Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 18:29   #1381
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
https://www.cryptocoinsnews.com/bitt...-gold-trading/

Bittrex je objavio da neće izlistati Bitcoin gold
Par stvari mi nije baš jasno.

Zašto to ne piše na Bittrex news? Otkuda taj site izvlači te vijesti?

Također spominješ da nije objavljen kod:
https://github.com/BTCGPU/BTCGPU

I da je BTCGLD premined. To možeš znati tek kada se pojavi blockchain.
Ako je to BTC hardfork, znači da se nasljeđuje blockchain i tu nema nikakvog mudrovanja. eventualne manipulacije vidjeti će se na njihovom chainu, dakle tek na onome što se događa dalje, a čisto sumljam da će tu nešto pokušavati podmetnuti.
srletina is offline  
Old 23.10.2017., 18:54   #1382
Quote:
srletina kaže: Pogledaj post
Par stvari mi nije baš jasno.

Zašto to ne piše na Bittrex news? Otkuda taj site izvlači te vijesti?

Također spominješ da nije objavljen kod:
https://github.com/BTCGPU/BTCGPU

I da je BTCGLD premined. To možeš znati tek kada se pojavi blockchain.
Ako je to BTC hardfork, znači da se nasljeđuje blockchain i tu nema nikakvog mudrovanja. eventualne manipulacije vidjeti će se na njihovom chainu, dakle tek na onome što se događa dalje, a čisto sumljam da će tu nešto pokušavati podmetnuti.

Samo prenosim.........

At this time, the information and codebase presented by the Bitcoin Gold team is not in a functional state and Bittrex will not commit to opening a Bitcoin Gold trading market.
https://support.bittrex.com/hc/en-us...s/115002320451
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 23.10.2017., 18:54   #1383
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Vrijedi kolko trziste kaze da vrijedi kakvo je to pitanje?

Kolko je netko spreman platiti za njega u trenutku dok ovo pisem 0.02$..

Da ne ulazim u to da nisu ni blizu slicnom i da je ubiq ideja koja se piggybacka ne Etherium, da vam promice da je vrijednost btc/eth u suludo velikom communityu developera iza njih i evo vec se pitam zasto ti tipkam sve ovo...

U biti sretno s majnanjem, puno para u tehnologiji blockchaina
Sve je to istina, ali etherium je open source. Sve sto suludo velik community developera developa je open source i ubiq ce kopirat. Ako ne bude open source ljudi nece htjet koristit. Dakle suludo velik community developera radi na istom cilju, pravednijem financijskom sustavu, a financiraju se coinovima koje eto neki ljudi kupuju. Tj neki se samo financiraju ali ne rade bas puno.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 23.10.2017., 18:58   #1384
https://blog.trezor.io/trezor-statem...k-78cebc0532c7

Bitcoin Gold is a proposed fork of Bitcoin, sharing its history up until the block height 491407 (around October 24, 6am UTC). As Bitcoin Gold has a subsequent pre-mine period, we do not yet know when the coin will launch.

If you have held bitcoins on TREZOR before this block, you will have the same bitcoin gold balance as your bitcoin balance. However, for the reasons stated below, TREZOR Wallet will not support Bitcoin Gold yet.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 23.10.2017., 18:58   #1385
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Samo prenosim.........

At this time, the information and codebase presented by the Bitcoin Gold team is not in a functional state and Bittrex will not commit to opening a Bitcoin Gold trading market.
https://support.bittrex.com/hc/en-us...s/115002320451
aha sorry, previdio sam taj dio newsa, dosta im je to nepregledno...
srletina is offline  
Old 23.10.2017., 19:01   #1386
ovdje mozete pratiti na kojem je trenutno bloku

čim pređe 407 block odoh u kupovinu ark-a a s ovim sta bude bude

https://live.blockcypher.com/btc/
murof7 is offline  
Old 23.10.2017., 19:19   #1387
eto ti ga na:

https://www.reddit.com/r/Bitcoin/com...withdraw_from/

jel probao neko danas?
ja cekam da mi odblokira pivx wallet.
geronimo666 is offline  
Old 23.10.2017., 19:39   #1388
Ako ima koga koji zna da mi reši problem,šaljem mu za kavu 0.01 BTC.
Branef is offline  
Old 23.10.2017., 19:56   #1389
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
ovdje mozete pratiti na kojem je trenutno bloku

čim pređe 407 block odoh u kupovinu ark-a a s ovim sta bude bude

https://live.blockcypher.com/btc/
nekad mi se cini da ovdje pricam sam sa sobom. znaci ne mislis cuvati do 1.11. bitcoin u walletu? ja ne razumijem. snapshot je sad ovisi po kojem vremenu ne, i kaj nakon snapshota mozemo maknuti btc iz walleta? jer bilo je prica da taj btc na temelju kojeg cemo dobiti gold mora stajati u tom walletu do 1.11. najmanje? jel ima tko informaciju ili je pitanje tolko glupo da niko ne zeli odgovoriti? do kad moram ostaviti btc konkretno u mom slucaju u exodusu da budem siguran da cu dobiti gold?
exxo is offline  
Old 23.10.2017., 20:07   #1390
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
nekad mi se cini da ovdje pricam sam sa sobom. znaci ne mislis cuvati do 1.11. bitcoin u walletu? ja ne razumijem. snapshot je sad ovisi po kojem vremenu ne, i kaj nakon snapshota mozemo maknuti btc iz walleta? jer bilo je prica da taj btc na temelju kojeg cemo dobiti gold mora stajati u tom walletu do 1.11. najmanje? jel ima tko informaciju ili je pitanje tolko glupo da niko ne zeli odgovoriti? do kad moram ostaviti btc konkretno u mom slucaju u exodusu da budem siguran da cu dobiti gold?
i mene to zanima da ne bih nešto zeznuo. zna li netko odgovor?
Rijeka1981 is offline  
Old 23.10.2017., 20:14   #1391
snapshot se gleda na tom bloku ...

1.11 znaci da ce bittrex tad omogucit trejdanje sa btg(ako izdaju code autori)...a trejdat mos pocet vec nakon 408 bloka
murof7 is offline  
Old 23.10.2017., 20:21   #1392
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
ovdje mozete pratiti na kojem je trenutno bloku

čim pređe 407 block odoh u kupovinu ark-a a s ovim sta bude bude

https://live.blockcypher.com/btc/
Kakvu cijenu ocekujes ?

Može li netko pojasniti kako ce tocno ici podjela BTGa na bittrexu.
Da li ce se gledati tocan trenutak 491407 bloka ili je moguce da bdue koja minuta kasnije ?

Cini mi se da treba biti i otvoren za soluciju prodaje i brzog ponovnog otkupa,dip takoder mozda nastupi tek par minuta prije podjele BTGa pa bi mi znacilo ako netko ima tocan info u vezi toga.
Po nasem vremenu 6 ujutro,prihvatljivo vrijeme.
akimaki is offline  
Old 23.10.2017., 20:35   #1393
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
snapshot se gleda na tom bloku ...

1.11 znaci da ce bittrex tad omogucit trejdanje sa btg(ako izdaju code autori)...a trejdat mos pocet vec nakon 408 bloka
o tom po tom za trejdanje. u exodusu mozes trejdat unutar walleta ne treba mi bittrex za to, ako mi se cudotvorno pojavi gold u walletu. ne razumijem da je vama koji ste primili cash u 8.mj toliki problem napraviti usporedbu tj objaniti nama koji nemamo pojma kako to funkcionira. fakat ne razumijem. al opcenito s nama kao narodom i ovdje na forumu, jako tipicno. neko nesto pita , svi se trude sto manje informacija mu dat. osim ako njima nije nesto u tome. ne razumijem to stvarno. postavis pitanje na nekom stranom forumu i u minuti ti ljudi napisu sve. jebeno ne kuzim stvarno. al isao sam prvo ovdje pitat jer mi je lakse nego pisat po redditu.
exxo is offline  
Old 23.10.2017., 20:38   #1394
Cijena neam pojma kao ni nittko drugi...ostavit cu ga necu ga odmah prodati jer ce u startu biti odmah dip a kasniie tko zna sta ce biti

Ako je snapshot na tom i tom bloku onda je poslije toga moguce trejdat normalno a bittrex kad omoguci, omoguci trejdanje btgom

@exxo ja nisam dobio bch i neznam kako je onda islo....uostalom zasto bi moralo biti isto kao i tad?
murof7 is offline  
Old 23.10.2017., 20:38   #1395
Quote:
Branef kaže: Pogledaj post
Koristim izmedju ostalog blockchain.info novčanik gdje mi je mala količina BTC-a. Kada ih šaljem na drugi novčanik treba da ubacim drugu lozinku koju pak nemam. Kako do nje? Hvala na pomoči
Trebaš ubaciti drugu adresu di šalješ, cifru i opcionalno opis te druge adrese tipa (cold wallet ili glavni wallet). Također mislim da na tom walletu možeš unositi fee ručno i u različitim valutama pa se dogodilo da lik pošalje 50 btc kao fee jer je mislio da šalje 50 švedskih kruna).
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 23.10.2017., 20:38   #1396
Quote:
akimaki kaže: Pogledaj post
Kakvu cijenu ocekujes ?

Može li netko pojasniti kako ce tocno ici podjela BTGa na bittrexu.
Da li ce se gledati tocan trenutak 491407 bloka ili je moguce da bdue koja minuta kasnije ?

Cini mi se da treba biti i otvoren za soluciju prodaje i brzog ponovnog otkupa,dip takoder mozda nastupi tek par minuta prije podjele BTGa pa bi mi znacilo ako netko ima tocan info u vezi toga.
Po nasem vremenu 6 ujutro,prihvatljivo vrijeme.
dakle ja sam shvatio da ces dobiti gold ako na bittrexu imas btc. 1:1 kao i svugdje drugdje. sto znaci da ce itekako biti izlistan na bittrexu, zato su i lockali wallet jer dolazi snapshot. ali moci ces ga jedino prebacit negdje drugjgjde jer za sada nece biti moguce trgovati na bittrexu. mene vise brine kada cu moc micat btc i na koji nacin ce mi se pojaviti gold u walletu al eto informacija zlata vrijedna, ocito i doslovno.
exxo is offline  
Old 23.10.2017., 20:41   #1397
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
Cijena neam pojma kao ni nittko drugi...ostavit cu ga necu ga odmah prodati jer ce u startu biti odmah dip a kasniie tko zna sta ce biti

Ako je snapshot na tom i tom bloku onda je poslije toga moguce trejdat normalno a bittrex kad omoguci, omoguci trejdanje btgom
znaci mogu nakon tog bloka maknut bitcoin iz exodusa i poslat ga na bittrex, a bitcoin gold ce mi se pojaviti samo u exodusu? kad? odmah nakon snapshota ili kako?

ili trebamo skinuti neki btc gold wallet i importat pvt key? kaj s pvt keyom? ja nis ne kuzim vise
exxo is offline  
Old 23.10.2017., 20:45   #1398
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
dakle ja sam shvatio da ces dobiti gold ako na bittrexu imas btc. 1:1 kao i svugdje drugdje. sto znaci da ce itekako biti izlistan na bittrexu, zato su i lockali wallet jer dolazi snapshot. ali moci ces ga jedino prebacit negdje drugjgjde jer za sada nece biti moguce trgovati na bittrexu. mene vise brine kada cu moc micat btc i na koji nacin ce mi se pojaviti gold u walletu al eto informacija zlata vrijedna, ocito i doslovno.
Pa btc gold će valjda izbaciti svoj wallet (stignu dečki) di ćeš moći spremiti njihov coin. I ako neke burze odobre trgovanje njime isto će morati imati wallet pa ćeš poslati na adresu koju ti daju.

Iz exodusa ćeš importati private key u goldov wallet i dobiti ćeš gold.

To što gold nema još niti wallet, niti išta drugo pokazuje koliko je to ozbiljan projekt. Ne znam što ste se svi pomamili za tim. Neće vrijediti niti pišljiva boba.

Pogledajte samo ovu impresivnu to-do listu:

link
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 23.10.2017., 20:57   #1399
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
znaci mogu nakon tog bloka maknut bitcoin iz exodusa i poslat ga na bittrex, a bitcoin gold ce mi se pojaviti samo u exodusu? kad? odmah nakon snapshota ili kako?

ili trebamo skinuti neki btc gold wallet i importat pvt key? kaj s pvt keyom? ja nis ne kuzim vise

SVI depoziti i withdraws su blokani na 24h ali NE i trejdanje na bitrexu

znaci nemos slat nista ni vamo ni tamo na bitrex do sutra negdje oko 10h po našem vremenu

BTG će ti se pojaviti tamo gdje ga drzis,ako je to bittrex onda tamo,ako je tvoj novčanik onda će biti tamo( ako ga podrzavaju)

wallet za btg jos nema

nekuzim sta ti je toliko to nejasno
murof7 is offline  
Old 23.10.2017., 20:59   #1400
Quote:
Rijeka1981 kaže: Pogledaj post
i mene to zanima da ne bih nešto zeznuo. zna li netko odgovor?
ne znam odgovor, no oko ovog forka ima toliko neodgovorenih pitanja i toliok se sve radi zbrdazdola,da me ne bi cudilo da to nasi ljudi rukovode )))
karatas_os is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.