Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 02:25   #9221
Quote:
rapajic_st kaže: Pogledaj post
koji box je bolji od ova dva:

1.) X96 Mini TV Box 2GB RAM + 16GB ROM
Model: X96 Mini
Type: TV Box
Processor: Amlogic S905W
CPU: ARM Cortex-A53
Core: 2.0GHz,Quad Core
GPU: Mali-450MP
RAM: 2G RAM
RAM Type: DDR3
ROM: 16G ROM


2.) MX9 Max TV Box 2GB RAM + 16GB ROM

Model: MX9 Max
Type: TV Box
System: Android 7.1
Processor: RK3328
CPU: ARM Cortex-A53
Core: Quad Core
GPU: Mali-450
RAM: 2G RAM
RAM Type: DDR3
ROM: 16G ROM
br. 2 MX9 Max

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 14.11.2017., 02:30   #9222
[QUOTE=romi123;66475025]
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
trebao bi to biti solidan Box... nema PDV-a jer ide iz EU tj. Italije...

Čekaj, čekaj. To što je Italy stock ne znači da neće platiti carinu. To što je roba na talijanskom skladištu ne znači i da je ocarinjena. Treba to dobro provjeriti.
Obično se prodavatelji ovim služe da privuku kupce.
kolega ja pišem iz svog iskustva tako da sa pouzdanošću znam da to dolazi iz talijanskog skladišta tj. EU članice...jer sam već kupovao tamo i naravno da nema PDV-a... a ni carine i to već odavno...

Tako da...ako ja nešto kažem ili napišem... to je ne onako samo da tepem, nego zaista znam da je to tako..., no pohvalna je tvoja briga...NHF...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 14.11.2017., 04:01   #9223
Evo, meni su dvaput tražili dokaz o vrijednosti robe kad sam naručivao s Gearbestovog EU skladišta...pretpostavljam da je zaista slano s teritorija EU jer je bilo na vratima unutar 5 dana...istina je siva tj ovisi koji je shop i vjerojatno koji je način dostave...
MytByte is online now  
Old 15.11.2017., 22:10   #9224
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
br. 2 MX9 Max

sa mog XRN 4X
ak smijem pitat kad se već razumiješ

kakav je ovaj mx9 Max u usporedbi sa ovim
https://m.gearbest.com/tv-box/pp_708523.html?wid=21
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 16.11.2017., 04:07   #9225
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
ak smijem pitat kad se već razumiješ

kakav je ovaj mx9 Max u usporedbi sa ovim
https://m.gearbest.com/tv-box/pp_708523.html?wid=21
ovaj drugi ima Bluetooth i zato je malo skuplji...sve ostalo je slično... a koji bolje radi to ti ne mogu sa sigurnošću reći... pogledaj malo recenzije na internetu za oba boxa ako ih ima...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 16.11.2017., 11:47   #9226
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
ovaj drugi ima Bluetooth i zato je malo skuplji...sve ostalo je slično... a koji bolje radi to ti ne mogu sa sigurnošću reći... pogledaj malo recenzije na internetu za oba boxa ako ih ima...

sa mog XRN 4X
Hvala
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 17.11.2017., 02:49   #9227
Upravo napravio update V88 s androida 5 na 6

Ko ima ovaj uređaj na gearbest stranici može preuzet update file. Samo ode na description proizvoda
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Old 21.11.2017., 11:01   #9228
Ako nekome treba Boxić samo za Kodi i Terrarium..., ovaj će to sve obaviti bez problema - a cijena mala.... da ne može biti manja za S905X procesor...

Dakle AX5 na Banggodu je sada 24.25$ i ide bez trackinga - i s kuponom TBC1710 je sada 20.61$ - i to je najbolja kupnja za S905X proc ikad...!!!
Kupujte dok još ima !!!! Na žalost samo US strujni adapter, no ovi sa Banggoda šalju i dodatni EU prilagodnik....uvijek... i ne zaboravite da NE uzimate tracking broj (em je skuplje) jer će završiti tamo gdje nitko ne želi..., pa ćete dokazivati vrijednost pošiljke... (pošiljak putuje cca 2-3 tjedna) pa će to biti lijepa "Podbörka"

i to nije sve...

Topcashback za svaku kupnju iznad 10$ (od 20-22.11) daruje još 3$ kešbeka (uz 6% koliko je sa Banggooda standardni kešbek)

I to još nije kraj..., prvo treba napraviti registraciju na TopCashback i dobijete na račun 6$ gratis dobrodošlice naravno ako se registrirate preko ovog linka...

Dakle kad napravite registraciju preko danog linka..., odmah aktivirate promociju za 3$ i krećete u kupovinu onog AX5 TV Boxa..., odaberete web preglednik bez addona - recimo Internet exprlorer ili Microsoft edge ili bilo koji drugi koji ne koristite i ne stavljate addone protiv reklama....
Na stranici TopCashback-a ukucate u prozorčić gore Banggood - odaberete ga i kliknete na Get Cashback now - on vas baci na strancu Banggooda - i kupujete sve kao normalno..., platite i to je to..., nakon nekog vremena 1-2-3 dana ne znam točno - kupovina će se pojaviti u vašim kupovinama na TCB i vidjet ćete onu promociju od 3$ da se aktivirala i dodatno 6$ dobrodošlice.... i to je to...

Kratka računica - Box ćete s kuponom platiti 20.61$ - od TCB ćete dobiti standardnih 6% povrata (1.24$ + 3$=4.24$ i još 6$ za registraciju - to je povrat u iznosu 10.24$) - kad dočekate da to bude dostupno za keširat - Box će vas u konačnici doći 10.37$ - mašala....

Evo dodatak solidan air-mouse - tipkovnica - 6$ ili s pozadinskim osvjeteljenjem tipkica 9$

Zadnje uređivanje sappyka : 21.11.2017. at 11:36.
sappyka is offline  
Old 21.11.2017., 12:21   #9229
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
EU prilagodnik....uvijek... i ne zaboravite da NE uzimate tracking broj (em je skuplje) jer će završiti tamo gdje nitko ne želi..., pa ćete dokazivati vrijednost pošiljke... (pošiljak putuje cca 2-3 tjedna) pa će to biti lijepa "Podbörka"
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 21.11.2017., 19:42   #9230
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Ako nekome treba Boxić samo za Kodi i Terrarium..., ovaj će to sve obaviti bez problema - a cijena mala.... da ne može biti manja za S905X procesor...

Dakle AX5 na Banggodu je sada 24.25$ i ide bez trackinga - i s kuponom TBC1710 je sada 20.61$ - i to je najbolja kupnja za S905X proc ikad...!!!
Kupujte dok još ima !!!! Na žalost samo US strujni adapter, no ovi sa Banggoda šalju i dodatni EU prilagodnik....uvijek... i ne zaboravite da NE uzimate tracking broj (em je skuplje) jer će završiti tamo gdje nitko ne želi..., pa ćete dokazivati vrijednost pošiljke... (pošiljak putuje cca 2-3 tjedna) pa će to biti lijepa "Podbörka"

i to nije sve...

Topcashback za svaku kupnju iznad 10$ (od 20-22.11) daruje još 3$ kešbeka (uz 6% koliko je sa Banggooda standardni kešbek)

I to još nije kraj..., prvo treba napraviti registraciju na TopCashback i dobijete na račun 6$ gratis dobrodošlice naravno ako se registrirate preko ovog linka...

Dakle kad napravite registraciju preko danog linka..., odmah aktivirate promociju za 3$ i krećete u kupovinu onog AX5 TV Boxa..., odaberete web preglednik bez addona - recimo Internet exprlorer ili Microsoft edge ili bilo koji drugi koji ne koristite i ne stavljate addone protiv reklama....
Na stranici TopCashback-a ukucate u prozorčić gore Banggood - odaberete ga i kliknete na Get Cashback now - on vas baci na strancu Banggooda - i kupujete sve kao normalno..., platite i to je to..., nakon nekog vremena 1-2-3 dana ne znam točno - kupovina će se pojaviti u vašim kupovinama na TCB i vidjet ćete onu promociju od 3$ da se aktivirala i dodatno 6$ dobrodošlice.... i to je to...

Kratka računica - Box ćete s kuponom platiti 20.61$ - od TCB ćete dobiti standardnih 6% povrata (1.24$ + 3$=4.24$ i još 6$ za registraciju - to je povrat u iznosu 10.24$) - kad dočekate da to bude dostupno za keširat - Box će vas u konačnici doći 10.37$ - mašala....

Evo dodatak solidan air-mouse - tipkovnica - 6$ ili s pozadinskim osvjeteljenjem tipkica 9$
Evo novi kupon za još manju cijenu od 16.97$ - bgfribox30

ostatak ponude Boxova na crni petak -
sappyka is offline  
Old 22.11.2017., 01:07   #9231
Ovaj je još raspoloživ sa US adapterom - Mecool M8S Pro S912 2/16GB s kuponom BGFriBox28 za 36$ - zaista dobra kupnja..., no 99% ide na carinu....jer ga šalju reg. poštom...
sappyka is offline  
Old 22.11.2017., 22:18   #9232
Narucio ovaj ax5 pa kada stigne cu ga usporedit sa onim a95x R1 (rk chip)
Ne moze biti sporij od toga.

Sent from my JY-G3 using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Old 23.11.2017., 17:47   #9233
Ništa nije sporije od A95x R1

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 23.11.2017., 19:53   #9234
MI box TV

Ovo je naj naj
https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-B...r_warehouse=HK
acorab is offline  
Old 23.11.2017., 20:25   #9235
Quote:
acorab kaže: Pogledaj post
Slažem se, jedino bolje mi je nvidia shield

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk
Hermetis is offline  
Old 24.11.2017., 14:36   #9236
Lijep pozdrav svima!

Novi sam na forumu, a i općenito što se tv boxova tiče, diletant. Situacija je ovakva, mom se ocu opasno bliži rođendan i znam da si priželjkuje jedan pa bi iskoristio ove "black friday" ponude i naručio mu ga. Znam da mu je prioritet gledanje različitih kanala u solidnoj rezoluciji (posebice sportskih, arena 1,2,3..), dakle kodi. Bi li netko tko se razumije u to bio toliko ljubazan i dao preporuku do kojih 100 USD, bilo bi dobro da je sa skladišta unutar EU s brzom dostavom?
Gue che is offline  
Old 24.11.2017., 14:47   #9237
Ja bi mu uzeo ovo onda

https://m.geekbuying.com/item/-Offic...ox-381148.html

Iz njemačkog skladišta je tu za max 10 dana

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk
Hermetis is offline  
Old 24.11.2017., 18:08   #9238
Vjerovat ću ti na riječ, naručujem ga čim stignem doma. Zahvaljujem se na pomoći !
Gue che is offline  
Old 24.11.2017., 19:06   #9239
Ja uzeo tanix tx3 mini sa geekbuyinga, talinasko skladiste, i dosao je za 2 dana, vjerovali ili ne. Uredaj odlican za te novce
davidovski_4 is offline  
Old 25.11.2017., 11:18   #9240
Naručio bih taj Tanix TX3 Mini gdje je najpovoljnije ebay ili negdje drugdje?
Vidim da postoje i neki sa UK adapterom treba li to naglasiti prilikom kupovine
billy walsh is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.