Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 11:43   #9401
A ja čula, doduše iz nepouzdanih izvora, da on s tom ženom nije godinama i da nikad nisu ni bili u braku.

Molim da me se prosvijetli s točnim informacijama.
BondWannabe is offline  
Old 07.12.2017., 11:44   #9402
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post




a zašto bi? ja da sam ostavljena žena s djetetom, sigurno mi ne bi bio prioritet jaukat u novine kak sam ostavljena radi jedne Maje Šuput i kak sad otac mog djeteta glumi tinejđera, bez imalo respekta za 'bivšu obitelj'.

još ak je dijete veće, još više razloga da to sve maknem od medija.

a on je neiživljena i nedoj***** budaletina ako je to sve istina što Mršavica insinuira ali nikako da gukne.
Dijete je maleno...ono bas tuzna i zalosna prica a lik je nedojebani iskompleksirani snob koji je napokon uhvatio neku lovu pa lijeci komplekse priprostog seljacica...
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 07.12.2017., 11:45   #9403
Hvala kaj ste me natjerale da idem gledat Majin instagram

Oči mi krvare
VK Girl is offline  
Old 07.12.2017., 11:57   #9404
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
A ja čula, doduše iz nepouzdanih izvora, da on s tom ženom nije godinama i da nikad nisu ni bili u braku.

Molim da me se prosvijetli s točnim informacijama.
A kak onda imaju dijete Koje ima jedva dvije godine? ☺
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 07.12.2017., 11:59   #9405
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
A kak onda imaju dijete Koje ima jedva dvije godine? ☺
nije da se djeca prave samo u vezama/ brakovima
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 07.12.2017., 12:03   #9406
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
nije da se djeca prave samo u vezama/ brakovima
Bili su u vezi godinama a mozda i braku a onda je on odleprsao raditi u Sibenik i za to vrijeme napravio dijete...na onatagramu puse da se bar mogao rastati pa onda naslikavati po novinama ocito nije bas da vec godinama nije sa majkom
Valjda lik svakih godinu dana mora imati novu ljubav, to je to i ginem
A mozda voli paralelke...
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 07.12.2017., 12:07   #9407
meni bi bila uvreda da je (ili ostane) samnom samo zbog djeteta, a da ga ja (vise) ne zanimam kao zena
zakaj da zivimo pod mus zajedno ako mene vise ne voli ili zeli ili to vise nije zajednica kakva bi trebala biti
dsvbo is offline  
Old 07.12.2017., 12:08   #9408
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Bili su u vezi godinama a mozda i braku a onda je on odleprsao raditi u Sibenik i za to vrijeme napravio dijete...na onatagramu puse da se bar mogao rastati pa onda naslikavati po novinama ocito nije bas da vec godinama nije sa majkom
Valjda lik svakih godinu dana mora imati novu ljubav, to je to i ginem
A mozda voli paralelke...
ni prvi ni zadnji par koji se ne rastaje a godinama već nisu par u pravom smislu riječi, nego svatko živi svoj život. tog ima i među selebritijima i običnim ljudima gdje god se okreneš.

premalo znamo o liku i toj njegovoj bivšoj, dal je zaista bivša ili se radi o nečem davno gotovom i prije Šuputice.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 07.12.2017., 12:09   #9409
Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
meni bi bila uvreda da je (ili ostane) samnom samo zbog djeteta, a da ga ja (vise) ne zanimam kao zena
baš. a možda je i bio jasan oko prirode njihova odnosa, a žena se i dalje naivno nadala...ni prva ni zadnja. ne znamo.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 07.12.2017., 12:10   #9410
A dobro sad, Mrsavicaaa, jel ti znaš točno kak stoje stvari ili su to informacije s instagrama?
Jel bio oženjen ili nije?
Jel uzdržava dijete ili ne? Jel viđa dijete ili ne?

Moram priznati da je ovak na prvi pogled malo ljigi tip al neću sad tu pljuvati kad nemam pojma o njemu.
BondWannabe is offline  
Old 07.12.2017., 12:10   #9411
Ajmo onda rade o cirozi i transplatacijama
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 07.12.2017., 12:12   #9412
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ma nije nego je teška tema, viš da nam promiču tračevi
Pa Aryna je sama potpalila priču kad je krenula sa teškom obranom Arsena. Onako bi vjerojatno cijela priča završila sa onim komentarom "nema toliko jetara" koji je Sanjcho ili netko napisao.

I još je išla pisati da ne znamo mi kako je on i gdje dobio jetru. Mene samo zanima, kako činjenica da ju je dobio u Venetu kao zaslužni građanin mijenja na stvari za one koji misle da nije fer em dobiti jetru preko reda em kasnije opet cugati? Nisam nužno na strani tih koji tako misle, mislim da je to kompleksno pitanje, ali i dalje ne kužim što je pisac htio reći uvlačeći Italiju u priču.

Meni je zapravo odvratnije da uopće postoji nešto kao kategorija "zaslužnog građanina" za transplataciju organa. Barem bismo u tome svi trebali biti isti. Ali to ionako nema veze za Arsenom konkretno, čovjek je samo iskoristio priliku koju je imao.

Interesatno mi je kako uvijek oni koji misle da "tema nije za trač" sami potpiruju raspravu. Meni je komentar od Sanjcho bio smiješan i u duhu trača, daljnja rasprava nije.

Nego jel zna netko kako se zove ta bivša od Šuputičinog?
lyrabelacqua is offline  
Old 07.12.2017., 12:12   #9413
Tema je super, ne treba ju mijenjati al zanimaju nas fakti.
Sigurno ovdje ima netko tko zna.

Btw. moram zalijepiti Tedeschicu.
https://www.gloria.hr/moda/trendovi/...kicom/6821670/
BondWannabe is offline  
Old 07.12.2017., 12:14   #9414
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
A dobro sad, Mrsavicaaa, jel ti znaš točno kak stoje stvari ili su to informacije s instagrama?
Jel bio oženjen ili nije?
Jel uzdržava dijete ili ne? Jel viđa dijete ili ne?

Moram priznati da je ovak na prvi pogled malo ljigi tip al neću sad tu pljuvati kad nemam pojma o njemu.
Mene zanima info jel bio ozenjen ili nije (papirnato)(kako je netko napisao na Instagramu) a onda ce svi kotacici sjesti na svoje pa mogu ispricati pricu
Bojim se da ce Maja izvuci deblji kraj u toj vezi...

Lik je ljiges, oportunist, snob...kompleksas, vjerojatno patoloski lazac i preljubnik
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 07.12.2017., 12:15   #9415
Mršavica, mogla si jednostavno to sve što znaš riješiti na način da se ulogiraš s novim nickom, i gukneš šta već znaš

ovak to na niš ne liči. očito neke info imaš, al ovo interpretiranje nejasnih upisa s instagrama, tko zna čijih, na niš ne liči...

meni je smiješno ovo cirkusiranje dotičnog i maje na instagramu i naslikavanje sa svojim incijalima na košulji, ali nema ni smisla lika optuživati za ovakve stvari na osnovi ničega.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 07.12.2017., 12:22   #9416
Guglala sam malo Tatarinova. On je u Šibeniku od otvaranja hotela, znači više od 2godine. S Majom je od ovog ljeta. Koliko je staro dijete, ukoliko postoji?
Ta navodna žena/bivša djevojka/štogod je iz Pule?

Zašto misliš da je tip oportunist, snob, ljigavac?
Znaš ga?
Daj nam materijala....
BondWannabe is offline  
Old 07.12.2017., 12:23   #9417
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Mršavica, mogla si jednostavno to sve što znaš riješiti na način da se ulogiraš s novim nickom, i gukneš šta već znaš

ovak to na niš ne liči. očito neke info imaš, al ovo interpretiranje nejasnih upisa s instagrama, tko zna čijih, na niš ne liči...

meni je smiješno ovo cirkusiranje dotičnog i maje na instagramu i naslikavanje sa svojim incijalima na košulji, ali nema ni smisla lika optuživati za ovakve stvari na osnovi ničega.
Jbg nisam vicna muljanju s novim nickovima
S obzirom da znam veci dio price zaintrigirali su me ti upisi na Instagramu kako je lik ozenjen i da mu zena i dijete pate radi svega. Cini mi se da zena koja je to napisala zna istinu a to je onda totalno bolesno od njega
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 07.12.2017., 12:29   #9418
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Jbg nisam vicna muljanju s novim nickovima
S obzirom da znam veci dio price zaintrigirali su me ti upisi na Instagramu kako je lik ozenjen i da mu zena i dijete pate radi svega. Cini mi se da zena koja je to napisala zna istinu a to je onda totalno bolesno od njega
a mislim, i ja mogu sad otić na onu fotku i napisati kako Maja ima skrivenog dečka koji sad pati jer je ostavljen...

i daj se odluči; govoriš i da ti znaš cijelu istinu i da se ustvari oslanjaš na jedan no name upis

očito je da znaš nešto, sve pet ako iz nekih razloga to ne želiš otkriti.

ali pozivanje isključivo na jedan upis na instagramu koji ne govori previše- nije nikakav argument.

to što je neka frendica od bivše napisala da ona sad pati, ne govori puno ni o čemu. ni dal ju je ostavio zbog maje, niti dal zanemaruje dijete zbog maje, ni ništa.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 07.12.2017., 12:35   #9419
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Pa Aryna je sama potpalila priču kad je krenula sa teškom obranom Arsena. Onako bi vjerojatno cijela priča završila sa onim komentarom "nema toliko jetara" koji je Sanjcho ili netko napisao.
Nisam

Nego, još će ispasti da je Šuputica svom dragom pjevala na svadbi
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 07.12.2017., 12:38   #9420
Quote:
Tourette kaže: Pogledaj post
Jedan blast from the past
http://i47.tinypic.com/2isedki.jpg
DiGioia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.