Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 04:26   #1
Kriptovalute, the last pump?

Nisam još htio otvoriti ovu temu jer znakovi se još nisu ukazali, ali mori me sumnja da ću ubrzo u ban (od moderatora koji voli lizati sladoled) pa da vam iznesem ovo važno upozorenje dok još nije kasno..

Dakle, kriptovalute ulaze u final pump fazu. Koja će koliko up i koliko dugo je još uvijek neodređeno, ali..znat ćete kad jednostavno bude predobro da bude istina.. onda tight trailing stop i ni slučajno NE DOKUPLJIVATI PRI PADU. Zaboraviti..

Ovo je moje zadnje predviđanje dok sam još s vama

lijep pozdrav

vaš.. arrrghhggg
Old 15.10.2017., 04:36   #2
haha, još sam tu, izgleda da je sladoled night out
Old 15.10.2017., 04:38   #3
p.s. zlato na 700 dolara je dobar buy
Old 15.10.2017., 07:07   #4
Netko kad se napije ode zvat bivsu curu ili derat se nekom pod prozor ovaj u 3 ujutro dodje buncat na forum
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:33   #5
ROFLMAO . Mora da je bila j...a noć

Don't forget to write a postcard, wherever you're going to
smrc is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:10   #6
Quote:
Kaidos kaže: Pogledaj post
Nisam još htio otvoriti ovu temu jer znakovi se još nisu ukazali, ali mori me sumnja da ću ubrzo u ban (od moderatora koji voli lizati sladoled) pa da vam iznesem ovo važno upozorenje dok još nije kasno..

Dakle, kriptovalute ulaze u final pump fazu. Koja će koliko up i koliko dugo je još uvijek neodređeno, ali..znat ćete kad jednostavno bude predobro da bude istina.. onda tight trailing stop i ni slučajno NE DOKUPLJIVATI PRI PADU. Zaboraviti..

Ovo je moje zadnje predviđanje dok sam još s vama

lijep pozdrav

vaš.. arrrghhggg
Apropos tvog potpisa: Tko je Jamie Dimon?

Jedan od ortaka vlasnika fiducijalnog novca koji je ugrožen bilokakvom "alternativnim" novcem koji po svom ustroju nemože biti predmet ničije manipulacije.

Nije jedini i nije glup, usprkos tome što je izjavio glupost da je bitcoin "fraud". Zna on dobro tko mu je najveći neprijatelj i što mu potencijalno može najviše ugroziti profit. To je i obznanio izjavom da država neće trpiti novac kojega nemože kontrolirati niti će dozvoliti da nezna tko ga ima i kako ga troši.
Old 15.10.2017., 23:42   #7
Quote:
glosa kaže: Pogledaj post
Nije jedini i nije glup, usprkos tome što je izjavio glupost da je bitcoin "fraud". Zna on dobro tko mu je najveći neprijatelj i što mu potencijalno može najviše ugroziti profit. To je i obznanio izjavom da država neće trpiti novac kojega nemože kontrolirati niti će dozvoliti da nezna tko ga ima i kako ga troši.
JP Morgan je nakon 'fraud' izjave kupio 19.000 BTC-a.
Virtu4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 04:18   #8
Quote:
Virtu4l kaže: Pogledaj post
JP Morgan je nakon 'fraud' izjave kupio 19.000 BTC-a.
Malo su zakasnili, mogli su ga kupiti kao i mi amateri u pitanju novca po recimo 30 dolara (to pokazuje pamet tih stručnjaka ), ali nije važno imaju oni novaca na pretek, barem za sada.

Što reći nego da je njihov šef Jamie provokator koji jedno govori a drugo radi. Znaju oni da se baza korisnika bitcoina udvostručuje svakih godinu dana a to je eksponencijali rast od države nekontroliranog novca koji ugrožava status quo postojećeg monetarnog sustava.
Old 23.10.2017., 19:18   #9
tko se nije skrio, magarac je bio...
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.