Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 19:48   #9861
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Pa da. Veselim se Bacicu jako ok je sve za novi album za sada. H mi nije nesto jer sam htio latino regeton ali ajde. Samo steta messa sa singlovima zadnje 4 godine.

Bas je sad nekako tocno 4 godine od izlaska Hurem
Suprotno misljenju na forumu, H odlicno prolazi: 1. mjesto sluzbene ljestvice streaminga u HR, 6.7 milja na YT u mjesec dana (i dalje 200k dnevno)....
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 19.10.2017., 19:49   #9862
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Svjestan si da album prije prosinca neće biti objavljen?
Stvarno sam zbunjen. Svasta je rekla zadnjih mjeseci i mjenja odluka od jednog do drugog singla :ivoo:
Ludjaci is offline  
Old 19.10.2017., 19:53   #9863
Hoce li biti do 12 mjeseca 1m na fejsu? Jel prati neko lajkove?
Ludjaci is offline  
Old 19.10.2017., 19:53   #9864
Quote:
Ludjaci kaže: Pogledaj post
Stvarno sam zbunjen. Svasta je rekla zadnjih mjeseci i mjenja odluka od jednog do drugog singla :ivoo:
Gle, Severina, koliko odstupa od uobičajenih pravila tržišta u nekim aspektima, toliko ih se drži. Kada se albumi najviše kupuju? Pred Božić. Znači, ona će polovicom prosinca objaviti album, napraviti hype oko njega s očekivanjem da ga ljudi masovno kupe za Božić.
Ja,Lucifer is offline  
Old 19.10.2017., 19:55   #9865
Quote:
Ludjaci kaže: Pogledaj post
Hoce li biti do 12 mjeseca 1m na fejsu? Jel prati neko lajkove?
Mislim da FB više nije toliko relevantan. I da više nije takva svijest u društvu da ikoga boli briga koliko tko ima followera na FB. Mislim da danas nije to toliko bitno. Vjerujem da bi joj više milijun followera na Instagramu značilo.
Ja,Lucifer is offline  
Old 19.10.2017., 19:58   #9866
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Mislim da FB više nije toliko relevantan. I da više nije takva svijest u društvu da ikoga boli briga koliko tko ima followera na FB. Mislim da danas nije to toliko bitno. Vjerujem da bi joj više milijun followera na Instagramu značilo.
Vjerujem da kada izadje album i stvori se hype ide do 1m na IG.
Sto se fejsa tice, slazem se ali drago bi mi bilo da do kraja godine dodje do 1m.
Ludjaci is offline  
Old 19.10.2017., 20:23   #9867
I na Sevkinom i na Rozginom fejsu lajkovi lagano opadaju, jedino rastu kad izbace nesto novo i to narastu za samo par tisuca pa opet krene nazad.
Fejs je proslost, to koriste sve vise ovi stariji (od 25, 30 i dalje), a mladi se prebacuju na IG jer je pregledniji i ima puno manje mana nego fejs.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Taliman is offline  
Old 19.10.2017., 21:22   #9868
Kad vec pricamo o DUKu, sjecate li se koliko je mocnu saradnju imala s RTLom? Svaki dan prilog u Exkluzivu, u obicnim reklamnim blokovima najava turneje, specijalni intervju poslije porodjaja, nastupi u BB i Survivoru i na kraju su za Novu godinu prikazali njen koncert iz Zagreba. Toliko se mnogo pojavljivala na toj TV da su se pravile i fore na drustvenim mrezama.

Ocekujete li i sad isto?
Luka3 is offline  
Old 19.10.2017., 21:51   #9869
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Kad vec pricamo o DUKu, sjecate li se koliko je mocnu saradnju imala s RTLom? Svaki dan prilog u Exkluzivu, u obicnim reklamnim blokovima najava turneje, specijalni intervju poslije porodjaja, nastupi u BB i Survivoru i na kraju su za Novu godinu prikazali njen koncert iz Zagreba. Toliko se mnogo pojavljivala na toj TV da su se pravile i fore na drustvenim mrezama.

Ocekujete li i sad isto?
Ocekujem da ce i na rtl-u i na novoj, ali puno vise na rtl-u.
Mogla bi opet kod Sprajca, ali ovaj puta s ciljem promocije albuma.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Taliman is offline  
Old 19.10.2017., 21:55   #9870
Pa nema ni di bit na RTLu.. Nemaju vise trach emisiju..
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 19.10.2017., 21:58   #9871
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Pa nema ni di bit na RTLu.. Nemaju vise trach emisiju..
Ma na RTLu su sve emisije trach, nebi se cudio ni da je intervjuiraju u 321 kuhaj...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Taliman is offline  
Old 19.10.2017., 22:53   #9872
Rtl je krs od televizije. Jos malo bit ce gledani kao cmc.
Arial is offline  
Old 20.10.2017., 19:11   #9873
Quote:
Prošle sedmice pjevačica Danijela Martinović premijerno je predstavila spot za pjesmu “Telefon” koja je ujedno i najava njenog novog albuma. Danijela je drugačija, smjelija i zvuči drugačije. Za promjenu imidža najzaslužnija je njena dugogodišnja prijateljica i kolegica Severina, koja je i producentica spomenute pjesme. Zanimljiva je činjenica da je Severina pjesmu koja je bila napisana za nju poklonila Danijeli, smatrajući kako će je ona bolje i emotivnije iznijeti. Osim što njeguju dugogodišnje prijateljstvo, uskoro će dvije Dalmatinke snimiti i duet.

– Severina i ja smo djeca Splita. Odrasle smo na istim ulicama, išle u istu muzičku školu. Na počecima samostalnih karijera vodio nas je isti menadžer Edvin Softić, koji je i sada, nakon mnogo godina osoba koja je povukla prvi potez. On je na početku moje solo karijere bio moj prvi menadžer, kao i Severini, Tajči… Severinin i moj život je bio isprepleten dugo godina, ali posebno smo se zbližile radeći na mjuziklu „Naša bila štorija”. Pričale smo, dijelile neka iskustva, razmjenjivale mišljenja o svemu na način na koji to samo žene mogu i dotakle se mene. Seve mi je rekla: „Danijela imam pjesmu koja je odlična, ali, nekako, ja mislim da bi ti to mogla bolje…”.

Zaista nisam mogla vjerovati. Rekla mi je: „Meni je pisana, ali tebe je čekala, suđeno očigledno…”. Čim sam čula prve stihove znala sam da je riječ o velikoj pjesmi. Severina je odmah počela pričati o tome kako misli da bi spot trebao izgledati, kako aranžman treba zvučati, jednostavno je imala cijelu sliku u glavi, onako na licu mjesta. Rekla mi je: „Ti si zaključala najljepši dio sebe, ja ga vidim Danijela i vrijeme je da svi ostali to vide”. Uzela je ključić i otključala moju zaključanu škrinjicu – kaže Danijela za “Azru”.

Kakav odnos imate sa Severinom, na koji način njegujete i čuvate vaše prijateljstvo?

Severina nosi jednu nepodnošljivu lakoću postojanja u svemu. Kod nje nema problema, sve se može i sve radi uz osmijeh na licu, bez obzira koliko je život ponekad pokušao uzdrmati. Ta me snaga impresionirala i snažno motivirala. Družimo se, smijemo, pričamo o modi, slušamo muziku, zapravo, mnogo slušamo muziku i imamo svoje male ženske tajne.

Veliki zaokret pravite u svojoj karijeri, a ovim singlom najavljujete i novi album. Šta je to što publika može očekivati ovog puta, kada je riječ o pjesmama koje će se naći na albumu?

– Ovaj album moj je veliki muzički izazov. Novo ruho, novi zvuk. Trenutno smo u studiju i snimamo, radimo stotinu na sat. Ima toliko dobrih pjesama da zaista ne mogu izdvojiti neku, ali sljedeća pjesma koja će izaći za otprilike mjesec je duet sa Severinom, koju također autorski potpisuje Dragan Brajović Braja i prava je poslastica. Pjeva o dvije žene koje je ranio isti muškarac. Govorimo o temama koje nas okružuju, ali i o kojima se rijetko ko usudi pričati.
http://www.azramag.ba/intervju/danij...lo-samo-jacom/
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 20.10.2017., 21:36   #9874
700k na IG!!!

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Taliman is offline  
Old 21.10.2017., 09:21   #9875
Quote:
Taliman kaže: Pogledaj post
700k na IG!!!

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Reach joj je i dalje 'loš' kao da ima 250k.
KillsXO is offline  
Old 21.10.2017., 09:59   #9876
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Reach joj je i dalje 'loš' kao da ima 250k.
Al povecao joj se prosjek lajlova po slikama gledajuci zadnjih nekoliko slika , sad je oko 30000 što je i solidno za broj pratitelja s obzirom na odnos lajkova i pratitelja drugih pjevačica.
Najlajkanija joj ima skoro 56000 lajkova.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Taliman is offline  
Old 21.10.2017., 10:05   #9877
Quote:
Taliman kaže: Pogledaj post
Al povecao joj se prosjek lajlova po slikama gledajuci zadnjih nekoliko slika , sad je oko 30000 što je i solidno za broj pratitelja s obzirom na odnos lajkova i pratitelja drugih pjevačica.
Najlajkanija joj ima skoro 56000 lajkova.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
To je ok jer kad je imala 500k-600k imala je jedva 10k lajkova
KillsXO is offline  
Old 21.10.2017., 10:47   #9878
Daaa ja sam kraljicaaa ruskoga ruletaaa *tururururum puss puss kiss*

Daaa ja sam mnogimaaa ahilovaaa petaaaa *tururururum puss puss kiss*

Hazarder mi se popeo na 25% slejaza. Mislim da mu je to peak
Arial is offline  
Old 21.10.2017., 14:28   #9879
Top20 na Youtubeu
1 Hazarder
2 Otrove
3 Kuda Za Vikend
4 Italiana
5 Mrtav Bez Mene
6 Uno momento
7 Kao
8 More Tuge
9 Generale (Official video)
10 Tarapana
11 Krivi spoj
12 Hurem
13 Silikoni
14 Alcatraz
15 Gas gas
16 Storija (nez na šta se ovo odnosi tako im je registriano lol)
17 Dobrodošao u Klub
18 Sekunde
19 Ko me tjero
20 Mili moj
Guillotine is offline  
Old 21.10.2017., 14:33   #9880
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
Top20 na Youtubeu
1 Hazarder
2 Otrove
3 Kuda Za Vikend
4 Italiana
5 Mrtav Bez Mene
6 Uno momento
7 Kao
8 More Tuge
9 Generale (Official video)
10 Tarapana
11 Krivi spoj
12 Hurem
13 Silikoni
14 Alcatraz
15 Gas gas
16 Storija (nez na šta se ovo odnosi tako im je registriano lol)
17 Dobrodošao u Klub
18 Sekunde
19 Ko me tjero
20 Mili moj
A za šta je taj top20?
Štorija je pjesma iz NBŠ s Karanom, Danči....

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Taliman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.