Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 20:38   #12461
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Nije, drugi film je u pitanju.
Tražio sam svugdje po netu i ni traga ni glasa, ne mogu vjerovati da za jedan film čiji se trailer prikazuje u kinu ne može naći info na imdbu ili yt.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Old 14.11.2017., 00:06   #12462
Pa jel nema ni na cinestarovim stranicama?
Boki000 is online now  
Old 14.11.2017., 10:38   #12463
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Jučer sam u kinu pogledao trailer za film kojem nisam zapamtio ime. U traileru klinci igraju neku društvenu igru, ali ne smiju bučiti jer privuku pažnju nečega. Zna netko kada film dolazi u kina i kako se zove?
Kojem filmu je prethodio trailer? Koji film si gledao u kinu?
Majadl is offline  
Old 14.11.2017., 11:15   #12464
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Nije, drugi film je u pitanju.
Tražio sam svugdje po netu i ni traga ni glasa, ne mogu vjerovati da za jedan film čiji se trailer prikazuje u kinu ne može naći info na imdbu ili yt.
Zathura?

Ovo je stari film, al čini mi se da sam ga vidio među trailerima u cinestaru kad sam bio prije mjesec-dva...mada se nesjećam u koju svrhu je bio prikazan trailer filma starog +10godina
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Old 15.11.2017., 02:34   #12465
Pozdrav. Zanimaju me 3 filma.Trazio sam po imdb-u i sličnim stranicama ali nula bodova.

1.Radnja filma se odvija na autocesti u crvenom automobilu.2 mlađa lika i jedna cura.to je sve čega se sjećam..mislim da je film snimljen oko 90-ih jer mi je ostao u sjećanju da sam ga gledao skroz mlad.

2.Radnja filma se odvija u nekakvom automobilu od hitne ili policije.Glavni lik je zatočen i pokušava izaći, a zapravo nad njim nekakvi likovi vrše nekakav test ili ekperiment da vide dali ce odati nekakvu tajnu ili kod.Na kraju filma ga pustaju i govore mu da je dio eksperimenta ili testa i da je prosao.Na to im on odaje taj podatak i neka zena mu puca u glavu.

3.Domaći (balkanski) Djed i unuk idu kroz šumu i sreću 2-3 čovjeka koji ih pozivaju u kuću.Unuk se odlazi igrati s kćerkom na kat, a djed sumnjivo promatra te likove.Na kraju filma djeda ubiju sjekirom i odlaze na kat ubiti unuka ali zabunom ubijaju svoju kćer.
konj na ispasi is offline  
Old 15.11.2017., 02:48   #12466
ovaj treći je možda ovo:
http://www.imdb.com/title/tt0065650/
Boki000 is online now  
Old 15.11.2017., 03:25   #12467
je..hvala )
konj na ispasi is offline  
Old 15.11.2017., 11:09   #12468
Quote:
konj na ispasi kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Zanimaju me 3 filma.Trazio sam po imdb-u i sličnim stranicama ali nula bodova.

1.Radnja filma se odvija na autocesti u crvenom automobilu.2 mlađa lika i jedna cura.to je sve čega se sjećam..mislim da je film snimljen oko 90-ih jer mi je ostao u sjećanju da sam ga gledao skroz mlad.

2.Radnja filma se odvija u nekakvom automobilu od hitne ili policije.Glavni lik je zatočen i pokušava izaći, a zapravo nad njim nekakvi likovi vrše nekakav test ili ekperiment da vide dali ce odati nekakvu tajnu ili kod.Na kraju filma ga pustaju i govore mu da je dio eksperimenta ili testa i da je prosao.Na to im on odaje taj podatak i neka zena mu puca u glavu.

3.Domaći (balkanski) Djed i unuk idu kroz šumu i sreću 2-3 čovjeka koji ih pozivaju u kuću.Unuk se odlazi igrati s kćerkom na kat, a djed sumnjivo promatra te likove.Na kraju filma djeda ubiju sjekirom i odlaze na kat ubiti unuka ali zabunom ubijaju svoju kćer.
ovaj prvi. long shot ali možda Kalifornia

http://www.imdb.com/title/tt0107302/...nm_flmg_act_55
ecobarbarus is offline  
Old 15.11.2017., 14:41   #12469
nije niti jedan od ta dva :O
mislim da je isječak iz filma u spotu od sandija cenova ili neki to vole vruće..naravno ne mogu naci niti spot
konj na ispasi is offline  
Old 15.11.2017., 14:45   #12470
Ja sam isto pomislio na Californiu, ali sam onda vidio da nemaju crveni auto
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 15.11.2017., 15:57   #12471
Quote:
konj na ispasi kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Zanimaju me 3 filma.Trazio sam po imdb-u i sličnim stranicama ali nula bodova.

1.Radnja filma se odvija na autocesti u crvenom automobilu.2 mlađa lika i jedna cura.to je sve čega se sjećam..mislim da je film snimljen oko 90-ih jer mi je ostao u sjećanju da sam ga gledao skroz mlad.

....
Auto je više smeđ nego crven, ali možda Y Tu Mamá También?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Old 15.11.2017., 17:25   #12472
Quote:
konj na ispasi kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Zanimaju me 3 filma.Trazio sam po imdb-u i sličnim stranicama ali nula bodova.

1.Radnja filma se odvija na autocesti u crvenom automobilu.2 mlađa lika i jedna cura.to je sve čega se sjećam..mislim da je film snimljen oko 90-ih jer mi je ostao u sjećanju da sam ga gledao skroz mlad.

2.Radnja filma se odvija u nekakvom automobilu od hitne ili policije.Glavni lik je zatočen i pokušava izaći, a zapravo nad njim nekakvi likovi vrše nekakav test ili ekperiment da vide dali ce odati nekakvu tajnu ili kod.Na kraju filma ga pustaju i govore mu da je dio eksperimenta ili testa i da je prosao.Na to im on odaje taj podatak i neka zena mu puca u glavu.

3.Domaći (balkanski) Djed i unuk idu kroz šumu i sreću 2-3 čovjeka koji ih pozivaju u kuću.Unuk se odlazi igrati s kćerkom na kat, a djed sumnjivo promatra te likove.Na kraju filma djeda ubiju sjekirom i odlaze na kat ubiti unuka ali zabunom ubijaju svoju kćer.
Da nije drugi film "Brake" (2012) sa Stephenom Dorffom?
stimpson is offline  
Old 15.11.2017., 19:13   #12473
je.brake ) hvala
konj na ispasi is offline  
Old 15.11.2017., 19:21   #12474
Nije Y Tu Mamá También? :/
Već sam pomislio da je :O
konj na ispasi is offline  
Old 15.11.2017., 19:31   #12475
Quote:
Majadl kaže: Pogledaj post
Kojem filmu je prethodio trailer? Koji film si gledao u kinu?
Gledao sam novi Jigsaw, ali su mi klinci odvukli pažnju taman kada je pisalo ime filma...

@number47

film mora biti u najavi, ne puštaju u kinu trailere za filmove koji su se prestali prikazivati.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Old 15.11.2017., 20:17   #12476
@Eric Prydz

i na šta je ličio trailer? koji žanr filma? horor ili nešto 3.?
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Old 15.11.2017., 20:47   #12477
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
@Eric Prydz

i na šta je ličio trailer? koji žanr filma? horor ili nešto 3.?
Nešto poput Rata svjetova...nadam se da na kraju neće ispasti da je bila reklama za osiguranje kućanstva...
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Old 15.11.2017., 21:26   #12478
Prije možda 5 godina sam gledao neki balkanski film gdje je radnja bila smještena u vijeme rata pa su se ljudi sakrivali u nekim bunkerima. U tom filmu je bila scena gdje neka žena dobije živčani slom i onda počne plesti i naplete neki veliki šal oko kuće koji bi trebao kao biti neki rekordno veliki pa je dolazi tv ekipa snimati.

Znam da je malo informacija, ali da li tko zna koji bi to bio film?

Hvala,
hist ory is offline  
Old 15.11.2017., 23:00   #12479
Quote:
konj na ispasi kaže: Pogledaj post
1.Radnja filma se odvija na autocesti u crvenom automobilu.2 mlađa lika i jedna cura.to je sve čega se sjećam..mislim da je film snimljen oko 90-ih jer mi je ostao u sjećanju da sam ga gledao skroz mlad.
Less Than Zero?
Zek0slav is offline  
Old 16.11.2017., 00:05   #12480
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Gledao sam novi Jigsaw, ali su mi klinci odvukli pažnju taman kada je pisalo ime filma...

@number47

film mora biti u najavi, ne puštaju u kinu trailere za filmove koji su se prestali prikazivati.
Pa zato sam i napisao da mi je bilo čudno što sam ga vidio prije početka filma, ali vidio sam ga sigurno. E sad da li u sklopu njihovih reklama (rođendani i zabave u Cinestaru) ili nešto treće, ne mogu se sjetit, ali podsjetilo me na "tvoj" film jer isto moraju bit tiho jer stari radi u susjednoj sobi pa uspiju zapalit cijeli dnevni boravak dok rade pizdarije...i vrti se oko društvene igre (da ne spoilam ako netko nije gledao, a možda bi ga zanimalo).

Javi kad otkriješ o kojem filmu se radi jer me baš zanima...
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.