Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 14:03   #2121
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
****Šta Crnoja? Igraš tenisa?
Nije li Crnoja smijenjen onog trenutka kad je otkrivena prva nepravilnost u njegovom životopisu?
Zašto to nije Matić napravio, iako su mnogi na to upozoravali i nepravilnosti su puno veće od Crnojine adrese prebivališta..

Dokle god budete štitili jedne muljatore pravdajući ih ''Pa i drugi su..'', nema vam pomaka, napaćeni narode..
.
nije smijenjen onog trenutka
ako si zaboravio imali smo trakavicu sa pokušajima spašavanja "vojnika Ryana", angažmanom državnih i privatnih pravnika a da bi ga se pod svaku cijenu održalo na mjestu ministra.
I ako si zaboravio, nije problem bio samo u prijavi mjesta boravka - ako je tebi to samo - obzirom da iza toga stoji nemoralna prijava a zbog novaca
i nije to jedino što je Crnoja napravio jer da je "samo" bio bi ministar.

I kako je Fred Matić opravdanje bilo za Crnoju bilo za Glasnovića????
Jel ima nitko pošten u HDZ-U?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:23   #2122
Fred je iritantna individua kao i pobočnik mu Glavašević, ali ekipica koja ih blati je milijun puta gora.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:18   #2123
Glasnović i danas za govornicom o masonima i kriptokomunistima
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:26   #2124
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Glasnović i danas za govornicom o masonima i kriptokomunistima
Takva je percepcija svijeta u njegovoj grupaciji.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:27   #2125
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Takva je percepcija svijeta u njegovoj grupaciji.
On je samo svjestan profila ljudi koji su glasali za njega, pa mora imati retoriku u njihovom stilu
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:32   #2126
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
On je samo svjestan profila ljudi koji su glasali za njega, pa mora imati retoriku u njihovom stilu
on je glasnogovornik određene interesne grupacije,nabiflan pričama o "unutarnjem neprijatelju",takav neprijatelj je njemu i na ljevici i na desnici,bez razlike.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:34   #2127
Ja osjecam stanovitu simpatiju prema Glavasevicu jer mislim da razumijem otkud on "dolazi". U njegovim dijatribama ima podosta fragmentnih istina, medjutim suocen je jadan s dvojakim problemom koji on vjerojatno nije u stanju sam rijesiti:
(1) Sinteza tih fragmentnih istina u suvislu i utjecajnu retoriku.
(2) Transformacija njegova djelovanja s prenapete retorike prema promisljenim politickim sugestijama i rijesenjima.
celsus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 20:00   #2128
U prevodu: (1)glup i (2)nesposoban.

To cak kad bi u njegovim lupetanjima zaista bilo fragemata icega doli teskog izbora izmedju besmislica i budalastina, sto isto ne stoji.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:18   #2129
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
U prevodu: (1)glup i (2)nesposoban.

To cak kad bi u njegovim lupetanjima zaista bilo fragemata icega doli teskog izbora izmedju besmislica i budalastina, sto isto ne stoji.
Je, to bi se i tako moglo formulirati, ukoliko bi zeljeli biti nemilostivi prema nasem generalu.

Za nj je rad u politici svojevrstna terapija, ali istodobno i uzrok povecana mu dusevna nemira. Izgleda da malo odahne kad ih sviju moze javno prozvati kripto-udbaskom-komunistickom bandom, medjutim, istodobno s toga propati kada mu netko poput Pernara odgovori da je on zapjenjena budala ili nesto slicno.
Ukratko, Glasnovic mi izgleda podosta mentalno nestabilnim, i pribojavam se za njegovu vlastitu sigurnost, kao i za opasnost koju on potencijalno predstavlja za njegovu okolicu. Mozda bi mu se moralo oduzeti svako vatreno oruzje koje danas posjeduje, i zabrani mu se nabava novog, dok se ne vidi sto se to dogadja s njegovim dusevnim zdravljem.
celsus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:35   #2130
Nema razloga biti milostiv prema nekome tako ratobornom i huskackom. I najgori mu cetnickokomunjarski neprijatelj nije niti blizu agresivan kao on.

Ali sabor je ionako pao na vrlo niske grane, sto se moze. Kao da svakim sazivom postaje gluplji.

I prije je bilo likova sa svakakvim izjavama, ali ekipa poput Rojska je vise zabavljala nego iritirala, za razliku od cijele ergele sadasnjih retaja koje je neugdno slusat koliko su glupi. Sto rec o instituciji gdje nerjetko jedan Pernar ispada glas razuma.

Glasnovic ima taj dodatni element sto izgleda malo maknuo, ali nije recimo Bulj cesto puno pametniji i suvisliji. Jedino sto sara po malo vise tema, Glasnovic neovisno o temi uvijek isti govor vrti

Mah, na dusu onima koji su ih birali. Posebno kod individua poput Glasnovica ili malih strancica. Na velikim listama covjek nema puno utjecaja na neke kadrovske krizaljke, pitanje koliko bi ljudi zaista glasalo za Stazica ili nekog jednako sadrtog HDZ-ovca, ali ovo je birano imenom i prezimenom pa stobi rekli kakvi biraci, takvi zastupici.
Doduse biralo ga u diaspori, a mi ga trpimo
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:14   #2131
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Doduse biralo ga u diaspori, a mi ga trpimo
Ja za generala nikada nisam cuo prije no sto ga na YouTube vidjeh kako kokodace u Saboru nedavno. Stoga mi uopce nije jasno tko i kako je njega birao od nas prebjeglih hrvatskih kmetova u svijetu iliti "dijaspore".
celsus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:16   #2132
A sasvim moguce da su ga birali po nekom osjecaju i imenu, bez da su ga uocili u ono malo vremena sto je bio do tada u politici.

Vidjet cemo na iducim izborima onda jel ga zaista podrzavaju
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:41   #2133
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Takva je percepcija svijeta u njegovoj grupaciji.
on je glasnogovornik određene interesne grupacije,nabiflan pričama o "unutarnjem neprijatelju",takav neprijatelj je njemu i na ljevici i na desnici,bez razlike.
A možda je netko tko je prošao legiju stranaca i vodio 2. zborna područja u DR ipak možda malo informiraniji i vjerodostojniji od vaših želja i fikcija..

Kako samo lako, sebe ustoličujete,a druge prozivate mentalno bolesnima.

Zadnje uređivanje killy : 17.11.2017. at 00:55.
killy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:59   #2134
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
A možda je netko tko je prošao legiju stranaca i vodio 2. zborna područja u DR ipak možda malo informiraniji i vjerodostojniji od vaših želja i fikcija..

Kako samo lako, sebe ustoličujete,a druge prozivate mentalno bolesnima.
Vjerojatno je informiraniji o rastavljanju kalasnjikova i odrzavanju vojne discipline od nekoga koji to nije prosao. Sigurno nije informiraniji o politici i politologiji, povijesti, ekonomiji i svim ostalim komponentama civilnog zivota i visoke politike u kojima bi sada trebao sudjelovati. Stovise, potpuna je truba, a to je iznimmno blagi i dobrohotan opis u njegovom slucaju.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:25   #2135
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je informiraniji o rastavljanju kalasnjikova i odrzavanju vojne discipline od nekoga koji to nije prosao. Sigurno nije informiraniji o politici i politologiji, povijesti, ekonomiji i svim ostalim komponentama civilnog zivota i visoke politike u kojima bi sada trebao sudjelovati. Stovise, potpuna je truba, a to je iznimmno blagi i dobrohotan opis u njegovom slucaju.
A kako si ti to tako siguran u to? Po meni je daleko informiraniji po pitanju povijesti od većine školovanih povjesničara, politoloških knjiga sam siguran da ima pročitanih više od nekih profesora s naše politologije,a što nije od 'visoke politike' i što nije informiran o 'komponentama civilnog života ?' mu je veliki plus. Pored toga,pored svih ovih vrlih intelektualnih kategorija,mislim da igra neku ulogu i pitanje časti? morala? poštenja? Ili se i zato nije dovoljno potrudio da bi zadovoljio Vaše kriterije?
killy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 06:23   #2136
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
A kako si ti to tako siguran u to? Po meni je daleko informiraniji po pitanju povijesti od većine školovanih povjesničara, politoloških knjiga sam siguran da ima pročitanih više od nekih profesora s naše politologije,a što nije od 'visoke politike' i što nije informiran o 'komponentama civilnog života ?' mu je veliki plus. Pored toga,pored svih ovih vrlih intelektualnih kategorija,mislim da igra neku ulogu i pitanje časti? morala? poštenja? Ili se i zato nije dovoljno potrudio da bi zadovoljio Vaše kriterije?



Kad netko to kaže za ovog notornog glupana...

Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:13   #2137
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
A možda je netko tko je prošao legiju stranaca i vodio 2. zborna područja u DR ipak možda malo informiraniji i vjerodostojniji od vaših želja i fikcija..

Kako samo lako, sebe ustoličujete,a druge prozivate mentalno bolesnima.
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je informiraniji o rastavljanju kalasnjikova i odrzavanju vojne discipline od nekoga koji to nije prosao. Sigurno nije informiraniji o politici i politologiji, povijesti, ekonomiji i svim ostalim komponentama civilnog zivota i visoke politike u kojima bi sada trebao sudjelovati. Stovise, potpuna je truba, a to je iznimmno blagi i dobrohotan opis u njegovom slucaju.
da se mi ne ustoličujemo i ne proglašavamo ga mentalno bolesnim,njegovo društvo iz Kanade ga vjerojatno najbolje i poznaje...
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:28   #2138
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je informiraniji o rastavljanju kalasnjikova i odrzavanju vojne discipline od nekoga koji to nije prosao. Sigurno nije informiraniji o politici i politologiji, povijesti, ekonomiji i svim ostalim komponentama civilnog zivota i visoke politike u kojima bi sada trebao sudjelovati. Stovise, potpuna je truba, a to je iznimmno blagi i dobrohotan opis u njegovom slucaju.

s ovim se nipošto ne slažem!
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:11   #2139
U slucaju ljudi poput Glasnovica cesto nam se namece dublja eticka dilema: s jedne strane, covjek je izgleda mi u osnovi posten, na vojnom bojistu se borio za Hrvatsku, a danas izgleda da osjeca nakaznost Hrvatske Demokratske Zahebancije i njihovih trabanata, te pokusava svoj jad artikulirati najbolje sto umije. No, gledano s druge strane, govor u Saboru mu ne zvuci suvislo i smisljeno.
Osjecam se krivim kada bacam kamen na ne-kriminalnog i krijepkog, a ne faux, domoljuba zato jer nije vjest javnom politickom djelovanju.
celsus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:48   #2140
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
A kako si ti to tako siguran u to? Po meni je daleko informiraniji po pitanju povijesti od većine školovanih povjesničara, politoloških knjiga sam siguran da ima pročitanih više od nekih profesora s naše politologije,a što nije od 'visoke politike' i što nije informiran o 'komponentama civilnog života ?' mu je veliki plus. Pored toga,pored svih ovih vrlih intelektualnih kategorija,mislim da igra neku ulogu i pitanje časti? morala? poštenja? Ili se i zato nije dovoljno potrudio da bi zadovoljio Vaše kriterije?
Covjek sa tako agresivnim istupima, pozivima na linc i slicno nije niti castan niti moralan. Za postenje ne znam.

Moze on po tebi biti i informiraniji o teorijskoj fizici od Einsteina i Feynmana zajedno, ali po stvarnosti je glupan.

Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
s ovim se nipošto ne slažem!
Mislis reci da nije ni dobar vojnik? Teorijski moguce, ali nemam nekih informacija o bivsoj mu karijeri pa tu nemam stav, mogu samo rec da je izuzetno glup i opterecen politicar
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.