeće, ali i dalje mi je to sve preskupo za studentski džep
E super, baš ću i ja otići da pogledam.
Isto tako sam prije koju godinu naletila na sniženje grudnjaka i kupila jedan i bilo je odličan
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:08   #7610
Haaaj

Došla sam samo prijaviti da sam prošli tjedan bila na putu i impulzivno kupila modri sako, modru parku i bijelu majicu s mačkom. Sve mi treba, naravno

Baaaaj
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:16   #7611
baš si nešto kontam danas, trebao bi mi još jedan, 146. par čizama
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:55   #7612
Odoljela sam kupnji crne torbe.
Iako mi treba.
Ozbiljno.
Ova jedina crna nije više reprezentativna.
Imam samo još 1 bijelu, 2 smeđe, 2 tamnosive, jednu svjetlosivu, 1 bordo, 1 crvenu, 1 prugastu i 1 šarenu.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:02   #7613
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Odoljela sam kupnji crne torbe.
Iako mi treba.
Ozbiljno.
Ova jedina crna nije više reprezentativna.
Imam samo još 1 bijelu, 2 smeđe, 2 tamnosive, jednu svjetlosivu, 1 bordo, 1 crvenu, 1 prugastu i 1 šarenu.
Pih, ja ih imam duplo vise! Ali mi jos uvikek treba jos neka! Tjesim se jedino da ih svakodnevno mjenjam

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:06   #7614
Quote:
Lecos kaže: Pogledaj post
Pih, ja ih imam duplo vise! Ali mi jos uvikek treba jos neka! Tjesim se jedino da ih svakodnevno mjenjam

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
One koje ne koristim više nisam brojala, a ima ih isto još otprilike toliko. Trebalo bi ih zapravo baciti, ali mi je žao. Pa stoje u kutijama...
A redovito nosim 2-3... ostale povremeno...

I sad mi baš treba crna....
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 01:14   #7615
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
One koje ne koristim više nisam brojala, a ima ih isto još otprilike toliko. Trebalo bi ih zapravo baciti, ali mi je žao. Pa stoje u kutijama...
A redovito nosim 2-3... ostale povremeno...

I sad mi baš treba crna....
Meni treba siva.
Imam 4 crne, 2 konjak, jednu bijelu koja je dala svoje,jednu bijelo plavu. I jednu smedju.
To ove koje nosim.
Jao pa nemam tamnoplavu.
Ali siva bi mi bas bas dobro dosla. Necu kupovat, samo kazem, jel
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:19   #7616
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Meni treba siva.
Imam 4 crne, 2 konjak, jednu bijelu koja je dala svoje,jednu bijelo plavu. I jednu smedju.
To ove koje nosim.
Jao pa nemam tamnoplavu.
Ali siva bi mi bas bas dobro dosla. Necu kupovat, samo kazem, jel
... pa si trebala i mene podsjetiti...


Ne trebam plavu torbu, ne trebam plavu torbu, ne trebam plavu torbu... da, išla bi lijepo uz traperice i onaj tamnoplavi sako... a i tamnoplavi kardigan imam... ne trebam plavu torbu, ne trebam plavu torbu, ne trebam plavu torbu... ne trebam plavu torbu, ne trebam plavu torbu, ne trebam plavu torbu... ne trebam plavu torbu, ne trebam plavu torbu, ne trebam plavu torbu...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:22   #7617
ne kupujem torbe već godinama. prije sam ih skupljala u svim mogućim bojama onda sam shvatila da ionako cijelu zimu nosim jednu te istu i povremeno neku manju za izlazak. čekam dok umru ove koje imam i tek onda ću si kupit novu. na posao ionako nosim ruksak s laptopom pa mi torba traje stoljećima.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:59   #7618
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ne kupujem torbe već godinama. prije sam ih skupljala u svim mogućim bojama onda sam shvatila da ionako cijelu zimu nosim jednu te istu i povremeno neku manju za izlazak. čekam dok umru ove koje imam i tek onda ću si kupit novu. na posao ionako nosim ruksak s laptopom pa mi torba traje stoljećima.
Godinama? Kako ti to uspjeva?

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:35   #7619
nema mi normalnih smedjih gleznjaca NIGDJE.
s NISU ravne, u tome ne znam hodati.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:51   #7620
Quote:
Lecos kaže: Pogledaj post
Godinama? Kako ti to uspjeva?

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
pa kažem ti da na posao nosim ruksak, tu i tamo torbu. ne stignu se uništit, a pošto ih ne nosim često onda mi ni nisu zanimljive za kupovat.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.