Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 19:47   #641
cure, drži li dm afrodita kamilica kremu oko očiju ili sam ja nešto zabrijala? gledala sam u tri poslovnice i nema je uopće na polici
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:07   #642
Quote:
vanja.p kaže: Pogledaj post
Uz kupnju bilo kojeg proizvoda za lice osim maski, dobiju se Afrodita ampule. Do 30.11. Kod proizvoda za lice visi letak
Bilo kojeg Afroditinog proizvoda za lice? I koje ampule?

Ja sam danas išla posnimiti što mi sve treba jer imam kupon s 30% popusta na Afroditu pa svakako planiram uzimati više stvari za lice.

I kad smo kod toga... Obzirom da mi Afroditine kreme za lice baš pašu (kamilica, 4D collagen, sada me zanima i Hydra patch) doslovno sam obišla Bipu i dm kako bih znala gdje mi je najpovoljnije pazarit. Dobro pa nisam na dupe pala.

Krema 4D collagen u Bipi 110 kn, a u dm-u 80.
Istina, Afrodita je u dm-u na trajno dobroj cijeni, ali ni van toga nije tolika cijena.

Tako mi svega, fotkala sam da imam dokaz kad dođem k sebi.

edit: Na fotki nema okoloočne.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:08   #643
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Mozda je vama ovo topla voda, ali ja nisam imala pojma, pa ako jos netko ne zna - sa bodovima se moze ici u minus.
Spetljala sam nesto s bodovima, nesto sam skinula preko aplikacije, pa sam jos iskoristila i na blagajni... uglavnom, gledam danas i u minusu sam 63 boda.
Da sam to znala ranije bi mozda iskoristila bodove za neki popust, ali ako nisam imala dosta bodova, nisam se ni osvrtala na ponude.
a sereš? pa prekul. pooojma nisam imala, niti mi je iko ikad natuknuo. upravo to što kažeš, da sam znala možd bi nekad zarokala sve bodove i još otišla u minus da dobijem neku bolesnu cijenu na tipa remington proizvode kad ih imaju u ponudi
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 00:52   #644
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post

Krema 4D collagen u Bipi 110 kn, a u dm-u 80.
Istina, Afrodita je u dm-u na trajno dobroj cijeni, ali ni van toga nije tolika cijena.

Tako mi svega, fotkala sam da imam dokaz kad dođem k sebi.

edit: Na fotki nema okoloočne.

primijetila sam ja to odavno. čak je u bipi i ona nesretna nivea skuplja. okoloočnu očito dm-ne drži.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 01:12   #645
Quote:
mishica2 kaže: Pogledaj post
Jel tko kupovao Bocassy serum u zadnje vrijeme? Kupila sam ga u dm-u danas (nakon dugo vremena sto ga nisam koristila) i kad ga tek istisnem ima mi neki cudan, skoro kao uzegli miris. Bio je snizen na 129 kn, no rok trajanja kaze 2019. Sutra ga idem vratit i to mi bas ide na zivce sad grrrr

Usput, tek sam danas skuzila da nema vise -25% na proizvod po izboru. Prvo su digli broj bodova koji je potreban, a sad ukinuli skroz (dobro ne bas sad, ali ja sam tek sad skontala), no comment. Bila sam veliki fan dm-a, ali im bas opada rejting pod zadnje.
to sam i ja jucer saznala i to na blagajni i bas sam se neugodno iznenadila, kaze zena, ali sad imamo vise proizvoda po trajno niskoj cijeni da nadoknadimo za taj popust. No to mi bas nista ne znaci

a serum sam isto kupila prije pola godine i isto mi je takav dosao i nisam znala sto bi mislila o tome pa ga nisam vracala.. ako neka ima, nek javi jel mora biti miris takav
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:15   #646
izgleda da su maknuli ono s "internet terminala" da si pratiš gdje i kad si kupovao i skupljao

živciraju me
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:17   #647
Ovo sa bodovima sam i ja nedavno saznala da se može ići u minus.
Jel ima neki dozvoljeni minus ili?
I skužila sam isto da su maknuli s web terminala taj ispis sa bodovima i gdje smo kupovali, sad samo piše koliko imamo bodova.
chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:30   #648
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li Afrodita ima kakvu promociju u DM?
Vidjela sam da je cura prije mene dobila Afroditine ampule na kasi,blagajnica izvadila ispod kase,pretpostavljam uz kupnju Afroditinih proizvoda,ali ne vidim nigdje kakva je tocno akcija?! Postoji li kakav iznos kupnje

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Za početak,hvala ti na ovom postu
Ja sam imala kupon od 30%na Afroditu pa sam si išla nešto kupiti.Uglavnom,u mom DMu nema ni traga ni glasa nikakvoj informaciji da je išta gratis uz Afroditu.Baš sam gledala tamo gdje stoji preparativa,i nema apsolutno nikakvog letka.Sad,jesu li to zaboravili staviti,da li je negdje ispalo,ili jednostavno nisu ni htjeli staviti,ne znam.Izabrala sam tonik i dvije maske za lice, došla na blagajnu i sama pitala ide li kakav poklon uz Afroditu,i onda mi je prodavačica donijela kolagen ampule(tri su komada u kutiji).
Htjela sam uzeti i kolagen kremu,malo sam gledala sastav i iskreno,ni najmanje me nije oduševio,kolagen je tek u drugoj polovici napisanih sastojaka,pa sam jednostavno otišla u ljekarnu i kupila Kolagen kremu za 43kn.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...

Zadnje uređivanje lordy : 23.11.2017. at 19:03.
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:52   #649
Dobili su Geomar proizvode za njegu lica.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:20   #650
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
izgleda da su maknuli ono s "internet terminala" da si pratiš gdje i kad si kupovao i skupljao

živciraju me
Upravo to sad tražim i vidim... nema

Mislila sam da su prebacili sve na mobilnu aplikaciju. Instaliram, ulogiram se, opet ništa. Vidi se samo trenutni broj bodova.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:21   #651
Drži li Dm Hyaluron lift liniju od Afrodite?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:34   #652
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Upravo to sad tražim i vidim... nema

Mislila sam da su prebacili sve na mobilnu aplikaciju. Instaliram, ulogiram se, opet ništa. Vidi se samo trenutni broj bodova.
ovo nije tocno. na mobilnoj aplikaciji vids gdje si skupio i koliko bodova. meni sve uredno pokazuje
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:56   #653
Meni ne.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:51   #654
I ja sam gledala na mobilnoj aplikaciji i tamo se vidi razmjena i dobiveni bodovi.
chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:24   #655
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
Ovo sa bodovima sam i ja nedavno saznala da se može ići u minus.
Jel ima neki dozvoljeni minus ili?
I skužila sam isto da su maknuli s web terminala taj ispis sa bodovima i gdje smo kupovali, sad samo piše koliko imamo bodova.
100 bodova je dozvoljeni minus.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:25   #656
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
....,pa sam jednostavno otišla u ljekarnu i kupila Kolagen kremu za 43kn.
to je neka krema koju magistre rade u ljekarni?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:11   #657
Sve super, ali zar nikome nije čudna ova akcija od 40 posto na parfeme koja će trajati, ono, skoro polagodine? WTF? Kaj se to uopće prodaje? Ima li to uopće ikakve veze s originalima. Muller nikad skoro nema takve akcije...možda jedan dan godišnje, na 10 ili sad Black Friday 20 posto. Ovo je suludo. Bojim se porijetla tih parfema koji su mjesecima na pol cijene. Nek me netko demantira, daj bože
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:14   #658
Quote:
blaenka kaže: Pogledaj post
to je neka krema koju magistre rade u ljekarni?
Nije,to je od Jadran Galenski Laboratorija.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 08:57   #659
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Dobili su Geomar proizvode za njegu lica.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
to valja?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:08   #660
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
Sve super, ali zar nikome nije čudna ova akcija od 40 posto na parfeme koja će trajati, ono, skoro polagodine? WTF? Kaj se to uopće prodaje? Ima li to uopće ikakve veze s originalima. Muller nikad skoro nema takve akcije...možda jedan dan godišnje, na 10 ili sad Black Friday 20 posto. Ovo je suludo. Bojim se porijetla tih parfema koji su mjesecima na pol cijene. Nek me netko demantira, daj bože
Stvarno? Svaki parfem koji sam u DM-u uzela je bio dobar.
Sumnjam da DM nabavlja parfeme u Kini pa ih prodaje ko originalne.
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.