Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 20:30   #481
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Meni nije ni palo na pamet plaćati gotovinom...
Kako to ?
__________________
Bellum omnium in omnes – Rat sviju protiv svih __N.B.F.
Drezga Makljavn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:57   #482
Quote:
Drezga Makljavn kaže: Pogledaj post
Ustvari, ja samo mogao napisati pogrešno ime, pogrešan OIB i slično i nikome ništa..Ali naravno da nisam..
Prodavačica je bila fer i sama kaže da rade na povjerenje što je mene ozarilo kao vjerovatelja u bolje sutra i pristao da bude kako oni to već rade..
Pa što će im OIB?

Quote:
Drezga Makljavn kaže: Pogledaj post
Kako to ?
Tako. Znam da mnogi imaju prijenosni uređaj za plaćanje računa, ali meni jednostavno to nije palo na um. Zato sam ponjela sa sobom novčanice.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:39   #483
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Pa što će im OIB?



Tako. Znam da mnogi imaju prijenosni uređaj za plaćanje računa, ali meni jednostavno to nije palo na um. Zato sam ponjela sa sobom novčanice.
OIB...?
Pa, to je jedini ident kojim obrazac ima uvjet ozbiljnosti..Valjda.


Ovo ne razumijem...Kažeš da ne nosiš, pa nosiš gotovinu..Što je na koncu ?
__________________
Bellum omnium in omnes – Rat sviju protiv svih __N.B.F.
Drezga Makljavn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:46   #484
Isprike, željela sam reći da mi nikad nije palo na um plaćati karticama na interliberu, tek sad vidim što sam napisala
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:49   #485
ja sam prošle godine sprašila 1300+ kn, pa se to mora rasporediti malo - dio platila gotovinom, dio debitnom, dio kreditnom s naplatom sljedeći mjesec...
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:08   #486
Ovo je bio rekordni Inerliber za sve izlagače. Povećanje prometa u odnosu za lani je oko 20%. Sad da li je to zbog raspada Algoritma pa se sve raspodjelilo na ostale ne bi znal. No ugodno sam iznenađen sa posjetom. Još samo kad bi uspjeli izdignut sajam iznad lokalnog. No ajde ne bum cjepidlačil.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 09:20   #487
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
inazuma i Lyanna Stark, mislim da oni nisu ni imali štand već su prodavali knjige u sklopu predstavljanja u nedjelju koje je bilo u 5 popodne ako se ne varam, to je bilo blizu Balaševićevog potpisivanja.
Aha....
Ima gdje online vec za naruciti? Nisam ju nasla. I tko prodaje Balaševe knjige sto su bile na potpisivanju??
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 09:49   #488
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ovo je bio rekordni Inerliber za sve izlagače. Povećanje prometa u odnosu za lani je oko 20%. Sad da li je to zbog raspada Algoritma pa se sve raspodjelilo na ostale ne bi znal. No ugodno sam iznenađen sa posjetom. Još samo kad bi uspjeli izdignut sajam iznad lokalnog. No ajde ne bum cjepidlačil.
ima vjerovatno veze sa Algoritmom - kod njih na standu su uvijek bili redovi i cekalo se po pola sata na blagajni. i ja osobno bih kod njih garant spizdila sigurno 1000 kn al ovako sam to potrosila negdje drugdje sto mi je u jednu ruku zao i to samo zato sto znam jer te zeljene knjige necu naci nigdje po snizenim cijenama.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:27   #489
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Isprike, željela sam reći da mi nikad nije palo na um plaćati karticama na interliberu, tek sad vidim što sam napisala
Pripisat ćemo to interliberskom uzbuđenju..
__________________
Bellum omnium in omnes – Rat sviju protiv svih __N.B.F.
Drezga Makljavn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:28   #490
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
ja sam prošle godine sprašila 1300+ kn, pa se to mora rasporediti malo - dio platila gotovinom, dio debitnom, dio kreditnom s naplatom sljedeći mjesec...
Ja sam ove godine uložio oko 500 kn...Iskreno, nisam kupio zimske gume, pa mi se događa da imam tzv. "krpanje proračuna" u idućem razdoblju..
Kako ću to izvesti ?
Tjah..nemam pojma. Nekako.
__________________
Bellum omnium in omnes – Rat sviju protiv svih __N.B.F.
Drezga Makljavn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:02   #491
Zadovoljan

kako sam morao kupiti zimske gume, zadržao sam se na novim naslovima od hangar 7 (Kalibanov rat i zbirka od Dicka), te nekoliko stripova od Fibre, te nastavak Wayward Pines i Star Wars: Bojište. Uz to za poklon dobio Hvalospjev Leibowitzu Htio sam još Sapiens, ali odlučio sam pričekati sljedeći Interliber. Jesenski i Turk mi isto imaju zanimljive naslove, ali odavno sam naučio loviti ih na Superponudi od superknjižare.
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:55   #492
Quote:
jednoumlje kaže: Pogledaj post
Zadovoljan

kako sam morao kupiti zimske gume, zadržao sam se na novim naslovima od hangar 7 (Kalibanov rat i zbirka od Dicka),
O kojoj zbirci od Dicka je riječ?
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 11:07   #493
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
O kojoj zbirci od Dicka je riječ?
Vjerojatno ovoj.

__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:28   #494


Električni snovi
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:27   #495
Quote:
jednoumlje kaže: Pogledaj post
Električni snovi
Koje priče je čine? Nisam mogao naći ništa na netu

Ima li dupliranja s Filmskim pričama?
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 17:11   #496
Ne znam za filmske priče, ali po ovome je snimljena istoimena serija (nisam je gledao), naslovi (stavit ću na eng):
the hood marker,
the impossible planet,
the commuter,
sales pitch,
exhibit piece,
human is,
the hanging stranger,
autofac,
foster, you are dead,
the father-thing
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:36   #497
Čestitam na kupovini
Malo smo off ali je li možda bilo ovoga na mrskom mi štandu? čisto da mi bude lakše kada kažeš, da nije bilo
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 20:12   #498
Mrski?

nemam pojma, imao sam malo vremena i išao sam ciljano na ove knjige pa se nisam zadržavao. :-)
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 20:17   #499
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
inazuma i Lyanna Stark, mislim da oni nisu ni imali štand već su prodavali knjige u sklopu predstavljanja u nedjelju koje je bilo u 5 popodne ako se ne varam, to je bilo blizu Balaševićevog potpisivanja.
Tako je, Mitopeja nije imala štand i Nordijska se neće prodavati u knjižarama nego samo preko njih, a prodavala se samo na predstavljanju.

Na Interliberu sam bila službeno, ali nisam kupila nijednu knjigu. Inače tamo kupujem za nećaka jednom godišnje jer mu je u to vrijeme rođendan, ali mi se ove godine doslovno gadilo prići bilo kojem štandu od gužve.

Nakladnici su zadovoljni, skoro svi s kojima sam pričala su radili više, a u međuvremenu su dobili i obavijest o štandovima za 1 kn/m2 čime će malo dići glavu iznad vode. Skoro su svi pretrpili teške gubitke propašću Algoritma (pojeo vuk magare) pa će dobro doći.

Kao i svake godine, nemam nikakve riječi hvale za organizaciju. Sve je u raspadnom stanju, parking i kretanje po Velesajmu loše organizirano, nikakvi sadržaji (u biti, ove godine je bilo naznaka sadržaja) i jednostavno prevelika gužva.
Čak je i meni izdržljivoj dvaput pozlilo i morala sam trčati van loviti zrak jer je Velesajam inzistirao na upaljenom grijanju
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:56   #500
Je, pa zna se da knjige ne valjaju ako nisu podgrijane

Ne kužim što se žalite na gužve, pa što bi vi da živite u Mexico Cityju ili Tokiu? Ne izlazili iz stana? Meni nije smetalo, lijepo se ubaciš u val i ploviš, polagano pored štanda i sve pogledaš. Barem te prodavači ne mogu izdvojiti iz mase pa ti pokušavati uvaliti nešto što nećeš ili ti nedajbože preporučiti nešto

Inače VV mala kritika na tebe i tvoju branšu, otkad ste počeli uzimati studente i izbjeglice s Kosova kao priučenu radnu snagu, čovjek se na interliberu osjeća pomalo kao na sajmištu stoke a ne knjiga. To sve polupismeno i nasrtljivo. Znači umjesto da kritizirate sve i sva okolo razmislite malo o sebi.
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.