Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 17:50   #7541
Quote:
For My Pain kaže: Pogledaj post
Snelly, čestitam od srca!

LiLi, nemam iskustva s izgubljenim trudnoćama i žao mi je što si prošla kroz sve to, ali držim ti fige da ovaj put sve bude u najboljem redu i da se još dugo družiš s nama pa te potjeramo kad rodiš!


Cure, je li tko radio anomaly scan u Zg bolnici i kojoj?
U prvoj trudnoći radila sam ga privatno, ali sad imam uputnicu pa bih ga vjerojatno radila u Merkuru gdje sam prvi put rodila (a vjerojatno ću i ponovno). Znam da oni imaju dobar UZV aparat, jedino ne znam ima li netko posebno stručan za to tamo, može li i mm biti prisutan i tako... Pitala sam i na temi o Merkuru, ali manje je aktivna.
Snelly, cestitam!



Ja od pocetka vodim trudnocu na Merkuru i tamo su mi radili. E sad ne znam jel se trebas naruciti ili samo dodes, jer ja dolazim svaka 3, 4 tjedna na kontrolu. To bi trebala zvati pa pitati.
hottie_zg is offline  
Old 20.11.2017., 17:56   #7542
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ja sam isto protiv normabela za sve sto ne stima.

A busu skoro uopce ne mazim, samo dok se mazem uljem. Kad lupa beba,onda samo mm i ja polozimo ruku.

Sva sam naopacka trudnica

Al jos uvijek promatram iscjedak,nakon svih krvarenja. To do poroda ne budem stala
I ja sam ista, potpuno sve isto
hottie_zg is offline  
Old 20.11.2017., 18:02   #7543
Cure, moram kupiti spavacice za bolnicu. Di da gledam? Htjela bi one trudnicke na gumbice, tj. drukere, da mi bude lakse kod dojenja. Ali da budu jeftinije, jer koliko sam vidjela, sve je skupo ko suho zlato ...
Bila sam u c&a, ali nemaju nis, imaju samo obicne neke i 150kn kostaju, meni je to malo too much..
hottie_zg is offline  
Old 20.11.2017., 18:03   #7544
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
I ja sam ista, potpuno sve isto
ni ja nisam mazilica, samo mazalica kremom protiv strija

bila sam na trudničkom tečaju, sve oko mene se milovale po trbuhu, ja imala facu

__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 20.11.2017., 18:05   #7545
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
Cure, moram kupiti spavacice za bolnicu. Di da gledam? Htjela bi one trudnicke na gumbice, tj. drukere, da mi bude lakse kod dojenja. Ali da budu jeftinije, jer koliko sam vidjela, sve je skupo ko suho zlato ...
Bila sam u c&a, ali nemaju nis, imaju samo obicne neke i 150kn kostaju, meni je to malo too much..
ne moraš nužno trudničku, ja uzela u outletu u Rosesu (intimissimi, calzedonia, tezenis) s gumbićima na sredini po cijeloj dužini, pamučna, 100 kn, čak i lijepi dezen (ne volim piđame koje liče na piđame, volim da su lijepe). bit će i za bolnicu i za dojenje doma
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 20.11.2017., 18:09   #7546
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ne moraš nužno trudničku, ja uzela u outletu u Rosesu (intimissimi, calzedonia, tezenis) s gumbićima na sredini po cijeloj dužini, pamučna, 100 kn, čak i lijepi dezen (ne volim piđame koje liče na piđame, volim da su lijepe). bit će i za bolnicu i za dojenje doma
Hvala, ma nisam ni mislila bas striktno da je trudnicka, al takva koja ima drukere da mi lakse bude...
hottie_zg is offline  
Old 20.11.2017., 18:13   #7547
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
Cure, moram kupiti spavacice za bolnicu. Di da gledam? Htjela bi one trudnicke na gumbice, tj. drukere, da mi bude lakse kod dojenja. Ali da budu jeftinije, jer koliko sam vidjela, sve je skupo ko suho zlato ...
Bila sam u c&a, ali nemaju nis, imaju samo obicne neke i 150kn kostaju, meni je to malo too much..
svako malo ti bude na njuškalu ili na mojim krpicama. ja sam tamo čekala da se pojave moji brojevi. kupila sam tri za 80 kuna (a jedna takva dođe 150 kuna u dućanu).
cvexter is offline  
Old 20.11.2017., 18:22   #7548
Ja sam tražila normabel jer sam imala bas jake grčeve uz krvarenje em da me umiri jer mislim da stres može još gore Napravit. Sad mi je drago da sam prošla bez normabela.

Nego cure, kad ste vi pocele osjećati bebice? Kad se mogu tome nadati?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 20.11.2017., 18:26   #7549
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
Cure, moram kupiti spavacice za bolnicu. Di da gledam? Htjela bi one trudnicke na gumbice, tj. drukere, da mi bude lakse kod dojenja. Ali da budu jeftinije, jer koliko sam vidjela, sve je skupo ko suho zlato ...
Bila sam u c&a, ali nemaju nis, imaju samo obicne neke i 150kn kostaju, meni je to malo too much..
Ja sam ovaj put kupila 2 one košulje za spavanje u Lidlu. Moram vidjeti jel negdje još ostalo da jednu uzmem. To mi sr činu savršeni za dojenje, a lijepe su pa ih i sad stalno nosim.
Klasične spavaćicene volim.
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Old 20.11.2017., 18:28   #7550
Ja sam tako tužna da sam fulala te košulje A više ih nisam nigdje našla

Sad tražim neku pidažmu s gumbićima i to je to
Snow Fairy is offline  
Old 20.11.2017., 18:38   #7551
Trudnice zbor vol. 43

I ja sam fulala te lidl kosulje, a bile su mi super, od flanela i jos po 50kn. Ja imam jednu s dugim rukavima zutu koju mi je mama dala kad sam isla na operaciju, i kupila sam si jos jednu kratku 120kn u mtc-u. Jedino kaj mi je ta onak uska dosta i ak mi cice narastu jako bu mi se mozda otkopcavala....al si mislim da bum izdrzala dan dva u njoj jer ne volim spavacice i inace mi stoje u ormaru. I jednu mi mama svoju dala, ali ta nema gumbe.
vienne is offline  
Old 20.11.2017., 18:49   #7552
Evo da javim, rodila danas u 2 ujutro veelikog dečka od 4 kile i 200 i 55 cm Nažalost imala sam porod iz pakla, indukciju dripom i gelom koji me nisu otvarali unatoč paklenim 12-satnim trudovima na pol minute razmaka. Završila sam zbog toga na hitnom carskom rezu i sad se oporavljamo. Bebač je zdrav al još sav ošamućen od silnih intervencija.
MammaM1a is offline  
Old 20.11.2017., 19:23   #7553
cestitam, draga!!
glavno da je proslo.

kako si podnijela toliko sati u trudovima? si imala painkiller?
cvexter is offline  
Old 20.11.2017., 19:26   #7554
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
Cure, moram kupiti spavacice za bolnicu. Di da gledam? Htjela bi one trudnicke na gumbice, tj. drukere, da mi bude lakse kod dojenja. Ali da budu jeftinije, jer koliko sam vidjela, sve je skupo ko suho zlato ...
Bila sam u c&a, ali nemaju nis, imaju samo obicne neke i 150kn kostaju, meni je to malo too much..
Ja sam prosla cijeli City i nigdje nis...C&A su oni tapetasti stravicni uzorci, HM nema nis prokladno...i sjetih se da je netko ovdje preporucio plac, stvarno, za 50-60-70 kn mozes birat 😀 kod mene je kao neki ducan s takvim stvarima u sklopu placa...majke mi, skroz okej zgledaju naspram ovih cvjetastih iz C&A...s gumbicima do pola
__________________
Beat Mosquitoes!
imri dan is offline  
Old 20.11.2017., 20:22   #7555
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
jesu ti rekli zašto?



onda je to baš
pa evo konkretno u cetvrtak sam bila tamo jer sam cijeli dan imala menstrualne bolove koji nisu prolazili cijeli dan i nakon spasmexa i magnezija dosla tamo izmesario me ko majmuna i pita zasto uzimam utrogestan jos,(specijalist onkologije ginekologije) da provjerim sa dicenticom kod koje isto idem u bolnicu na redovne kontrole. Danas mi je rekla da nastavim jer cerviks je dug koliko je dug(ne pretjerano) i radi tih grceva koje imam manje od kad ga stavljam ali jesu prisutni. Da izvines da mi je neko reko pojedi go*no pojela bi a nisam pitala zasto uzimam.
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Old 20.11.2017., 20:25   #7556
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ni ja nisam mazilica, samo mazalica kremom protiv strija

bila sam na trudničkom tečaju, sve oko mene se milovale po trbuhu, ja imala facu

Janstrogo pazim oko mazenja jer su me u bolnici sestre kad sam lezala onaj put da se ne mazim po trbuhu i bradavicama jer da to stimulira kontrakcije. Tako da kad osjetimo da cura divlja polozim ruku ne mazim,samo kad polozim ruku imam dojam da se gura u ruku to dijete
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Old 20.11.2017., 20:25   #7557
Ja sam utriće uzimala sad do 33tt, zbog krvarenja do 15tt

Curke u mojim tjednima (ili 30+), kakav vam je iscjedak? Moj je do danas bio baš ono nekako...proziran i rijedak. Danas je gušći i bijeli, iako ga nema puno. Malo me prepala ta promjena
Snow Fairy is offline  
Old 20.11.2017., 20:26   #7558
Quote:
MammaM1a kaže: Pogledaj post
Evo da javim, rodila danas u 2 ujutro veelikog dečka od 4 kile i 200 i 55 cm Nažalost imala sam porod iz pakla, indukciju dripom i gelom koji me nisu otvarali unatoč paklenim 12-satnim trudovima na pol minute razmaka. Završila sam zbog toga na hitnom carskom rezu i sad se oporavljamo. Bebač je zdrav al još sav ošamućen od silnih intervencija.
Cestitam na velikom decku
Odmorite se oboje i puno mazite
Eloiisa is offline  
Old 20.11.2017., 20:30   #7559
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ja sam utriće uzimala sad do 33tt, zbog krvarenja do 15tt

Curke u mojim tjednima (ili 30+), kakav vam je iscjedak? Moj je do danas bio baš ono nekako...proziran i rijedak. Danas je gušći i bijeli, iako ga nema puno. Malo me prepala ta promjena
Moji su nekad bijeli i gusti, nekad sluzaviji i prozirni. Valjda ovisii kak je gospodica raspolozena al mi se bas pojacao u zadnjem tromjesečju. Svaki put pitam za to i svaki put gin kaze da je oke
Olivi is offline  
Old 20.11.2017., 20:33   #7560
Mammam1a, čestitam! Zelim vam brz oporavak i iscelujuce Dane koje dolaze.


Ja ne mazim. Cesem se al diskretno. Lol.

Moj iscedak je svakakav. Stalno menjam gaće. I prividan i malo belicast, redi, gušći. Svi nalazi uvek uredni.
Rado bih trudnoću bez iscedka isto. Ako moze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.