Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 13:08   #1381
Quote:
*pepathepig* kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, ima li neko iskustva s vraćanjem robe tezine preko 2 kg? uzela sam jaknu zimsku, mislila sam da ce biti ok, no ipak bi mi trebala petit verzija iste :-( teška je 2,6kg- pretpostavljam da to nece proci ili ima koji drugi način?
ako ima koja dobra duša bila bi jako zahvalna na pomoći vezano uz povrat..
*pepathepig* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:10   #1382
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ma ima ljudi odrona totalno.
prije desetak godina kad sam došla u ovu zgradu, tata mi je slao neke dokumente, iz druge države. i pošalje on meni poruku kao poslao sam ti papire, ubacio sam ti nešto eura (tata ko tata ).
nakon par dana mi zvoni susjeda s kata ispod: poštar je zabunom ubacio Vašu poštu u moj sandučić. (opravdano, isto prezime djevojačko mi je bilo kao njihovo). otvorim kovertu, papiri su tu, eura nema
a još je imala obraza doći mi na vrata i to donijeti. valjda je procijenila da su papiri jako bitni
kasnije mi je znala par puta otvarati časopis na koji sam bila pretplaćena, časopis stručni, na engleskom, ona baba od 70god, otvori, prelista, pogužva i onda mi takav donese kao mislila je da je za nju.
ma odurnih ljudi ima. odurnih
jesu ju pitala za novce?
mislim, ne želim bacati victim shame, ali slati novce u kuverti je malo glupo, osobito ak je kao obično pismo...
kad postoji online bankarstvo ili western union.. ili preporučeno slanje

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 01.12.2017. at 13:26.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:40   #1383
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
jesu ju pitala za novce?
mislim, ne želim bacati victim shame, ali slati novce u kuverti je malo glupo, osobito ak je kao obično pismo...
kad postoji online bankarstvo ili western union.. ili preporučeno slanje
ma naravno da postoji ali eto, moj tata, takav je bio
nisam jer sam skužila tek unutra da je koverta otvarana.
ma žena je bezobrazna iovako, kažem, sjetim se sad stoga i nasmijem se. nadam se da ih je potrošila u dobre svrhe
karma odradi svoje uvijek
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 19:39   #1384
Došle mi danas adidas tenisice i razočarana sam.Đon im je kao od plastike,bučne su dok hodam u njima i neudobne.Je li moguće da ne prodaju original nego fake?
aštosad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 20:22   #1385
Quote:
aštosad kaže: Pogledaj post
Je li moguće da ne prodaju original nego fake?
ne
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 21:38   #1386
Ima i adidas kikseva. Nedavno sam si uzela nove tenisice za treninge bas u adidasu i na parketu samo proklizem u njima. Neka losa kvaliteta đona. Ni guma ni plastika. Ali dobro, prenamjenila sam ih. Služe mi za subotnje kave

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 16:32   #1387
Povrati

Da li netko od vas dobije neku potvrdu da je pošiljka preuzeta za slanje kad se radi o besplatnom povratu na našoj pošti?
amadiktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 18:47   #1388
Ne dobijes nikakvu potvrdu.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 23:17   #1389
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Kraći su od uobičajenih - do ručnog zgloba (ja sam 170 cm s rukama pripadajuće duljine)
onda je to takav model...samo ne kužim zašto im piše "long sleeves", a i na modeluši stoje kao normalno dugi što je tu je, sviđa mi se pa neću vraćati, mislim da ću nešto probati iskombinirati sa krojačicom da ih malo produži

Quote:
aštosad kaže: Pogledaj post
Došle mi danas adidas tenisice i razočarana sam.Đon im je kao od plastike,bučne su dok hodam u njima i neudobne.Je li moguće da ne prodaju original nego fake?
možeš ostaviti link?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 07:17   #1390
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
onda je to takav model...samo ne kužim zašto im piše "long sleeves", a i na modeluši stoje kao normalno dugi što je tu je, sviđa mi se pa neću vraćati, mislim da ću nešto probati iskombinirati sa krojačicom da ih malo produži
Ja volim kad su mi rukavi malo iznad ručnog zgloba - da ne vire ispod sakoa, tako da moja krojačica uglavnom skraćuje sve rukave.
Inače, voim i rolke kratkih rukava, koje su ove godine nenabavljive, pa krojačica opet ima posla.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 13:25   #1391
Ja ću se propucat Bacila sam oko na jedan savršen džemper i dok sam isčekivala plaću, rasprodan je Pogledala sam na španjolskoj, francuskoj, njemačkoj i USA i svugdje je rasprodan. Jesam li pokrila sve izvore ili imaju još neku stranicu za koju ne znam?
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 16:58   #1392
Quote:
aštosad kaže: Pogledaj post
Došle mi danas adidas tenisice i razočarana sam.Đon im je kao od plastike,bučne su dok hodam u njima i neudobne.Je li moguće da ne prodaju original nego fake?
http://www.asos.com/adidas/adidas-or...rs/prd/6789497

Danas nakon nošenja mogu napisati recenziju; osim bučnih đonova(zvuk kao da imaš cipele na petu) nemam nekih zamjerki.Udobne su i super je što mijenjaju boju vani,inače su prljavo bijele a danas su bile mint plave.Nešto ovako ali ljepše uživo
http://www.aoriginal.co.uk/adidas-st...l93q4nai57rvn1
Usput ovaj drugi link pokazuje cijenu bez sniženja skoro kao asos sa sniženjem
aštosad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:05   #1393
Hvala. Lijepe su.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:45   #1394
Moram pohvalit ASOS customer service što se tiče povrata novca kada je u pitanju oštećena roba (zvuči kontradiktorno haha)
Ugl. javila im da je došla poderana haljina, istog momenta izvršili povrat, sljedeći dan već bilo na računu!

Btw. ima netko možda neki code? našla novu haljinu (tražim zamjenu za poderanu jer nema broja više), stvarno joj dobro dođe koji popust
Visper00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 18:54   #1395
Zabunom su mi dva puta poslali rođendanski kod pa evo ako nekome treba, drugi neću koristiti.

BCD9477CF4C7 10%
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 19:54   #1396
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Zabunom su mi dva puta poslali rođendanski kod pa evo ako nekome treba, drugi neću koristiti.

BCD9477CF4C7 10%
Hvala! Ja sam ga upravo iskoristila

Ova parka je jako dugo bila out of stock i neki dan se pojavio broj 6, a danas jos nekoliko brojeva pa i moj. Nadam se da ce biti citava i da nece biti problema posto je dugo nije bilo na stanju.


http://www.asos.com/asos/asos-waterf...ka/prd/7215960
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:00   #1397
valjda si je uzela sa .es sajta? u odnosu na uk uz 10% dodje kao 20%
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:57   #1398
jucer mi je stigla pošiljka u 9 navecer.zadovoljna sam sa svime (tajice i 2 nursing majice)
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:37   #1399
Prije dva dana mi stigla parka koju sam narucila za black friday, pricalo se o njoj vec na ovoj temi i stvarno sam prezadovoljna:
http://www.asos.com/prd/7753404
Teska, topla i dovoljno duga da mi dode do ispod guzice
Jedva sam ulovila broj, stigao u stock na dvije min


Sent from my iPhone using Tapatalk
lydiadeetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:38   #1400
Koliko vidim, izmijenili su malo stranicu i kada prebacim na Španjolsku, nemam izbora nego mi nudi samo u eurima valutu. Da li je još kome tako?
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.