Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 22:50   #961
njanja...jako ti je lijep parket!!!

amyn nisam vidjela, idem tražit
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:05   #962
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
njanja, pod je odličan, ali rezulocija fotke izaziva nervozu.
furaš se na pirgu?
jes da su joj jastuci fenomenalni, ali fotke u originalnoj veličini baš i ne. ode cijeli text ukrivo.
Ja svoje fotke u zadnje vrijeme uvijek smanjim na 25% od originalne velicine . I kako sam s moba, ne vidim kako je desktop verzija. Ali nisam skuzila da editirate zadnjih nekoliko, kada sam prvi put vidjela edit, odmah sam ih krenula smanjivati na najmanju velicinu.

D&D natjecaj je ispunio sva moja ocekivanja. Nemam vise prostorija za natjecanje
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 07:45   #963
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Na Savjetima je netko drugi stavio pod, ovo je moja prva fotka
Prostor je malo manje lijep (al poklonjenom konju se ne gleda u zube ) i da, dok se ne pocnem previse mozgat i izludjivat se detaljima, uzivam u trazenju istih :klap:
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Njanja pod je odlican . Jako je slican kao moj. Moja je ona fotka na drugoj temi
Ja ne znam sto mi nije bilo skupo Doslovno u svakom koraku mi svi govore kao ovo radite sad pa za huducnost, morate u ovo ulozit. I tako doslovno za sve trenutno sam na vanjskim prozorskim klupcicama. I tu sam tisuce kuna ostavila. A fakat ih imam malo . Ne mogu viseeee jedva cekam uselit
Deset navečer, nakon treninga, tapatalk nisam nick ni gledala, učinilo mi se isto samo iz drugog kuta
U svakom slučaju oba izgledaju odlično
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:25   #964
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Samo da podijelim svoju srecu s vama zbog fotke navecer izgleda malo tamniji nego sto je, al ovo mi je definitvno najdrazi dio adaptacije do sad.

http://i65.tinypic.com/2ymbyb5.jpg[/IMG]

Edit: nadam se da je manja sad
super parket

moram priznati i meni je ovaj dio adaptacije bio najdraži
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:55   #965
i ja sam pomislila da je jedan te isti stan. nisam gledala nickove. ali u svakom slucaju i jedan i drugi parket su super !!
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:27   #966
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
O, kupat ćeš se na Pećinama
X
I shopping ti je blizu
Da.

U glavi imam ideju kako nedjeljom ujutro idemo dolje na plažu doručkovati. Ne znam zašto mi to zvuči kao- it's never gonna happen.

A što se tiče skupoće, sad kad sve podcrtamo ćemo vidjeti gdje smo, za sad je obrnuta situacija, ovi svi nama govore- to vam je preskupo, pa ćemo vidjeti gdje će biti rezovi. Na parketu ne mogu, jer ovi jedini imaju takav u ponudi.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:32   #967
Ma ako niš, skocis dole poslikat za instac i vratiš se pojest u kući
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:38   #968
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Ma ako niš, skocis dole poslikat za instac i vratiš se pojest u kući
i forum of course


za one koji #nemajuinstač
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:45   #969
Nema prikladne teme
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:44   #970
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
i forum of course


za one koji #nemajuinstač

Bilo bi baš divno kad bi bila voljna ga napraviti, pa da te zapratimo.

Al bacit ću jedan piknik, makar samo za slikanje.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:01   #971
Žene i jedan muško.... Da li ste gledali Ikea makeover?
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:03   #972
Ste vidjeli stolceke u Kiku? Ja sam se zaljubila, ali muz ne voli zivotinje pa bas nije za. Morat cu ga nekako obraditi.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:04   #973
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Žene i jedan muško.... Da li ste gledali Ikea makeover?
Ja jesam jednom. Nije me impresioniralo jako.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:22   #974
Ni mene al moze proci.

Pirga, bili su i lani u kiku ti stolci. Ili neki slicni. Al meni je to krzno jeftino izgledlo
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:42   #975
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Ni mene al moze proci.

Pirga, bili su i lani u kiku ti stolci. Ili neki slicni. Al meni je to krzno jeftino izgledlo
Nisam ih vidjela prije. A jeftino mi izgleda ovo smede. Bijelo i sivo nije tak strasno. Ja bih cak mozda skinula to krzno i stavila nesto drugo
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 02:04   #976
Quote:
Pirga kaže: Pogledaj post
Ja jesam jednom. Nije me impresioniralo jako.
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Ni mene al moze proci.

Pirga, bili su i lani u kiku ti stolci. Ili neki slicni. Al meni je to krzno jeftino izgledlo
Čačkala sam po Njuškalu i naiđem na oglas da ljudi kojima je napravljen makeover prodaju kutnu koju im je Ikea poklonila u makeoveru.
http://www.njuskalo.hr/kutne-garnitu...oglas-23744147

Malo sam ostala zatečena. Brdo njih se javilo koji si ne mogu priuštiti namještaj , a ovi dobili makeover i sada prodaju dobiveno.
Jel' po vama to uredu? Plus, tko god iz Ikee birao među prijavljenima, izabrao je za makeover novogradnju, maltene prazan prostor u kojem je već bio novi kauč i nova tv jedinica...
Ja bih izabrala prostore u kojima stvarno trebaju nove stvari, osvježenje...

Evo slike tog makeovera:
https://www.rtl.hr/ikeamakeover/2747...nova-obitelji/

Sve mi nekako djeluje kao namještaljka, pogodovanje nekome...Zašto se netko prijavio za makeover, a sada prodaje taj namještaj? Jel' si ja bezveze razbijam glavu oko ovoga ili
Bezveze!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 07:10   #977
A naravno da će izabrati nešto što im je lijepo za snimiti, a ne neku sirotinju
S druge strane ljudima je garnitura možda ružna, neudobna, nezgrapna, tko će znat, možda će prodat ovu za 6, kupit neku za 3 i platit struju, a možda im 6000kn znači više nego kauč... teško je znat. U svakom slučaju, naravno da bezveze razbijaš glavu Osim ako nisu potpisali ugovor s Ikeom da ne smiju dalje distribuirati dobiveno (što nema nikakvog temelja tražiti), mogu s tim što hoće
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 07:11   #978
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Čačkala sam po Njuškalu i naiđem na oglas da ljudi kojima je napravljen makeover prodaju kutnu koju im je Ikea poklonila u makeoveru.
http://www.njuskalo.hr/kutne-garnitu...oglas-23744147

Malo sam ostala zatečena. Brdo njih se javilo koji si ne mogu priuštiti namještaj , a ovi dobili makeover i sada prodaju dobiveno.
Jel' po vama to uredu? Plus, tko god iz Ikee birao među prijavljenima, izabrao je za makeover novogradnju, maltene prazan prostor u kojem je već bio novi kauč i nova tv jedinica...
Ja bih izabrala prostore u kojima stvarno trebaju nove stvari, osvježenje...

Evo slike tog makeovera:
https://www.rtl.hr/ikeamakeover/2747...nova-obitelji/

Sve mi nekako djeluje kao namještaljka, pogodovanje nekome...Zašto se netko prijavio za makeover, a sada prodaje taj namještaj? Jel' si ja bezveze razbijam glavu oko ovoga ili
Bezveze!
Bas sam tu epizodu gledala i ne znam kaj da ti kazem. Mozda se nisu prijavili oni kojima stvarno treba, a mozda je kao i sve kod nas. Uglavnom, bas cudno.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 07:18   #979
Ne znam koji su kriteriji za prijavu i izbor... Tehnički možda nisu teška sirotinja, ali on radi za neku plaćicu, stan su kupili na kredu, ona prima nešto dd... i stvarno bi im bilo teško sve ovo što su "dobili" iskeširati ili uzimati drugi kredit... A garnituru možda već imaju. Ma tko zna, stvarno nema smisla nagađati. Realno taj "socijalni" dio je samo reklama i mamac za gledatelje i one koji će na to pasti i baš zbog Ikeinog dobrog duha ići tamo kupovati. Pravi smisao je predstavljanje mogućnosti i namještaja onima koji od ikee zaziru i nemaju običaj listati njihov katalog, a u centru nikad nisu ni bili.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:10   #980
Koliko se sicam te emisije, njihova garnitura pocetna uopce nije bila toliko losa. Cak su i imali novu bestu ispod tv-a.
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.