Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 11:22   #41
Da je negdje drugo, skriveno od nje otvorio ovakvu temu to bi bilo ljigavo.
Ako je ona doista na forumu ima mogucnost,ako ima potrebu, napisati svoju stranu price.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:36   #42
Ako je pametna neće se uvlačiti u ovu jad i bijedu od teme. Ne znam što je autor htio postići time što je iznio situaciju na forum. Ispada psiho i očajan s tim forsiranjem ljubavi. Koliko puta mu žena mora reći da on shvati stvari.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:46   #43
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ako je pametna neće se uvlačiti u ovu jad i bijedu od teme. Ne znam što je autor htio postići time što je iznio situaciju na forum. Ispada psiho i očajan s tim forsiranjem ljubavi. Koliko puta mu žena mora reći da on shvati stvari.

Via Tapatalk
Nisam je u nijednoj recenici uvrijedio, a niti nista forsiram. Pitanje je jasno bilo, otici ili nastaviti.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:49   #44
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ako je pametna neće se uvlačiti u ovu jad i bijedu od teme. Ne znam što je autor htio postići time što je iznio situaciju na forum. Ispada psiho i očajan s tim forsiranjem ljubavi. Koliko puta mu žena mora reći da on shvati stvari.

Via Tapatalk
Cruel... maybe true tho
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:10   #45
Moj savjet je otići. S obzirom na sve što si napisao ja bi iz toga zaključila da ju zbilja zanimaš htjela bi sigurno više od prijateljstva bez obzira na to što je prošla, a ta veza je ionako završila prije godinu dana. Vjerujem da se u godinu dana možeš oporaviti od veze koja je trajala 4 g.. Ja sam se od duže veze oporavila u puno kraće vremena.. Nismo svi isti, znam ali opet..

Ova sad situacija je njoj ok, ima te kao frenda, zna da bi ti više od toga, tu si negdje u blizini pa ako se slučajno predomisli eto tebe.. Tebi je stalo, njoj baš i ne..

Odlazi i ne gubi vrijeme na odnos koji ne vodi nigdje..

Da se mogu bar vratiti nekoliko godina unatrag i sama sebi to reći...
RoseD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:48   #46
vec je spomenuto - ljigava tema, da gora ne moze biti
da sam ona, nakon ove teme zaMene bi biJo mrtaF

i sta - ostati ili otici?
pa zena te je vec davno otisla, samo ti nikako da dokucis

'ne jebe lep nego uporan' u tvom slucaju ne vrijedi
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 16:42   #47
Bijah u takvom natezanju s tim da on nije bio toliko pošten da mi odmah kaže da od nas nikad neće biti ništa nego je bilo "pa moožda", "ako se zapetljamo u vezu", blablabla. S vremenom su se moje emocije polako razvodnile i danas mi je posve ravno, eventualno bi mogli imati ff odnos da smo u istom gradu još uvijek.

Cura ti je sve rekla. Ako ti se ne odlazi, a ti nemoj. Pojebi je još koji put i onda kreni dalje. Kad upoznaš onu za tebe, bit će ti jasno od početka. Daleko bi gore bilo da je ušla u vezu s tobom ako nije zaljubljena.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 17:18   #48
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
vec je spomenuto - ljigava tema, da gora ne moze biti
da sam ona, nakon ove teme zaMene bi biJo mrtaF

i sta - ostati ili otici?
pa zena te je vec davno otisla, samo ti nikako da dokucis

'ne jebe lep nego uporan' u tvom slucaju ne vrijedi
Ne znam jesi li dobro pročitao ali na kraju 2 stranice sam naveo da je ona upoznata s time da ću otvoriti temu

'ne jebe lep nego uporan' u tvom slucaju ne vrijedi - ovo se ipak rijetko kada ostvari
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 17:20   #49
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Bijah u takvom natezanju s tim da on nije bio toliko pošten da mi odmah kaže da od nas nikad neće biti ništa nego je bilo "pa moožda", "ako se zapetljamo u vezu", blablabla. S vremenom su se moje emocije polako razvodnile i danas mi je posve ravno, eventualno bi mogli imati ff odnos da smo u istom gradu još uvijek.

Cura ti je sve rekla. Ako ti se ne odlazi, a ti nemoj. Pojebi je još koji put i onda kreni dalje. Kad upoznaš onu za tebe, bit će ti jasno od početka. Daleko bi gore bilo da je ušla u vezu s tobom ako nije zaljubljena.
U nijednom trenutku nisam napomenuo vezu nego gdje nas odvede, tako je i ona razmisljala.

Svi moraju jednom proći nekoliko situacija u životu/vezama, itd.. pa da bi ih poslije lakše hendlali.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 17:43   #50
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
U nijednom trenutku nisam napomenuo vezu nego gdje nas odvede, tako je i ona razmisljala.

Svi moraju jednom proći nekoliko situacija u životu/vezama, itd.. pa da bi ih poslije lakše hendlali.
Mislim da je posve jasno što ti želiš i ovdje nama a kako ne njoj. Korak nakon ljubakanja na kraju šetnje je veza a ne "gdje vas odvede".
Ok, ona petlja da te ne povrijedi, prošao to pa znam što je. Ali brate što tebi treba da tu glumataš da ju ne želiš cijelu i u svim oblicima samo za sebe? Misliš da će tako ona lakše nasjesti pa će ju tvoj magični kurac preobratiti u zaljubljenu ženu? Ne budi naivan. Ne znači ne, rekao ga muškarac ili žena.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:02   #51
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
U nijednom trenutku nisam napomenuo vezu nego gdje nas odvede, tako je i ona razmisljala.

Svi moraju jednom proći nekoliko situacija u životu/vezama, itd.. pa da bi ih poslije lakše hendlali.
I gdje vas je odvelo?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:04   #52
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
U nijednom trenutku nisam napomenuo vezu nego gdje nas odvede, tako je i ona razmisljala.

Svi moraju jednom proći nekoliko situacija u životu/vezama, itd.. pa da bi ih poslije lakše hendlali.
Pa dobro misli li se dotična dama javiti? Ovaj igrokaz je besmislen bez nje? O tajna forumašice kamo ste htjeli odvesti ovoga mladića?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:12   #53
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Ne znam jesi li dobro pročitao ali na kraju 2 stranice sam naveo da je ona upoznata s time da ću otvoriti temu

'ne jebe lep nego uporan' u tvom slucaju ne vrijedi - ovo se ipak rijetko kada ostvari
nemoj dalje, zivota ti

rekao si joj "otvorit cu temu o nama" a ona je rekla "otvori, ko te jebe", "otvori, bas bih voljela da nam iskusni ljudi usamljenih srca pomognu kako su i sebi", ili nesto trece?

zabrijao si, odi malo van na zrak

edit: josh ti dobro veli - ajmo i nju cuti
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:13   #54
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
nemoj dalje, zivota ti

rekao si joj "otvorit cu temu o nama" a ona je rekla "otvori, ko te jebe", "otvori, bas bih voljela da nam iskusni ljudi usamljenih srca pomognu kako su i sebi", ili nesto trece?

zabrijao si, zamoli moda da ti kljuca temu i odi van na zrak
Pa bas i nije bilo tako, ali ako te veseli pravimo se da je bilo tako
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:15   #55
A gle, realno, s temom joj samo možeš pasti u očima i može pomisliti "kakav šonjo". Neće te početi ni poštivati više niti će se zaljubiti u tebe zato što tu kukaš. Dapače. još se bude više ohladila.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:16   #56
no, kako je bilo?

ti si joj rekao "otvorit cu temu"

a ona?
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:16   #57
Molio bih moda da zakljuca ovu temu
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:37   #58
Quote:
qwerty86 kaže: Pogledaj post
Molio bih moda da zakljuca ovu temu
Eto, ako i nisi ispao šonjav što si otvorio temu onda sada jesi. Tražiti zatvaranje samo zato što svi govore ono što ti ne želiš čuti? Jadno. I onda se čudiš što se cura ne vlaži na tebe?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 19:28   #59
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Eto, ako i nisi ispao šonjav što si otvorio temu onda sada jesi. Tražiti zatvaranje samo zato što svi govore ono što ti ne želiš čuti? Jadno. I onda se čudiš što se cura ne vlaži na tebe?
Mislim da je dovoljno receno, iskreno nisam ocekivao toliki odaziv. I ne ispadam sonjav, mozemo ovdje ici iz krajnosti u krajnost.
qwerty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:02   #60
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A gle, realno, s temom joj samo možeš pasti u očima i može pomisliti "kakav šonjo". Neće te početi ni poštivati više niti će se zaljubiti u tebe zato što tu kukaš. Dapače. još se bude više ohladila.
To što kažeš ili joj je to bilo ok jer je znala da će mu većina ljudi reći ono što mu ona ne može direktno reći.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.