Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 02:26   #2921
BECA FANTASTIK JE JEDNA FORUMASICA
KillsXO is offline  
Old 15.11.2017., 02:36   #2922


smeš
Peter Griffin is offline  
Old 15.11.2017., 03:32   #2923
BECA FANTASTIK MI JE TOP 7 ESTRADNA FOBIJA
KillsXO is offline  
Old 15.11.2017., 12:31   #2924
OĆEMO JEDNOSTRANO IL OBOSTRANO



{moro ić nešta isprintat jedva sam došo do zraka od smija }
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 15.11.2017., 12:47   #2925
Hvala produkciji TFV na odličnom rednom broju za nastup. Jedva čekam da počne!!!!
__________________
MILICA PAVLOVIĆ:
23.12.2023. - ŠTARK ARENA
21.06.2024. - ARENA ZAGREB
Crni čuperak is offline  
Old 15.11.2017., 12:48   #2926
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
BECA FANTASTIK MI JE TOP 7 ESTRADNA FOBIJA
++++++++++++
meni top 1
__________________
MILICA PAVLOVIĆ:
23.12.2023. - ŠTARK ARENA
21.06.2024. - ARENA ZAGREB
Crni čuperak is offline  
Old 15.11.2017., 13:47   #2927
cek meni sad nije jasno jel taj Beka Fantastic iz Fantastic benda otisao ili je i dalje dio njih?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 15.11.2017., 14:01   #2928
Justin Tiberlake i Joanne navodno imaju duet zajedno
BlaireWhiteFan is offline  
Old 15.11.2017., 14:34   #2929
@tejo sad sam vas se sjetio. Bio u x kaficu i cijelo vrijeme su pustali JLO.

Quote:
BlaireWhiteFan kaže: Pogledaj post
Justin Tiberlake i Joanne navodno imaju duet zajedno
Woah, Gaga ce spasiti sljedeci superbowl
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 15.11.2017., 14:43   #2930
KillsXO is offline  
Old 15.11.2017., 14:44   #2931


Ova slika šta je NOD stavio na lana del rey temu Ova crna izgleda/drži se kao ona vaša DNK iz srpskog reality-a
Hummingbird12 is offline  
Old 15.11.2017., 14:53   #2932
HHAHAHA PLJUNUTA
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 15.11.2017., 14:55   #2933
bože sad gledam nešto zadrugu (nije da pratim nego mi slučajno izbacilo) i jako mi je žao devojke sare. to je jedno tako milo, tako nežno stvorenje. prelepa i kulturna devojka, deff mi je favorit. puno ju tamo maltretiraju, pogotovo ona stara pederčina mića koji izgleda kao da je u kasnom stadiju side. baba savka isto odvratna i onaj novinar, stara, ćelava i sujetna tetkurina pederčina gadna nema ništa odvratnije nego kad olinjali muškarci zlostavljaju mlade, lepe devojke. a i brat i mama su joj super, ona kurvetina gadna novinarka nije normalna s pitanjima nadam se da će napraviti karijeru.

teodora mi je isto ok i zlo zorana mi je presmiješna

najodvratnija mi je bosanka senada i onaj trol veštica

Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
rrrrrruke gore! rrrrrruke gore!

jedan od retkih live nastupa moje omiljene pesme ratne zločinke (nepotrebno je naglašavati da je autobigrafska - NEMA NADE KAD SE LAĐE POTOPE). moja najdraža pesma!!!! nikad ju ne peva na koncertima. inače, nezz jesam ikad to spomenuo, ali fatalna ljubav mi je #1 album i era zločinke. šišanje u erdutu >>>>>>>>>>>>

vrisak na kraju

evo još jedna meni top5 pesma od zločinke (isto s albuma fatalna ljubav)



tigar u kavezu
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 15.11.2017., 15:02   #2934
joj mene evo sad gledam nešto kad se soraya uključila i napala onu malu ćelavu minu (inače mina je jedna forumašica koja se bavi prostitucijom). mislim kao prvo šta to dijete radi u rijalitiju sa 17 godina, a kao drugo što mi je žao što nije bila hrabrija i rekla joj DA TI SI KURVA EVO SAD ME TUŽI zamislite da joj je uživo to rekla ta soraja je odvratna grobina samo takva, godinama je imala rasturene zube od previše kurčeva koje je primila produkcija je užas jer nikad ne zaštite potlačene. isto sam doživio na ovom forumu!

---

inače, opće je poznata stvar da neke koleginice s chata održavaju relevantnost isključivo seksualnim skandalima, a novih projekata nigdje!
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 15.11.2017., 15:04   #2935
mića je saru jučer prvi put napao. odvratan je , nema srama...... I svaka joj čast kako mu se suprostavila... a on samo viče

Sara fejv uz teodoru i FIlipa...

Mića, Saška, Milan, Luna
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 15.11.2017., 15:49   #2936
Golubovićka, Maca, Sara, Filip, Marko M >>>>>>

uvjerljivo najodvratniji : Mića, Saška, Milan, Luna, Viktorija i Žiža.
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 15.11.2017., 15:51   #2937
Jučer bio na ZFF-u gledao Bozju djecu . Dvorana je bila 2/3 ispunjena, ljudi normalni od gej ekipe, hr. glumaca, srednjovječnih žena i hetero parova. Nije nikakva sodoma i gomora bila.

Film ko film je ok ( gledao sam i bolje). Navodno je ovaj šta je sutra u Tuškancu bolji.

Općenito, čini mi se da je ove godine ZFF slabije promoviran i cijela euforija je nekako slabija nego prijašnjih godina. Nije da patim na polu alternativne/hipsterske/umjetničke događale ali ako ih mogu posjetiti i svidi mi se koncept to volim iučiniti. Zapravo mi je i lagano drago što je fama oko zff-a prestala jer je ugodnije čekat da film počne, a u konačnici i gledat isti bez prevelike gužve
Hummingbird12 is offline  
Old 15.11.2017., 15:53   #2938
arial - oblivion

evo recenzije albuma

1. strpljen spašen - naziv pjesme me prevario, mislio sam da je neka vesela uptempo pjesma. odlično otvaranje albuma, obožavam što je moćna i sjetna u isto vrijeme. super mi je kad se album otvori jakom pjesmom, a ne nekim proljevom. 9/10

2. živ - znao sam da je ovo balada i drago mi je što nije sad uletjela neka brza pjesma kako osobe operirane od ukusa znaju staviti na track #2. lijepa balada i dobro se nastavlja na prethodnu pjesmu. 7/10

3. krivac (noge u zrak) - moćna i mračna, siguran hit. pretpostavljam da je spot u najavi? 8/10

4. tebi je - dobra pjesma koja će sigurno biti hit na koncertima i vjerojatno će dobiti spot, ali meni osobno tek prosječna jer ne volim cro glazbu. ipak, pohvala što nije ista kao prethodne dvije, a opet se uklapa. 5/10

5. dlanom o dlan - evo stvarno ne mogu pogoditi koja pjesma će postati singl. možda sve? malo brža pjesma, mislim da će sigurno biti puštena na radio. :klap: 7/10 OD NADANJA SAM UMORNA >>>>>>>>>>>>>

6. zid plača - ovo je prva pjesma koja mi se baš nije svidjela. kvalitetna je, ali kao što sam već rekao ne volim ovaj cro pop i malo mi je basic. 3/10

7. visine - već smo sve rekli o ovome 8/10

8. prva dobra vijest - kužim zašto je ova pjesma došla poslije visina i da mora biti mali smiraj nakon smeša, ali nisam oduševljen iz istog razloga kao i za pjesme 4. i 6. album track 3/10

9. leti do snova - daaaaaa obožavam kad se smeševi mogu naći i na drugoj polovici albuma. ovo je valjda onaj tip pjesme koji ti se jednostavno dogodi i postane hit unatoč svemu. čuo sam ovu pjesmu još kad sam ti donio korpu s cvećem i voćkama kad sam dolazio u posetu u studio i odmah znao da će postati hit. 9/10

10. i bio je red - jesam odmah rekao da će ovo biti smeš! zaslužilo je postati singlom. baš poletno i veselo.

11. sretan kraj - iako su neke pjesme zaslužile 10/10, ova pjesma je morala ipak imati barem jednu ocjenu višu od ostalih. ovo je savršenstvo i bit će ogroman hit! 10/10 AUTOBIOGRAFSKA!!!!!

dao sam si vremena i sve pjesme poslušao više puta jer si ipak ti u pitanju pa me jako zanimalo i zaintrigiralo što si pripremio. čestitam na albumu, pjesme sam ocijenio, samo bih još naglasio odličnu track listu. mrzim kad je na albumima sve zbrda zdola i kad redoslijed ne valja to mi uništi cijeli dojam. sviđa mi se i artwork, vidim da se počelo s nekim olujnim morima i liticama (engleska ili škotska?), preko tajanstvenih šuma da bi završilo slavonskim žitnicama. leži li tu neka poruka?
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 15.11.2017., 16:05   #2939
Quote:
Hummingbird12 kaže: Pogledaj post
Jučer bio na ZFF-u gledao Bozju djecu . Dvorana je bila 2/3 ispunjena, ljudi normalni od gej ekipe, hr. glumaca, srednjovječnih žena i hetero parova. Nije nikakva sodoma i gomora bila.

Film ko film je ok ( gledao sam i bolje). Navodno je ovaj šta je sutra u Tuškancu bolji.

Općenito, čini mi se da je ove godine ZFF slabije promoviran i cijela euforija je nekako slabija nego prijašnjih godina. Nije da patim na polu alternativne/hipsterske/umjetničke događale ali ako ih mogu posjetiti i svidi mi se koncept to volim iučiniti. Zapravo mi je i lagano drago što je fama oko zff-a prestala jer je ugodnije čekat da film počne, a u konačnici i gledat isti bez prevelike gužve
Ček, čekaj......gej film a zove se "Božja djeca" ?! Može li išta u toj LGBT zajednici proći bez provokacije? I onda kažu gej lobiji ne postoje
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 15.11.2017., 16:07   #2940
zašto mi nitko nije rekao za postojanje osobe BOŽO VREĆA

BOŽO VREĆA JE JEDNA FORUMAŠICA!!!
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.