Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2017., 23:28   #1
Građevinsko zemljište, Zagreb, Borovje

Pozdrav!

Imam jedno građevinsko zemljište u Zagrebu, kvart Borovje. S obzirom da zemljište vrijedi 250-300 eura po kvadratu a veličine je cca 15 tisuća kvadrata, razmišljam o prodaji.

Također, razmišljam i pronaći investitora koji bi izgradio 6-7 zgrada (mozda i više) pa da se to nekako podijeli kasnijete oboje podijelimo puno veći profit.

Nemam nikakvog iskustva s tim,niti s građevinom, pa eto iz tog razloga me zanima dali netko ovdje ima ikakvog iskustva s takvim investicijama? Gdje i kome se obratiti?

Hvala
dpernek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:58   #2
da mi je vidjet genijalca koji će dati 200-300€ za Borovje
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:30   #3
Quote:
9009 kaže: Pogledaj post
da mi je vidjet genijalca koji će dati 200-300€ za Borovje
Ne razumijem ovo sad?

To je tržišna vrijednost zemljišta, procijenjena od strane adekvatnih procjenitelja.

A i pogledajte na njuskalu, pa ćete vidjeti kako se kreću cijene.

Uostalom, pitanje nije namjenjeno istraživanju i analizi cijena, nego razmjena iskustava.
dpernek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:52   #4
Na Borovju se nalazi ona gigantska toplana visoka 200 metara koja preko cijele jeseni i zime ispušta one toksične toplinske dimove. Ja osobno na Borovju ne bi živio ni da mi netko besplatno pokloni stan. Tek toliko do mene.
WikiMaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 02:45   #5
Quote:
WikiMaster kaže: Pogledaj post
Na Borovju se nalazi ona gigantska toplana visoka 200 metara koja preko cijele jeseni i zime ispušta one toksične toplinske dimove. Ja osobno na Borovju ne bi živio ni da mi netko besplatno pokloni stan. Tek toliko do mene.
Kako ste svi vi informirani, pa to je cudo jedno

sve stručnjak do stručnjaka!
dpernek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:34   #6
Uvijek se možeš probati javiti raznim agencijama za nekretnine i pitati ih postoji li potražnja za takvim zemljištem.
Po mojem iskustvu dobra zemljišta su uvijek poželjna u agencijama - nema ih toliko u ponudi, a oni će ti direktno reći vide li potencijal ili ne, jer ne bi zaprimali nešto što ne mogu prodati.
Vjerojatno je od agencije do agencije, ali agencija u kojoj sam radio je uvijek pokazala interes i ako tražiš sastanak s agentima, pozvat će te na neobvezan sastanak da se informiraš. Govorim o agencijama od banaka.
Leveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:40   #7
I jel ti se javlja ko? Kako ide? Iako 300eur m2 je mozda malo optimisticno....

Sent from my SM-G360F using Tapatalk
Old 16.08.2017., 14:14   #8
Ako ti lova nije hitno potrebna, ne prodaj vec udji u partnerstvo sa nekim investitorom.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 11:44   #9
Quote:
NenadX kaže: Pogledaj post
Ako ti lova nije hitno potrebna, ne prodaj vec udji u partnerstvo sa nekim investitorom.
Pa to me zanima, gdje pronaći takvu vrstu partnerstva
dpernek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.