Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 23:52   #921
Quote:
Ezel fan kaže: Pogledaj post
Htjela sam napisati da je Ezel bio davno, u međuvremenu mi stanjila koža. Onda sam se sjetila serija koje sam gledala nedavno i redom:
Goc zamani: nisu ubili jedino kamermane, jer onda ne bi imao tko snimiti pokolj.
Najmorbidniji kraj ikad.
Svi mrtvi, onaj malisa prolazi kroz taj pokolj, gdje su mu svi pobijeni, lesevi leze okolo, a u pozadini pici svadbeni mars.

Quote:
Ezel fan kaže: Pogledaj post
Šala mala. Ipak, svejedno se pripremi na moguće krvave scene, ne znam da je i jedan turski dizi prošao bez toga. Ipak se nadam da naš hoće, neka barem glavne poštede.
Ja bih jedno ranjavanje Yaza.

Recimo da neko od ludjaka (birajte, puna ih je kuca i ulica, u seriji skoro niko nije normalan ) popizdi i pocne pucati, pa slucajno okrene pistolj prema Hazan, Yaz se baci i primi metak umjesto nje.
On u kriticnom stanju, a Hazan umire od ocaja.
Shvata koliko ga voli (prije toga bi trebala, jel' te, bar malo progledati i shvatiti da joj se svidja, a ovim samo da zapecati stvar).

A mogla bi tu biti i hrpa prigodno-divnih scena.
On prezivi [naravno, jer ko bi gledao seriju da je drugacije ], izlazi iz bolnice, a ko ce da ga njeguje nego prva komsinica.
Pa mu mora zavoje mijenjati, ranu previjati, mazati ga melemima.
A on, jadan, iscrpljen borbom za zivot, pa ga mora prigrliti da ga pridigne. Pa mu gladava padne na ta njedra bujna.
Onda te situacije, licem u lice, dok je srce oboma u grlu, prilikom previjanja.
Pa ga ona svagdje ispipka (mora se, bolesnik je, ne smije nista promaci, moglo bi biti opasno ).
Pa mu mora pomoci oko presvlacenja (iscrpljen je, jel te).
A trebalo bi ga i istusirati, a on jedva na nogama stoji...potrebna mu je svaka pomoc, a tu je merhametli djeva bajna...
I tako...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 10.11.2017., 23:57   #922
Sada malo gledam Dag i Dag 2 samo poneke scene na brzinu.
Caga je sto puta bolji u prvom delu,iako je bas mladji.
Ni grama viska,sav sija,plus sto ljubi ajme

U drugom delu je sav ogroman,i glava mu velika. A nije mi samo masa i ima bas stomacic,hahaha Nejse nije nikada Caga za baciti,samo oci da mu gledas topis se Bas ima harizmu opasnu

@Mina to je tamo u idili,koliko sam ja razumela. Nije ovde bilo. Valjda je jutros izaslo. A oni se non stop na IG sa storijima javljaju iz nekih kola svi,voze po nekoj maglustini svako vece,gde idu,sta rade? E sada videcemo. Ko zna na koliko lokacija i tamo snimaju. Ili je ovo deo tog celog kompleksa,sta znam.

@Mensury navodno je crtano da su oni, e sada koliko to idealno moze da ispadne,meni on vise lici na Yagiza,ali nisu losi. Odlicna zamisao Vuce malo na Hazan,malo na Pokahontas
YagHaz is offline  
Old 10.11.2017., 23:57   #923
Ovo iz bekstjdža, inače ne hvatam lokacije kao vi ali mi zapade za oko kako srna lijepo čita, uči čok lijepo ona to.....nije ko neki ufol zadubljeni u književno djelo, ali ono priznajem koncentraciju na određivanje položaja mob aparata
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 11.11.2017., 00:02   #924
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Najmorbidniji kraj ikad.
Svi mrtvi, onaj malisa prolazi kroz taj pokolj, gdje su mu svi pobijeni, lesevi leze okolo, a u pozadini pici svadbeni mars.
Taj kraj je najlakše opisati kao romantiku na turski način.

Podsjetilo me na naše romanične duše:
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ja bih groblje.
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
pa naravno. to ce biti i najvrijednije u sutrasnjoj epizodi.

I da dodam Jagu u dženaza outfitu. Tko ga posebno voli u tome izdanju, zaboravila sam?

Bez vas serija ne bi vrijedila ništa!

M@3X, sviđam scenarij s bolesnim/ ranjenim Jagom i sve što dolazi nakon toga!
Podsjetilo me na scenu kada je Ezelov čovjek bio ranjen i pazila ga kako kažeš merhametli djeva bajna u koju je bio zaljubljen preko ušiju. Onda je glumio da mu treba popraviti jastuk kako bi se ova nagnula, a on iskoristio priliku da škicne u dekolte. Jago bi imao u što gledati u tom slučaju.

Zadnje uređivanje Ezel fan : 11.11.2017. at 00:12.
Ezel fan is offline  
Old 11.11.2017., 00:05   #925
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Najmorbidniji kraj ikad.
Svi mrtvi, onaj malisa prolazi kroz taj pokolj, gdje su mu svi pobijeni, lesevi leze okolo, a u pozadini pici svadbeni mars.


Ja bih jedno ranjavanje Yaza.

Recimo da neko od ludjaka (birajte, puna ih je kuca i ulica, u seriji skoro niko nije normalan ) popizdi i pocne pucati, pa slucajno okrene pistolj prema Hazan, Yaz se baci i primi metak umjesto nje.
On u kriticnom stanju, a Hazan umire od ocaja.
Shvata koliko ga voli (prije toga bi trebala, jel' te, bar malo progledati i shvatiti da joj se svidja, a ovim samo da zapecati stvar).

A mogla bi tu biti i hrpa prigodno-divnih scena.
On prezivi [naravno, jer ko bi gledao seriju da je drugacije ], izlazi iz bolnice, a ko ce da ga njeguje nego prva komsinica.
Pa mu mora zavoje mijenjati, ranu previjati, mazati ga melemima.
A on, jadan, iscrpljen borbom za zivot, pa ga mora prigrliti da ga pridigne. Pa mu gladava padne na ta njedra bujna.
Onda te situacije, licem u lice, dok je srce oboma u grlu, prilikom previjanja.
Pa ga ona svagdje ispipka (mora se, bolesnik je, ne smije nista promaci, moglo bi biti opasno ).
Pa mu mora pomoci oko presvlacenja (iscrpljen je, jel te).
A trebalo bi ga i istusirati, a on jedva na nogama stoji...potrebna mu je svaka pomoc, a tu je merhametli djeva bajna...
I tako...
Imaj milosti @max bona eno me i @ezel poštedila , tanano je srce moje Može ona njega štipkat i pikat i mijenjat kuhinjski dekor i zdravog , haj ok malo gripastog može proći
Šalu na stranu, svašta je se nadat..
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 11.11.2017., 00:07   #926
Nesto se mislim, ako sad snimaju 24. epizodu, ovo na jezeru, promocija kozmeticke linije i kraj snimanja kataloga...mozda padne vruci ples izmedju Yaza i Hazan i eto nas, mic po mic, kod umalo poljupca ili poljupca u 25. epizodi, kao sto sam se nadala.
A onda Yaz pakuje kofere i pravac Amerika!
Kad ne lezi vraze - na aerodromu ga zaustavlja zivi zid [zadihana Hazan, koja je trceci pristigla na aerodrom i postavila svoje tijelo pred njega , kao stit od slobodnog prolaza za Yaza kao avioncicu].
A u pozadini pici Corba i - Avionu slomicu ti krila...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 11.11.2017., 00:11   #927
Hahaha biće biće, ej kad se kamate počnu naplaćivati ..mazdome gule gule..
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 11.11.2017., 00:18   #928
Mazdom za sva vremena. Djevojčice (i dječak naš) baš me nasmijete svaki put!

Quote:
Ezel fan kaže: Pogledaj post

I da dodam Jagu u dženaza outfitu. Tko ga posebno voli u tome izdanju, zaboravila sam?
Ne znam ko ga posebno voli, ali ja ga obožavam u tom izdanju. Izduži ga Baš izgleda masterično!

Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
Sada malo gledam Dag i Dag 2 samo poneke scene na brzinu.
Caga je sto puta bolji u prvom delu,iako je bas mladji.
Ni grama viska,sav sija,plus sto ljubi ajme
Caga, pa ljubi Ne znam, nekako mi ova naša serija blokirala sve možđane. Dok mu daju da ovdje poljubi djevu bajnu, čovjeku će proć volja za životom. Inače, Cagica je ko vino, što je stariji sve bolje i bolje izgleda!

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Ja bih jedno ranjavanje Yaza.
Recimo da neko od ludjaka (birajte, puna ih je kuca i ulica, u seriji skoro niko nije normalan ) popizdi i pocne pucati, pa slucajno okrene pistolj prema Hazan, Yaz se baci i primi metak umjesto nje.
On u kriticnom stanju, a Hazan umire od ocaja.
Shvata koliko ga voli (prije toga bi trebala, jel' te, bar malo progledati i shvatiti da joj se svidja, a ovim samo da zapecati stvar)
Samo tko je tolikooooo lud da se uhvati pištolja. Osim Yasina se nitko nije baš hvata oružja. Jedino ako Fazila ne popizdi pa počne rešetat okolo Iako njoj je dovoljna njena jezičina. Što se tiče ranjavanja, čak se i slažem. Žrtvovat ćemo jednog našeg za dobrobit zajednice Ranjavanjem počinju sve velike ljubavi. Samo me strah da opet ne bi Sinanu bilo najteže. Bracu su mi ranili, buhu, tješitemeeee
Dasumiram, Yago bi cijelo vrijeme bio golog torza? Čisto jer kakav je ranjenik, ako nije goluždrav?

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
.mozda padne vruci ples izmedju Yaza i Hazan i eto nas, mic po mic, kod umalo poljupca ili poljupca u 25. epizodi, kao sto sam se nadala.
Samo zamisli taj ples između njih dvoje ako je Sinan tamo. Negdje bi se on ugurao sigurica. Ko ja kad bi tati stala na cipele i plesala s njim i mamom.

https://www.youtube.com/watch?v=IlmJ1J0JOdc
Samo da se zna, ovo je THE PLES! Sex na nogama, ako nam ne misle ovakvo nešto priuštit nek se ni ne trude :nezahvalna:
Ovi iz Atesbocegija su ples digli na višu razinu!
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 11.11.2017., 00:25   #929
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post
Samo tko je tolikooooo lud da se uhvati pištolja. Osim Yasina se nitko nije baš hvata oružja. Jedino ako Fazila ne popizdi pa počne rešetat okolo : rofl: Iako njoj je dovoljna njena jezičina.
Tvoja je tajna, sad za sad, sigurna kod mene. :Faziletmod:


Gledas li ti seriju ili samo Yaza?

Pa Hazim bey je na kapljicama od kojih je o cas posla u popizditis modu.

Selin je prosvikala, a niko da je odvede doturu.
Samo joj pistolj fali, a do toga se lako dolazi u turskim serijama. Teze nadjes frisak hljeb u pekari, valjda.

Jasemin ih je u stanju sve pobiti ako skonta da zauvijek napusta kucu i da vise nema sanse navesti svog muza Glupka da tjera vodu na njen mlin.

Keriman...samo cu reci - Keriman.
Jos bi si odsjekla povelik komad kolaca i skuhala kaficu, da jos malo gusta nakon pokolja.

Jasin se vec pokazao u tome. Mozda vidimo i reprizu.

Ece moze da pukne, samo treba prava situacija, pa da i nju gledamo u totalnom rasulu kako mlati pistoljem okolo.

Jedino mozemo biti sigurni da kamerman nece pucati na ove nase, jer drzi covjek kameru, svi ostali dolaze u obzir.


Za Atesbocegi i ples.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 11.11.2017., 00:35   #930
@matrix nasmeja me posteno znaci svi mogu da postanu ubice,vala tako ispada.

Za Selin evo ja ovde potpisujem a videcemo do kraja serije. Selinka zavrsava sa Oguzom,ja sam ubedjena. Tako su uvek znakovite njihove scene. To sam pisala ono vece u epizodi kada Selin predje u mahalu. Posto sam kao i ti ubedjena da zbog toga sto joj je jelte Jasin prvi i jos plus otac deteta,a da se vole,vole se Ece zavrsava sa njim.

@Grace ja i dalje evo kada je isla 1001 noc,2010. valjda to je bila prva kod nas. I dalje ne kaptam sta to ima toliko gresno i pohotno,pa i u najvrelijem poljupcu. Mislim tada su jos i bili opusteni,sada je gore,umesto da napreduju,nazaduju. Debilizam,majke mi. Tolika ubistva,tuce,silovanja,zlostavljanja,aman vise. A oni cenzurisu poljupce.

Valjda ce Yaz doziveti to ovde,a i Hazanki vala treba da je neko dobro izljubi. Sto bi rekao Rhett Butler You need kissing,badly. That's what's wrong with you. You should be kissed and often, and by someone who knows how.
YagHaz is offline  
Old 11.11.2017., 00:38   #931
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Tvoja je tajna, sad za sad, sigurna kod mene. :Faziletmod:
Hvala ti ko sestri, samo da se ne pretvorim u Hazima

Quote:
Gledas li ti seriju ili samo Yaza?
A šta ti misliš

Quote:
Pa Hazim bey je na kapljicama od kojih je o cas posla u popizditis modu.

Selin je prosvikala, a niko da je odvede doturu.
Samo joj pistolj fali, a do toga se lako dolazi u turskim serijama. Teze nadjes frisak hljeb u pekari, valjda.

Jasemin ih je u stanju sve pobiti ako skonta da zauvijek napusta kucu i da vise nema sanse navesti svog muza Glupka da tjera vodu na njen mlin.

Keriman...samo cu reci - Keriman.
Jos bi si odsjekla povelik komad kolaca i skuhala kaficu, da jos malo gusta nakon pokolja.

Jasin se vec pokazao u tome. Mozda vidimo i reprizu.

Ece moze da pukne, samo treba prava situacija, pa da i nju gledamo u totalnom rasulu kako mlati pistoljem okolo.
Mislim, kad postaviš ovako stvari imamo 6-7 potencijalnih manijaka. I skroz si u pravu. Sad ne znam jesam li poglupila toliko da mi uopće nije palo na pamet ili šta. stvarno se pretvaram u Sinana, pssssst

Al ako moram od svih pikiram na Kerime. Žena ubila tetku nije trepnula. Pa ako Hazan krene, moram mu reći istinu, ne mogu šutjeti, eto Kerime able u modeu. U napad na Hazan, al se pojavi nadajmo se princ, a ne konj. i eto scenarija.
Sad sam skužila zašto nisam pomislila na potezanje pištolja, jer nisam navikla da je samo 1 pucanj u turskoj seriji. Ej, 1

Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post

@Grace ja i dalje evo kada je isla 1001 noc,2010. valjda to je bila prva kod nas. I dalje ne kaptam sta to ima toliko gresno i pohotno,pa i u najvrelijem poljupcu. Mislim tada su jos i bili opusteni,sada je gore,umesto da napreduju,nazaduju. Debilizam,majke mi. Tolika ubistva,tuce,silovanja,zlostavljanja,aman vise. A oni cenzurisu poljupce.
Kako ne znaš poljupci kvare djecu : SodomaiGomora:, ali treba djecu naučiti kako mlatarati pištoljem, mlatnut ženu/dijete, ubit nekoga. Jer tako oni prikazuju svijetu prosječnog Turčina. I onda do izražaja ne mogu doći likovi poput Mastera, Barisa Buke, Ali Asafa i tome slično.
Ja ne znam kako se nekome u svijetu kao što je naš daju gledati serije pune nasilja, pucačine i čega sve ne, a smetaju im ljubavne serije, normalne obiteljske drame (bez časti i šta će selo reći). Daleko od toga da ne volim pogledati npr dobar triler ili akciju ali na svakodnevnoj bazi me umara.
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 11.11.2017., 00:47   #932
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post
Ne znam ko ga posebno voli, ali ja ga obožavam u tom izdanju. Izduži ga :nogica : Baš izgleda masterično!

Samo zamisli taj ples između njih dvoje ako je Sinan tamo. Negdje bi se on ugurao sigurica. Ko ja kad bi tati stala na cipele i plesala s njim i mamom. : rofl:
Slažem se za Jagu, masterično dženaza izdanje i izduživanje!

Ovo drugo
Možda bi uzeo maramicu i YagHaz za ruke i započeo kolo. You never know.

Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
Za Selin evo ja ovde potpisujem a videcemo do kraja serije. Selinka zavrsava sa Oguzom,ja sam ubedjena. Tako su uvek znakovite njihove scene. To sam pisala ono vece u epizodi kada Selin predje u mahalu.
Oguz? Ne pratim na satu, Yago mi odvlači pažnju. Je li to onaj Yasinov prijatelj?
Ak' je onda je predobar za Selin. On bi joj bio kao zgoditak na lotu.

M@3X Šukrije ispade najbezopasnija. Ako ne koristi jezičinu, jelte.
Ezel fan is offline  
Old 11.11.2017., 01:07   #933
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
Za Selin evo ja ovde potpisujem a videcemo do kraja serije. Selinka zavrsava sa Oguzom,ja sam ubedjena. Tako su uvek znakovite njihove scene. To sam pisala ono vece u epizodi kada Selin predje u mahalu. Posto sam kao i ti ubedjena da zbog toga sto joj je jelte Jasin prvi i jos plus otac deteta,a da se vole,vole se Ece zavrsava sa njim.
Moglo bi biti, ali meni strasno zao tog divnog djecka u tom slucaju.

Sta je on Bogu zgrijesio da bi ga zapala Selin?


Negdje tamo 2250. godina...
Yaz-Hazan-Sinan.

Yaz: Dosla si zbog Sinana? On se uselio ovdje, prva vrata desno.
Hazan: Ne. Ja sam dosla zbog tebe.
Yaz: ???





Hazan: Rado bih bila s tobom malo nasamo, ali evo ide Sinan.
Yaz (misli): Bas su okrutne ove tvoje sale, Hazan!





Hazan: Zar me sad neces poljubiti, "za kaznu".





Quote:
Ezel fan kaže: Pogledaj post
M@3X : rofl: Šukrije ispade najbezopasnija. Ako ne koristi jezičinu, jelte. : nogica:
Samo sam navela par potencijalnih pistolj-zamlata.
A sumnjivi su mi svi, sem kamermana, kako rekoh.

Ko bi ih sve pobrojao, kao da brojis ludake u ludnici. Lakse nabrojati doktore.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 11.11.2017., 02:12   #934
I ja još budna
al sam zato prva vidjela @matriks seriju i kao što vidimo Hazan sama priželjkuje kaznu..

Ono iz nekog seta.. ima naravno dvije opcije.. ili su i dalje pored vode ili u planini pa je ispod magla.
Uh, kako su krenuli ko zna gdje će biti kad ja budem tamo.. 26-28.11. ???
U Istabloom ili Maslak neće ni priviriti A ovo dvoje vilu i tako više ne doživljava..

@Grace.. dakle i ti gledala Ateš Može li ovaj naš par izvesti takav ples voljela bi vidjeti.. jer i ovima je on bio ispušni ventil, nisu oni to eto htjeli al im se dogodio. Kako je ono komentirala Asli "govoriš mi idi a privijaš me uz sebe"
eMarina13 is offline  
Old 11.11.2017., 02:24   #935
Nisam mogla da odolim, morala sam turiti sve u gif.

__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 11.11.2017., 02:36   #936
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Nisam mogla da odolim, morala sam turiti sve u gif.
M@3X, samo ti slobodno nastavi sa gifovima i propratnim tekstovima, ima nas još budnih koji odmaraju oči pogledom na njih :klap:
The Muse is offline  
Old 11.11.2017., 04:45   #937
Günaydın herkese

Quote:
Mensury kaže: Pogledaj post
Kad se to kaže za Matera misli se na psihološku prirodu tog čovjeka i njegovo stanje, a ne na fiziološko (seksualne potrebe). To je "dijete" po pitanju osjećanja koje nikad s nikim nije mogao da podijeli, odvojenost od porodice i nemogućnost podijeliti s nekim strahove, želje, težnje, sve sitnice koje čine jedno djetinjstvo...on je morao sve da prihvati zrelo i odraslo, da da sve od sebe da što prije završi školovanje da bi im se vratio. Momak nije imao djetinjstvo. Ostalo mu je dosta toga nedorečenog, mnogo noći nepoljubljenih od majke, mnogo rana od igre kad ogrebeš koljenja do onih čarki druge djece, i do ličnih strahova, stalno sam u tuđini. Jašta da je dijete i da mu sve to fali, ali nažalost tom djetetu ni dan danas nema ko da kaže kako si? Zagrli ga...bude tu.
Nisam mislila na sex, vec na vođenje ljubavi. A to nije fiziološka potreba Ostalo stoji, ocekivano, pa otišao je ca od doma s 12 godina.

Moje pitanje-zakljucak da je djevac, proizilazi iz činjenice da curku nikada imao nije, znaci yok vodjenje ljubavi,a mrzi "nocne dame" , znaci yok sex

A to nije zdravo ....... u tim godinama, jelte

Ugodan vikend
__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Old 11.11.2017., 08:35   #938
https://www.startv.com.tr/dizi/fazil...olum-on-izleme

Dobro jutro,iz pekare on izleme hahaha
YagHaz is offline  
Old 11.11.2017., 09:01   #939
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
https://www.startv.com.tr/dizi/fazil...olum-on-izleme

Dobro jutro,iz pekare on izleme hahaha
Ja vidim samo koja je tema.. Al nista vise jer mi mob nema Flah.. Cekam ili youtube ili insta
eMarina13 is offline  
Old 11.11.2017., 09:01   #940
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
https://www.startv.com.tr/dizi/fazil...olum-on-izleme

Dobro jutro,iz pekare on izleme hahaha
Ajde barem su skužili o kome rejting ovisi.Koji je ovo YagHaz onizleme po redu?
Pogodila sam barem da je ona ljuta , a on ima ispitivački pogled.Treslo se brdo rodio se miš, valjda su pričali o njenoj boji očiju.
Na kraju je izgleda zakucala brigom o Sinan bebecimu.


Master i bicepsi, majica, glas, "Soyle",osmijeh...

Za one koji ne vide, scena gdje sjede na njegovom kauču.Pričaju nešto o slikama sa snimanja i na kraju ona ode ali se nešto kao brine gdje je Sinan, i čini mi se da je Yagiz rekao da prestane s ovim.Naravno, ne uzadajte se u mene, jer mi je turski vokabular otprilike 5 riječi

Debeli živci i partizanski avatari.Avsari jašu na crkotini a hrane nas karizmom nesretno zaljubljenog Mastera
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.