Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 19:45   #401
Tko zna, mozda izadje iz prikolice, a mozda i iz ormara, posto je sa Gabrijelom unutra...
Lantier is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 19:47   #402
Je li živ pop ?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
maxon universal !
fantasma12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:36   #403
Quote:
Lantier kaže: Pogledaj post
Tko zna, mozda izadje iz prikolice, a mozda i iz ormara, posto je sa Gabrijelom unutra...


Quote:
fantasma12 kaže: Pogledaj post
Je li živ pop ?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Yap
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:40   #404
a gdje je rozita? ako me sjećanje ne vara nije pojedena?
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:00   #405
Molio bih dobru dušu da mi na pm šibne link na torrent, sve mi je živo zblokano
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:56   #406
Quote:
BijedniVitez kaže: Pogledaj post
a gdje je rozita? ako me sjećanje ne vara nije pojedena?
Ranjena, odmara...prikazali su je na sekundu u prvoj ep.
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:41   #407
Quote:
Roddy Piper kaže: Pogledaj post
mislim lako je probaviti supermena koji leti svemirom bez kacige i dise normalno, progutat ćemo i njegovu dragu koja ga drži za ruku pa valjda automatski ni njoj kisik više ne predstavlja problem to je takav film.....ali da će 50 milimetara M2 Browninga izazvati iskrice na džipu to je puno previše...rick da vozi tenk riješio bi rat u siriji za tri dana , četvrti dan bi ladno skočio u Eufrat.....kao što je netko spomenuo gore serija je počela vrijeđati inteligenciju ( progutamo li samu činjenicu da svijetom vladaju zombiji otvorenih rana čije se mišično tkivo ne raspada ali to moramo )

https://www.youtube.com/watch?v=Bl3HJnFdH1I

dobro da nisu imali minigun....
Browning M2 koristi municiju kalibra 12,7 mm.0,5 je oznaka za pola inča.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 01:11   #408
pogledala prvu ep.

ovaj negan me tak zivcira skroz. cijelo vrijeme se cereka, nonstop drzi neke dosadne monologe i navlaci tu palicu ko isusa. mogli su ga ubit do sad jedno 1000 puta posto se presetava ko manekenka stalno. al ne, bolje pucat u zrak i po prozorima. super mi je to.

opcenito mi je puno bolja serija bila na pocetku kad je bilo u pitanju samo prezivljavanje nego sad ovo ludilo.

i te oci rickove crvene. staje to. da ne pricam o vizijama buducnosti.

kad vec serem, super mi je i tigar. bas je realisticno furat tigra sa sobom okolo da bi bio badass sa dredovima. al posto imaju neogranicenu kolicinu streljiva, tigar nije ni najmanji problem.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 04:55   #409
Quote:
Hrvojeee kaže: Pogledaj post
Browning M2 koristi municiju kalibra 12,7 mm.0,5 je oznaka za pola inča.
E pa da, i pazi sad, cisto da docaramo ostalima; Taj kalibar je koristen na tenku kao protuavionski mitraljez, taj kalibar je koristen i kao mitraljez na avionima, a pancirni metak tog kalibra probija laki oklop od 25 mm. Njime se gadjaju sva vozila i lako oklopljena vozila, lakse utvrdjena mjesta poput bunkera od vreca, radarska mjesta itd...

Domet na koji se koristi je 2000 metara. Koliko je ono Rick bio udaljen?

Da ponovimo, kolike su ono rupe bile na Rickovoj haubi?

U stvarnosti: Ovaj kalibar bi onaj đip proresetao kao svicarski sir, napravio rupetine ili potrgao motor, Rick nebi prezivio jer bi taj rafal sjebo putanju vozila u kretnji od udaraca metaka.

Inace sjecam se kad sam bio na streljani u vojsci, dok je jos bila ona prava 2001 godine, i postojali su betonski zidovi od nekih skoro 2 metra mozda mali nizi, i jos su bili prekriveni zemljom. Moj zadatak je bio sjediti za vrijeme paljbe sa druge strane tog zida sa motorolom i paziti da neka stoka ne naidje sa livade i obliznjeg kukuruzista (otjerali smo jednu lisicu pucnjavom), nemate pojma kad su bubali iz kalaša i kada metak udari u taj zid koji je to udarac kako se tupo u snazno cuje, a sad zamislite kalibar daleko jaci kao sto su ovi imali.

Meni su Rickove rupe na haubi bile kao od pistolja recimo, pa cak i da je neki jaci tipa magnum 44, ali definitivno ne od puske a kamoli ovo.
WCPatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 10:20   #410
Dosadni ste više s tim kakve su rupe na džipu, pa nije ovo serija "simulacija ratovanja u svijetu zombija"...

Bolje takve 4 epizode nego ona dosada u 2. sezoni na farmi.
Belin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 16:55   #411
Quote:
Belin kaže: Pogledaj post
Dosadni ste više s tim kakve su rupe na džipu, pa nije ovo serija "simulacija ratovanja u svijetu zombija"...

Bolje takve 4 epizode nego ona dosada u 2. sezoni na farmi.
S jedne strane 4 epizode ratovanja koje vrijeđa inteligenciju za sve iznad 12 godina, a s druge strane život u apokaliptičnoj zombi svijetu.Teška dilema.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:04   #412
Quote:
Hrvojeee kaže: Pogledaj post
S jedne strane 4 epizode ratovanja koje vrijeđa inteligenciju za sve iznad 12 godina, a s druge strane život u apokaliptičnoj zombi svijetu.Teška dilema.


puno je zanimljivije bilo gledat rasprave i ideje o tome kako prezivjeti, makar i sjedili mirno kraj vatre, nego ovo mutavo napucavanje koje se rasteze preko pola sezone.

preuzasna sezona za sad. dijalozi su toliko grozni i neuvjerljivi, za krepat. evo moj favorit do sad:

carol: what's about to happen it's not just a few walkers. you know that, right?
the king: yes. and yet I smile.
carol: why?
the king: do I feel the supreme confidence? or is my lot, my job, to simply protect such certainity? NO AND YES. YES AND NO. and then finally yes to both. fake it till you make it baby.



jel uopce postoji scenarij il glumci improviziraju?
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:00   #413
opet filer znaci ove 4 epizode su mogli strpati u dvije
ovaj ezekiel i njegova patetika
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:56   #414
ne znam, meni je super ova sezona. akcija cijelo vrijeme. mislim ovo je zombi serija i treba biti akcija, ako ocu dramu gledat cu dramu. ovdje i ocekujem akcije i tako to.
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 02:27   #415
Quote:
Hrvojeee kaže: Pogledaj post
S jedne strane 4 epizode ratovanja koje vrijeđa inteligenciju za sve iznad 12 godina, a s druge strane život u apokaliptičnoj zombi svijetu.Teška dilema.
Da bas, koji komenar. Sezona na farmi je bila odlična. A ovo vrijeđanje interligencije mi diže tlak na 200.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 17:13   #416
jao, na kaj je ovo spalo.

2 scene koje su valjalje u cijeloj epizodi su buđenje mrtvih oko kinga i ukazanje jerrya, sve ostalo trash.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 17:16   #417
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
jao, na kaj je ovo spalo.

2 scene koje su valjalje u cijeloj epizodi su buđenje mrtvih oko kinga i ukazanje jerrya, sve ostalo trash.
bas su valjale. cim se digo sam si mislila omg kaj ce bit kad se probude. ali on, koji zivi godinama u svijetu di se toga treba bojat, se toga nije sjetio.

vrh serije jelda
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 17:33   #418
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
bas su valjale. cim se digo sam si mislila omg kaj ce bit kad se probude. ali on, koji zivi godinama u svijetu di se toga treba bojat, se toga nije sjetio.

vrh serije jelda
ma je da, ja isto pomislio, ali nekako mi je atmosfericno bilo prikazano. panika, strah, šok, nevjerica.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 17:42   #419
Očekujem da na kraju samo Jerry preživi
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:26   #420
Koliko je streljiva potroseno u ove cetiri epizode? Jedno tri vagona? Ok.

Ova sezona je zasad dno dna, ocijena 1. Najgore dosad.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.