Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 21:36   #8641
Ornela je fejk, dosta se prenemaže. Doduše, više ju pamtim iz mlađih dana i svima je išla na živce ta njena pretjerana ambicioznost i štreberski pristup svemu.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 21.11.2017., 22:01   #8642
http://www.story.hr/domaci-chef-pred...drustvu-403437
pa jos nedavno je imao drugu djevojku? :S
aria is offline  
Old 21.11.2017., 22:15   #8643
Koliko se sjecam taj krele uopce nije kuhar nego pozer
AndrejX is offline  
Old 21.11.2017., 22:20   #8644
Tek sad gledam sa zaostatkom Doris i njenu kavu , nakon komentara po fejsu.

Emisija o obiteljskim vrijednostima u koju je pozvala Mamića i svog mužića

Kao slucajno gosp. Pincic usred emisije izvadi gitaru i pocne pjevati neku svoju pjesmu, kad vidis da je Mamicu neugodno znas koliko je sati Mamic izvali da bi rado bio na sisi neke zenske, savjetuje da je zenama prirodno da budu doma sa djecom dok otac zaraduje, onaj treci gost se dere "Cujes li ženo?" (obracajuci se u kameru svojoj sretnici), dok gosp. Pincic samo ceka trenutak da promovira svoju glazbu.

Za kraj zapjevaju "Ne moze nam nitko nista, jaci smo od sudbine"

Rejting emisije joj je od nedjelje kad je emitirano pao na 1 i nesto sitno, negativni komentari se samo nižu.
c.c. is offline  
Old 21.11.2017., 22:29   #8645
Ahahahaha, di ima ta emisija da se pogleda?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 21.11.2017., 22:44   #8646
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
evo opet samozatajne Maje koja ne daje izjave o ljubavnom životu...

https://www.24sata.hr/show/maja-supu...o-hodali-72456
Joj da, otuznog oftalmologa i marka pericu sam zaboravila.
Gzena is offline  
Old 21.11.2017., 22:46   #8647
Upadam,pratim vas,al nekad moram upast

Gledam rtl direkt,i ne kuzim kaj je s facom alex dojcinovic!? Bila je bas zgodna,sad zgleda ko da alergiju ima,naoteceno.
Canjab is offline  
Old 21.11.2017., 22:49   #8648
Quote:
Canjab kaže: Pogledaj post
Upadam,pratim vas,al nekad moram upast

Gledam rtl direkt,i ne kuzim kaj je s facom alex dojcinovic!? Bila je bas zgodna,sad zgleda ko da alergiju ima,naoteceno.
Isto kao i ostalim vrlovaznim stracama...botox plus plast operacije
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš

Zadnje uređivanje mrsavicaaa : 21.11.2017. at 23:05.
mrsavicaaa is offline  
Old 21.11.2017., 22:50   #8649
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Ahahahaha, di ima ta emisija da se pogleda?
Ako mozes gledati programe unatrag, repriza je bila u pon oko 10h. Ne znam ima li na netu negdje.
c.c. is offline  
Old 21.11.2017., 22:57   #8650
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
...a kaj se tice drugih muških ja se iskreno ne sjecam da je ikada davala intervjue o vezama...
ja se sjećam jednog detalja iz intervjua dok je još bila u vezi sa Hemigvejcem o tome kako mu ona uvijek s svadbene gaže dofura klopu, jer joj uvijek mladenci nešto spakiraju i onda on to žvače u kaponi dok se ona tušira i prepričava mu doživljaje

..kad zbrojimo još ovo sve što su ti cure na brzinu pometale, možemo zaključiti da te pamćenje baš ne služi
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 21.11.2017., 23:01   #8651
Al ja ne kuzim tko njima tako lose radi te zahvate? Izgledaju kao da ih je napao roj pcela.

Jese vidjeli Suputicu u Supertalentu?

Pa ne vjerujem da ona ide kod neke xy kozmeticarke koja u fusu i pika, vjerujem da ide kod “najboljih” ali to stvarno lose izgleda.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 21.11.2017., 23:06   #8652
Quote:
Canjab kaže: Pogledaj post
Upadam,pratim vas,al nekad moram upast

Gledam rtl direkt,i ne kuzim kaj je s facom alex dojcinovic!? Bila je bas zgodna,sad zgleda ko da alergiju ima,naoteceno.
I mi gledali pa se smijali
Obrve, cube, kes, zubi
Uzas
noaccount is offline  
Old 21.11.2017., 23:15   #8653
Boris Pinčić Rogoznica je jedan od najogavnijih likova koje sam vidjela... Nego, nešto me kopka, taj brak Tarika i Lejle... u čemu je trik?
kim deal is offline  
Old 21.11.2017., 23:16   #8654
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Kliknula sam jer sam očekivala vijest iz barem 1982.
'82 ja nisam jos bila ni u planu

a ni kasnije
Tlakirana is offline  
Old 21.11.2017., 23:22   #8655
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Ako mozes gledati programe unatrag, repriza je bila u pon oko 10h. Ne znam ima li na netu negdje.
E jbm nemam...al sad se sjetih mozda ima na onome rtl sada
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 21.11.2017., 23:25   #8656
Quote:
Canjab kaže: Pogledaj post
Upadam,pratim vas,al nekad moram upast

Gledam rtl direkt,i ne kuzim kaj je s facom alex dojcinovic!? Bila je bas zgodna,sad zgleda ko da alergiju ima,naoteceno.
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
I mi gledali pa se smijali
Obrve, cube, kes, zubi
Uzas
meni su zubi najviše upali u oči. ko da ih u gorenjem redu ima 48 i za 30% većih dimenzija od normalnih. i malo svijetle u mraku ko Rossu u onoj epizodi.

Quote:
..kad zbrojimo još ovo sve što su ti cure na brzinu pometale, možemo zaključiti da te pamćenje baš ne služi
nego Baby Delux, jel povlačiš svoju izjavu kak je Maja samozatajna i da nikad nikad nikad nije davala izjave o svom ljubavnom životu?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.11.2017., 23:45   #8657
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Ahahahaha, di ima ta emisija da se pogleda?
https://sada.rtl.hr/zabava/na-kavi-k...i-kod-doris-9/
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 22.11.2017., 01:16   #8658
Ovo izgleda kao epizoda Malnarove Noćne more.
Carla Marx is offline  
Old 22.11.2017., 07:18   #8659
Unatoč svemu šta je Maja napravila sa svojim izgledom, i dalje mi je simpatična. Možda i najsimpatičnija na estradi.
A ovo javno objavljivanje veza u Gloriji je očito fora jer nam je i Sevka tako prezentirala Kojića.
Što bi reklo da nikakvi paparazzi njih ne prate i slikaju iz grmlja jer bi odavno imali slike njihovih odabranika. Naposljetku moraju se same javiti novinarima i dati im ekskluzivu.
Mene fascinira taj tip muškarca koji se veselo ide slikati za naslovnicu novina.
BondWannabe is offline  
Old 22.11.2017., 08:30   #8660
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
ja se sjećam jednog detalja iz intervjua dok je još bila u vezi sa Hemigvejcem o tome kako mu ona uvijek s svadbene gaže dofura klopu, jer joj uvijek mladenci nešto spakiraju i onda on to žvače u kaponi dok se ona tušira i prepričava mu doživljaje
meni je ovo baš slatko

Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Al ja ne kuzim tko njima tako lose radi te zahvate? Izgledaju kao da ih je napao roj pcela.

Jese vidjeli Suputicu u Supertalentu?

Pa ne vjerujem da ona ide kod neke xy kozmeticarke koja u fusu i pika, vjerujem da ide kod “najboljih” ali to stvarno lose izgleda.
pa strašno jebote. ona je starija od mene par mjeseci, a ja sam tek ove godine dobila prvih par sitnih bora. koji kurac ona botoxira i zašto radi nakazu od sebe.
sanjita is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.