Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 21:35   #1361
Quote:
jurkon kaže: Pogledaj post
Taj dio na početku mi je bio samo bezveze.
Ali ono ustajanje, i sve nakon toga - jednostavno ne razumijem odakle mu ideja da bi to trebalo biti nešto zanimljivo.
Ma da. Odakle mu palo na pamet glorificirati nacin na koji se uistinu voli klub.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:28   #1362
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
Ma da. Odakle mu palo na pamet glorificirati nacin na koji se uistinu voli klub.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Što reći, ako ne razumiješ zašto čovjeku može biti neugodno zbog toga što je Stanković napravio, onda ti se ne može ni objasniti.
I to nema veze s glorificiranjem postupka Millwallova navijača.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:20   #1363
Nedjeljom u dva

Emisija "Nedjeljom u dva" ugošćuje petero ljudi koji su s obiteljima napustili Hrvatsku ili to namjeravaju. Dosta im je socijalne nesigurnosti, ustaša i partizana. Brine li se netko zbog toga?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:00   #1364
Ovo bi trebalo biti interesantno, hoće li bit međusobne diskusije? Sjeća li se netko jel ikad ugostio tako više ljudi, kako je to izgledalo?
BrokenEmpire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:04   #1365
"Međusobna diskusija" ljudi koji misle isto ne može biti zanimljiva.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:23   #1366
Gostovala cura Rasupudića...Marija Selak-Raspudić.
Već ju je naučio kako valja cijeniti ruralno polupismeno stanovništvo sa Dinarida..Žali bože škole i znanja.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 15:47   #1367
Rijetko pratim Peti dan, ali ovo što sam danas čuo, cijenim intelektualce sa uravnoteženim desničarskim svjetonazorom.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:06   #1368
I ja moram plaćati pretplatu televiziji koja ima emisiju u kojoj voditelj moli gošću da objasni mišljenje tako da to razumijemo i mi u provinciji...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:42   #1369
glavna tema u zemlji je Agrokor a Stanković razglaba s gošćom o smislu života
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:58   #1370
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Gostovala cura Rasupudića...Marija Selak-Raspudić.
Već ju je naučio kako valja cijeniti ruralno polupismeno stanovništvo sa Dinarida..Žali bože škole i znanja.
Sta je ona s raspudicem
Gruzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:03   #1371
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
glavna tema u zemlji je Agrokor a Stanković razglaba s gošćom o smislu života
Meni je ovo vise vuklo na neke ideje o pluralizmu ..u tragovima ....tudmanova pomirba hrvata
Gruzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:49   #1372
gost Mate Rimac.

predlažem Stankoviću da ubuduće kod takvih gostiju osigura prevoditelja jer je veliki postotak platiša tv-pretplate u Hr (naročito starijeg stanovništva) koji ne barataju engleskim riječima i pojmovima, a kod ovog gosta je skoro svaka druga riječ engleska riječ - nouhau, ajpi, civi, levridž, entrtejmnt, majndset, majlstoun, bajdvej itd...
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 16:06   #1373
Bude starije stanovništvo naučilo


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 09:24   #1374
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Bude starije stanovništvo naučilo


-Stipe
oko kenjanja su se svi razumjeli...
jos jedna kenjaza od emisije...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 14:43   #1375
Dokle više Stanković misli zvati u emisiju te ljevičarske dinosaure kao danas Igor Mandić? Koji mu je to već put da dolazi u tu emisiju?

I on je lupetao o filozofiji.

I naravno, opet nije moglo bez yu romantike, čak i u stihovima...

Zadnje uređivanje rechtextreme : 05.11.2017. at 14:58.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:18   #1376
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Dokle više Stanković misli zvati u emisiju te ljevičarske dinosaure kao danas Igor Mandić? Koji mu je to već put da dolazi u tu emisiju?

I on je lupetao o filozofiji.

I naravno, opet nije moglo bez yu romantike, čak i u stihovima...
U emisiji se govorilo o starosti i smrti. Star čovjek koji na svojim leđima nosi i tragediju samoubojstva kćeri govorio je kako se osjeća. Govorio je da mu je dosta svega, da mu je dosta života i da jedva čeka da ode. Govorio je da ne vjeruje u ljubav, da ne vjeruje u domoljublje i da je kroz život ostao bez svih ideala. Starost, težina života u starosti, starost kao doba kada ostaješ bez prijatelja i bliskih osoba, smrt, umiranje .... to je bio lajtmotiv emisije.

Gdje si ti vidio ljevičarstvo i yu romantiku stvarno mi nije jasno.
mravac8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:53   #1377
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post

Gdje si ti vidio ljevičarstvo i yu romantiku stvarno mi nije jasno.
Možda ako sam gledao 10% emisije ali ubrao sam kad je Aca citirao pjesmu njegove kćeri prožetu revolucionarnim idejama

Inače, za tog Mandića čujem samo kad se pojavi u NU2
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:05   #1378
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Možda ako sam gledao 10% emisije ali ubrao sam kad je Aca citirao pjesmu njegove kćeri prožetu revolucionarnim idejama

Inače, za tog Mandića čujem samo kad se pojavi u NU2
Revolucionarnim idejama?!

Stanković starcu od 75 godina čita pjesmu njegove mrtve kćeri u kojoj ona otprilike govori da se nada da je starac uspio zadržati barem jedan životni ideal i da ga život nije totalno pregazio.

Naglasak je na tome da je njegova kćer mrtva, napravila samoubojstvo i jedino revolucionarno u svemu je to što se Mandić uspio suzdržati da ne zaplače.

Ako su tebi 75-godišnji starci i njihova mrtva djeca nositelji revolucionarnih ideja - onda svaka čast. Možda si u pravu, možda su oni življi i revolucionarniji i od tebe i od današnje mladeži.
mravac8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:19   #1379
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Možda ako sam gledao 10% emisije ali ubrao sam kad je Aca citirao pjesmu njegove kćeri prožetu revolucionarnim idejama

Inače, za tog Mandića čujem samo kad se pojavi u NU2
Zapravo, pjesma je govorila o tome kako je otac uspio ubrati 75 godina, a ne o revoluciji...
Ja nisam vidjela ni ljevičara ni desničara, već čovjeka kojeg je život potrošio...poraženog čovjeka koji to ipak nije...Drag mi Mandić...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:41   #1380
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Zapravo, pjesma je govorila o tome kako je otac uspio ubrati 75 godina, a ne o revoluciji...
Ja nisam vidjela ni ljevičara ni desničara, već čovjeka kojeg je život potrošio...poraženog čovjeka koji to ipak nije...Drag mi Mandić...
Lijepo si to napisala.

Aci bi bilo bolje da nađe goste nešto veselije prirode. Dosta više širenju pesimizma putem medija.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.