Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 23:50   #4941
Hrg se ubacio u raspravu da samo ponavlja o "neuspjesima Kukuriku Vlade", o "skupim unajmljenim prostorima", o "frustriranom Mostu", i slično. Da uzrokuje nestabilnost. (Kasnije se malo vadio da je pričao o "destruktivnosti").

Bunjac jako dobro poentira.
1) Za nestabilnost nema smisla kriviti oporbu. Za nestabilnost je kriv Aleksandar, lex Agrokor i stvari vezane uz to.
On nije znao sačuvati parlamentarnu većinu koju je imao. On je odlučio izbaciti potom Most i ići u krpanja kakva danas imamo.

2) I samo izbacivanje je učinjeno bahato i prepotentno. Odluka u 20 sekundi nakon glasovanja o Mariću; bez dijaloga, bez argumentacije.
A onda je išlo ono što je išlo.
I normalno je da se sad ta Vlada trese, i da kiše na svaki pokret Sauche, Mišića, Hrasta, itd.

To su jedini razlozi za nestabilnost Vlade.

Grmoja također dobro nastupa.
Kaže, Glas to dijelom testira svoje dojučerašnje kolege. Testiranje za koje bi ex stranački kolege iz HNS-a morali pričati drugačije, nego što pričaju. na pitanju kojega bi HNS trebao. No, kaže, vidi često Ćuraja (HNS) i da ovaj radi kako mu Brkić kaže, i da nema tu neke dileme.
A da je Vlada puna skandala, da bi 10 milijuna današnje afere s ministricom Žalac bila momentalna ostavka, i tome slično.

Hrg "ne zna što bi mu replicirao". Naravno da ne zna.

Jovanović ga također malo oprao da nije imao nikakve konstruktivne prijedloge kad je on bio u oporbi. I da je testiranje većine, obzirom na to na čemu je većina sazdana, posve opravdano. Kao i da postotak koji tvrdi da Vlada ide u lošem smjeru svakako navode oporbu da radi baš to što radi.

Mislim da će nam trebati tema o Saboru...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 09.11.2017., 00:06   #4942
Stipe, ti to sad gledaš Sabor?

Get a life!
ViktorViktorija is offline  
Old 09.11.2017., 00:24   #4943
A ne, ti gledaš!

Samo mi kokice fale!

I btw i Beuk i Pusić bili su jako dobri.
A Nada očekuje da "obiteljski zakon donesemo koji će u većini građana biti zadovoljen".
A i općenito ima velikih problema sa slaganjem rečenica.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 09.11.2017., 00:41   #4944
Bome i Sabina je imala što za reći o sastavu radne grupe. Vigilare i U ime obitelji. Plus Hrabar.

A i ponovljeni upit zašto bi se mijenjao Obiteljski zakon djeluje kao da pogađa poantu.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 09.11.2017., 08:42   #4945
Sluzbena himna stranke bit će "Tvoja zemlja" od Vice Vukova...

Obitelj preminulog šibenskog slavuja ustupit ce pjesmu partiji koja mu je svojevremeno zabranila javni nastup... Divno...

Inače čitajući vjest, prvotno sam pomislio da se radi o pjesmi "Zemlja moja" ostarjele sarajevske "gospodje" Ismete Krvavac Dervoz i skladatelja Svetozara Vujovića, koja bi možda zornije iskazala politiku te partije...

No dobro...

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Bome i Sabina je imala što za reći o sastavu radne grupe. Vigilare i U ime obitelji. Plus Hrabar.

A i ponovljeni upit zašto bi se mijenjao Obiteljski zakon djeluje kao da pogađa poantu.


-Stipe
Sabina Glasovac je više nego upućna u problematiku i kao stvorena za navedenu diskusiju... Iz vlastitog iskustva i više nego dobro poznaje što su muž, djeca, obitelj... Ako izuzmemo povremeno šurovanje s ocem trenutnog prvog vratara povijesno najtrofejnijeg hrvatskog nogometnog kluba, inače člana omražene joj partije.
IscoAlarcon is offline  
Old 09.11.2017., 09:31   #4946
Stari, tu polarizaciju na: hdz-konzervativne domoljube i sdp-jugokomuniste ne puši više ni onaj poremećeni glasnović! Dakle, kaskaš i za svojim poslovično "sporim" kolegama.
Jer mora se priznati da su hrvatski desničari evoluirali (znam da zvuči kao oksimoron)-konačno su odustali od mantre kako je hdz najbolja opcija za hrvatsku, sad su se više fokusirali na to da umanje i relativiziraju njihova sranja stavljajući ih u isti koš s opozicijom sugerirajući da su svi podjednako loši. Doduše, to ima logike kao otprilike izjednačavanje černobila s prolijevanjem kante ulja u kanalizaciju, no u nedostatku drugog argumenta dobro dođe
Goc-369 is offline  
Old 09.11.2017., 09:40   #4947
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Stari, tu polarizaciju na: hdz-konzervativne domoljube i sdp-jugokomuniste ne puši više ni onaj poremećeni glasnović! Dakle, kaskaš i za svojim poslovično "sporim" kolegama.
Jer mora se priznati da su hrvatski desničari evoluirali (znam da zvuči kao oksimoron)-konačno su odustali od mantre kako je hdz najbolja opcija za hrvatsku, sad su se više fokusirali na to da umanje i relativiziraju njihova sranja stavljajući ih u isti koš s opozicijom sugerirajući da su svi podjednako loši. Doduše, to ima logike kao otprilike izjednačavanje černobila s prolijevanjem kante ulja u kanalizaciju, no u nedostatku drugog argumenta dobro dođe
Bojim se da nisam optimističan kao ti.

Dok god je pola našeg naroda uhljebljeno u državnoj i lokalnoj upravi, hdz i sdp će drmat sve dok se država ne raspadne
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 09.11.2017., 17:33   #4948
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Sluzbena himna stranke bit će "Tvoja zemlja" od Vice Vukova...

Obitelj preminulog šibenskog slavuja ustupit ce pjesmu partiji koja mu je svojevremeno zabranila javni nastup... Divno...

Inače čitajući vjest, prvotno sam pomislio da se radi o pjesmi "Zemlja moja" ostarjele sarajevske "gospodje" Ismete Krvavac Dervoz i skladatelja Svetozara Vujovića, koja bi možda zornije iskazala politiku te partije...

No dobro...



Sabina Glasovac je više nego upućna u problematiku i kao stvorena za navedenu diskusiju... Iz vlastitog iskustva i više nego dobro poznaje što su muž, djeca, obitelj... Ako izuzmemo povremeno šurovanje s ocem trenutnog prvog vratara povijesno najtrofejnijeg hrvatskog nogometnog kluba, inače člana omražene joj partije.
Alfi Kabiljo je vlasnik autorskog prava za tu pjesmu i demantirao je vijest o tom kako ce ta pjesma biti himna SDP.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Old 10.11.2017., 10:26   #4949
auuuu okrsaj u Saboru ...Saucha !
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Old 10.11.2017., 10:28   #4950
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
auuuu okrsaj u Saboru ...Saucha !
Bidan

Nego ovaj Bernardić, kako se on gubi dok nešto pored onih uobičajenih floskula pokušava reći...
agentRico is offline  
Old 10.11.2017., 12:02   #4951
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Neobično, obzirom da ga vodi jamačno iskusni inspektor Brkić, je da su išli "kronološki". Jer po Brkiću to ima najviše smisla.
I "kronologija" po Brkićevon tumačenju

Quote:
Stiglitz kaže: Pogledaj post
Tražio si primjer: Industrogradnja.
Šta "Industogradnja"?
Znaš kad je Industogradnja ošla u materinu? Onog trenutka kada je '90.-ih Ćop odbio ući u HDZ-e i kada je odbio pustiti Sekicu i njenu ekipu da ju rastaču iznutra, a to je tatek Franjo tražio.
Đubre staro krivusno.

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
A Nada očekuje da "obiteljski zakon donesemo koji će u većini građana biti zadovoljen".
A i općenito ima velikih problema sa slaganjem rečenica.
Ona i izgledom i nastupom djeluje ko nekakva trgovkinja iz seoskog dućana koju su izvukli pred kamere, pa se trud zvuč što pametnije i učenije.

Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Sabina Glasovac je više nego upućna u problematiku i kao stvorena za navedenu diskusiju... Iz vlastitog iskustva i više nego dobro poznaje što su muž, djeca, obitelj...
Znači slažemo se da svima koji to nemaju možemo reći da odje*u od istih tema?
Izvrsno... kojim ćemo redom? Oćemo prvo od popova?

Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Nego ovaj Bernardić, kako se on gubi dok nešto pored onih uobičajenih floskula pokušava reći...
Ma ode previše u širinu...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 10.11.2017., 13:47   #4952
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Stipe, ti to sad gledaš Sabor?
buhahahahaaa
sori na offu, interna fora sa stipanom..


i, stipe, jesu se počerupali? kak se saucha drži?
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 10.11.2017., 13:53   #4953
Shvaćaju li sada SDPovci kakvog su amatera za predsjednika izabrali?

HDZovci se rugaju sa Bernardićem, koliko je otužan.
DJTcro is offline  
Old 10.11.2017., 14:04   #4954
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
buhahahahaaa
sori na offu, interna fora sa stipanom..


i, stipe, jesu se počerupali? kak se saucha drži?
Veliko S u Stipe!

Saucha je bio na samom otvaranju, i oko njega su se dosta čupali. Uhvatio sam samo kraj toga.
Traži od predsjedavajućih da ga zaštite od uvreda i vrlo je svadljiv. On sad dobro dođe HDZ-u u raspravama jer ionako nema što za izgubiti pa samo ospe paljbu po suparnicima. Nešto kao Culej, samo ne toliko banalan i, teško je naći pravu riječ... Nije ograničen na neke propagandne talking pointse i materijale za pokušaje miniranja konverzacija, kako je to slučaj s Culejima i Đakićima.
Ako se njega spominje, praktički uvijek će to biti samo čupanje.

Objektivno, to da je on pretrčao i da je taj potez bio nizak i izrazito sumnjiv nije nikakva "uvreda". I jest itekako relevantno kad se razgovara o povjerenju Vladi koja je imala 76 ruku. Pogotovo kad još imamo izjave političkih lidera da su "vršeni pritisci po raznim punktovima" u to doba.

I, on sam djeluje jako odbojno.
Onako kako konvertiti i izdajnici jedino i mogu djelovati.

Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Shvaćaju li sada SDPovci kakvog su amatera za predsjednika izabrali?

HDZovci se rugaju sa Bernardićem, koliko je otužan.
Ja sam gledao sjednicu, dobar dio sjednice, i nije mi izgledalo ni blizu ovome.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 10.11.2017., 14:41   #4955
Što Sauha išamara Beru zvanog *truba* i Beljka bravara........cirkusa bože i oni bi vodili državu
nexst is offline  
Old 10.11.2017., 19:59   #4956
kažu mi kako je bero odličan danas bio u saboru. kbk više, kažem im ja. bero je sve o sebi rekao kad nije eliminirao istarskog pjevača.
antifan is offline  
Old 10.11.2017., 20:48   #4957
Dobar nastup ima Grbin, ostali zastupnici više manje 100% lupetaju.
water strider is offline  
Old 10.11.2017., 21:46   #4958
Da li se pristaje na kapitalizam,kao društveno uređenje ???
Da li se ima ponuditi nešto drugo kao društveno uređenje ??
Da li može neka Ingrid imati milione nećeg ??
Šta li ste Vi sve vrijeme,nego negacija.??????????
Ajd ne serite,isto niste oni dole što tonu sa Titanikom.
Lijeva ideja ne postoji i prestanite zajebavati ljude.
Pederi i sirijci su velika laž ljevičarstva
polki is offline  
Old 11.11.2017., 00:39   #4959
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Shvaćaju li sada SDPovci kakvog su amatera za predsjednika izabrali?

HDZovci se rugaju sa Bernardićem, koliko je otužan.
Kakva tužna i frustrirana figura, kakva vreća za napucavanje, kakav hohštapler i nesposobnjaković, kakva zajedljiva neznalica i najviše od svega - kakav glupan. Neviđeno nešto, čovjek će u roku jednog izbornog ciklusa zakucati SDP sa borbe za prvo mjesto na vjerojatno četvrto mjesto u postocima. Živi zid i Most će vrlo brzo preskočiti tu stranku koja nema nikakav smisao postojanja.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 11.11.2017., 01:12   #4960
Ove su prognoze malo vjerojatne, obzirom da su na stabilnih 21-23% kroz zadnjih godinu dana.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.