Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 14:43   #8961
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
Možda što pomogne: zovu ga i tween 80 ili tween 20 (80 mi većinom koristimo za uljne umivalice)
Hvala.Našla sam i Polysorbat 80 na Amazonu.Naručiti ću taj.


Ja vrećice zatvaram sa štipaljkama koje su oblika kao ove gore metalne samo su plastične.Nije meni to problem već što sam ja po prirodi smotano stvorenje i ja se sva zapackam dok nacurim proizvoda koliko mi treba.Nije mi jednom puder iz testera kapnuo po lavabou,podu a i po hlačama
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 19.10.2017., 15:46   #8962
Da li je neko koristio Tony Moly Bamboo toner?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 19.10.2017., 20:36   #8963
S obzirom na misu, muju i kikua, predlazem nadimak pljukanci za pyunkang yul
Frupy, kakav ti je mist u odnosu na muju i premium?

Kako kombinirate uljne mjesavine s azijom tj u kojem koraku?

Ja kombiniram the ordinary s azijom - 1 tjedno aha 30% + 2% bha, navecer ciscenje pa granactive retinoid 2% in squalane (ne trazi me nista preko, ima skvalan i ulje pa mi je dovoljno. Ne vidim neku wow razliku ali s retinolim to navodno ide sporo. Da sam znala, uzela bi 5%). Svako drugo jutro nakon umivanja vitamin c (ona verzija s 20% u vitaminu F) i onda normalna azijska rutina
Maria Flores is offline  
Old 19.10.2017., 21:07   #8964
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Sad sam još jednom pogledala taj video, i da, oko 40. sekunde joj se vide nazolabijalne bore kad joj ruke bace sjenu na lice, ali još uvijek mislim da joj je koža ful čvrsta, meni nije ni približno tak...

I kad razmazuje kreme, čak i da koristi ne znam kak lagan pritisak, opet joj je koža totalno napeta, moja ide u svim smjerovima, pa ne mogu se baš dragati kad nanosim kremu

I jeste skužile kak maže i uši? Ja taj dio potpuno zapostavljam, morat ću to promijeniti.
Uvijek mažem uši, iznad uši, iza vrata, usne, vrat uzastopnim mazanjem onako prema gore, iza vrata, a što ostane na rukama (ako ostane) na nadlanice.

Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Pa ja sam uvijek mislila da je dobro da proradi cirkulacija.Bolje mi se proizvodi upiju i lice izgleda svježije ali sad se bojim dugoročnih posljedica



Misliš onaj post gdje je napisala kako jo prirodna kozmetika super odgovara ali nema adekvatan anti-age učinak pa je ubacila i azijsku kozmetiku u jednačinu?
Taj dan sam i ja prvi put svratila ovdje

Tapkanjem proizvod ide okomito u kanaliće pora, a mazanjem se kanalici pora koji su okomiti u kozi rastegnu u smjerovima mazanja. Zato- tapkati, ne mazati

Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Eto. Ja sam još i neke stvari od skintegre i ordinary uzela. Ali da nisam off topic... Zaključila sam da mrzim, ali baš mrzim, tester pakiranja, posebno za tekuće stvari. Cijena je obično dobra, super su za isprobavanje, ali izluđuju me te vrećice, uvijek mi previše proizvoda izađe, ne mogu (ili sam nesposobna) pošteno dozirati, ne da mi se prebacivat ih u bočice, ne sviđa mi se da stoje otvorene, makar samo imale rupicu, petljave su... ma baš #croatiantragedies
+1
Mogu imat testere kao one male kremice (i imam za na put i za doma), bočice tonera. Ali bočice emulzije i folije s pogotovo tekućim stvarima me izluđuju za neko korištenje koje nije samo testna faza za par puta.

Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Cure ovaj roler od zada
Ima ih po svakakvim cijenama cak i za 2 3 $ a svi mi isto zgledaju koji sad da narucim?
Ak uzmem ovog najjeftinijeg pa mi neka lopata dodje
Kupi na aliexpressu, vidjet ćeš ispod recenzije korisnika.
Svoje dvije sam uzela na ebayu za 5-6 dolara obje. Ok su!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 19.10.2017., 21:20   #8965
Rođendan mi je tek sutra, a paketići koje su poslale aramejka i frupy stigli danas

Hvala vam, beskrajno ste me razveselile, sve je super i jedva čekam isprobati sve, a većinu nisam
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 19.10.2017., 22:05   #8966
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Misliš onaj post gdje je napisala kako jo prirodna kozmetika super odgovara ali nema adekvatan anti-age učinak pa je ubacila i azijsku kozmetiku u jednačinu?
Taj dan sam i ja prvi put svratila ovdje
Da, točno taj!!!
kukumka is offline  
Old 19.10.2017., 22:35   #8967
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Ok, znači uši i stražnja strana vrata (mental note)
ja uši isto namažem, davno sam to negdje vidjela
stražnju stranu vrata mažem nakon tuširanja, prilikom mazanja tijela ...
sad kad razmislim, prednji dio vrata mažem kad i lice, a stražnji, sad sam rakla ... nekad i zaboravim ako mi se ne da mazati
mislim da je važnije dobro njegovati prednji dio, tu se koža se laganica objesi, povuče je gravitacija,
dok pozadi ipak legne na kosti vrata ... što mislite ???

Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Da li je neko koristio Tony Moly Bamboo toner?
gel za njegu, bilo je vrećica za naručiti ...
bambus je jako umirujuć, ja imam osjetljivo lice i ovu liniju već dugo skicam ali nikako ... toner mi je posebno na WL
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.


Zadnje uređivanje wendy01 : 19.10.2017. at 22:51.
wendy01 is offline  
Old 19.10.2017., 22:38   #8968
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Jedva čekam recenziju..
evo me, nisam mogla dočekati sutrašnji dan kad bude više svjetla

Ogledalo je bilo dobro zapakiranu u kutiji, svaki dio je bio u mjehurićavom omotu.
Na "staklu" je bila neka prozirna zaštitna naljepnica. Kuckam u staklo, nema reski zvuk stakla, mislim da nije staklo već nešto savršeno ravno poput stakla. Taj dio je pomičan, vidi se ilustracija na kutiji.
Vrlo lako sam ga sastavila. Odozada se nalazi spremnik u kojeg se ubace 4 minjonke, 4 AA baterije i tamo se nalazi glavni prekidač, 0 ili 1.
Na podnožju stalka je udubina za držanje sitnica ... ruž ili nekakav nakit, recimo.
Na kutiji se vidi da bi moglo biti i drugih boja, na linku je bijeli kao i kvačica na kutiji, ja sam i htjela bijelo ogledalo.

Na prednjoj strani ima ... ledice, LED lampice, nemam pojma koliko ih ima.
Na donjem dijelu okvira je okruglo "touch" dugme koje se mora dodirnuti da bi se aktiviralo svjetlo, s njim se prvo pali a zatim pojačava ili smanjuje svjetlo, isto se i gasi.
Kupila sam 8 baterija u Kiku, 8 kn ... sitnica ... inače uzimam "rechargable" baterije, ae, ne znam kojom brzinom će se trošiti

(Ja se zbedirala kad sam stavila baterije, upalila na 1 - i ne radi. Radi. Na inteligenciju.)


Ovo mi je za sada najbolja slika - uglavnom, sve je kao s linka, u stvarnosti mi je i ljepše.
Ja zadovoljna :klap:

Jedino ...
sad i juniorke žele svoje
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.


Zadnje uređivanje wendy01 : 19.10.2017. at 22:49.
wendy01 is offline  
Old 20.10.2017., 05:50   #8969
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Rođendan mi je tek sutra, a paketići koje su poslale aramejka i frupy stigli danas

Hvala vam, beskrajno ste me razveselile, sve je super i jedva čekam isprobati sve, a većinu nisam
Aaaaaaa, ti si isto vaga!
Sretan rodjendan!


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 20.10.2017., 08:05   #8970
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Aaaaaaa, ti si isto vaga!
Sretan rodjendan!


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Jesam, i to dupla Što i ti?

Hvala
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 20.10.2017., 08:21   #8971
Nagrispana, sretan rodjendan!!!!
nadam se da ces dobiti puuuuno kozmetike na poklon.




on: i dalje sam odusevljena uljima
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 20.10.2017., 09:37   #8972
Nagrispana sretan rodendan!!

I ja sam isto vaga.

Prijavljujem da mi je stigao paket,ravno 53 dana je putovao,seller seulcosmetic,najsporiji ikada

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 20.10.2017., 10:00   #8973
......... nagrišpana ..........

sretan ti rođendan !!!
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 20.10.2017., 12:15   #8974
nigdje nikoga...

Xena, kupila sam napokon CV pjenu - izvrsna je
hvala na preporuci.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 20.10.2017., 12:47   #8975
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nigdje nikoga...

Xena, kupila sam napokon CV pjenu - izvrsna je
hvala na preporuci.
Mislim da su svi na rođendanu kod Nagrišpane

Ja nisam išla jer doma čekam svoju Sulwhasoo balancing liniju - piše da je send out for physical delivery
Frecume is offline  
Old 20.10.2017., 12:51   #8976
Bok, cure! Citala sam vas puno u trudnoci i mislila kako cu poslije poroda imat vremena narucivat...greska zato bih vas za sad pitala dal mozda neka zna da li se smije koristiti kojic acid sapun za vrijeme dojenja-noge bih trljala s tim (nekako mi izgleda da bi vi to mogle znat).



Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Old 20.10.2017., 12:54   #8977
Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Bok, cure! Citala sam vas puno u trudnoci i mislila kako cu poslije poroda imat vremena narucivat...greska zato bih vas za sad pitala dal mozda neka zna da li se smije koristiti kojic acid sapun za vrijeme dojenja-noge bih trljala s tim (nekako mi izgleda da bi vi to mogle znat).
cestitke na bebici!

ja ne bih.
ali ja sam poznata kao ekstrem u oprezu sto se tice kozmetike i prehrane za vrijeme trudnoce i dojenja pa mozda nisam neko mjerilo...
i inace bjezim od kriticnih crvenih sastojaka, a u trudnoci i neposredno nakon pogotovo.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 20.10.2017., 13:03   #8978
Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Bok, cure! Citala sam vas puno u trudnoci i mislila kako cu poslije poroda imat vremena narucivat...greska zato bih vas za sad pitala dal mozda neka zna da li se smije koristiti kojic acid sapun za vrijeme dojenja-noge bih trljala s tim (nekako mi izgleda da bi vi to mogle znat).



Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ne bih ni ja. Nije vrijedno riskiranja bez obzira kakvo ti je stanje nogu. Uostalom, dolazi zima
Frecume is offline  
Old 20.10.2017., 13:04   #8979
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Xena, kupila sam napokon CV pjenu - izvrsna je
hvala na preporuci.
Jeeee to mi je bila velika briga, hoće li ti biti ok. Koju si uzela, crvenu ili plavu?

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Mislim da su svi na rođendanu kod Nagrišpane
XenaRatnica is offline  
Old 20.10.2017., 13:06   #8980
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
S obzirom na misu, muju i kikua, predlazem nadimak pljukanci za pyunkang yul
Frupy, kakav ti je mist u odnosu na muju i premium?
sad vidim pitanje.
u odnosu na muji, pyunkang yul je jednako hidratantan, ono bas bombastican, ali mi jos malo i ujednaci (izbijeli) boju lica.
u odnosu na meishoku - to su mi dvije razlicite stvari koje mogu funkcionirati bez beda u istoj rutini. meishoku mi je hranjiviji i popravlja strukturu koze, a onda pyun hidratizira do maksimuma.
u odnosu na kiku... to mi je nebo i zemlja. ne volim kiku ni malo pa su mi skroz neusporedivi.

na premium savrseno sjednu i pyun i muji, oba fenomenalna pa mozda tko ima onu bocetinu mujija, nema potrebu uzimati pyun.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.