Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 00:21   #10061
Slovenci i vujovic su jako jako gadljiva ekipa. Ovako igrat prijateljsku. Sramotno. Bravo nasi

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 29.10.2017., 00:26   #10062
Uz ovakve prijateljske tekme neprijatelj ti ni ne treba
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Old 29.10.2017., 12:25   #10063
Ovo je pozitivno, već dugo nisam vidio naše ovako nabrijane
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 03.11.2017., 00:14   #10064
Gonzalez vrlo vjerojatno ide na klupu PSG-a, Strebik mozda u Veszprem, Abutovic i Maqueda u Bundesligu...kaj se rogada u Vardaru?
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 03.11.2017., 00:21   #10065
Vlasnik napušta Skopje i ide u Rusiju, već je objavio da više neće financirati nogometni klub, a to znači ni ostatak sportskog društva.
mitch is offline  
Old 03.11.2017., 09:05   #10066
Da, gotovo je s Vardarom, to se zna od 7. mjeseca, sad je samo pitanje tko će kuda.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Old 03.11.2017., 12:26   #10067
Pa prvo je Samsonenko bio izjavio da odlazi pa kasnije povukao izjavu i rekao da će ipak ostati u klubu, prije nekih mjesec-dva. Zato mi i nije jasno kaj sad opet
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 03.11.2017., 12:56   #10068
Da, i meni je ostalo u sjećanju da su stvari naknadno izglađene, a ako i nisu bile, da se to ne odnosi na rukometnu ekipu nego samo na nogometnu...
feanor16 is offline  
Old 03.11.2017., 13:08   #10069
Koliko se sjećam, kasnije je rekao da ipak ostaje, evo jedan od tih članaka - klik. No vjerojatno su te turbulencije ostavile traga, budžet bi mogao biti manji.
Luyindula is offline  
Old 03.11.2017., 20:34   #10070
Stefan Vujić nastupaće za Srbiju.
JorgeLorenzo is offline  
Old 04.11.2017., 11:49   #10071
Quote:
JorgeLorenzo kaže: Pogledaj post
Stefan Vujić nastupaće za Srbiju.
Zaslužio je, stvarno igra dobro u Rumunjskoj. Zagreb nije iskoristio 50% njegovog potencijala.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 04.11.2017., 12:33   #10072
Uvjerljivo najgora mineralna voda u povijesti nam je sponzor

To smeće ishlapi čim otvoriš bocu...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 04.11.2017., 13:22   #10073
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Uvjerljivo najgora mineralna voda u povijesti nam je sponzor

To smeće ishlapi čim otvoriš bocu...
Ogroman problem, zaista
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 04.11.2017., 14:08   #10074
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Zaslužio je, stvarno igra dobro u Rumunjskoj. Zagreb nije iskoristio 50% njegovog potencijala.
Potpuno logična odluka kad vidiš tko je sve porodefilirao repkom u zadnjim godina, a dečku nije dana ni mrvca šanse. Nek mu je sa srećom.
cave troll is online now  
Old 04.11.2017., 20:45   #10075
Svatko tko je igrao u repki na poziciji srednjeg vanjskog je i zaslužio igrati,jedino Zet je tu uljez,jebiga kad je na svojoj poziciji 4-5 po kvaliteti
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 04.11.2017., 21:40   #10076
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam, kasnije je rekao da ipak ostaje, evo jedan od tih članaka - klik. No vjerojatno su te turbulencije ostavile traga, budžet bi mogao biti manji.
Evo zadnje sto kazu je da Abutovic i Maqueda idu u Lowen,Sterbik Veszprem,mislim da i Cindric ide u Kielce ali i trener Gonzalez u Psg. Samo sto mislim da ce Gonzalez tamo za par tjedana ako nesto krivo nisu napisali. To je Psg-u najpotrebnje jer imat onakvu ekipu a na klupi Noku Serdarusica,ne ide to nikako.
jaky275 is offline  
Old 05.11.2017., 03:46   #10077
Quote:
jaky275 kaže: Pogledaj post
Evo zadnje sto kazu je da Abutovic i Maqueda idu u Lowen,Sterbik Veszprem,mislim da i Cindric ide u Kielce ali i trener Gonzalez u Psg. Samo sto mislim da ce Gonzalez tamo za par tjedana ako nesto krivo nisu napisali. To je Psg-u najpotrebnje jer imat onakvu ekipu a na klupi Noku Serdarusica,ne ide to nikako.
Na kraju sezone ide, nece ga usred sezone pustit valjda. Taj Noka je s Kielom napravio cuda prije 10 godina tako da pokazi malo respekta prema njemu, iako za mene on nije vrhunski trener.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 05.11.2017., 07:57   #10078
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ogroman problem, zaista
Da si mamuran pokušao popiti čašu tog smeća, vjeruj mi bio bi ti
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 05.11.2017., 13:36   #10079
Ovaj PPD bez Vujovića je bez okusa,mirisa i krvi.Po imenima ništa slabija momčad od prošle sezone izgleda jadno.Kamenica me baš razočarao.
d2267 is offline  
Old 05.11.2017., 14:29   #10080
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Na kraju sezone ide, nece ga usred sezone pustit valjda. Taj Noka je s Kielom napravio cuda prije 10 godina tako da pokazi malo respekta prema njemu, iako za mene on nije vrhunski trener.
Za Noku imam respekt bio je veliki trener ali naglasak je na bio. Pojele ga godine ni prvi ni zadnji kojem se to dogodilo,a trebao je odavno dobit otkaz. Samo rijec Karabatica ima tezinu a on ga smatra drugim ocem i zeli u klubu pa je zbog toga prezivio europske neuspjehe
jaky275 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.