Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 10:37   #261
Quote:
BlindDog kaže: Pogledaj post
Poznavanje propisa iz djelokruga radnog mjesta.
Zakoni, pravilnici, ...
Ja sam isto dobila poziv za testiranje za šalterski rad, točnije za sutra i ne znam što pogledati, koje zakone i pravilnie,,,ima li tko kakvu ideju?:
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:58   #262
Quote:
bjelovarčanka33 kaže: Pogledaj post
PIŠE TOČNO OVAKO
pozivamo vas na test znanja, trajati će sat vremena, ponesite osobnu
Quote:
guzelkiz kaže: Pogledaj post
Ja sam isto dobila poziv za testiranje za šalterski rad, točnije za sutra i ne znam što pogledati, koje zakone i pravilnie,,,ima li tko kakvu ideju?:


O kojem gradu se radi i kada vam je bio rok za prijavu?
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:13   #263
Quote:
wawrinka1 kaže: Pogledaj post
O kojem gradu se radi i kada vam je bio rok za prijavu?
testiranje je sutra ujutro u Zagrebu....
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:14   #264
Quote:
guzelkiz kaže: Pogledaj post
testiranje je sutra ujutro u Zagrebu....
o roku za prijavu nemem pojima, prijavila sam se on line...
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:38   #265
A ništa, javite nam kako je bilo i što sve bude na testiranju, sretnooo
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:45   #266
Quote:
wawrinka1 kaže: Pogledaj post
A ništa, javite nam kako je bilo i što sve bude na testiranju, sretnooo
Da, naravno budem,,nisam nikad bila u Fini na testiranju pa idem vidjeti da se znam pripremiti za next time....
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 16:27   #267
Quote:
guzelkiz kaže: Pogledaj post
Da, naravno budem,,nisam nikad bila u Fini na testiranju pa idem vidjeti da se znam pripremiti za next time....
Ja sam bila na testiranju za referenta u Sisku i nije bilo teško, ništa iz zakona, općenito o Fini, HNB, HUB i sl, sutra idem opet u Zg
suzx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:56   #268
Quote:
suzx kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na testiranju za referenta u Sisku i nije bilo teško, ništa iz zakona, općenito o Fini, HNB, HUB i sl, sutra idem opet u Zg
onda se vidimo u 9 i 45...ili si kasnije?
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:57   #269
Quote:
guzelkiz kaže: Pogledaj post
onda se vidimo u 9 i 45...ili si kasnije?
jesu pitanja na zaokruživanje ili moraš pisati odgovore?
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:00   #270
Quote:
guzelkiz kaže: Pogledaj post
jesu pitanja na zaokruživanje ili moraš pisati odgovore?
btw, malo prije sam čula, da za testiranje trebaš znati Zakon o platnom prometu i zakon o Fini,,,dakle lagali su, onda eventualno zakon o fini dolazi u obzir....
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:21   #271
Ako je u pitanju šalterski rad u FINI na blagajni, treba znati i Zakon o sprečavanju pranja novca i financiranja terorizma.
Testovi nisu na zaokruživanje, dobiješ papir s pitanjima i prazne papire na koje pišeš odgovore.
BlindDog is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:42   #272
Quote:
guzelkiz kaže: Pogledaj post
btw, malo prije sam čula, da za testiranje trebaš znati Zakon o platnom prometu i zakon o Fini,,,dakle lagali su, onda eventualno zakon o fini dolazi u obzir....
Baš me zanima da li će sve nabrojano biti na testu ,nekako sam uvjeren da ni radnice na šalteru ne znaju te zakone no s druge strane su to možda stavili da naprave neke razlike među zainteresiranima ( ako ih ima previše ).
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:34   #273
Zakon o platnom ima cca. 150 članka zakona, ajde Zakon o Fini je lagan, o ovaj o pranju novca nisam ni pogledala...no fina stalno traži kadar jer im isti stalno odlazi jer navodno ovi na šalterima mogu dosta naučiti ako imaju kliker i volje pa ih navodno banke vrbuju i ponude im duple plaće i više pa curke odu na bolje....a stalno su u kontaktu sa bankama, tako da ima nade za sve nas...
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:21   #274
Quote:
guzelkiz kaže: Pogledaj post
Zakon o platnom ima cca. 150 članka zakona, ajde Zakon o Fini je lagan, o ovaj o pranju novca nisam ni pogledala...no fina stalno traži kadar jer im isti stalno odlazi jer navodno ovi na šalterima mogu dosta naučiti ako imaju kliker i volje pa ih navodno banke vrbuju i ponude im duple plaće i više pa curke odu na bolje....a stalno su u kontaktu sa bankama, tako da ima nade za sve nas...
Hm,to je nekada bilo gotovo pravilo no mislim da banke više ne vrbuju ljude sa šaltera a ponajmanje da daju duple plaće .
Danas ta ekipa više mjenja poslove unutar fine pa postaje konkuretnija na tržištu a samim tim i napreduju unutar fine .
Naravno , to tebi baš ne mijenja na stvari što se tiče zaposlenja ali je korisno ako ( nadam se da hoćeš ) upadneš.

Što se tiče testa ,ne znam kakav je ali baci bar pogled na zakon o pranju novca , bar da u nekoliko rečenica znaš što je to i o čemu se radi.
Mislim da je korisnije znati o svemu nešto okvirno nego ostaviti prazan list .
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:34   #275
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Hm,to je nekada bilo gotovo pravilo no mislim da banke više ne vrbuju ljude sa šaltera a ponajmanje da daju duple plaće .
Danas ta ekipa više mjenja poslove unutar fine pa postaje konkuretnija na tržištu a samim tim i napreduju unutar fine .
Naravno , to tebi baš ne mijenja na stvari što se tiče zaposlenja ali je korisno ako ( nadam se da hoćeš ) upadneš.

Što se tiče testa ,ne znam kakav je ali baci bar pogled na zakon o pranju novca , bar da u nekoliko rečenica znaš što je to i o čemu se radi.
Mislim da je korisnije znati o svemu nešto okvirno nego ostaviti prazan list .
uuuuh već mi se sviđa....pranje novca....bacam pogled i javljam se sutra sa dojmovima...nadam se da neće biti flop.
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:44   #276
Quote:
guzelkiz kaže: Pogledaj post
uuuuh već mi se sviđa....pranje novca....bacam pogled i javljam se sutra sa dojmovima...nadam se da neće biti flop.
Nadam se da te nisam naveo na krivi trag i time zeznuo no znajući te poslove teško mi je povjerovati da će biti tako detaljni i zeznuti.

Javi sutra,baš me zanima ..
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:16   #277
Quote:
guzelkiz kaže: Pogledaj post
onda se vidimo u 9 i 45...ili si kasnije?
Ja sam u 14h, kažem ono što sam ja pisala bilo je lagano, neka pitanja i na zaokruživanje, u drugom krugu sam išla na psihologijsko testiranje u Vukovarsku...sada će možda biti drugačije, jer će sigurno biti više ljudi. Sretno svima koji idu
suzx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:08   #278
Quote:
suzx kaže: Pogledaj post
Ja sam u 14h, kažem ono što sam ja pisala bilo je lagano, neka pitanja i na zaokruživanje, u drugom krugu sam išla na psihologijsko testiranje u Vukovarsku...sada će možda biti drugačije, jer će sigurno biti više ljudi. Sretno svima koji idu
Isto Zagreb? Znas li ti mozda kada je bio zadnji dan prijave?

Sretno i tebi Javi kako bi
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:28   #279
Quote:
wawrinka1 kaže: Pogledaj post
Isto Zagreb? Znas li ti mozda kada je bio zadnji dan prijave?

Sretno i tebi Javi kako bi
dakle nista na testiranju nije bilo iz zakona o platnom promrtu i zakona u sprječavanju pranja novca, a iz zakona o fini možda dvije stvari koje znaš,,,sve je bilo općenito sa stranice www.fina.hr....a to nisam gledala, da sada nisam radila u financijskom sektoru pa ni neke osnovne stvari nisam znala, bilo je 20 pitanja, par na zaokruživanje, sve ostalo si morao napisati ali ništa previše...sve o fini,,,uglavnom, kasnije cu objaviti pitanja jer sam trnutno pre ljuta
guzelkiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:35   #280
Ajoj...koliko vas je bilo otprilike? Postoji li neki bodovni prag ili će zvati par najboljih za dalje?

Hvala unaprijed za pitanja
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.