Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 05:56   #2201
E, moji Bengalsi. Mislim da Lewis odlazi ove godine.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 05.12.2017., 10:54   #2202
Quote:
MaLuA kaže: Pogledaj post
Ako neko place, to su mrzitelji i protivnici Patsa. Evo, i ovaj tvoj post je plakanje kak je dobio premalo
Moj post je realan i to svi znaju. Kazna je premala za onakav prekršaj. Pogledaj malo po američkim medijima šta pišu o kazni. Ali, to su ionako mrzitelji i protivnici Patsa.
stipest is offline  
Old 05.12.2017., 13:18   #2203
dobro je neko napisa, ako se ikad ukine NFL, to ce biti zbog sinocnje utakmice
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 05.12.2017., 13:52   #2204
A i to Gronkovo bacanje, kak se to čudno bacio.
Žešće komičan lik.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 05.12.2017., 14:46   #2205
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
dobro je neko napisa, ako se ikad ukine NFL, to ce biti zbog sinocnje utakmice
Prije ili poslije će netko poginuti na terenu i to će biti to. Najgore je što se sinoć najteža ozlijeda dogodila bez ikakvog prekršaja. Evo, kažu da će biti ok i da neće trebati operaciju.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 05.12.2017., 15:35   #2206
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Moj post je realan i to svi znaju. Kazna je premala za onakav prekršaj. Pogledaj malo po američkim medijima šta pišu o kazni. Ali, to su ionako mrzitelji i protivnici Patsa.
Pretjeruješ.
Kiko Alonso je izbio kacigu sa glave Joe Flacca i dobio je koliko utakmica kazne?
Isto kolo, Quandre Diggs je odvalio Jesse Jamesa kacigom u kacigu, SNF tekma, čuo se do Zagreba udarac. Samo lova frende.
A o Thomasu Davisu, koji je dobio 50k kazne jer je kacigom isao na nekog iz Bucsa? Inače kazna je tako velika jer je često kažnjavan za iste stvari.

Udarac je glup, nepotreban i opasan. Ali ne mogu biti dvostruki kriteriji. Ili kažnjavamo sve suspenzijom, ili nikoga.

I btw, do toga nebi došlo da suci rade svoj posao. Valjda tri def holdinga i 4 PI su bila u toj akciji od strane Whitea. Da se odmah bacila zastavica, Gronk bi vidio 4 zastavice na terenu i pokazao rukom na first down. Ovako imaš lika kojem svako malo sude ofenzivni PI, lika kojeg svi ciljaju nisko, čak i kad je zaustavljen djelomično. To što je 198-125 ne znači da mu neće otići koljeno ako mu uletiš kacigom u njega. Normalno da ćeš izgubiti živce.

No nema veze ionako, Miami će dobiti valjda 40 razlike i bez njega, a protiv Steelersa imaš nabrijanog Gronka koji će po običaju natrpati 150 yds ili 3 TD,kao što je uvijek slučaj sa njihovim utakmicama.

PS:Lewis ne odlazi na kraju, on je neuništiv dok god idu na 8-8 Bengalsi.
RAY777 is offline  
Old 05.12.2017., 16:50   #2207
Ovo sto je Gronk napravio se ne moze usporedit sa nicim, lik lezi na podu, okrenut leđima, skoci na njega i udari ga laktom u glavu.

To sto se holding nije sudio ili PI ili sto je izgubio zivce nije opravdanje.
jos23 is offline  
Old 05.12.2017., 18:05   #2208
Da, ne sjecam se da sam ikad vidio nesto slicno. Mozda usporedivo s onim kad je Suh lezao na nekome i nabijao mu glavu u zemlju.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 05.12.2017., 18:40   #2209
Ma late hitova ima koliko hoćeš. Ovo je malo ekstremniji primjer i jedna tekma kazne je taman. Sve više od toga bi bilo pretjerivanje.
Djerma is offline  
Old 05.12.2017., 20:18   #2210
JuJu suspendiran za ono...stvarno. I još protiv Ravensa derbi igraju...
Circus Octanis is offline  
Old 05.12.2017., 21:26   #2211
Quote:
Djerma kaže: Pogledaj post
Ma late hitova ima koliko hoćeš. Ovo je malo ekstremniji primjer i jedna tekma kazne je taman. Sve više od toga bi bilo pretjerivanje.
Nije, jer suparnički igrač ima potres mozga i neće igrati bar dvije, ako ne i tri utakmice. Je li misliš da Ju Ju i Gronk zaslužuju isu kaznu ? Prvi je zadao jak udarac, ali skoro legalan ramenom i u igri, a drugi je nelegalan laktom i to poslje igre. Po meni to nije isto. Ali to su Patriotsi i ćim netko kaže nešto kontra, odmah je priča to se njih mrzi.
stipest is offline  
Old 05.12.2017., 22:32   #2212
Nebi ja Gronkovo okarakterizirao kao late hit. Bilo je baš: idem ga udariti, ko ga jebe. Na prvu ruku (gledajući na mobu) izgledalo mi je da ga nije pogodio, ali ako ovaj ima potres mozga, onda je. Baš smećarski. Jasno mi je da te pukne adrenalin tijekom utakmice, ali ovo je bilo kad je sve gotovo. Po meni nije bitno jesu ti sudili nešto ili nisu, ovo se ne radi.
Sad sam išao gledati i JuJu-ov start, da vidim o čemu se radi. I za njega bi rekao da je JuJu-u bilo na pameti samo kako odvaliti protivnika. Za ovo bi rekao da je JuJu bio malo pametniji i odvalio ovoga tijekom igre. Nešto legalnije .
Na pameti mi je da je neko iz Seahawksa rekao da igra oštro, ali nikada da ozlijedi protivnika. To mi je okej, jedino ja Gronkovo nebi tako okarakterizirao.
__________________
uvik kontra, takva sorta
acmevagabundo is offline  
Old 05.12.2017., 23:57   #2213
I Schuster i Iloka su imali neku "poslovnu logiku" iza svojih udaraca, Gronk je samo bio divljak. Ne, nije ok da je ista kazna, po meni su njih dvojica trebali biti udareni po džepu, a on suspendiran jednu utakmicu. Puno su udaraca pput ova dva od sinoć već prošli bez suspenzija.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 06.12.2017., 08:34   #2214
https://www.youtube.com/watch?v=cQGu6-XBqiw
Krepilčina od čovjeka Antonio.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 06.12.2017., 14:02   #2215
Nadam se samo da NFL neće promjeniti termin utakmice Patriots-Steelers. Za sada je u 22:25 po našem vremenu.Lako je moguće da je prebace u SNF.
stipest is offline  
Old 06.12.2017., 14:08   #2216
Koja je najbolja stranica za strimove NFL utakmica? Bas mi se gledala prosle nedelje jedna a nisam imao gde.
dmw is offline  
Old 06.12.2017., 18:12   #2217
Ovdje imaš sve live :
https://www.reddit.com/r/nflstreams/
a ovdje je za snimke :
https://www.nflfullhd.com/category/w...ys-full-games/
stipest is offline  
Old 06.12.2017., 18:21   #2218
Iloku žalba prihvaćena, a JuJuu ništa koliko vidim..
Circus Octanis is offline  
Old 06.12.2017., 21:37   #2219
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Nadam se samo da NFL neće promjeniti termin utakmice Patriots-Steelers. Za sada je u 22:25 po našem vremenu.Lako je moguće da je prebace u SNF.
Već je odlučeno da Dallas - Oakland ostaje SNF taj vikend. Cowboysi su i dalje mamac za TV ratinge.
Bolje za nas.
Djerma is offline  
Old 06.12.2017., 22:09   #2220
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Hvala!
dmw is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.