Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 16:39   #1361
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
jasno je koliko je taj čovjek smetao
Milanović je ljudima, domaćima i stranima, smetao jer je htio uvesti minimalac od 3.500 kuna
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 06.11.2017., 17:36   #1362
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Milanović je ljudima, domaćima i stranima, smetao jer je htio uvesti minimalac od 3.500 kuna
potpisujem. milanovic je tim potezom htio bez posla ostaviti jos nekoliko tisuca siroteka koji rade na minimalcu a gazda im ne bi dao vecu placu nego sup kartu. stvarno je tuzno to sto je htio. sva sreca da nije uspio.

nazalost, ako je istina ono sto si napisao, onda zoran stvarno nista nije razumio. iako, danas kad je i sam privatnik, milijun posto sam siguran da vise tako ne razmislja.

politicar zoran je mozda kako tvrdis mozda tako i razmisljao, poduzetnik zoran sigurno ne!
plavi pas is offline  
Old 10.11.2017., 11:38   #1363
Zoran Milanović savjetuje albanskog premijera Edija Ramu

http://hr.n1info.com/a260040/Vijesti...savjetnik.html
----
Rama je prije nekoliko mjeseci potukao desnu oporbu na parl. izborima. Dakle Milanović bi mogao pune četiri godine ostati u Albaniji.
DJTcro is offline  
Old 10.11.2017., 12:28   #1364
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Zoran Milanović savjetuje albanskog premijera Edija Ramu

http://hr.n1info.com/a260040/Vijesti...savjetnik.html
----
Rama je prije nekoliko mjeseci potukao desnu oporbu na parl. izborima. Dakle Milanović bi mogao pune četiri godine ostati u Albaniji.
Milo moje❤

U stvari danas sam ljuta na njega zbog Sauche.
KatarinaRi is offline  
Old 10.11.2017., 13:02   #1365
sad će Albanija pasti na razinu Hrvatske.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Old 10.11.2017., 18:17   #1366
Quote:
Krvnik kaže: Pogledaj post
sad će Albanija pasti na razinu Hrvatske.


Kakav pad

Pa sad Hrvatsku vodi HDZ, na svim razinama vlasti

Sad Hrvatska leti u nebo
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Old 10.11.2017., 20:40   #1367
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Zoran Milanović savjetuje albanskog premijera Edija Ramu

http://hr.n1info.com/a260040/Vijesti...savjetnik.html
----
Rama je prije nekoliko mjeseci potukao desnu oporbu na parl. izborima. Dakle Milanović bi mogao pune četiri godine ostati u Albaniji.
Berny bi trebao dignuti kredit , neki veci iznosa,

i zamoliti unuka od Ustaše, da ga savjetuje, instruira, pegla i frizira,

treba o tome razmisliti,

trader7 is offline  
Old 11.11.2017., 14:28   #1368
Quote:
trader7 kaže: Pogledaj post
Berny bi trebao dignuti kredit , neki veci iznosa,

i zamoliti unuka od Ustaše, da ga savjetuje, instruira, pegla i frizira,

treba o tome razmisliti,

U čemu je problem biti unuk ustaše? Nije Milanović rekao da je ponosan na ustaše.
DJTcro is offline  
Old 11.11.2017., 17:17   #1369
s obzirom da financijski izvjestaji ukazuju na ogromne probleme u sdp-u, predlazem zoranu da bude donator partiji sad kad je u realnom sektoru. albanac ga hvali i sigurno dobro placa, a on bi sad financijski mogao pomoci sdp-u kad je u problemima.

zoran je na potezu.
plavi pas is offline  
Old 11.11.2017., 18:47   #1370
Jbg, nije SDP opljačkao cijelu državu kao Zločinačka pa da bi bio pun ko brod...

Nego, sve vas Milanović još uvijek boli, a nema ga u politici, evo, biti će već dvije godine...
Smotani2 is offline  
Old 12.11.2017., 18:24   #1371
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
potpisujem. milanovic je tim potezom htio bez posla ostaviti jos nekoliko tisuca siroteka koji rade na minimalcu a gazda im ne bi dao vecu placu nego sup kartu. stvarno je tuzno to sto je htio. sva sreca da nije uspio.

nazalost, ako je istina ono sto si napisao, onda zoran stvarno nista nije razumio.
Glavno da je tebi sve jasno... doduše, kad bi te čovjek tražio da to obrazložiš, ne bi imao jebenog pojam kako, jer sve što znaš o tome su neke tri glupe fraze s kojim su te sektaši podojili, pa zato i bez srama mlatiši ovakve gluposti.
Ali glavno da je tebi sve jasno
Pa i djeluješ mi vrlo bistro kroz postove, kao netko kome su te stvari jasne kolko je i sam bistar

Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Nego, sve vas Milanović još uvijek boli, a nema ga u politici, evo, biti će već dvije godine...
Al kak ne kužiš - on je luzer... to jednoglasno zaključuje ekipa koja život provodi kampirajući po forumu, izvlačeći i prožvakavajući mjesecima stare tekstove o njemu, di je, šta i o čemu su novinar nagađali prošle godine vezano uz Milanovića

Imam feeling da bi rađe da im je netko nalio litru varikine u guzicu kroz lijevak, nego što su morali čitati da je ipak ispalo da je Milanović prvi posao koji je dogovarao - i dogovorio. I da ga netko fino plaća ko savjetnika.
A oni su si tako bili pametni... oni su sve znali...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 12.11.2017., 18:34   #1372
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Glavno da je tebi sve jasno... doduše, kad bi te čovjek tražio da to obrazložiš, ne bi imao jebenog pojam kako, jer sve što znaš o tome su neke tri glupe fraze s kojim su te sektaši podojili, pa zato i bez srama mlatiši ovakve gluposti.
Ali glavno da je tebi sve jasno
Pa i djeluješ mi vrlo bistro kroz postove, kao netko kome su te stvari jasne kolko je i sam bistar



Al kak ne kužiš - on je luzer... to jednoglasno zaključuje ekipa koja život provodi kampirajući po forumu, izvlačeći i prožvakavajući mjesecima stare tekstove o njemu, di je, šta i o čemu su novinar nagađali prošle godine vezano uz Milanovića

Imam feeling da bi rađe da im je netko nalio litru varikine u guzicu kroz lijevak, nego što su morali čitati da je ipak ispalo da je Milanović prvi posao koji je dogovarao - i dogovorio. I da ga netko fino plaća ko savjetnika.
A oni su si tako bili pametni... oni su sve znali...
Ono što najteže pada Milanovićevim protivnicima jest, što je on otišao iz politike uzdignutog čela, a ne u lisicama.

Zadnje uređivanje DJTcro : 12.11.2017. at 19:55. Reason: ZATIPAK
DJTcro is offline  
Old 12.11.2017., 18:55   #1373
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ono što najteže pada Milanovićevim protivnicima jest, što je on otišao iz politike uzdignutog čela, a ne u lisnicama.
Ili se ne mogu dobiti od šoka da je i tako moguće otići, s obzirom da oni svi za koje oni glasaju su otišli tako kako ti kažeš - ili u lisicama ili ih se iscipelarilo.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 12.11.2017., 18:59   #1374
Quote:
DJTcro kaže:
a ne u lisnicama.
U čemu?
Lord Byron is offline  
Old 12.11.2017., 19:53   #1375
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
U čemu?
U lisnicama.
DJTcro is offline  
Old 13.11.2017., 05:26   #1376
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ono što najteže pada Milanovićevim protivnicima jest, što je on otišao iz politike uzdignutog čela, a ne u lisicama.
... što se za njihove ljubimce ne bi moglo reći...
Smotani2 is offline  
Old 13.11.2017., 13:32   #1377
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
U čemu je problem biti unuk ustaše? Nije Milanović rekao da je ponosan na ustaše.
Hasanbegović je ponosan na Ustaše?

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Al kak ne kužiš - on je luzer... to jednoglasno zaključuje ekipa koja život provodi kampirajući po forumu, izvlačeći i prožvakavajući mjesecima stare tekstove o njemu, di je, šta i o čemu su novinar nagađali prošle godine vezano uz Milanovića
Ma ne, to što je izgubio sve moguće izbore koji su se mogli izgubit, to što je BDP imao kroničnu padavicu(interesantno kako pod Marićem je u konstantnom porastu, valjda nije mogao niže), politika vrludanja i nesposobnosti, itd, ništa od tih činjenica ne ukazuje da je on mjerna jedinica za luzerstvo.. Već to što ga ekipa sa forumskog kampa tako proglasila..reče osoba sa 45k postova..Moderatori ti zavide.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Old 13.11.2017., 14:16   #1378
Hoće li Zoran dobiti trajnu titulu luzera ovisi samo o poslavanju njegove firme. Po zakonu će biti dužan javno objaviti bilancu i rdg (najkasnije do kraja travnja iduće godine). Kad je objavi, detaljno ćemo je analizirati i onda slijedi završni komentar njegove sposobnosti.
analitikos is offline  
Old 13.11.2017., 18:54   #1379
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Hoće li Zoran dobiti trajnu titulu luzera ovisi samo o poslavanju njegove firme. Po zakonu će biti dužan javno objaviti bilancu i rdg (najkasnije do kraja travnja iduće godine). Kad je objavi, detaljno ćemo je analizirati i onda slijedi završni komentar njegove sposobnosti.
Ako se ne varam, firmu mu vodi isti onaj financijski direktor koji je dvaput zakasnio s predajom izvještaja u SDP-u. Tak da možda, ipak u svibnju
ViktorViktorija is offline  
Old 13.11.2017., 20:48   #1380
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Ma ne, to što je izgubio sve moguće izbore koji su se mogli izgubit, to što je BDP imao kroničnu padavicu(interesantno kako pod Marićem je u konstantnom porastu, valjda nije mogao niže), politika vrludanja i nesposobnosti, itd, ništa od tih činjenica ne ukazuje da je on mjerna jedinica za luzerstvo..
Uopće mi ne pada na pamet ulaziti u još jednu trolersku raspravu o tim "svim" izborima, a što se tiče Marića, BDP-a i rasta, pa to je scenarij koji smo već gledali - domoljubne lopine ostave državu u minusu i rasulu, SDP-ovci skupljaju krhotine i sastavljaju natrag u jedan komad i taman kad poprave i kad bi se njom moglo konkretno služiti, dođu opet krkani i lopine na vlast i opet sve raz*ebu.
Tako je i sa BDP-om.
A da će tako biti je svakom pametnom jasnom - odmah se krenulo sa dizanje proračuna za tustog Plenkija za 100%, ispunjavaju se nekakvi mokri snovi o avionima, vojnim rokovima, radi se rebalans proračuna za milijardu kuna da bi se bar malo umirili dobavljači lijekova... ma milina. Odmah vidiš da je to garnitura koja obećava i iza koje će ostati samo med i mlijeko. U boliku spaljene zemlje.

Marića kao dobrog ministra mogu slaviti samo neuke budale. Takvima može i prodavati priču o smanjenju duga - jer dug se nije smanjio ništa, nego su nam narasli prihodi, pa je udio duga u BDP-u pao.
A BDP-e nam raste zbog turizma. Po inerciji. Kako ste vi domoljubni fanovi to znali reći - zbog utjecaja vanjskih faktora.
Znaš šta je dovoljno da to nestane? Jedna ekslopzija igdje na Jadranu. A nije da su nam vehabije baš nešto udaljene.

Quote:
..reče osoba sa 45k postova..Moderatori ti zavide.
Pa šta tebe žuljaju moji postoji? Izazivaju osjećaj inferiornosti u tebi?

Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Hoće li Zoran dobiti trajnu titulu luzera ovisi samo o poslavanju njegove firme. Po zakonu će biti dužan javno objaviti bilancu i rdg (najkasnije do kraja travnja iduće godine). Kad je objavi, detaljno ćemo je analizirati i onda slijedi završni komentar njegove sposobnosti.
Imaš tu jedan problem - ako je slučajno tamo registrirao ogranak, onda će ti trebati malo više znanja i umješnosti da dođeš do tih izvještaja... ali uopće ne sumnjam da je sljedba, jednako kao i sekta umješna u tome. Vi ste naprosto talentovani za sve. Čak i sa nešto malo razreda škole
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.