Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 09:49   #1
Lightbulb Otvaranje obrta i kupnja kamiona

Pozdarav! Ovako stoje stvari Zanima me dali ovdje ima koji poslodavac koji se bavi Cestovnim prijevozom tereta,znaci gazda koji ima kamione i bavi se prijevozom tereta.Posto sam vozac i vozim od 18-te godine,7 godina je proslo terenakog zivota,kabina,propustenih rođendana,zabava druzenja i slicno, kabine,tusiranja po benzinskama,sefova,disponenat i sve sta ide uz taj poso.U planu mi da otvorim obrt,uzmem neki kamion,rabljeni naravno,predpostavljam da na lesaing je gotovo nemoguce uzet na pocetku otvaranja obrta.Zanima me dali ima ovdje koji privatnik koji je voljan za razgovor i dati pokoji savjet,sta i kako poceti i koje su cake toga posla,i isplativost.Krenuo bi sam vozit za sebe,ne planiram se nenormalno obogatit i nemam velika ocekivanja,vec da se zaradi neka normalna placa i da si mogu sam organizirat kad trebam bit doma i da mi niko ne visi za vratom.Kapitala nesta imam,ako bi trebalo uzeo bi kredit neki,ali to treba izracunat sve..pa eto ako ima ko za razgovor neka se slobodno ubaci.
mr magdens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 10:04   #2
A kako ces doci do posla, ima kamiona ko blata koji cekaju da voze, ali evo meni kombi uzeo 1300kn za 5h posla s nošenjem starih stvari na otpad, znači ruke plus vožnja zbrinjavanje (ali lažno ko fol , slagao mi da se placa otpad tamo ali reko ajde nosi te đavo evo ti pare), a napravio je mozda sve ukupno 30km, nasao ga prek njuskala, ali se je momak nanosao stvari i uprašio se ko budala i nagutao prašine
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 10:24   #3
A znam zato mi treba netko ko se bavi time,da se porazgovaramo.Jasno svjestan sam posla i znam kakav je to poso,vise me zanimaju stvari vezane za financije,trazenje poslova ,rizika i toga svega..voznja,utovare,istovare to manje vise znam o cemu se radi.
mr magdens is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 08:11   #4
Nema nikog ili?
mr magdens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.