Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 08:51   #8661
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Unatoč svemu šta je Maja napravila sa svojim izgledom, i dalje mi je simpatična. Možda i najsimpatičnija na estradi.
A ovo javno objavljivanje veza u Gloriji je očito fora jer nam je i Sevka tako prezentirala Kojića.
Što bi reklo da nikakvi paparazzi njih ne prate i slikaju iz grmlja jer bi odavno imali slike njihovih odabranika. Naposljetku moraju se same javiti novinarima i dati im ekskluzivu.
Mene fascinira taj tip muškarca koji se veselo ide slikati za naslovnicu novina.
Svaki pravi hetero, samosvjestan i realiziran muskarac se zeli sa novom curom promovirati na naslovnici Glorije
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 22.11.2017., 08:51   #8662
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
ja se sjećam jednog detalja iz intervjua dok je još bila u vezi sa Hemigvejcem o tome kako mu ona uvijek s svadbene gaže dofura klopu, jer joj uvijek mladenci nešto spakiraju i onda on to žvače u kaponi dok se ona tušira i prepričava mu doživljaje
Ona ima problem k'o Khloe Kardashian. S kojim god tipom uđe u vezi, odmah se postavi kao ženica, prepričava ovakve intimne trenutke kao da su 20 godina u braku pa je podijelila s nama crticu iz svog uspješnog ljubavnog života.

Ovako je samo WTF dojam - koliko puta se žena može istrčavati i u novinama pričati o svemirskoj ljubavi i njegovim "moje" izjavama s prvog dejta te zatim završiti tu vezu prije nego nauči da bi joj bilo bolje to* ne raditi.


*mislim na davanje intervjua nakon par mjeseci veze, ne na samo ulaženje u veze


Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Svaki pravi hetero, samosvjestan i realiziran muskarac se zeli sa novom curom promovirati na naslovnici Glorije

Zadnje uređivanje Flying Buttress : 22.11.2017. at 09:09.
Flying Buttress is offline  
Old 22.11.2017., 09:23   #8663
Prvo moram zapoceti post i ja s recenicom “ i meni je Maja super”

A sad mi kazite tko ju mumificira, da se ne sjebem i odem tamo.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 22.11.2017., 11:24   #8664
Vlatka pokos upisala fakultet u Kanadi i radi u agenciji za prodaju nekretnina...
Biljan je iskompleksirani nerealizirani muskarac ��
Pa to smo joj mi odmah govorile cim smo ga vidjele na slikama sa spice...

Da nas bar te nase curke koje oblajavamo slusaju...al evo samoinicijativno srljaju u ljubavni debakl
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 22.11.2017., 12:23   #8665
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Al ja ne kuzim tko njima tako lose radi te zahvate? Izgledaju kao da ih je napao roj pcela.

Jese vidjeli Suputicu u Supertalentu?

Pa ne vjerujem da ona ide kod neke xy kozmeticarke koja u fusu i pika, vjerujem da ide kod “najboljih” ali to stvarno lose izgleda.
kaj ti znači najbolji? npr Glumičić slovi za nekog vrsnog plastičara, definitivno najpoznatiji, a sestrična mi je kod njega radila korekciju ušnih školjki i tak joj je jedno uho sfušao da ga valjda ni ja tako ne bi sfušala, a s medicinom blage veze nema
svaki puta kad sam je vidjela morala sam se koncentirat da ne gledam u to uho
a zavisi i kakav si ti "materijal" za rad
mislim da je ovdje glavni problem što to krene relativno rano i očito neumjereno, a svako punjenje, osim što ravna kožu i zateže ju, tu istu kožu i rasteže dodatno. e sad nije to nikakva razlika od tretmana do tretmana, ali nakon 10-20 tretmana punjenja i rastezanja kože, ti treba malo više tekućine za popunjavanje opuštene kože, pa onda s vremenom počneš izgledati ko Šuputica

Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
meni je ovo baš slatko
evo da ti zasladim do kraja - mislim da je rekla da je u pitanju odojak, jer ga on jako voli, pa onda ona veli da joj to spakiraju

Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ona ima problem k'o Khloe Kardashian. S kojim god tipom uđe u vezi, odmah se postavi kao ženica, prepričava ovakve intimne trenutke kao da su 20 godina u braku pa je podijelila s nama crticu iz svog uspješnog ljubavnog života.
to je tip koji se fakat želi skrasiti... ono, želi imati nekog muškića s kojim će dijeliti život i valjda za svakog ko joj djeluje iole normalno, odmah zaključi da je to taj i onda bi ona da svi znaju da je taj
to mi je jedino logično objašnjenje
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 22.11.2017., 12:39   #8666
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
ja se sjećam jednog detalja iz intervjua dok je još bila u vezi sa Hemigvejcem o tome kako mu ona uvijek s svadbene gaže dofura klopu, jer joj uvijek mladenci nešto spakiraju i onda on to žvače u kaponi dok se ona tušira i prepričava mu doživljaje

..kad zbrojimo još ovo sve što su ti cure na brzinu pometale, možemo zaključiti da te pamćenje baš ne služi
ahahahaha bome sam na testu MŠ pala
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 22.11.2017., 12:41   #8667
hvalaaaa
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 22.11.2017., 12:45   #8668
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
kaj ti znači najbolji? npr Glumičić slovi za nekog vrsnog plastičara, definitivno najpoznatiji, a sestrična mi je kod njega radila korekciju ušnih školjki i tak joj je jedno uho sfušao da ga valjda ni ja tako ne bi sfušala, a s medicinom blage veze nema
svaki puta kad sam je vidjela morala sam se koncentirat da ne gledam u to uho
a zavisi i kakav si ti "materijal" za rad
mislim da je ovdje glavni problem što to krene relativno rano i očito neumjereno, a svako punjenje, osim što ravna kožu i zateže ju, tu istu kožu i rasteže dodatno. e sad nije to nikakva razlika od tretmana do tretmana, ali nakon 10-20 tretmana punjenja i rastezanja kože, ti treba malo više tekućine za popunjavanje opuštene kože, pa onda s vremenom počneš izgledati ko Šuputica



evo da ti zasladim do kraja - mislim da je rekla da je u pitanju odojak, jer ga on jako voli, pa onda ona veli da joj to spakiraju



to je tip koji se fakat želi skrasiti... ono, želi imati nekog muškića s kojim će dijeliti život i valjda za svakog ko joj djeluje iole normalno, odmah zaključi da je to taj i onda bi ona da svi znaju da je taj
to mi je jedino logično objašnjenje
Meni ni Šaric ni Kovacevic nisu parili kreteni zeljni naslovnica a ovaj bome da. Vjerojatno je i drkicu bacio u to ime
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 22.11.2017., 13:21   #8669

Koja je ova Pinčićka redikul. Brijem da se s njom netko sprda. Tko to gura na tv?
Dovede Mamića u goste, pa njemu i gostima bočicu s mlijekom da sišu. A on veli da bi rađe sisao žensku sisu
Sprdačina.

A onda se javio i gosp. Pinčić na fejsu :

http://www.index.hr/black/clanak/bor...u/1008743.aspx

Koje redikule mi moramo gledati. RTL
tinna is offline  
Old 22.11.2017., 13:42   #8670
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Da nas bar te nase curke koje oblajavamo slusaju...al evo samoinicijativno srljaju u ljubavni debakl
Ovaj topic je najbolji postojeći life coaching & PR consulting za poznate, samo to još nisu svi skužili.
zelena truba is offline  
Old 22.11.2017., 13:55   #8671
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Meni ni Šaric ni Kovacevic nisu parili kreteni zeljni naslovnica a ovaj bome da. Vjerojatno je i drkicu bacio u to ime
još će na kraju ispasti da je onaj hemigvejac bio najnormalniji
iako je tvrdila da je i Šarić bio fin, samo je uz Hrgu podemonio

Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Ovaj topic je najbolji postojeći life coaching & PR consulting za poznate, samo to još nisu svi skužili.
koji? ovi što nas nikad ne čitaju i misle da smo odvratne, iako oni sami ne čitaju tako nešto?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 22.11.2017., 13:59   #8672
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
koji? ovi što nas nikad ne čitaju i misle da smo odvratne, iako oni sami ne čitaju tako nešto?
Možeš mislit što ne čitaju , ovo im je prvo štivo nakon što ustanu i zadnje prije odlaska na spavanje.

Samo još da shvate koliko smo u pravu...
zelena truba is offline  
Old 22.11.2017., 14:02   #8673
[QUOTE=kiss me;66627687]


evo da ti zasladim do kraja - mislim da je rekla da je u pitanju odojak, jer ga on jako voli, pa onda ona veli da joj to spakiraju


A zato mi on uvijek djeluje tak masno....od odojka.


Btw. što se tiče Šarića varate se, on je uživao biti po novinama, a pogotovo kad je nastao rat Šuput-Hrga, bio je glavni frajer u ekipi, povalio 2 poznate ženske u isto vrijeme...samo što nije autograme dijelio po gradu.
BondWannabe is offline  
Old 22.11.2017., 14:38   #8674
[QUOTE=BondWannabe;66629449]
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post


evo da ti zasladim do kraja - mislim da je rekla da je u pitanju odojak, jer ga on jako voli, pa onda ona veli da joj to spakiraju


A zato mi on uvijek djeluje tak masno....od odojka.


Btw. što se tiče Šarića varate se, on je uživao biti po novinama, a pogotovo kad je nastao rat Šuput-Hrga, bio je glavni frajer u ekipi, povalio 2 poznate ženske u isto vrijeme...samo što nije autograme dijelio po gradu.
Onda je magnet za kretene:klap:
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 22.11.2017., 14:50   #8675
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Možeš mislit što ne čitaju , ovo im je prvo štivo nakon što ustanu i zadnje prije odlaska na spavanje.
kažu da ne čitaju i da smo fuj

Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Btw. što se tiče Šarića varate se, on je uživao biti po novinama, a pogotovo kad je nastao rat Šuput-Hrga, bio je glavni frajer u ekipi, povalio 2 poznate ženske u isto vrijeme...samo što nije autograme dijelio po gradu.
a daj me nemoj
majke mi mile nekad imam osjećaj da po ovom svijetu hodaju samo kreteni
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 22.11.2017., 14:52   #8676
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Unatoč svemu šta je Maja napravila sa svojim izgledom, i dalje mi je simpatična. Možda i najsimpatičnija na estradi.
i meni.
navijam za nju i ovog lika jer je rekla da imju puno toga zajedničkog; vole putovanja, dobru klopu, hotele...a to je važno da si ljudi nađu tak te neke zajedničke teme.

a i super mi je jer nije fušerica i đabalebaroška i što pošteno zaradi svaku kunu pjevajući na svadbama i uveseljavajući ljude

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
ja se sjećam jednog detalja iz intervjua dok je još bila u vezi sa Hemigvejcem o tome kako mu ona uvijek s svadbene gaže dofura klopu, jer joj uvijek mladenci nešto spakiraju i onda on to žvače u kaponi dok se ona tušira i prepričava mu doživljaje
pa ovo je baš super

ono, žena dođe smlavljena doma, želi se otuširati, još ju pere adrenalin, a ima s kim to podijeliti. super je kad dostigneš ovaj level veze.
My Name Is... is offline  
Old 22.11.2017., 15:44   #8677
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post

evo da ti zasladim do kraja - mislim da je rekla da je u pitanju odojak, jer ga on jako voli, pa onda ona veli da joj to spakiraju
jao sad u glavi imam samo masnu bradu

ali svejedno, mislim da je to dobra veza bila.

Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post

Da nas bar te nase curke koje oblajavamo slusaju...al evo samoinicijativno srljaju u ljubavni debakl
sanjita is offline  
Old 22.11.2017., 16:01   #8678
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
još će na kraju ispasti da je onaj hemigvejac bio najnormalniji
iako je tvrdila da je i Šarić bio fin, samo je uz Hrgu podemonio
Šarić je odavno podemonio. Nisu njih dvije jedine koje je imao paralelno, često se on hvali svojim "uspjesima", samo što je Maja kasno saznala.
Anastasia15 is offline  
Old 22.11.2017., 16:43   #8679


Svaka slicnost sa stvarnim osobama je slucajna.
Azola is offline  
Old 22.11.2017., 17:14   #8680
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
jao sad u glavi imam samo masnu bradu
pa baš je bio, kako je Bond rekla, celi masni

Quote:
Anastasia15 kaže: Pogledaj post
Šarić je odavno podemonio. Nisu njih dvije jedine koje je imao paralelno, često se on hvali svojim "uspjesima", samo što je Maja kasno saznala.
vrili? pa ti sad znaj...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.