Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 21:37   #4901
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
vjerojatno bi...
ali bi nas isto tako on kao predsjednik unazadio par desetaka godina radikalnim potezima
Dali to vidiš u "čarobnoj kugli" ??

Meni realnost pokazuje da su nas ovi do sada toliko unazadili, "znalačkim potezima"
#kocar# is offline  
Old 10.11.2017., 00:46   #4902
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Pernar je jučer imao žestok nastup u Saboru. Sazrio je.
On mora biti kandidat za predsjednika države. Vjerujem da bi pokupio još više glasova od Sinčića.
Bit će prije da je već počeo trulit nakon sazrijevanja.Kao predsjednik može samo glumit fikus kao i do sada.
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Istina Pernar malo previše govori o problemima i tu mu dajem minus
Móžda jednog dana da i neko logičko rješenje?
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Nebitno, jer "nitko" neće biti na listama
Pernar svašta govori ali ne laže kao oni koje kritizira



http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...i/1006500.aspx

Zanči ništa od novih mandura i dalje sljedi cvokotanje u grmičku
Od njegova govora se ne povećavaju mirovine

Vrazja starost i kratkovidnost.Obećao je u 111 i 12 mjesecu a to još nije prošln.Ne treba mandura dok je goriva u autu a toga je oduvijek i biln (i sad radi na mjestu i tako će do jutra,pa do ljeta dok ne bude prešao na klimu)
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 10.11.2017., 05:52   #4903
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Od njegova govora se ne povećavaju mirovine
Kad bude ministar , kao Božinović , ispunit će obećanje.
Dotle nekima preostaje samo cvokotanje

Quote:
Vrazja starost i kratkovidnost.Obećao je u 111 i 12 mjesecu a to još nije prošln
Hoće jako brzo a ima se i neko iskustvo kako se ispunjavaju obećanja, skoro smo kao Švicarska
Quote:
Ne treba mandura dok je goriva u autu a toga je oduvijek i biln (i sad radi na mjestu i tako će do jutra,pa do ljeta dok ne bude prešao na klimu)
Naravno , tko hebe novac poreznih obveznika, neka plate ili slijedi batina
#kocar# is offline  
Old 10.11.2017., 06:44   #4904
Znači da neće nikad ispunit obećano jer neće bit nikad ministar.

Ne sekiraj se bit će robe jer rodijaci moraju zaradit.

Ti se zimi ne griješ?Pa i plaćaju porez da se lova potroši.Platit će i božicnicu.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 10.11.2017., 21:27   #4905
Evo iz susjedne sobe čujem Sinčića(naj frenda od Pernara) kako drži lekciju kao pripadnik modernog društva i generacije svim ovim ostarjelim i uzaludnim čangrizavim pripadnicima tko zna sve čega koji nemaju ni trunke nade po pitanju promjene svijeta na bolje, a bogme i nova tehnologija im je đavolji svijet

Najlakše je biti mudar i glup, bez sposobnosti da stvoriš ipak neke nove poglede na svijet(koje nam neizbježno nameće razvoj).

Mislim jel kritika to što ne znaju točno u formu napisati/predložiti zakon?

To je najlakši dio. Forma. Ni prvi ni zadnji zakon. Viđeno već 1000 puta i realizirano već tisuću puta. Pisanje zakona je nešto ravno svetom gralu?Jeste pop tu spiku od pravne branse?

Pa ti ljudi u svojoj vlastitoj branši ne znaju razliku između crnog i bijelog. Kao nekoć davno kod baba vraćara. Tumačenje je random.

Ako npr. napišeš zakon i uvrstiš jednu rečenicu u wordu(nakon toga klikneš save as), gdje veliš da nema preprodaje dugova npr. kao što žz predlaže, i daš usput sudovima kako da se ponašaju po tom pitanju, to je to.

A svoje priče kako je to nemoguće i kako treba milijun godina za jedan word dokument nekome drugom prodavajte.

sivkiću ne ljudi se ipak je Martinje, stoga svima, i tebi, živjeli, bez sekirancije

Zadnje uređivanje Orion1984 : 10.11.2017. at 21:50.
Orion1984 is offline  
Old 10.11.2017., 21:51   #4906
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Znači da neće nikad ispunit obećano jer neće bit nikad ministar.
Čarobna kugla te dosad redovito varala, ni sada nije drukčije.
Tako da bi se dobilo nove mandure treba postati ministar, jer od sadašnjeg se nema šta očekivati
Quote:
Ne sekiraj se bit će robe jer rodijaci moraju zaradit.
Naravo, to je jedini način n akoji se zna raditi.
Mogao s cijeli dan usavršiti znanje o toj raboti, prateći tijek rasprave u Saboru

Quote:
Ti se zimi ne griješ?Pa i plaćaju porez da se lova potroši.Platit će i božicnicu.

Narvno da se grijem ali to plaćam iz vlastitog džepa, zarađenog u realnom sektoru i još je na to plaćen PDV

Točno, porezni novac treba potrošiti ali sam tvrdo uvjeren da ni lipe ne treba potrošiti na rodijake i ukruhe a i u mandurama ih ima vieše, negoih ima NJemačka.
Što se tiče božićnice, sam ču zaraditi da potrošim na ono što trošimo za taj praznik i nije mi potrebno da je nazivam nekim imenom i opravdam trošenje nečijeg teško zarađenog novca a oduzetog poreznom prevelikom presijom.
Neće to zavisiti od dobrovoljnosti nekog ministra, nego od rada mojih ruku i sive materije

p.s.

sutra imam neki večernji "posao" oko janjetine, morat ću dobro pripaziti jer se najavilo da će biti puni grmićki iako nema novih mandura
#kocar# is offline  
Old 10.11.2017., 23:57   #4907
Pernar upravo spustio Jandrokoviću za 10


Održao je govor "Da je Živi zid na vlasti", u cijelom svojem trajanju izlaganja. Jandroković kao odgovor nabacio foru, a Pernar zakucao.
Kako točno, neću spoilati, ali ću linkati kad se to složi na youtubeu.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 11.11.2017., 00:05   #4908
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pernar upravo spustio Jandrokoviću za 10


Održao je govor "Da je Živi zid na vlasti", u cijelom svojem trajanju izlaganja. Jandroković kao odgovor nabacio foru, a Pernar zakucao.
Kako točno, neću spoilati, ali ću linkati kad se to složi na youtubeu.


-Stipe
Njonjo se od ovoga baš nebu lako oporavio
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Old 11.11.2017., 00:54   #4909
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pernar upravo spustio Jandrokoviću za 10


Održao je govor "Da je Živi zid na vlasti", u cijelom svojem trajanju izlaganja. Jandroković kao odgovor nabacio foru, a Pernar zakucao.
Kako točno, neću spoilati, ali ću linkati kad se to složi na youtubeu.


-Stipe
Bogami, ovo je bilo

https://www.youtube.com/watch?v=WXlCYIJvWCs
dokle-vise is offline  
Old 11.11.2017., 01:02   #4910
Velim ti ja.
Bio je i Jandroković vješt, ali Peri
Baš je sjela, imala je odličan uvod

Ima i na min 10:00 na clipu na Telegramu -
Ipak nam je drago da smo noćas bili budni, Pernar je Jandrokoviću bacio najzabavniju repliku ikad
Šef Sabora pokušao je biti duhovit, Pernar mu je, moramo priznati, izletio s urnebesnom replikom

http://www.telegram.hr/politika-krim...-repliku-ikad/


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 11.11.2017., 01:07   #4911
Nije da navijam za Njonju, ali dobro je i on njemu rekao da bi bili oba u HDZ-u, kao što je i Pernar nekad bio.

Ali super spuštanje, da.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 11.11.2017., 09:06   #4912
dobro se oni zabavljaju svi skupa...

ali da.. stvari su jako relativne kak ih gledaš.. dobar Pernar, ali Jadroković vratio istom mjerom

Jandroković:" Vrlo rado kolega Pernar, Vi i ja u HDZu kao nekad ...."

ko bi to očekivao od Njonje
Frunky is offline  
Old 11.11.2017., 12:28   #4913
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Mislim jel kritika to što ne znaju točno u formu napisati/predložiti zakon?

To je najlakši dio. Forma.
naravno da je i to velika.Nije to samo forma nego nešto dublje.Kad mjenjaš nešto u jednom zakonu moraš pazit što piše u drugima (po istoj temi) da ti se ne dogodi da u jednom ti nešto dozvoljavaju a po drugom ne.To ti je bit i šema a vodi tome da se mora poznavat brdo zakona i propisa a zidari ne znaju ni poslovnik sabora.

Quote:
sivkiću ne ljudi se ipak je Martinje, stoga svima, i tebi, živjeli, bez sekirancije
nimalo se ne ljutim.kakvo martinje,ako nisi sposoban pit cijelu godinu nemoj ni na Martinje.Meni je Martinje i Nova itd cijele godine

Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Čarobna kugla te dosad redovito varala, ni sada nije drukčije.
Tako da bi se dobilo nove mandure treba postati ministar, jer od sadašnjeg se nema šta očekivati
nije me prevarila do sada a neće ni u buduće.Ako nemaš love za potrošit džabe ti bi ministar


Quote:
Naravo, to je jedini način n akoji se zna raditi.
Mogao s cijeli dan usavršiti znanje o toj raboti, prateći tijek rasprave u Saboru
ne pratim a ionako (što ti ne znaš) jedan kupuje a drugi prodaje.Isto tako rade i tvoji u crvenoj Fiume 72 godine pa nemaš ništa protiv
Quote:
Narvno da se grijem ali to plaćam iz vlastitog džepa, zarađenog u realnom sektoru i još je na to plaćen PDV
nisi li ti u mirovini
I tvoje grijanje plaća narod

Quote:
sutra imam neki večernji "posao" oko janjetine, morat ću dobro pripaziti jer se najavilo da će biti puni grmićki iako nema novih mandura
naravno da ćeš se morat pazit kad ne znaš "sistem" (moraš ubost i drugima ) Imam ja neotvorenih mandura u rezervi.Tko zna zna.

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pernar upravo spustio Jandrokoviću za 10


Održao je govor "Da je Živi zid na vlasti", u cijelom svojem trajanju izlaganja. Jandroković kao odgovor nabacio foru, a Pernar zakucao.
Kako točno, neću spoilati, ali ću linkati kad se to složi na youtubeu.
i to je to od onoga koji bi htio bit na vlasti.Bitno je da se javio za riječ a rijeke još uvijek teku nizvodno.Zbog toga smislenog i uvaženog govora svi umirovljenici će dobit božićnicu od 1000 kn jer im je to veliki govornik svojim radom omogućio
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 11.11.2017., 12:39   #4914
Gledam to izvana.

Nisam protiv Pernara. Ali meni se to nikako nije svidjalo. On nije sigurno od svakoga izvan foruma dobio poene. Velikim dijelom narod zivi u neisvjesnosti i u strahu sto donosi buducnost u jednoj zemlji koja je uzdrmana opasnom krizom na svim razinama, i na rubu je existencije. Ljudi to mogu protumaciti kao politicku profesionalnu, po tome na neki nacin kolegijalnu zajebanciju sa neozbiljnom skupstinom vlade. HDZ-ov Jandrokovic jos je ispao simpa.

Pernar je to trebao ozbiljnije izvesti i pokazati vise lidersko ponasanje. Nekima nije vise do zafrkancije.

Kazem da neznam bas u detalje profile i popularnost hrvatskih politicara. Ali na jucerasnji govor Bernardica se mogu ogledati i zapadni politicari.
Ravell is offline  
Old 11.11.2017., 12:52   #4915
Gledajući snimku nije njemu baš loše u životu. Mislim nije da se čovjek ne smije smijati, ali malo si je narušio kredibilitet. Ljudi kopaju po kantama on smišlja šale. Ili si do kraja ozbiljan i principijelan ili nisi. Ali ok, samo je čovjek sa svim manama i vrlinama. Uklonit ću njegov kipić i hram koji sam u međuvremenu sagradio.
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
nimalo se ne ljutim.kakvo martinje,ako nisi sposoban pit cijelu godinu nemoj ni na Martinje.Meni je Martinje i Nova itd cijele godine
Još uvijek čekam od prošle godine rješenje o prekršaju (ovog puta klonim se grada)

offtopic nema do vina cijele godine, a kamoli ne na Martinje možda do jednog planinarskog doma odem
Orion1984 is offline  
Old 11.11.2017., 13:13   #4916
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
i to je to od onoga koji bi htio bit na vlasti.Bitno je da se javio za riječ a rijeke još uvijek teku nizvodno.Zbog toga smislenog i uvaženog govora svi umirovljenici će dobit božićnicu od 1000 kn jer im je to veliki govornik svojim radom omogućio
Tko je to ikad svojim javljanjem za riječ i govorom dao umirovljenicima božićnicu od 1000 kn?

Prigovor ti je nebulozan.

I što znači "i to je to"? Naveo je njihove politike u 10 minuta svojeg izlaganja. U čemu je problem s tim? Što je trebao potom, izvaditi pušku i postrojiti ih da njega uvrste na dnevni red i odmah izglasaju kao premijera?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 11.11.2017., 15:05   #4917
pazi ove bisere, oni bi da neko ko nema ni promil utjecaja na stanje u državi da riješava tuđe probleme....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Old 11.11.2017., 15:19   #4918
Ovo je bilo uništavanje gamadi ISTINOM, samo nastavi tako Peki.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 11.11.2017., 15:56   #4919
[QUOTE]
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post

nije me prevarila do sada a neće ni u buduće.Ako nemaš love za potrošit džabe ti bi ministar
Kad varalica naiđe na naivca on ni ne primijeti da ga se vara

Quote:
ne pratim a ionako (što ti ne znaš) jedan kupuje a drugi prodaje.Isto tako rade i tvoji u crvenoj Fiume 72 godine pa nemaš ništa protiv
A šta ćeš i pratiti kad će ti sve što i kako treba reči u središnjici i pisati u biltenu
Šta ćeš kad naivaca ima i u Rijeci

Quote:
nisi li ti u mirovini
I tvoje grijanje plaća narod
Kao pd
1.- ja sam svoju mirovinu zaslužio sa 43 godine uplata u mirovinski sud i nisam imao benificirani radni staž,jer je po tumačenju zakonodavca teže čućatiu grmičku od borbe sa neverama , burama i jugom.
kao pod 2.- nisam u mirovini nego penziji i tako će biti sve dok se budem osjećao da još nešto mogu pridonijeti da ne spadnem na crkavicu od nešto preko 2 tisuće kn
Quote:
naravno da ćeš se morat pazit kad ne znaš "sistem" (moraš ubost i drugima
) Imam ja neotvorenih mandura u rezervi.Tko zna zna.
Bez brige, poznajem sistem i pored grmička sa nešto maligana u sebi provest ću se u taksiju, bolje da oni nešto zarade a en država da bi hranila uhljebe.

Mora da su ti te mandure jako ofucane, odavno se nisu dijelile nove

Quote:
i to je to od onoga koji bi htio bit na vlasti.Bitno je da se javio za riječ a rijeke još uvijek teku nizvodno.Zbog toga smislenog i uvaženog govora svi umirovljenici će dobit božićnicu od 1000 kn jer im je to veliki govornik svojim radom omogućio
žBarem je rekao kuda i kako teku rijeke , za razliku od onih koje to nije briga nego dignu rukui gledaju gdje će nešto ušićarit.

Kad Živi zid bude na vlasti , postoji šansa da penzići dobiju božićnicu ali do god su je na vlasti domoljubna stranka i trabanti, to je nemoguće, nema dovoljno za njih i još da ostane za božićnice
#kocar# is offline  
Old 11.11.2017., 16:01   #4920
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
pazi ove bisere, oni bi da neko ko nema ni promil utjecaja na stanje u državi da riješava tuđe probleme....
10 % podrške nisu promili a ta podrška i dalje raste a ovima na vlasti kopni kao snijeg na proljetnom suncu

Kažu da je strpljen , spašen pa treba sačekati još izvjesno vrijeme da nekima stigne iz ritice u glavu, koja im sada služi samo za češljanje (naravno samo onima koji još imaju taj "ukras" na glavi)
#kocar# is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.