Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 22:24   #1541
Jbga ak je planiro odstancat kartu onda nek udje na prva ili zadnja vrata, a ne u sredinu tramvaja.

A drugi put ne bit glup i dat im osobnu.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 13:45   #1542
I, gdje su karte za 6kn?
Old 07.11.2017., 00:22   #1543
Uhvatilo me danas pošto mi je prva kazna od zeta u životu , mogu je poništit. Lik mi je rekao da je mogu poništiti putem interneta pa me zanima da li je to provjereno ili pak da idem do remize i tamo osobno poništim kaznu?
freakonleash is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:27   #1544
Jel ZET ima ikakvu odgovornodt prema kupcima pokaza? Ili oni mogu naplatiti uslugu koju ne moraju izvršiti (jedini u državi?)?

U zadnjih 90 dana, najmanje 40 dana nije bilo autobusa ili je kasnio.

To nije nikakva slučajnost ili "zapeo u prometu" ili nesreća ili slično nego čisto organizirano i svjesno nepružanje usluge koja je plaćena. Bez ikakve najave, obavijesti, čak ne mogu ni sa semafora pa makar i bez najave i obavijesti, skinuti vrijeme polaska da ljudi ne čekaju ko majmuni bezveze..

Drugo pitanje je razmatra li itko u ZET-u nekakav normalan price range godišnjih karata? Ovaj im je bolesno populistički i ne graniči sa zdravim razumom. Više od pola grada se vozi besplatno na ovaj ili onaj način ili za simboličnu cijenu (među njima i političari, imućni ljudi, državni gradski službenici, penioneri, studenti) i to bez ikakvih kriterija ljudi s hrpom imovine imaju povlaštene - socijalne uvjete za prijevoz (a subvencionira ih radna sirotinja)...

A s druge strane recimo ljudi na stručnom osposobćjavanju koji primaju 2.600kn bi trebali financirati prijevoz svim ovima gore nabrojanim? Ili ljudi sto rade za 3-4.000 kn? I to je normalno?

Zadnje uređivanje aaaaaaaa : 09.11.2017. at 17:38.
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:53   #1545
Nadam se da PNUSKOK i USKOK ovo imaju na radaru: https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagr...olori/6777138/

Dojam je da će ponovit situaciju kakvu su već imali. Platit novcem poreznih obveznika skupe softvere, nakon nekog vremena "ustanovit" da je to loše rješenje i jednostavno od toga odustat. Nisu li tako već nešto slično napravili tamo negdje 2013.?
analitikos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.