Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 12:56   #2441
Jest da talijanska liga služi za nabijanje statistike, al činjenica je da Perić tamo ima jako dobre brojke.
Triba mu dat priliku, pa da vidimo zasluzuje li mjesto u reprezentaciji.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:06   #2442
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
Pa nije istina da su 20 %, a mi 60 % slabiji. Nema šanse. Čak smo ovako vjerojatno i ravnopravniji.
Ravnopravniji s kim?

S Luksemburgom?
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 12:08   #2443
Strpljenja, strpljenja...

Dino Rađa intervju:
http://www.index.hr/sport/clanak/nak...e/1010970.aspx

Quote:
Ivica Skelin bio je zadnjih par godina prvi pomoćnik izborniku i najbolje je upućen u situaciju. Eurobasket smo završili polovicom rujna, a već polovinom studenog čekale su nas kvalifikacije. Je li Skelin najupućeniji? Je li on trener koji je lani doveo Split na diobu prvog mjesta u prvenstvu Hrvatske? Je li zaslužio da mu se da šansa? Ja mislim da je. Nikakvu on privilegiju nema zato što je bio trener Splita. Bili smo i u razgovorima s Nazorom, jednako tako s jednim mladim i perspektivnim trenerom i između njih dvojice odlučili smo se za Skelina. A sad brojati krvna zrnca, gledati odakle je tko… E baš me se jebe je li netko nekome prijatelj ili nije. Je li Skelin kriv za ove poraze? Čovjek je imao tri dana priprema s igračima od kojih 90 posto njih nema ozbiljnu minutažu u ozbiljnoj ligi i mi smo očekivali da će napraviti čudo. Pa da smo u ovakvoj situaciji doveli i Pata Rileyja, što bi on napravio? Bi li on od Ramljaka u tri dana napravio šutera ili od Bilana igrača od 30 koševa po utakmici? Što je vama, ljudi? Niti se sustav gradi, niti se urušava u tri dana. Molim za malo strpljenja. Ne bude li ozbiljnih pomaka u sljedeće tri godine, prvi ću se povući. Samo pokažite malo poštovanja prema onome što smo Stojko i ja prošli u životu i prema onome što mislimo napraviti isključivo poštenim radom. Ništa drugo ne tražim. Nisam ničiji igrač, ničiji nisam poltron. Nitko mi ne može ući u glavu niti me itko može na bilo što nagovoriti ako ne smatram da nije pošteno. Odluke donosim samo prema onome što vidim na terenu. Samo me to zanima.
...a evo što piše Telesport:
http://telesport.telegram.hr/analize/grebanje-po-dnu/

Quote:
Hrvatska košarka juri prema dnu sa zalutalim Skelinom i pogubljenim Rađom.
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 12:15   #2444
prijatno

papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 12:51   #2445
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
na pitanje gdje gdje je perić i zašto nije pozvan rađa odgovara protupitanjem ''a tko garantira da bi perić donio razinu više''. u nedostatku argumenata se koristi glupom napadačkom retorikom.

a tko dino garantira da bi dobili italiju sa šarićem, bogdanovićem, simonom i žižićem? nitko. onda nemojmo ni njih zvati. to je otprilike ta raazina razgovora.

ništa konkretno nije odgovorio osim ''mi radimo dobro, prije nas su radili loše'' mantra.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:18   #2446
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
na pitanje gdje gdje je perić i zašto nije pozvan rađa odgovara protupitanjem ''a tko garantira da bi perić donio razinu više''. u nedostatku argumenata se koristi glupom napadačkom retorikom.

a tko dino garantira da bi dobili italiju sa šarićem, bogdanovićem, simonom i žižićem? nitko. onda nemojmo ni njih zvati. to je otprilike ta raazina razgovora.

ništa konkretno nije odgovorio osim ''mi radimo dobro, prije nas su radili loše'' mantra.
A nije bap, ovi intervju mu se ipak razlikuej od prošlih istupa, bar je naveo konrketne primjere sa školovanjem trenera kod dobrih stručnjaka, mada ovaj stav o reprezentaciji u ovim kvalama i bliskoj budućnopsti je porazan i kriv.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 17:29   #2447
Super nam je moto. Niti pomladujemo niti idemo po rezultat. Propadamo.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 19:51   #2448
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
A nije bap, ovi intervju mu se ipak razlikuej od prošlih istupa, bar je naveo konrketne primjere sa školovanjem trenera kod dobrih stručnjaka, mada ovaj stav o reprezentaciji u ovim kvalama i bliskoj budućnopsti je porazan i kriv.
koji su to treneri? koliko su tamo? sture informacije nam je dao dino.

danko vrati se

ali lazite mozgove, 4 godine cemo bacit u vjetar. 4 godine. jer dino misli da je tako najbolje. ok, nema frke.

i sto dino ocekuje? da se mladi krene bavit kosarkom? kosarkom koje nece bit 4 godine na velikim natjecanjima. pa kako on ocekuje da se ljudi zainteresiraju? ne kuzim majke mi, toliko lose ovo sad izgleda da imam filing da cemo pasti na razinu recimo portugala.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:14   #2449
ACO PETROVIĆ KONAČNO PROGOVORIO, OTKRIO I KOBNI DATUM KADA JE SA ŠARIĆEM SVE KRENULO PO ZLU 'To što govori Dino Rađa je suludo...'
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:46   #2450
Lako Brazil vodit kad imaju 5 playeva i 5 centara.
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:05   #2451

Ali su deficitarni na četvorci
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:18   #2452
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:25   #2453
Quote:
Aco o 'slučaju Šarić'

Prošla su gotovo dva i pol mjeseca nakon Eurobasketa, nakon ispadanja od Rusije. Dosta vremena za dojmove.

- Mogu samo ovo reći: saznao sam razloge - a odmah ću i to reći, riječ je o banalnim stvarima - zbog kojih smo izgubili Šarićev doprinos na najvećoj razini. Međutim, ja neću o tome govoriti, to je zadaća Darija Šarića, on mora reći što se dogodilo, a cijela je stvar pukla na pripremama u Opatiji, dakle govorimo o 14. kolovoza, dva tjedna uoči početka Eurobasketa, objašnjava Petrović.

- Dotad je Dario bio glavni detonator pozitivnog ozračja u reprezentaciji, glavni zafrkant, a onda se odjednom ugasio. Napravio je zid prema suigračima, prema meni, ostao je zatvoren, nije bio dobre volje. Kažem, znam o čemu se radi i mogu samo još jednom reći da je posrijedi toliko banalna stvar da ne može biti banalnija, ali to je na Dariju, on to mora objasniti, radi boljeg sutra. I tu u pitanju nisu stvari koje su se spominjale po medijima, već doista banalna glupost, nešto na što čovjek uopće ne bi pomislio. Ali dogodilo se i Dario mora to objasniti. Ostalo oko Eurobasketa nemam zašto komentirati, vraćati se recimo na promašenih osam slobodnih bacanja, zaključio je temu bivši izbornik.
I opet nismo ništa saznali



Yago dos Santos
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:22   #2454
Dino i Stojko ne bi mogli voditi kucni savjet a ne HKS.

Jebote, ljudi ce jos plakati za Radicem.
JesterRace is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:17   #2455
Evo i Stojka

PREDSJEDNIK HKS OTVORENO O OTKAZIMA REPREZENTACIJI I KONKRETNIM IMENIMA TKO JE HTIO, A TKO NIJE IGRATI ZA HRVATSKU 'Lažu, prave nas budalama!'
https://sportske.jutarnji.hr/kosarka...alama/6824283/

Možemo o svemu otvoreno. Nisu htjeli doći Ivan Buva i Fran Pilepić. Nismo stupili u kontakt s Leonom Radoševićem i Antom Tomićem, iako oni, zbog toga što su Euroligi, ne bi niti mogli igrati. Rok Stipčević bio je ozlijeđen, dok je Tomislav Zubčić lagao oko ugovora. Već uoči okupljanja imao potpisan ugovor s Telekom Bonnom i radio je budalu od svih nas. Povlači se i taj Justin Hamilton, a on nikada, koliko znam, nije ni želio igrati za Hrvatsku.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:23   #2456
Ovo se cijeni, barem se otvoreno govori o tome.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 18:14   #2457
Popis

http://www.index.hr/sport/clanak/ske...u/1023727.aspx
Evo nove agonije, novog popisa, nove strategije, odjednom nam trebaju "starci", zašto zovu 24 igrača, zašto ne 36, 48, imamo širinu, zar ne...
Evo ponovno Buve, Pilepića, napokon Perića, pa Popović, Stipčević, nezaobilazni Žorić, mladi Simon, Rudež, dominantni Bilan, perspektivni Zubčić.
Sve bi ovo bilo dobro da igramo kvalifikacije za 2009., ne 2019.
Možda je Rađa bio u pravu, bolje da nas nema na SP, ovo postaje gadljivo.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 19:19   #2458
skaču sami sebi u usta, pogotovo rađa i skelin.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 07:46   #2459
koja sprdačina je ova naša košarka, pa ti ljudi nemaju pojma što rade, ono uz ovakvu struku i egoizme pojedinaca nije ni čudo da je to sport koji doslovce propada već godinama. skoro desetljećima, a kada se sjetim kako je nekada naša javnost guštala na sve te košarkaške dvoboje i košarku, a gle ovo danas, i ne nije to nikakva jugoslavija zaslužna, već isključivo kvalitetna struka koja je tada znala radit svoj posao za razliku od danas kada nema pojma što radi, stalno neko eksperimentiranje koje ne vodi nigdje, i naravno još uz to sve egoizimi pojedinaca koji odbijaju nastupit za reprezentaciju, i eto odgovora zašto svi u "regijonu" igraju "bolju košarku" od nas. ne zato jer su bolji, jer nisu, već zato jer znaju što hoće i rade kvalitetno na tome, pa jedna Slovenija je s Kokoškovim osvojila EP, jel treba dalje pričat što znači struka ?

a gdje su naši treneri i naši stručnjaci, po meni Nazor je naš najbolji trener, i još k tome mlad i perspektivan da može puno napredovat, poznaje naše mlade igrače i njemu bih sto puta rađe dao vođenje reprezentacije i to ne na godinu dvije dana već dugoročno 5+ godina da konačno sastavi jednu kvalitetnu generaciju koja će konačno nešto napravit, jer ovo s ovim Skelinom i ekipom od Dine i Stojka ne miriš na dobro, i iskreno ova fotka gdje sjede s Bnadićem govori više od tisuću riječi, te naše retardirane političare i njihovo mješanje u naš sport jer trebalo davnih dana odjebat, njiovo slikanje i poziranje nakon svake pobjede hrvatske, a nema većih štetočina za hrvate i hrvatsku od njih, i to nevezano jel su u pitanju "lijevi" ili "desni" isti su i isto sve rade, čega god se ta bagra uhvati sve upropasti.

da mogu zabranio bi dekretom sve političke stranke, jer s ovih 100+ stračica nas samo sve više i više boli glava. propadamo na svim područjima, a čak su uspjeli i sport upropastit koji je jedin bio koliko toliko uspješan, da nemamo nogomet i par dobrih tenisača, mogli bi reć da su sve upropastili ovako ostaje nada da će se nešto u budućnosti promjenit na bolje, ali ova močvara prava balkanska puna europejaca nema po meni neku svijetlu budućnost, taj sport je usko vezan uz politiku a to je dobitna kombinacija za sranje, samo pogledajte što su napraivli od košarke pa ćete shvatit o čemu pričam. a i rukomet su dobrano usrali, mogli smo imati par zlatnih medalja više, da se i tu nisu petljali s gobcem koji je inačica radića u košarci ili mamića u nogometu. a svi su došli putem politike "na vlast".

pametnom dosta.
Panatos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 12:57   #2460
Ne znam jel odgovara ovdje ovaj post...umro je Danko Radić...pokoj mu duši...kad bih mogao reći nešto, ne znam ni jednu pametnu...toliko sam živaca izgubio kak je neke stvari činio loše za hr košarku...al opet, ima ovdje na forumu forumaša koji kuže kako su ipak funkcionirale neke stvari pod njegovim vodstvom
https://sportske.jutarnji.hr/kosarka...hks-a/7028339/
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.