Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 22:15   #301
Kako diiivno (svježe) miriši innisfree green seed ulje...bumo vidjeli ujutro kako će izgledati koža
Frecume is offline  
Old 13.11.2017., 22:36   #302
Hvala Menni na preporuci Meishoku tonera
Ima 2 tjedna kak ga koristim, divno je i uopće mi nije ljepljivo lice od njih, samo... Meni se to nekak brzo troši. Il ja previše mećem Ali divna je stvar i naručit ću opet čim potrošim. Ovim tempom bih mogla za 3 mjeseca
Yellowrain is offline  
Old 13.11.2017., 22:49   #303
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
A ča ne čini? Očisti mi začepljene (zatvorene) komedone i održava kožu čistom. U prijevodu - koža mi je ravnija, pravilnija. I s njom mi ne treba fizički piling. I djeluje čak i ako prije ne stavim nikakav ph adjuster. I nemam nikakve neugodne reakcije (pečenje, zatezanje, sušenje...) - nježan je. Ali to nije sve Posvijetlio mi je full hiper mrlju koju imam
E to te ja pitam.
Ću da se laćam toga radije neg' vitamina c, straj me da me ne sasuši a taman sam se malo dovela u red.
Nego, di ga mećeš? Mislim, u rutinu?
Odmah iza čišćenja?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 13.11.2017., 23:09   #304
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
E to te ja pitam.
Ću da se laćam toga radije neg' vitamina c, straj me da me ne sasuši a taman sam se malo dovela u red.
Nego, di ga mećeš? Mislim, u rutinu?
Odmah iza čišćenja?
Ma mislim da nemaš straha s tim rohto c...
S druge strane ovaj aha možeš uzet testere pa isprobat...
A s treće strane mislim da ti nije loše proguglat onu mandelicnu kiselinu by wishtrend koju ima i hvali menni bas za hiper mrlje...
Mogućnosti su bezgranične, jedino ograničenje je novčanik
Frecume is offline  
Old 13.11.2017., 23:40   #305
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ma mislim da nemaš straha s tim rohto c...
S druge strane ovaj aha možeš uzet testere pa isprobat...
A s treće strane mislim da ti nije loše proguglat onu mandelicnu kiselinu by wishtrend koju ima i hvali menni bas za hiper mrlje...
Mogućnosti su bezgranične, jedino ograničenje je novčanik
Već mi je netko preporučio tu mandeličnu (aneri čini mi se) ali me strah kada vidim ono 18% jer mi je zimi dehidracija na najjače a trebam neki blaaaagi peeling i dvije mrlje.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 13.11.2017., 23:50   #306
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Već mi je netko preporučio tu mandeličnu (aneri čini mi se) ali me strah kada vidim ono 18% jer mi je zimi dehidracija na najjače a trebam neki blaaaagi peeling i dvije mrlje.
U Wishtrend mandelic acid toneru ti je 5%. Mislim da je 18% u proizvodima od Dr Wu.
http://www.ebay.com/itm/BY-WISHTREND-Mandelic-Acid-5-Skin-Prep-Water-120ml-daily-exfoliation/112503148537?epid=2151422608&hash=item1a31b5cff9Wh AAAOSwaLhZfuFZ
uppsala is offline  
Old 14.11.2017., 08:03   #307
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Je, da. Tako je. Aneri mi je preporučila tu od Dr.Wu.
Hvala.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 14.11.2017., 08:44   #308
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Je, da. Tako je. Aneri mi je preporučila tu od Dr.Wu.
Hvala.

evo o mandelic 18%
meni je on super za kožu,mene ne isušuje ni zateže niti sam crvena poslije,mislim da njihova 6% ide kod suhe i osjetljive kože ali za hiper nula bodova.
malo je posvjetljena ta moja hiper ali mislim da tako blagi piling to ne može riješiti
super mi je pročistio kožu i baš je savršeno glatka,ja ne radim klasični piling pa ja kod mene možda i veći efekt.
koliko sam ja čitala tek mandelic 40% nešto radi po pitanju pigmenta.
mandelic kiselina ne prodire duboko u kožu,ona je najblaža od svih kiselina pa je dobra za zrelu,suhu,osjetljivu kožu,mislim da piše da se smije koristiti kod rozace.
moja iduća kupovina je mandelic 40%,ovu bocu baš brzo trošim.
6% kiselina se stavlja svaki dan a 18% dva puta tjedno.
u kući imam već dvije godine mliječnu kiselinu,koju se bojim koristiti,ali mislim da bi je mogla sada probati stavljati na taj jedan famozni hiper.
aneri23 is offline  
Old 14.11.2017., 08:58   #309
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Kako diiivno (svježe) miriši innisfree green seed ulje...bumo vidjeli ujutro kako će izgledati koža
iiii....?
odlicno je to ulje, odlicno!

obnovila sam zalihu flawlessa.
30 kom essence, 8 kom skina i losiona.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.11.2017., 09:44   #310
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Jos nisam narucila dermaroller, nikako da proucim onaj pdf pa nisam sigurna u duljinu iglica.
Tanaku nisam radila vec sto godina, a ni gua sha masazu. Nakon pocetne euforije sad mi se ne da, a i situacija mi je onak.... zivot se malo poigrava sa mnom...
Pa si mislim da je bockalica super jer ide samo svaka dva tjedna, a ja lepa

A k vragu, mislim da ce biti ecipecipec...


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Ja sam proučila PDF i zaključila da mi treba 0,5, tj. ne usudim se bockati duljim iglicama

I ako budem naručivala, uzet ću s njihove stranice, ipak imaju certifikat i više im vjerujem, a i nisu tako skupi.
Jesi vidjela link s upozorenjem koji sam zalijepila na pdf o dermarolleru?

Ali nikako da se definitivno odlučim za kupovinu, malo me strah... Još ću malo pričekati s odlukom.
kukumka is offline  
Old 14.11.2017., 09:45   #311
Quote:
aneri23 kaže: Pogledaj post
evo o mandelic 18%
meni je on super za kožu,mene ne isušuje ni zateže niti sam crvena poslije,mislim da njihova 6% ide kod suhe i osjetljive kože ali za hiper nula bodova.
malo je posvjetljena ta moja hiper ali mislim da tako blagi piling to ne može riješiti
super mi je pročistio kožu i baš je savršeno glatka,ja ne radim klasični piling pa ja kod mene možda i veći efekt.
koliko sam ja čitala tek mandelic 40% nešto radi po pitanju pigmenta.
mandelic kiselina ne prodire duboko u kožu,ona je najblaža od svih kiselina pa je dobra za zrelu,suhu,osjetljivu kožu,mislim da piše da se smije koristiti kod rozace.
moja iduća kupovina je mandelic 40%,ovu bocu baš brzo trošim.
6% kiselina se stavlja svaki dan a 18% dva puta tjedno.
u kući imam već dvije godine mliječnu kiselinu,koju se bojim koristiti,ali mislim da bi je mogla sada probati stavljati na taj jedan famozni hiper.
Važem, čitam, gledam. Nisam sama pametna. Da uzmem veću koncentraciju pa samo na hiper da stavljam ili manju u obliku tonika pa na cijelo lice. :azijsketragedije:
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 14.11.2017., 10:25   #312
Iako nisam ovdje aktivna, evo da dojavim da mi je upravo došao e-mail, krenuo Black Friday sale na MissBeautyKorea
ElsaStarfire is offline  
Old 14.11.2017., 10:29   #313
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Ja sam proučila PDF i zaključila da mi treba 0,5, tj. ne usudim se bockati duljim iglicama

I ako budem naručivala, uzet ću s njihove stranice, ipak imaju certifikat i više im vjerujem, a i nisu tako skupi.
Jesi vidjela link s upozorenjem koji sam zalijepila na pdf o dermarolleru?

Ali nikako da se definitivno odlučim za kupovinu, malo me strah... Još ću malo pričekati s odlukom.
Vidjela sam link, ali me to previse ne brine, mislim da je to sporadican slucaj jer bi se o tome vec pisalo naveliko.
Ja se dvoumim izmedju 0.5 i 0.75.
Nadam se da cu nakon pdf-a biti pametnija


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 14.11.2017., 10:30   #314
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Iako nisam ovdje aktivna, evo da dojavim da mi je upravo došao e-mail, krenuo Black Friday sale na MissBeautyKorea
Ohoho, idem odmah baciti oko

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 14.11.2017., 10:39   #315
Sta da jos uklopim u jutarnju rutinu, da mi koza bude nahranjena,a da se ne sjajim?

Dok je bilo toplije vrijeme koristila sam farmstay snail toner+afrodita spf+mishha BB kremu,osjecam da mi to nije dovoljno vise

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 14.11.2017., 12:12   #316
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Sta da jos uklopim u jutarnju rutinu, da mi koza bude nahranjena,a da se ne sjajim?

Dok je bilo toplije vrijeme koristila sam farmstay snail toner+afrodita spf+mishha BB kremu,osjecam da mi to nije dovoljno vise

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Vise je hidratacija, ali meni malo pomaze oko sjaja, tosowoong propolis ili innisfree green tea seed serum.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 14.11.2017., 12:25   #317
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Vise je hidratacija, ali meni malo pomaze oko sjaja, tosowoong propolis ili innisfree green tea seed serum.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Hvala,imam full size serum,a zaboravila na njega

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 14.11.2017., 13:29   #318
Quote:
aneri23 kaže: Pogledaj post
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
To su ta dva.
Meni je @Princez Krafna slala ulje nara i kad sam potrosila taman u to vrijeme je ovdje postavila link. Naručila sam si baš taj kojeg je @frupy linkala.

Htjela sam reći da sad kako je hladnije, ulja mi sve više pašu. No razmisljam ujutro smanjiti tonere i dodati nešto hranjivije u kombinaciji.
Hvala cure

Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Ja sam kakti na NO BUY-u, al upalo mi u košaricu.... Što full size, što sampleova. A krenulo je s tim da trebam essence...

[COSRX] Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
innisfree Jeju Sparkling Mineral Mist
SOORYEHAN Ginseng First Essence
[SU:M37] Secret Essence
Donginbi Red Ginseng First Essence
[LANEIGE] Water Bank Essence
Kose softymo Honey Whip Makeup remover + Cleansing Foam
BEAUTY OF JOSEON Dynasty Cream
NEOGEN Bio peel Gauze Peeling WINE
o majko mila, odličan šoping
I kao što su cure rekle, kako ti izgleda košarica u BUY režimu

Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Iako nisam ovdje aktivna, evo da dojavim da mi je upravo došao e-mail, krenuo Black Friday sale na MissBeautyKorea
Super, hvala ti
Rinchi Cinchi is offline  
Old 14.11.2017., 13:38   #319
@malasjuga, evo upravo mi je poštar uručio 2 AB paketa, od kojih jedan tvoj

Pa poslala si mi pravu hrpicu predivnoća, a najbolje od svega je što ništa od toga još nisam isprobala, kako si me sad razveselila, hvalaaaaaaaaaaaa

Drugi paketić (ovaj od male je paket, a ne paketić ) stigao iz Koreje, onaj Sidmool sleeping pack i još neki Sidmool testerići + Sidmool sheet maska gratis.
Sad je moram guglat jer sve je na njoj na korejskom osim "Sidmool", "since 2006", "on" i "up!"

mala, hvala ti još jednom, jedva čekam isprobavanje

Edit: evo je, Polysaccharide Real Moisture Mask Pack
https://www.ebay.com/p/Sidmool-Polys...cs/16004058246

Cosdna: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_497e305591.html

Zadnje uređivanje kukumka : 14.11.2017. at 13:51.
kukumka is offline  
Old 14.11.2017., 13:52   #320
Da li ima tko da ulje kave koristi na cijelom licu?

I moze li ulje nara samostalno na lice? Nemam volje raditi mix sa drugim uljima?!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.