Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 10:12   #2801
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post
meni je Kaufland puno bolji pa bih rekla da taj ''drek'' ipak ljepše smrdi.
drek je drek i meni isto smrdi, a da ima većeg izbora to stoji, pa možeš birati.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 12:40   #2802
Quote:
d2267 kaže: Pogledaj post
Za žilete se ne slažem,u početku su bili loši,ali sad se mogu nositi s Mach 3.
Možda su se poboljšali, ali tko se jednom opekao puše i na hladno.
Prije su bili neupotrebljivi.
Old 23.10.2017., 16:46   #2803
Quote:
Tijs kaže: Pogledaj post
lidl je diskont i kao takvog ga je promaseno usporedjivat i s Plodinama, i Konzumom, Kauflandom, Sparom ili s necim trecim. Zbog toga izgleda ko skladiste, zbog toga ima tri prodavaca u smjeni u ducanu, zbog toga si sami uzimate kruh i peciva, i zbog toga nema mesnicu. I zbog toga je na kraju krajeva i (relativno) jeftin.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Tocno, ljudi u hr prvo trebaju shvatiti sto znaci discounter. Odite do Brezica npr, Lidl je usporediv s Hoferom/Aldijem, Eurospin-om i drugima. Ne s Kauflandom, Konzumom...
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:06   #2804
kod nas Lidl bome nije diskont, cijene su iste kao u Kauflandu
Old 23.10.2017., 17:20   #2805
Nije to samo slucaj kod nas, i u Njemackoj npr cijene su skoro izjednacene i u diskontima i supermarketima. Mala prednost diskontima sto se tice cijena. Ali opet izbor, iako u DE Lidl ima odlican webshop u kojem mozete kupiti i kuhinju, nadstresnicu...
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:25   #2806
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
ne kažem ništa

tj kakve veze ima religija s supermarketom,hranom itd....najbolje da lijepe još i slike svetaca po siru,namazima ,i ostalome...

bi ti kupio kobasicu na kojoj je đamija,ili neko budističko svetište?...kakve veze ima jedno s drugim?

Zasto komentarisete, ako ne znate sta je bilo na omotu? Nije bio krst, sam, vec predeo sa Santorinija i na njemu, izmedju ostalih, najpoznatija crkva
https://www.google.rs/search?client=...enqP_LppwBrPM:

Ne znam sta treba da bude nekome u glavi da ga ovo vredja? I da se takviam povladjuje?!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.