Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 16:07   #8461
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post
Kakva su vam bebetto holland redizajn 2017? Na prvi pogled mi se sviđaju jer nema onih bijelih felgi i bijelog dna košare, jedino mi se torba ispod kolica čini malo nepraktična. Odlično mi je što se sportski dio sklapa s konstrukcijom.


link
meni su većina Bebetto modela krasna. gepek jest malo manji, ali dobiješ u paketu torbu gdje isto dosta toga možeš odložiti.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:05   #8462
Muke po kolicima.

Imam još dosta vremena, ali voljela bih nekako rasporediti te veće troškove, da se ne dogodi da u zadnjih mjesec-dva moram iskeširati za sve.

Trenutno su mi u užem izboru

ABC design salsa 3 ili 4
Bebetto holland
Maxi cosi Mura 3 ili 4
Kunert libero mi je isto fora i imala sam ih prilike probati, ali na njih se ne može staviti maxi cosi AS, i ne sklapa se sportski dio na konstrukciji. Inače ih je imala frendica i esto sam ih vozila i stvarno su divota za voziti.

ABC design salsa je trenutno još uvijek na slovenskom babycenter webshopu na 50%popusta. Uživo su mi super, kaviltetno djeluju, nisu preteška i lijepa su mi bojom i dizajnom.

Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 21:57   #8463
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
trebam preporuku ili popis kolica koja su bez košare, koja se mogu koristiti od prvog dana, kvalitetna, ali najvažnije da su dovoljno lagana da ih mogu nositi na drugi kat
kupila sam kolica.

krenula sam u westgate kupit yoyo, ali kad sam ih vidjela od prve sam znala da to ne želim. izgledaju ko igračka. i s popustom su 3800. a ne izgledaju da vrijede te novce.

kupila sam mclaren xlr, iako su kišobran, djeluju ko avion naspram yoyo, mislim da nisam pogriješila. s popustom 2900.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:15   #8464
dekanica abc design su odlična kolica!
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:14   #8465
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
kupila sam kolica.

krenula sam u westgate kupit yoyo, ali kad sam ih vidjela od prve sam znala da to ne želim. izgledaju ko igračka. i s popustom su 3800. a ne izgledaju da vrijede te novce.

kupila sam mclaren xlr, iako su kišobran, djeluju ko avion naspram yoyo, mislim da nisam pogriješila. s popustom 2900.
Mislim da si dobro napravila

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 17:00   #8466
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Mislim da si dobro napravila

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
slažem se. imaju brutalan marketing, ali ja ne kužim hype, na prvu mi hrpu minusa imaju, a vidim da i cijena nije mala.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 21:56   #8467
Njihova najveća prednost su što su jako lagana.

Mclaren su teža 2 kg.

Ne znam, ta yoyo bi možda bila dobra kao kišobran kolica, za povremene šetnje kad je dijete već veće, ali mi se nisu svidjela kao jedina kolica od 0 mjeseci, baš mi ne ulijevaju povjerenje.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:28   #8468
Yoyo su zapravo jako kvalitetna i prakticna kisobran kolica unatoc tomu sto izgledaju kao igracka. Iznenadujuce dobro klize po neravnim povrsinama za takav tip kolica.
Doduse ne znam jel to dovoljno da im opravda cijenu.
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:39   #8469
kao kišobran pretpostavljam da dobro funkcioniraju, ali nikako mi se ne čine praktična za novorođenu bebu, u ravnom položaju, jer mi se čine turbo preniska i nezaštičena. moj dojam.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 13:12   #8470
Muku mucim sa izborom laganih kolica koja cu morati nositi na 2 kat bila zagrijana za yoyo pa se ohladila, iako sam ih maloprije vidjela u kaficu i razgovarala sa roditeljima koji tvrde da su odusevljeni koliko su prakticna. MM se nikako ne svidjaju jer su jako niska i dodju mu do koljena )
E sad zanimaju me iskustva mama koje su narucivale kolica iz inozemstva, kako ide carina??
Nasla sam stranicu https://www.piccolinobaby.com/products/bugaboo-bee-5
di me kolica boogaboo bee5 (koja su mi trenutni prvi izbor) sa svim mogucim dodacima ispadnu jeftinije nego osnovni paket u RH, a i siping je besplatan preko 75 dolara. Tnxx
majkimajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 14:04   #8471
Uh ja se nebi zezala s carinom jer ti lako moze doci skuplje nego da si ih u hrv kupila. Rade nadi neki ducan u eu pa onda nemas carine ni nikakvih dodatnih troskova. Mi smo nasa kupili na kidsroom.de, a ima jako povoljnih i na bimbo.si
Mislim da ti na toj stranici gdje si nasla kolica ovo za dostavu vrijedi samo za US i da nemaju internacionalnu dostavu
Lagana jednostavna preporucam, quinny flex
__________________
My FF
pixii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:07   #8472
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
kao kišobran pretpostavljam da dobro funkcioniraju, ali nikako mi se ne čine praktična za novorođenu bebu, u ravnom položaju, jer mi se čine turbo preniska i nezaštičena. moj dojam.
Potpisujem.

Ja sam ih isla vidjeti uzivo i nikako mi nisu za novorodjence... Jedino mozda ako je beba kasno proljetna i ljetna onda jos ima smisla.
Kao kisobran su mi super.

Mi smo svoja na kraju posudili pa mozda kada dodjemo do faze “kisobrana” uzmemo yoyo.. vidjet cemo..
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:02   #8473
Ima li itko yoyo kolica da iz prve ruke kaze prednosti/mane?

Meni se tak jako svidjaju jer su lagana i jednostavno se sklapaju. Ne svidja mi se sto su nisko podu.

Na drugom katu smo, bez lifta, ne dolazi u obzir ostavljanje kolica u stubistu i nisam nekako za opciju ostavljanja kolica u autu.
Beba ce biti zimska (sredina veljače), pa si nekak mislim, prvih mjesec, dva ce biti lagani izlasci na balkon i krace setnje koje mogu biti u AS. Naravno, ovisi o temperaturama, padalinama itd.
Nakon toga bi setnje bile u klokanici (pod uvijetom da ce se bebi htjet u klokanici naravno) i kad dodjemo do otprlike 5-6mj starosti mozemo u ovaj sportski dio.

Gledamo i druga kolica, ali sva su ili glomazna ili iskreno puno vise novcica...
2tomato is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:06   #8474
ja imam jane matrix iz 2012 ali je ona košara/autosjedalica toliko mala da sam na kraju kupila ubrzo mclaren xl kolica koja su mi bila extra jer su od nule
sad drugo djete bi trebala roditi u 6 mjesecu i dvoumim se da li da kupim veću košaru koja ide na jane kolica ili da se proguram mjesec dva s ovom pa poslije u mclaren posto ce biti ljeto?
ugl platila sam ih 5000 kn a kvaliteta mi i nije nesto odusevljavajuca
a da ne kazem da od stajanja popucala guma na ručici sama od sebe
sve skupa -3 jedino štp su lijepa za vidjet meni bila

http://kasida.bg/janebebeshka-kolich...-48-16841.html
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:03   #8475
Quote:
modiana kaže: Pogledaj post
ja imam jane matrix iz 2012 ali je ona košara/autosjedalica toliko mala da sam na kraju kupila ubrzo mclaren xl kolica koja su mi bila extra jer su od nule
sad drugo djete bi trebala roditi u 6 mjesecu i dvoumim se da li da kupim veću košaru koja ide na jane kolica ili da se proguram mjesec dva s ovom pa poslije u mclaren posto ce biti ljeto?
ugl platila sam ih 5000 kn a kvaliteta mi i nije nesto odusevljavajuca
a da ne kazem da od stajanja popucala guma na ručici sama od sebe
sve skupa -3 jedino štp su lijepa za vidjet meni bila

http://kasida.bg/janebebeshka-kolich...-48-16841.html
Kupi košaru za mclaren

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 23:05   #8476
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post
Muke po kolicima.

Imam još dosta vremena, ali voljela bih nekako rasporediti te veće troškove, da se ne dogodi da u zadnjih mjesec-dva moram iskeširati za sve.

Trenutno su mi u užem izboru

ABC design salsa 3 ili 4
Bebetto holland
Maxi cosi Mura 3 ili 4
Kunert libero mi je isto fora i imala sam ih prilike probati, ali na njih se ne može staviti maxi cosi AS, i ne sklapa se sportski dio na konstrukciji. Inače ih je imala frendica i esto sam ih vozila i stvarno su divota za voziti.

ABC design salsa je trenutno još uvijek na slovenskom babycenter webshopu na 50%popusta. Uživo su mi super, kaviltetno djeluju, nisu preteška i lijepa su mi bojom i dizajnom.

Maxi Cosi Mura 4 divna kolica


Sto se tice kisobranki, yoyo su mi ocaj, ko zajebancija.
Mislim da su i Easywalker lagana.

Ja cu uzeti Free On Lux. Iako nemam pojma kog ce mi jarca...

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 15:05   #8477
Quote:
2tomato kaže: Pogledaj post
Ima li itko yoyo kolica da iz prve ruke kaze prednosti/mane?

Meni se tak jako svidjaju jer su lagana i jednostavno se sklapaju. Ne svidja mi se sto su nisko podu.

Na drugom katu smo, bez lifta, ne dolazi u obzir ostavljanje kolica u stubistu i nisam nekako za opciju ostavljanja kolica u autu.
Beba ce biti zimska (sredina veljače), pa si nekak mislim, prvih mjesec, dva ce biti lagani izlasci na balkon i krace setnje koje mogu biti u AS. Naravno, ovisi o temperaturama, padalinama itd.
Nakon toga bi setnje bile u klokanici (pod uvijetom da ce se bebi htjet u klokanici naravno) i kad dodjemo do otprlike 5-6mj starosti mozemo u ovaj sportski dio.

Gledamo i druga kolica, ali sva su ili glomazna ili iskreno puno vise novcica...
Ja sam napisala gore da sam razgovarala sa roditeljima koji imaju kolica i oni su odusevljeni, kazu da su im super. Lagana su ko perce probala sam ih, sklapaju se ko od sale, i oni su samo rekli (tj tata) da je njemu problem to sto su niska jer je visok 1.90 i stvarno mu dodju do koljena.Mama je niza pa nema problema. Sto se tice sigurnosti i zastite, taj dan je bilo jugo, beba je bila zasticena i spavala "ko beba" , a bila je u onom nastavku za 0+. Ono sto sam sama uocila kao nedostak kod ovih kolica gledajuci videa i recenzije su kotaci, koji nisu bas predvidjeni za puno setnje ne-asvaltiranim stazama. Ja sam odustala od njih na kraju, jer se mom dragog ne svidjaju i problem su mi ti kotaci, dosta cu setati van grada. Za sada sam odlucila bugaboo bee5 (razlika izmedju bee3 je u kvaliteti kotaca). Tako da mislim ako ti se kolica svidjaju i odgovoraju tvojim potrebama nema razloga ne uzeti ih zato sto nekom izgledaju smjesno, nesigurno itd jer ti argumenti ne drze vodu. To sto je beba nisko, pa ne vuce se po podu, problem je ako ce tebe boliti ledja od saginjanja.
majkimajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 15:50   #8478
probala sam jučer ta yoyo kolica. ono što je plus da su zaista iznimno lagana, imala sam osjećaj da bi ih i maleno dijete moglo nositi koliko su lagana. ali i dalje su mi neshvatljivo niska još sam probala model koji je bio namontiran u nulti položaj, s košarom, i čini mi se jako mala i uska košara, neusporediva sa svim drugim modelima kolica.

ja sam neke prosječne visine, 168, i morala bi se ful saginjati da bi došla do bebice i npr pokrila ju, ili što već. praktičnost za muškog ne mogu ni zamisliti.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 17:44   #8479
Quote:
majkimajki kaže: Pogledaj post
Muku mucim sa izborom laganih kolica koja cu morati nositi na 2 kat bila zagrijana za yoyo pa se ohladila, iako sam ih maloprije vidjela u kaficu i razgovarala sa roditeljima koji tvrde da su odusevljeni koliko su prakticna. MM se nikako ne svidjaju jer su jako niska i dodju mu do koljena )
E sad zanimaju me iskustva mama koje su narucivale kolica iz inozemstva, kako ide carina??
Nasla sam stranicu https://www.piccolinobaby.com/products/bugaboo-bee-5
di me kolica boogaboo bee5 (koja su mi trenutni prvi izbor) sa svim mogucim dodacima ispadnu jeftinije nego osnovni paket u RH, a i siping je besplatan preko 75 dolara. Tnxx
Frendica ih je kupila zbog kosare i jer se gore mozemsraviticjaje

Cim joj je mali prerastao kosaru, presla je na Quest koji je imalamod ocerici jos kupila novi quest
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 09:24   #8480
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
probala sam jučer ta yoyo kolica. ono što je plus da su zaista iznimno lagana, imala sam osjećaj da bi ih i maleno dijete moglo nositi koliko su lagana. ali i dalje su mi neshvatljivo niska još sam probala model koji je bio namontiran u nulti položaj, s košarom, i čini mi se jako mala i uska košara, neusporediva sa svim drugim modelima kolica.

ja sam neke prosječne visine, 168, i morala bi se ful saginjati da bi došla do bebice i npr pokrila ju, ili što već. praktičnost za muškog ne mogu ni zamisliti.
Isto smo ih neki dan isli gledat i dragi od 2 metra izgleda ko da drzi igracku ali kotaci mi se cine oke, ne izgledaju mi tak lomljivo kak su mi se cinili. Da su veca uzela bi, ovak su stvarnooo nisko. Mozda smislie maxi model do iduce godine
Kod stokke mi je super kak je bebica visoko, odmah ju mozes dohvatit. Ali ona mi otpadaju zbog drugoh stvari. Potraga se nastavlja...
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.