Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 08:46   #801
Otkrila sam koji tester misshe sam dobila, radi se o MISA Cho Bo Yang BB Cream u nijansi 23, ima li netko iskustva? Cini mi se malo pretamna za mene po slikama, zna li netko usporedbu s nekim durgim puderom? Glupo mi je otvarat ako znam u startu da je pretamna, radije cu poklonit uz neki dekant na sljedecoj razmjeni, a opet probala bih azijske bb koje do sad uopce nisam gledala. Probala sam jedino purito snail bb i ta mi je bila super
Maria Flores is offline  
Old 24.11.2017., 11:47   #802
danas zatišje nakon jučerašnjeg ludila.....
XenaRatnica is online now  
Old 24.11.2017., 12:14   #803
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
danas zatišje nakon jučerašnjeg ludila.....
Zbraja se šteta u novčanicima
Frecume is offline  
Old 24.11.2017., 12:16   #804
Oni koji jučer nisu uspjeli, čekaju neki novi kod

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 24.11.2017., 12:18   #805
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Oni koji jučer nisu uspjeli, čekaju neki novi kod

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Kak znaš?
XenaRatnica is online now  
Old 24.11.2017., 12:29   #806
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Kak znaš?

+1
Rinchi Cinchi is offline  
Old 24.11.2017., 12:48   #807
ja sam si taman jucer rekla da necu iskoristit taj kod, kad ono, mislim si to je stvarno dobar popust. al je sve zavšilo prije nego sam provjerila jel mi radi

eh da, ja sam krivo stavljala konja, previše. ovako mi puno bolje legen u maloj količini.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 24.11.2017., 13:24   #808
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Kak znaš?
Po sebi

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 24.11.2017., 13:46   #809
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Otkrila sam koji tester misshe sam dobila, radi se o MISA Cho Bo Yang BB Cream u nijansi 23, ima li netko iskustva? Cini mi se malo pretamna za mene po slikama, zna li netko usporedbu s nekim durgim puderom? Glupo mi je otvarat ako znam u startu da je pretamna, radije cu poklonit uz neki dekant na sljedecoj razmjeni, a opet probala bih azijske bb koje do sad uopce nisam gledala. Probala sam jedino purito snail bb i ta mi je bila super
Ja imam najsvjetliju nijansu 21 ali meni je pretamna. Ono što ti mogu reći je da je prilično suha,mat i ima prilično jako pokrivanje. Ja sam izhledala kao zabetonirana.


Ni ja još nisam kupila ništa. A svašta sam imala u planu ali sad me nešto izbilo što na ASOS-u ima poštarina i što je na iHerbu 10% i ne prolazi mi kod na ebay-u.
Mislim ne razumijem kakav im je popust 10% to dobiješ sa bilo čijim kodom
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 24.11.2017., 14:56   #810
Nisam ni ja ništa kupila jučer. Prije dva dana sam kupila Missha perfect cover bb cream čisto da ju isprobam, prije 4 dana par stvari s Testerkorea i s cosmetic-love sam prije jedno tjedan dana kupila par stvari. A otprije imam hrpu novih proizvoda tako da mi stvarno niš ne treba.

Jedino razmišljam da si kupim c vitamin, tj nisam sigurna da li mi uopće treba... i nemam pojma kad bih ga koristila jer mi je sad taman i jutarnja i večernja rutina. Da nisam nakupovala toliko toga bio bi mi Danahan set taman, koža mi dosta dobro izgleda nakon njega.

Imam pitanje za sve, koliko često nanosite spf kremicu, tokom dana? I da li ju stvarno koristite svaki dan, i kad je oblačno i kad ste unutra većinu vremena? Ja sam krenula konstantno zbog retinoida a baš mi se neda
Awakening is offline  
Old 24.11.2017., 15:21   #811
Ja ne stavljam ako ću biti u zatvorenom ili ako pada kiša i oblačno je ali ja nemam retinol u njezi.

Ja sam stvarno htjela kupiti konjsku esenciju na iHerbu i neki dobar toner na ebayu ali ne da mi se po ovim cijenama.Ako naletite na neki kod za ebay javite ovdje.
Koji hidratantan toner bi mogla uzeti na Jolse d je dobar za suhu kožu?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 24.11.2017., 15:50   #812
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post

Imam pitanje za sve, koliko često nanosite spf kremicu, tokom dana? I da li ju stvarno koristite svaki dan, i kad je oblačno i kad ste unutra većinu vremena? Ja sam krenula konstantno zbog retinoida a baš mi se neda
Svaki dan 2x u ovo doba godine: ujutro oko 7-8h i popodne oko 12-13h. Bilo magla, kiša, oblačno. U uredu (1 m sam od ogromnog prozora) i doma (možda nije toliko potrebno, ali za svaki slučaj). Imam masnu kožu pa imam osjećaj da se nakon nekoliko sati sve to otopi s mene...
I da, koristim BHA svakodnevno (jutarnja umivalica), AHA i vitamin A serum (Mad Hippie) naizmjenice navečer.
Maslinica is offline  
Old 24.11.2017., 16:11   #813
Quote:
Maslinica kaže: Pogledaj post
Svaki dan 2x u ovo doba godine: ujutro oko 7-8h i popodne oko 12-13h. Bilo magla, kiša, oblačno. U uredu (1 m sam od ogromnog prozora) i doma (možda nije toliko potrebno, ali za svaki slučaj). Imam masnu kožu pa imam osjećaj da se nakon nekoliko sati sve to otopi s mene...
I da, koristim BHA svakodnevno (jutarnja umivalica), AHA i vitamin A serum (Mad Hippie) naizmjenice navečer.
I ja isto ovako.
I lajkam post.
Jako.
malasjuga is offline  
Old 24.11.2017., 16:21   #814
Ja stavim ujutro nakon čišćenja lica i tonera. I sad si gledam nos i čelo i to sve izgleda oke (nekad sam znala imati sjajne masne točkice već nakon sat-dva), skoro se usudim reći da mi je koža postala normalna... uglavnom znam da se to treba nanositi nekoliko puta tokom dana bez obzira da li smo vani ili unutra i da li je sunce ali eto... patim od toga da imam što manje proizvoda na koži. Volim osjećaj čistoće.

Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Koji hidratantan toner bi mogla uzeti na Jolse d je dobar za suhu kožu?
čitala sam na redditu na Black friday threadu da je na Jolse sve dobro već odavno rasprodano, a za toner baš za suhu kožu nemam pojma, moja je mješovita... ovaj Danahan mi je trenutno super. Kikumasamune svi preporučuju, ja ga stavljam i na lice i tijelo.
Awakening is offline  
Old 24.11.2017., 17:18   #815
Cijelo vrijeme cekam kad ce mi stornirat narudzbu i vratit pare jer kod vrijedi samo za kineze i malo prije dobijem obavijest da je shippano

Nikita, koliko god kiku bio hvaljen, dosta nas je brejkao ili nam nije odgovarao pa ti ga ne bih preporucila jer ga ti nemas kome preprodati. Probaj radije muju ili pyunkang
Maria Flores is offline  
Old 24.11.2017., 17:54   #816
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Sad vidim da je to red ginseng PLUS KONJETINA, mislila sam samo ginseng. Cini mi se bolje od obicne konjetine, kakav je tebi? Stize mi obicna konjetina od rinchi pa bih voljela cuti usporedbu
znam ja da je to konj+ginseng, zato sam ju i uzela jer mi je konjska savrsena, a ginseng slaba tocka.
jedva cekam da probam.:klap:
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
danas zatišje nakon jučerašnjeg ludila.....
kao sto se vidi s prethodne stranice, opet sam budna od 4:30, letim suludo posvuda i tek sad sam dosla doma i sjela. doslovno nisam sjela 12 sati.
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post

Imam pitanje za sve, koliko često nanosite spf kremicu, tokom dana? I da li ju stvarno koristite svaki dan, i kad je oblačno i kad ste unutra većinu vremena? Ja sam krenula konstantno zbog retinoida a baš mi se neda
ne koristim spf uopce, ali ni retinol.
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ni ja još nisam kupila ništa. A svašta sam imala u planu ali sad me nešto izbilo što na ASOS-u ima poštarina i što je na iHerbu 10% i ne prolazi mi kod na ebay-u.
Mislim ne razumijem kakav im je popust 10% to dobiješ sa bilo čijim kodom
jesi ti neki filozof po struci?
salim se, ali respect koliko dugo mozes cekati prije nego sto nesto narucis i analizirati sve opcije.
nema kod tebe impulzivne kupnje, ha?
moras poceti drzati predavanja na tu temu, ja cu se prva prijaviti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 24.11.2017., 18:05   #817
Ja kupila onaj crveni hadalabo i to na ebayu jer ga nigdje drugdje nisam vidjela. (@Unusual me, posaljem ti link da vidis sto smo kupile)
I innisfree primer jer je @menni dala link s nizom cijenom
Sve bez koda jer nemam vise sto cekati. Ubilo me u pojam ono bjesomucno klikanje jucer

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 24.11.2017., 18:12   #818
Ja sam bol što mi nije prolazio kod na ebayu, liječila shoppingom na Asosu i Iherbu
Sad gledam onu zmijetinu što ste spominjale i još neke sitnice.
uppsala is online now  
Old 24.11.2017., 18:44   #819
ja sam proslih nekoliko crnih petaka bankrotirala na zari i mangu.
danas nisam ni otvorila njihove stranice. niti necu.
napredujem.

hodala danas i po gradu, izmedju ostalog. svugdje vlada to crno ludilo, centar izgleda kao kosnica
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 24.11.2017., 19:38   #820
I u cijeloj onoj guzvi zaboravila sam prijaviti da mi je stigao dekant kose dry hands ulja.
@Bella Mare, hvala puno i na dodatnim testerima
Probala sam ga dvaput i s obzirom da mi je prvo azijsko ulje, mogu ga usporediti jedino s baleinim.
Rjeđe je od njega i strasno masno. Znam da zvuci glupo, normalno da je masno kad je ulje, al ono... BAS je masno
Toliko da kad ga ispirem na licu ostaje pomalo ljigavi masni sloj koji se nikako ne moze isprati.
Znate kako svako toliko netko na nekoj drugoj temi kaze kako nakon umivanja uljem ne ispire jos jednom gelom ili pjenom? E, mislim da s ovim uljem nema sanse, mora se umiti obavezno.
I zanimljivo - nakon second cleansinga koza je fino mekana i njezna, ali me ZATEZE. Ne sjecam se kad me zadnji put nesto zatezalo.

Tako da moj glas definitivno ide balei. I prema vasim komentarima mislim da je kose honey bolje.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.