Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2012., 13:19   #1661
Rijetko sam na hakaveu. Budem!
Gabriel Amorth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 13:42   #1662
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Daj učini uslugu sebi i svima nama pa pripazi što trošiš, jer ako je dug 2011. 59,7 milijardi dolara, a 2000. je bio 8,1 milijardi, ajd' ti nama budi tako dobar pa oduzmi ta dva broja. Inače, te brojke dolaze odavde http://www.indexmundi.com/g/g.aspx?c=hr&v=94 , a oni se pak pozivaju na ove http://en.wikipedia.org/wiki/The_World_Factbook (orginalan spojnica na prvoj stranici ne radi). Što se tiče naših podataka, možeš govoriti što god hoćeš, ali sam u zadnje vrijeme rezerviran. Ako pitaš zašto, reći ću samo da imam razloga nakon što sam pročitao malo više.

Skoro sam zaboravio; dodajmo još tome da je Slavek uzeo još milijardu i pol novog duga, što znači sad je barem 61,2 milijarde.

Daleko od toga da ˝sve uništeno nakon 2000˝, nešto je i ˝napredovalo˝, kao dugovi, zar ne vidiš. A zaposlenost i standard? To je otprilike ostalo ˝solidno˝, bez promjena. Banke, INA i ostale ˝sitnice˝ nisam brojao, da ti ne pokvarim veselje.
Tako doma svoje pitaj što troše,njima je to očito ok,kada su te propustili naučiti kako se razgovara...

Da,ono što nije uništeno do 2000.-te,uništeno je nakon toga...

Umjesto raznih Kutla,Rajića,Orešara i manje poznate kompanije došli su drugi igrači,jednako prepuni žara za uništavanjem...

Ajde,barem nakon 200.te nije napredovala inflacija (za vrijeme HDZ-a oko 29 milijardi),dok opet,gle čuda,na vlast nije došao "novi" HDZ-e i prekrdašio tu brojku...

Nije napredovao ni broj prijevremeno umirovljenih,koji je rkeordan s godinom 1999.g.,samo kako bi se što više frizirao broj nezaposlenih pred izbore...

Također,i BDP-e nam nije ponavljao "sjajne" rezultate s kraja 90.-tih i debelog minusa koji smo imalo...

No,najveći plus je što sada barem 205k ljudi ne radi,a da za sovj rad ne primaju ni kune...

Ali da,opet dobro poznata špranca,za sva sranja je uvijek kriva ekipa oko Tuđmana,za sve dobre stvari je zaslužan SAMO Tuđman...

Reality check...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 14:49   #1663
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Nije napredovao ni broj prijevremeno umirovljenih,koji je rkeordan s godinom 1999.g.,samo kako bi se što više frizirao broj nezaposlenih pred izbore...

Također,i BDP-e nam nije ponavljao "sjajne" rezultate s kraja 90.-tih i debelog minusa koji smo imalo...
E, sada više ne mogu izbjeći zaključak kako si zaista nekorektan i svjesno ponavljaš neistine i objede. Ne vjerujem da si zaboravio da ti je već ukazano i dokazano kako broj prijevremeno umirovljenih 1999. nije bio ni najveći ni rekordan. Naprotiv, upravo za vrijeme Tuđmana zabilježen je najniži broj prijevremnih umirovljenja.

Također, u ranijim raspravama je objašnjeno i u kojem kontekstu valja gledati na pad BDP-a od oko 1,5 % (što ja osobno i ne bih baš nazvao debelim minusom) 1999. Tj. uzeti u obzir okolnosti kao što su dotada najveća borbena operacija NATO-a na granicama RH te trend pada BDP-a u širim okvirima u to vrijeme, točnije 1998. što se na Hrvatsku odrazilo godinu poslije, slično kako se i ova aktualna kriza u RH osjetila nešto kasnije nego što je to bio slučaj u većini europskih zemalja. I pritom ne zaboraviti kako su upravo za vrijeme Tuđmana zabilježene do danas rekordne (kada ti je već do rekorda) stope rasta BDP-a u RH.

A vjerujem kako se sjećaš i rasprave u kojoj je egzaktno dokazano da je upravo Hrvatska imala najbrži i najjači razvoj od svih tranzicijskih zemalja koje su prošle kroz neki ratni ratni sukob.



Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post

Umjesto raznih Kutla,Rajića,Orešara i manje poznate kompanije došli su drugi igrači,jednako prepuni žara za uništavanjem...
Eh da, i ovo me zanima. Vjerujem da govoriš o Luki Rajiću, pa bih volio znati što je to točno uništio Luka Rajić?
__________________
Ignore: Roy, HHmischko, Ostoja Grubica, Feniks, McAucliffe

Zadnje uređivanje lataejio : 18.05.2012. at 15:17.
lataejio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 09:44   #1664
Miroslav Tuđman: arhive Partije (SDP-a) neće biti dostupne desecima godina!

U današnjem Večernjaku zanimljiv razgovor s M.Tuđmanom.
Tvrdi da Tuđman 90-ih nije mogao provesti lustraciju jer bi izbio građanski rat. Nisam siguran da bi baš izbio rat, ali suštinski je točno da bi u tim turbulentnim vremenima bila ludost otvarati dva fronta - otvoreni, protiv Miloševića i velikosrba i onaj prikriveni, unutarnji protiv struktura UDBE i Partije koji su ostali na našoj strani, barem javno.

Međutim, ono što me zaprepastilo je tvrdnja da se svi arhivi Partije (dakle današnjeg SDP-a) nalaze u Državnom arhivu, ali da neće biti dostupne javnosti desecima godina, pretpostavljam radi oznake tajnosti.

Čovjek ne može a da se opet ne prisjeti Mesića i odavanja državnih tajni, odvoženja transkripata kamionima, ulazak novinara u predsjednički arhiv s povjerljivim dokumentima...a partija stavila oznaku tajnosti i nitko ništa ne pita!
Razmjeri Mesićeve prljave rabote sada dobivaju još veće razmjere, a bilo bi zanimljivo i priupitati Milanovića o tim arhivima, zašto ne bi i te arhive otvorili, kako bi "narod vidio što se u to vrijeme radilo i dogovaralo". Mislim da je to otprilike bila Mesićeva mantra vezana za dilanje transkripata.
alogobotur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 14:11   #1665
Nije mogao protiv njih, bili su premreženi i utjecajni, pokušavao ih je kontrolirat i držat blizu sebi da mu budu na oku(drži prijatelja blizu, neprijatelja još bliže).
Udbaši su cijelo vrijeme vodili svoju politiku i odvagivali što će i kako će. Nisu našli sebe u velikosrpskim planovima, YU nisu mogli održati, zato su deklarativno bili uz HR, ali sa figom u džepu cijelo vrijeme misleći svoje i kujući svoje. Nije da nisu ništa korisno odradili za nas, ali su imali plan preuzimanja države, pokušali su neuspjelim pučem protiv Tuđmana, tad nije prošlo, ali prošlo je kasnije, teren su pripremali još za Tuđmanova života lansirajući i neke teze koje se i danas ponavljaju. Otvoreni sukob s njima u početku stvaranja HR mogao bi biti poguban, rat protiv nevidljivog neprijatelja je najteži.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 14:20   #1666
Quote:
alogobotur kaže: Pogledaj post
U današnjem Večernjaku zanimljiv razgovor s M.Tuđmanom.
Tvrdi da Tuđman 90-ih nije mogao provesti lustraciju jer bi izbio građanski rat. Nisam siguran da bi baš izbio rat, ali suštinski je točno da bi u tim turbulentnim vremenima bila ludost otvarati dva fronta - otvoreni, protiv Miloševića i velikosrba i onaj prikriveni, unutarnji protiv struktura UDBE i Partije koji su ostali na našoj strani, barem javno.

Međutim, ono što me zaprepastilo je tvrdnja da se svi arhivi Partije (dakle današnjeg SDP-a) nalaze u Državnom arhivu, ali da neće biti dostupne javnosti desecima godina, pretpostavljam radi oznake tajnosti.

Čovjek ne može a da se opet ne prisjeti Mesića i odavanja državnih tajni, odvoženja transkripata kamionima, ulazak novinara u predsjednički arhiv s povjerljivim dokumentima...a partija stavila oznaku tajnosti i nitko ništa ne pita!
Razmjeri Mesićeve prljave rabote sada dobivaju još veće razmjere, a bilo bi zanimljivo i priupitati Milanovića o tim arhivima, zašto ne bi i te arhive otvorili, kako bi "narod vidio što se u to vrijeme radilo i dogovaralo". Mislim da je to otprilike bila Mesićeva mantra vezana za dilanje transkripata.


To je to, bravo.
Ziggy Pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 23:44   #1667
taj Miroslav stvarno nema srama. teški licemjer.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 07:52   #1668
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Nije mogao protiv njih, bili su premreženi i utjecajni, pokušavao ih je kontrolirat i držat blizu sebi da mu budu na oku(drži prijatelja blizu, neprijatelja još bliže).
Udbaši su cijelo vrijeme vodili svoju politiku i odvagivali što će i kako će. Nisu našli sebe u velikosrpskim planovima, YU nisu mogli održati, zato su deklarativno bili uz HR, ali sa figom u džepu cijelo vrijeme misleći svoje i kujući svoje. Nije da nisu ništa korisno odradili za nas, ali su imali plan preuzimanja države, pokušali su neuspjelim pučem protiv Tuđmana, tad nije prošlo, ali prošlo je kasnije, teren su pripremali još za Tuđmanova života lansirajući i neke teze koje se i danas ponavljaju. Otvoreni sukob s njima u početku stvaranja HR mogao bi biti poguban, rat protiv nevidljivog neprijatelja je najteži.
Sve potpisujem što kažeš!

Dodao bi još svoje mišljenje, možda nisam u pravu, ali meni je lakše oprostiti ono što se dogodilo prije samostalnosti, nego ovo što su neki radili nakon samostalnosti, pogotova, ako su još bili članovi HDZ-a.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 22:10   #1669
Quote:
alogobotur kaže: Pogledaj post
U današnjem Večernjaku zanimljiv razgovor s M.Tuđmanom.
Tvrdi da Tuđman 90-ih nije mogao provesti lustraciju jer bi izbio građanski rat. Nisam siguran da bi baš izbio rat, ali suštinski je točno da bi u tim turbulentnim vremenima bila ludost otvarati dva fronta - otvoreni, protiv Miloševića i velikosrba i onaj prikriveni, unutarnji protiv struktura UDBE i Partije koji su ostali na našoj strani, barem javno.

Međutim, ono što me zaprepastilo je tvrdnja da se svi arhivi Partije (dakle današnjeg SDP-a) nalaze u Državnom arhivu, ali da neće biti dostupne javnosti desecima godina, pretpostavljam radi oznake tajnosti.

Čovjek ne može a da se opet ne prisjeti Mesića i odavanja državnih tajni, odvoženja transkripata kamionima, ulazak novinara u predsjednički arhiv s povjerljivim dokumentima...a partija stavila oznaku tajnosti i nitko ništa ne pita!
Razmjeri Mesićeve prljave rabote sada dobivaju još veće razmjere, a bilo bi zanimljivo i priupitati Milanovića o tim arhivima, zašto ne bi i te arhive otvorili, kako bi "narod vidio što se u to vrijeme radilo i dogovaralo". Mislim da je to otprilike bila Mesićeva mantra vezana za dilanje transkripata.
pa kaže ...pitam se pitam što li je bilo do 1999.
1990. su ljudi tražili promjenu i to je to, nikakvog "osloboditelja".
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 22:25   #1670
Quote:
alogobotur kaže: Pogledaj post
U današnjem Večernjaku zanimljiv razgovor s M.Tuđmanom.
Tvrdi da Tuđman 90-ih nije mogao provesti lustraciju jer bi izbio građanski rat. Nisam siguran da bi baš izbio rat, ali suštinski je točno da bi u tim turbulentnim vremenima bila ludost otvarati dva fronta - otvoreni, protiv Miloševića i velikosrba i onaj prikriveni, unutarnji protiv struktura UDBE i Partije koji su ostali na našoj strani, barem javno.

Međutim, ono što me zaprepastilo je tvrdnja da se svi arhivi Partije (dakle današnjeg SDP-a) nalaze u Državnom arhivu, ali da neće biti dostupne javnosti desecima godina, pretpostavljam radi oznake tajnosti.

Čovjek ne može a da se opet ne prisjeti Mesića i odavanja državnih tajni, odvoženja transkripata kamionima, ulazak novinara u predsjednički arhiv s povjerljivim dokumentima...a partija stavila oznaku tajnosti i nitko ništa ne pita!
Razmjeri Mesićeve prljave rabote sada dobivaju još veće razmjere, a bilo bi zanimljivo i priupitati Milanovića o tim arhivima, zašto ne bi i te arhive otvorili, kako bi "narod vidio što se u to vrijeme radilo i dogovaralo". Mislim da je to otprilike bila Mesićeva mantra vezana za dilanje transkripata.
Rat je završio 1995.g.,po zakonu 1996.g.,HDZ-e je izgubio vlast 2000.-te...

A vi prodajte priče i dalje i tješite se...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 23:17   #1671
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
pa kaže ...pitam se pitam što li je bilo do 1999.
1990. su ljudi tražili promjenu i to je to, nikakvog "osloboditelja".
Dakako da neki nisu tražili “nikakvog 'osloboditelja' "! Naročito oni koji su mu stranku proglasili “strankom opasnih namjera”. Pa kad su izgubili izbore, na brzinu, preko noći, im je “isparilo” kompletno oružje i oprema tadašnje TO SRH za preko 200 000 vojnika; od tenkova i topova pa do vojničkih porcija, sve do zadnjeg plaćeno hrvatskim novcem.

Na radost i veselje SANU i Vožda kako bi što lakše povukli granicu Virovitica-Karlovac-Karlobag, da im ne bi "osloboditelj" "opasnih namjera" možda pokvario pos'o.

Kao što znamo, “osloboditelj” i stranka mu “opasnih namjera” ne samo da su im svima pokvarili planove, nego im se radi “osloboditelja” i njegovih vojnika i vascela “bratska zajednica ravnopravnih naroda i narodnosti” svela najprvo na “dva oka u glavi”, da bi na kraju i svako “oko” pošlo svojim putem. Treba li kome maramica za suze obrisat?
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 00:25   #1672
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Dakako da neki nisu tražili “nikakvog 'osloboditelja' "! Naročito oni koji su mu stranku proglasili “strankom opasnih namjera”. Pa kad su izgubili izbore, na brzinu, preko noći, im je “isparilo” kompletno oružje i oprema tadašnje TO SRH za preko 200 000 vojnika; od tenkova i topova pa do vojničkih porcija, sve do zadnjeg plaćeno hrvatskim novcem.
Nije isparilo, isparile su i američke "pare" o kojma apsolutno nitko ne priča .... very inrteresting
Svo oružje koje je bilo oduzeto je osvojeno do početka 11. mjeseca. A u vojarnama i policijskim skladištima ga je bilo prilično. Novca za kupovinu koliko hoćeš.

Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Na radost i veselje SANU i Vožda kako bi što lakše povukli granicu Virovitica-Karlovac-Karlobag, da im ne bi "osloboditelj" "opasnih namjera" možda pokvario pos'o.
Opet krivo, nije im pokvario nego im je napravio i omogućio pos`o.

Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Kao što znamo, “osloboditelj” i stranka mu “opasnih namjera” ne samo da su im svima pokvarili planove, nego im se radi “osloboditelja” i njegovih vojnika i vascela “bratska zajednica ravnopravnih naroda i narodnosti” svela najprvo na “dva oka u glavi”, da bi na kraju i svako “oko” pošlo svojim putem. Treba li kome maramica za suze obrisat?
:bored:
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:21   #1673
Miroslav Tuđman - pomoćni ideolog HDZ-a

Miroslav Tuđman izdao novu knjigu u kojoj će pokušati obraniti ime svog oca Franje za kojeg su mnogi iz njegovog bliskog kruga suradnika potvrdili ideju slamanja BIH kako nedjeljive i jedinstvene republike.

Druga strana rubikona je naslov knjige koja ostavlja trag da je zapravo isključiva odgovornost za sukob ABIH-HVO.

No, nadalje tema se neće baviti samo tim političkim izlogom g.Tuđmana.

Miroslav Tuđman rijetki je školovoni, visokoobrazovanik kadar HDZ koji zasjeda u Saboru RH.
Kolika je njegova politička logistika moćna ako se uzme u obzir njegovo prezime i privrženost puka u pojasu Dinarida, to ćemo pokušati procjeniti na ovom našem forumu.
Po meni, g.Miroslav nema političku težinu osim prezimena.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:27   #1674
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Miroslav Tuđman izdao novu knjigu u kojoj će pokušati obraniti ime svog oca Franje za kojeg su mnogi iz njegovog bliskog kruga suradnika potvrdili ideju slamanja BIH kako nedjeljive i jedinstvene republike.

Druga strana rubikona je naslov knjige koja ostavlja trag da je zapravo isključiva odgovornost za sukob ABIH-HVO.

No, nadalje tema se neće baviti samo tim političkim izlogom g.Tuđmana.

Miroslav Tuđman rijetki je školovoni, visokoobrazovanik kadar HDZ koji zasjeda u Saboru RH.
Kolika je njegova politička logistika moćna ako se uzme u obzir njegovo prezime i privrženost puka u pojasu Dinarida, to ćemo pokušati procjeniti na ovom našem forumu.
Po meni, g.Miroslav nema političku težinu osim prezimena.
Meni nije jasno otvaranje ove teme.
Ja knjigu nemam.
Volio bi je pročitati i to ću napraviti.
Pa na osnovi toga pokušati dati neko svoje mišljenje.
A vidim već komentare cijenjenih forumaša koji su izgleda već pročitali knjigu.
Nego poštovani Sforza Aspang imam jedno pitanje za Vas.
Da li ste pročitali knjigu?
Samo me to zanima.
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:31   #1675
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno otvaranje ove teme.
Ja knjigu nemam.
Volio bi je pročitati i to ću napraviti.
Pa na osnovi toga pokušati dati neko svoje mišljenje.
A vidim već komentare cijenjenih forumaša koji su izgleda već pročitali knjigu.
Nego poštovani Sforza Aspang imam jedno pitanje za Vas.
Da li ste pročitali knjigu?
Samo me to zanima.
Nisam je pročitao g.Zlikavče..
Već sam slušao recenziju Davorina Rudolfa.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:36   #1676
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Nisam je pročitao g.Zlikavče..
Već sam slušao recenziju Davorina Rudolfa.
Poštovani,
recenzija je jedno (i to zavisi od koga-da se razumijemo Rudolfa izuzetno cijenim)
Otvarati temu na osnovi nečije recenzije nije uputno, nije dobro.
I vi bi raspravljali o Tuđmanovoj knjigi po Rudolfovoj recenziji?
Poštovani to se tako ne radi.
Molim, bez uvrede.
Pozdrav,
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 09:20   #1677
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Gospodo Manchild i Saugaro..
Molim Vas primite moju ispriku zbog multipliciranja teme.
Prije otvaranja guglao sam sa naslovom i nije mi ništa izbacilo..
Ako moderator odluči spojiti temu sa matičnim temema, svakako je u redu.
Nisam mislio biti prezentator nečeg što već postoji.
poštovani,
dapače treba ponavljati jer isti dr. T. M. glumi i dalje nevinašce te prikuplja dokaze i činjenice /poput Todorića/ o svom ocu veleizdajniku kojeg je cijeli svijet prepoznao i "osudio".
Pokvarenost i podlost istog je tolika da "običan" i pošten čovjek ne može vjerovati što se zbiva i kako je bilo.

Držim kako je bolje da se teme ne spajaju da ostane Vaša kao samostalna gdje se moža sa manje žalosti i tuge osvrnuti na nedjela zle familije Tuđman. Omatorili su i vrijeme je prošlo ...
Nitko nikada nije tvrdio kako je Izetbegović bio dobrica ... u istom je kolu bio i sa Slobodanom M. i šegrtom mu Tuđman Franjom. Uostalom povijest dokazuje i prije sukoba 1991 prirodu Izetbegovića tako da samo kompletni idiot predstavlja to kao "svoje otkriće" ...
krenimo listati ako ima neka dobra duša koja ju je dobila sa posvetom ...vjerojatno je plaćena novcem Hrvatske ....
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:52   #1678
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Poštovani,
recenzija je jedno (i to zavisi od koga-da se razumijemo Rudolfa izuzetno cijenim)
Otvarati temu na osnovi nečije recenzije nije uputno, nije dobro.
I vi bi raspravljali o Tuđmanovoj knjigi po Rudolfovoj recenziji?
Poštovani to se tako ne radi.
Molim, bez uvrede.
Pozdrav,
Potaknut neumornim trudom sina Franje Tuđmana da očisti ljagu sa imena svog oca polumesijanskog državotvorca bio sam pozvan od racionalnog stava da se raskrinka njegova intelektualno-logistička veza HDZ koja služi kao potporanj obrazovanosti članstva iste stranke..

Sada nam predostoji da saslušamo dogovor bošnjačkih hadezeovaca zvanih SDA u kojem će oni opravdati ulogu svog političkog oca dok će se taj proces reflektirati i na unutrašnje odnose HDZ-SDA u BIH..Odnosno poznajući razinu svijest u BIH to znači da će biti zaustavljeni ili usporeni neki građevinski ili pravni poslovi...

Koliko je g.Izetbegović bio u pogrešnoj stvari, jednakom mjerom bili su i gospoda Miroslav i Franjo Tuđman.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:04   #1679
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Potaknut neumornim trudom sina Franje Tuđmana da očisti ljagu sa imena svog oca polumesijanskog državotvorca bio sam pozvan od racionalnog stava da se raskrinka njegova intelektualno-logistička veza HDZ koja služi kao potporanj obrazovanosti članstva iste stranke..

Sada nam predostoji da saslušamo dogovor bošnjačkih hadezeovaca zvanih SDA u kojem će oni opravdati ulogu svog političkog oca dok će se taj proces reflektirati i na unutrašnje odnose HDZ-SDA u BIH..Odnosno poznajući razinu svijest u BIH to znači da će biti zaustavljeni ili usporeni neki građevinski ili pravni poslovi...

Koliko je g.Izetbegović bio u pogrešnoj stvari, jednakom mjerom bili su i gospoda Miroslav i Franjo Tuđman.
Nemam što komentirati dok ne pročitam knjigu.
L.P.
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:48   #1680
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Nemam što komentirati dok ne pročitam knjigu.
L.P.
Pročitajte knjigu svakako..
Ipak, istina je bjelodana. Detalji u faktografiji i dokumentima jednostrane prirode ne nude objektivnosti ništa novo dok je subjektivnost sazidala novi red cigli u zidu sljepila..

S poštovanjem,
S.A.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.