Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 22:39   #221
Super, sad i ja moram sutra po sheer nude
I mene zanima taj primer, međutim nemam paypal, a na aliexpressu ga nema
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:45   #222
trend it up maskara pop lashes
prilično loše. efekt je osrednji, izdulji trepavice, al smanji gustoću pa izgledaju ćelavo iako su moje prilično guste ajd dobro, to je takav efekt zbog četkice. sama sam kriva jer nisam dovoljno obratila pažnju. no neoprostivo je što se maskara trusi nakon par sati u sitnim crnim mrvicama i trepavice izgledaju asimetrično jer se naravno još i neravnomjerno trusi. nikako ne preporučujem!
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 10:46   #223
Quote:
Blair Gilbert kaže: Pogledaj post
Super, sad i ja moram sutra po sheer nude
I mene zanima taj primer, međutim nemam paypal, a na aliexpressu ga nema

ima ga ovdje

http://jolse.com/product/innisfree-n...isplay_group=1
MyahMarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:03   #224
Je li itko igdje možda već ugledao ovu kolekciju?

http://www.gooloo.de/2017/11/trend-i...st-beauty.html
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 09:48   #225
I meni je sheer nude dobar.
Mijesam ga s 1/3 BB kreme sad preko zime jer se perutam.
Al vise mi je dnevni puder.
Za vecernji make up ga ne bih stavljala

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 14:45   #226
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Je li itko igdje možda već ugledao ovu kolekciju?



http://www.gooloo.de/2017/11/trend-i...st-beauty.html


Ne, zasad je još uvijek Cool Breeze. Lakovi su top, jedva čekam ugrabit ovaj metalik crveni. *.*
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:00   #227
svi lakovi osim shimmerastih su mi jako loši, zgusnu se nakon dva korištenja, po meni je loša četkica, ako se ne stave 3 sloja vide se crte itd.
A možda ja ne znam lakirat nokte
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 00:08   #228
Quote:
Austra kaže: Pogledaj post
svi lakovi osim shimmerastih su mi jako loši, zgusnu se nakon dva korištenja, po meni je loša četkica, ako se ne stave 3 sloja vide se crte itd.
A možda ja ne znam lakirat nokte


Hmmmm.... meni su mat top. Osuše se rekordno brzo bez ikakvih crta za razliku od catriceovih koje sam mrzila sve dok ih nisam bacila u smeće.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 00:11   #229
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Ne, zasad je još uvijek Cool Breeze. Lakovi su top, jedva čekam ugrabit ovaj metalik crveni. *.*
Ja ih SVE moram imati jer su baš svi u mojim bojama, a pogotovo obožavam te polychrome metalik lakove! Mislim da je još aktualna i Tropicalize kolekcija, baš sam htjela ugrabiti par lakova, ali vidjeh online da su rijetki, što se iskreno vidi i ovako već uživo kada uzmeš bočicu u ruke...
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 01:28   #230
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Ja ih SVE moram imati jer su baš svi u mojim bojama, a pogotovo obožavam te polychrome metalik lakove! Mislim da je još aktualna i Tropicalize kolekcija, baš sam htjela ugrabiti par lakova, ali vidjeh online da su rijetki, što se iskreno vidi i ovako već uživo kada uzmeš bočicu u ruke...


U meni najbližim dmima sam ju vidila samo jednom i tad sam uzela jedan lak i poslije više nije bilo niti sam u gradu više sretala Tropicalize. Neka budu kakvi jesu, dosta mi je Essencovih i Catricovih lakova koji su pregusti i izgledaju ko niš bez tca.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 12:01   #231
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Hmmmm.... meni su mat top. Osuše se rekordno brzo bez ikakvih crta za razliku od catriceovih koje sam mrzila sve dok ih nisam bacila u smeće.
Potpis! Doduše, imam odskora jedan i u subotu sam ga stavila, ne mrda
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:58   #232
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
U meni najbližim dmima sam ju vidila samo jednom i tad sam uzela jedan lak i poslije više nije bilo niti sam u gradu više sretala Tropicalize. Neka budu kakvi jesu, dosta mi je Essencovih i Catricovih lakova koji su pregusti i izgledaju ko niš bez tca.
Istina, oni se možda malo brže zgusnu... Ali volim i Essence i Catrice, nikad nisam imala nekih problema s njima, čak ni s onim sad već prastarim linijama, prije ove gel ere. Najviše mi se sviđaju njihove sadašnje četkice jer u jednom potezu mogu nalakirati cijelu ploču nokta i ne umrljati se. Ali Trend It Up mi je baš novina i osvježenje, uzela sam već 4 lakića i jako mi se sviđaju! Želim još! To je moj jedini kozmetički porok!
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 08:54   #233
Slažem se glede mat lakova, imam jedan i strava je kvalitetan. Prvi, ali sigurno ne i zadnji.

Ovi Dazzling Dust su lijepi, ova dva plava i zeleni su mi zapeli za oko.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:02   #234
Sad nakon nekog vremena mogu reći da mi je njihov lak iz UV powergel linije lošiji od SH-E laka koji me ugodno iznenadio i trajniji je.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:27   #235
Pozdrav žene, čitala sam na prethodnim stranicama da ste preporučivale sheer nude kao dobar tekući puder.

Meni treba neki everyday tekući puder, koža mi je normalna, malo je sklona dehidraciji, ali to se da srediti uz kremice. Što se tiče prekrivanja, ne treba mi neki bijesni puder-kreč. Vrijedi li mi uzeti taj sheer nude?

Također, preporučate li njihove tekuće korektore? Treba mi nešto što bi mi pokrilo podočnjake, a da se ne uvlači u te sitne borice oko očiju. Do sad sam koristila Aurin correct me tekući korektor, ali nije nam Aura više dostupna, pa tražim novi.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:38   #236
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Pozdrav žene, čitala sam na prethodnim stranicama da ste preporučivale sheer nude kao dobar tekući puder.

Meni treba neki everyday tekući puder, koža mi je normalna, malo je sklona dehidraciji, ali to se da srediti uz kremice. Što se tiče prekrivanja, ne treba mi neki bijesni puder-kreč. Vrijedi li mi uzeti taj sheer nude?

Također, preporučate li njihove tekuće korektore? Treba mi nešto što bi mi pokrilo podočnjake, a da se ne uvlači u te sitne borice oko očiju. Do sad sam koristila Aurin correct me tekući korektor, ali nije nam Aura više dostupna, pa tražim novi.
Ako ti odgovara nijansa 020 posaljem ti ja svoj, jednom koristen. Besplatno. Sto se korektora tice, Maybelline age rewind.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:48   #237
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ako ti odgovara nijansa 020 posaljem ti ja svoj, jednom koristen. Besplatno. Sto se korektora tice, Maybelline age rewind.
Ne mogu pronaći nigdje na netu neke swatcheve i usporedbe, u tom i je problem. Taj Maybelline, jel se on može kupiti kod nas? Za koji je ono bilo da ga više nema...?
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:41   #238
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ne mogu pronaći nigdje na netu neke swatcheve i usporedbe, u tom i je problem. Taj Maybelline, jel se on može kupiti kod nas? Za koji je ono bilo da ga više nema...?
Sad su ga vratili, odnedavno se moze kupit kod nas. TIU 020 odgovara za MAC N15-20.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:36   #239
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Pozdrav žene, čitala sam na prethodnim stranicama da ste preporučivale sheer nude kao dobar tekući puder.

Meni treba neki everyday tekući puder, koža mi je normalna, malo je sklona dehidraciji, ali to se da srediti uz kremice. Što se tiče prekrivanja, ne treba mi neki bijesni puder-kreč. Vrijedi li mi uzeti taj sheer nude?

Također, preporučate li njihove tekuće korektore? Treba mi nešto što bi mi pokrilo podočnjake, a da se ne uvlači u te sitne borice oko očiju. Do sad sam koristila Aurin correct me tekući korektor, ali nije nam Aura više dostupna, pa tražim novi.
sheer nude puder se po opisu podudara baš s ovim što tražiš.
što se tiče korektora, u dva navrata sam probala testere, i osim što mi ne odgovaraju nijanse, ne volim takve teksture. sve mi je to prekrečasto i preumjetno.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:18   #240
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
sheer nude puder se po opisu podudara baš s ovim što tražiš.
što se tiče korektora, u dva navrata sam probala testere, i osim što mi ne odgovaraju nijanse, ne volim takve teksture. sve mi je to prekrečasto i preumjetno.
Ma sve mi se čini da ću ga na kraju i uzeti. Samo moram još nijansu utrefiti, a za to ću izgleda morati baš do dm-a, kad na netu nema nikakvih swatcheva ni ništa..
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.