Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 19:01   #321
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zene obicno pucaju mnogo iznad svoje lige.
Ovako je odlicno. Ja prilazim kojim zelim a ne moram voditi neugodne razgovore sa onima koje me ne zanimaju.
Ovako nešto me baš nervira. Ne smatram da je ijedan muškarac na kugli zemaljskoj "iznad moje lige" niti mislim da sam ja iznad nečije lige. Ima muških s kojima sam kompatibilna i onih s kojima nisam. A ako me netko silno želi strpati u ladicu, ligu, košaru, kako god se to zvalo, njegov problem, ne moj.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 20:06   #322
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
ex anais kaže: Pogledaj post
Gle, micek, iz ove teme je jasno da vas ima fala bogu različitih. Onih suptilnijih koji itekako osluhnu moment i prilaze samo kad ih žena uistinu zaintrigira nečim i ovih balvana koji idu pua metodom pa ako ispune kvotu dijeljenja letaka, pardon, ulijetanja, onda se osjećaju dobro i samouvjereno.

Balvane bih istukla novinama, a ne htjela da mi prilaze. Jebe mi se za vaše socijalne fobije, probleme i strahove, rješavajte ih na psihokauču- pravom, ne forumskom. Jebe mi se koliko vas je žena odbilo, ali nisu žene vaši pokusni kunići da se trenirate na njima u javnom prijevozu, čekaonicama, klupama i gdje god.

Neće mi smetati ulet pristojnog lika koji to ne radi po domaćoj zadaći svaki dan jer mu je PUA majstor tako rekao, neće mi smetati ulet nekoga tko je pristojan i šarmantan, ali smetat će mi ulet nekog balvana koji ulijeće grlom u jagode iako jebeno vidi da sam zauzeta nečim, nezainteresirana ili zurim kroz prozor tramvaja.

I takvi balvani ne prihvaćaju ne kao odgovor. To će srati i pilati dok ti se život ne smuči i onda će doć na forum i izbaciti samosažaljevajuću plahtu prepunu gorčine spram žena koje ne cijene ulete. Jebe mi se za vas, samo mi se maknite s puta.
I tako razmišlja većina žena i zato i dobivate nepristojne odjebe. U tom je sva filozofija.
Još nijedan pristojan i sladak i duhovit dečko nije spušio nepristojan odjeb. Spuše ih balvani.

Vi ste onaj nasilni t-com prodavač koji ti želi uzet mobitel i ugurat karticu u njega. To nitko ne voli i takvi dobivaju po nosu.
Može bit da je istina, ja zbilja rijetko dobivam bezobrazne odjebe. Ali je pravo pitanje zašto su žene sklone tome da unaprijed odbijaju i "normalne" prilazitelje.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 20:19   #323
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Može bit da je istina, ja zbilja rijetko dobivam bezobrazne odjebe. Ali je pravo pitanje zašto su žene sklone tome da unaprijed odbijaju i "normalne" prilazitelje.
A mozda zato sto su zauzete, u braku, nesretno zaljubljene u nekog drugog ili im jednostavno nije dan.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 22:30   #324
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Onda ispada da ti samo žališ što je lik prebrzo odustao!? Pa nije valjda tako slaba potražnja?
...
Ma ja sam ti samo zabrinuta. Kako će nam natalitet narasti kad djevci grabe žene ko slaninu i rade osnovne greške u koracima?!

A i nisam na tržištu već dugo. Ugrabio me znalac...
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 22:51   #325
Quote:
Pingvinia kaže: Pogledaj post
Ovako nešto me baš nervira. Ne smatram da je ijedan muškarac na kugli zemaljskoj "iznad moje lige" niti mislim da sam ja iznad nečije lige. Ima muških s kojima sam kompatibilna i onih s kojima nisam. A ako me netko silno želi strpati u ladicu, ligu, košaru, kako god se to zvalo, njegov problem, ne moj.
A kako odredjujes da li kompatibilna sa njima?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:04   #326
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zene obicno pucaju mnogo iznad svoje lige.
Koliko godina ti imas? Da li znas da ne mozes da vrednujes muskarce ili zene? Ne postoje nikakve lige koje su vise i nize, postoje osobe koje odgovaraju nekome ili ne odgovaraju.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:06   #327
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
A kako odredjujes da li kompatibilna sa njima?
Po tome sviđa li mi se kao osoba i pali li me ili ne. I obrnuto.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:08   #328
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
A kako odredjujes da li kompatibilna sa njima?
Ko sa USB stickom. Probas ugurat, ako ne ide, preokrenes pa probas opet. Ako i dalje ne ide onda nisi kompatibilan i moras trazit drugi utor.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:13   #329
Quote:
Pingvinia kaže: Pogledaj post
Po tome sviđa li mi se kao osoba i pali li me ili ne. I obrnuto.
O od cega zavisi to hoce li ti se svidjeti?

Od izgleda. Ili ako si sponzorusa onda od novca. Tako da se na osnovu tih stvari mogu napraviti lige.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:21   #330
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
O od cega zavisi to hoce li ti se svidjeti?

Od izgleda. Ili ako si sponzorusa onda od novca. Tako da se na osnovu tih stvari mogu napraviti lige.
Eto ja ih ne znam i ne želim napraviti. I iskreno uopće me ne interesira kako kotiram na toj imaginarnoj ljestvici jer je ne mogu ni zamisliti.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:47   #331
u javni prijevoz moraš uletit oš neš
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 00:25   #332
Quote:
Pingvinia kaže: Pogledaj post
Eto ja ih ne znam i ne želim napraviti. I iskreno uopće me ne interesira kako kotiram na toj imaginarnoj ljestvici jer je ne mogu ni zamisliti.
Ovo je utješno svim niskim, siromašnim, nezanimljivim i bezkarakternim muškarcima.
Ne vrijede oni ništa manje od onih drugih, nego samo trebaju naći odgovarajuću osobu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 00:29   #333
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
A mozda zato sto su zauzete, u braku, nesretno zaljubljene u nekog drugog ili im jednostavno nije dan.
Pitanje je bilo zašto su inače tome sklone, a ne zašto nekad to rade.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 00:30   #334
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ovo je utješno svim niskim, siromašnim, nezanimljivim i bezkarakternim muškarcima.
Ne vrijede oni ništa manje od onih drugih, nego samo trebaju naći odgovarajuću osobu.
Ona je zensko

Ali da, dobro si rekao, mnogi ljudi umjesto da probaju poraditi na sebi, radije ignoriraju neke realne stvari
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 01:10   #335
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ovo je utješno svim niskim, siromašnim, nezanimljivim i bezkarakternim muškarcima.
Ne vrijede oni ništa manje od onih drugih, nego samo trebaju naći odgovarajuću osobu.
Nisam nigdje tvrdila da za svakog postoji netko.
Al ako se ne varam i takvi ljudi imaju partnere, svakakvi ljudi imaju partnere. Svakakvi ljudi nemaju partnere.
Ono sto pokusavam reci je da se ne zelim postavljati ispod ili iznad nekog. Niti zelim razbijati glavu jesam li ja dovoljno "vrijedna" da pokazem interes za nekog, odnosno je li mene netko vrijedan. Ili mi se svida ili ne, necu sigurno pomisliti sto si on umislja da je u mojoj ligi pa mi moze ulijetati.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 06:24   #336
Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
Ma ja sam ti samo zabrinuta. Kako će nam natalitet narasti kad djevci grabe žene ko slaninu i rade osnovne greške u koracima?!

A i nisam na tržištu već dugo. Ugrabio me znalac...
Morel malo pojašnjenje koje su to osnovne greške u koracima? I kako se to fata ženu ko slaninu?

Natalitet bih pripisao ipak onima koji se štancaju stalno, ali kojima taj natalitet utječe na životni stil, pa se odluče imati 0 ili 1 dijete(a ne 3 ili 4, koliko bi bilo potrebno za pozitivan prirodni prirast), nego djevcima koji se nekad ipak skrase, pa i u tome dođu do makar dvoje djece
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 06:58   #337
Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
Ma ja sam ti samo zabrinuta. Kako će nam natalitet narasti kad djevci grabe žene ko slaninu i rade osnovne greške u koracima?!

A i nisam na tržištu već dugo. Ugrabio me znalac...
I usrecio se sigurno...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 08:29   #338
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Pitanje je bilo zašto su inače tome sklone, a ne zašto nekad to rade.
Ne vjerujem da postoje normalne stabilne zene koje su serijske odbijacice uletaca pa su od 100 uleta odbile svih 100.
Takve onda imaju fobiju od muskaraca.
Sto znaci uopce da je ulet bio uspjesan? Ako privuces njezinu pozornost i uspijes ostvariti nekakav kontakt ili ako to zavrsi razmjenom brojeva i nekakvim dejtom?

Ako si u startu dobio odjeb u 10 od 10 uleta onda ti je vjerojatno kriva taktika i nece ti bit uspjesna ni da odes u ameriku.
Ako je tim uletom ostvarena neka konverzacija u kojoj zena nakon nekog vremena da do znanja da nisi njezin tip, zauzeta je, ne zeli nista, onda i nije do tebe, kod neke druge bi taj ulet mozda bio uspjesan.

Ja se istinski grozim serijskih uletaca koji svakoj prilaze s istom spikom ili ovdje na forumu naprave uvodnik o sebi pa onda samo kopi pejstaju zenama u inboxe i ocekuju da ce nekoj bit zanimljivi


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:46   #339
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ko sa USB stickom. Probas ugurat, ako ne ide, preokrenes pa probas opet. Ako i dalje ne ide onda nisi kompatibilan i moras trazit drugi utor.
Ali to nije baš tako. Mislio sam da je poznato da postoje tri stanja
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:10   #340
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Morel malo pojašnjenje koje su to osnovne greške u koracima? I kako se to fata ženu ko slaninu?

Natalitet bih pripisao ipak onima koji se štancaju stalno, ali kojima taj natalitet utječe na životni stil, pa se odluče imati 0 ili 1 dijete(a ne 3 ili 4, koliko bi bilo potrebno za pozitivan prirodni prirast), nego djevcima koji se nekad ipak skrase, pa i u tome dođu do makar dvoje djece

Ma ovo za djevce i natalitet je zajebancija, zaboli me kuki iskreno.

Referirala sam se na moj upis malo poviše - neki dečko mi je prišao u tramu, pitao me gdje se silazi za taj i taj klub, išla sam na isto mjesto pa sam mu rekla da možemo skupa do tamo, razmijenili smo par rečenica i dok smo silazili, primio me za dupe. Ekipa ovdje baja o nekom univerzalnom uletu i pogodnim mjestima. Uletjeti se može bilo gdje i bilo kome, samo treba imati ono što se kaže osjećaj za filing Taj lik je ok startao, uspostavio nekakvu komunikaciju i onda puf! Ode prilika. To ti je osnovna greška u koracima.
I da budem jasna, ne pišem ovo jer žalim za propuštenom prilikom ili što već (to se desilo prije ohoho godina, čisto iznosim iskustvo) nego nije mi baš najjasnije kakav mozak misli da je ok zašlatati osobu koju si tek upoznao (a da ne govorimo o dežurnim pervertitima i pubertetlijama) i koja je to suluda strategija barenja.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.