Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 20:01   #2661
Bas me zanima da li ce ti se svidjeti.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:09   #2662
naravno da sam ga kupila, i uz njega ruby woo olovku
i to je bio zadnji primjerak, i predivna mi je ukrasna vrecica.
malo je svjetliji nego RR, ali mi se i vise svidja nanosenje
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:37   #2663
Jel ima kod nas u Hr ruž haute altitude?
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:04   #2664
dali je netko probao njihov primer za usne i maskaru 3D dimesion? može par recenzija..hvala
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:06   #2665
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
dali je netko probao njihov primer za usne i maskaru 3D dimesion? može par recenzija..hvala
lip primer koristim već par godina, kupila sam ga prvenstveno zbog lakšeg nanošenja nekih illamasqua i mac mat ruževa.
dobar mi je
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:09   #2666
jel produžava trajnost ruža? i dali stiti usne od isušivanja usana od mat ruževa?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:17   #2667
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
jel produžava trajnost ruža? i dali stiti usne od isušivanja usana od mat ruževa?
ne znam šta bih ti rekla, ne bih rekla da nešto specijalno produžava trajnost ali ljepše ruževi sjedaju, pogotovo ovi ful suhi i mat.
a što se isušivanja tiče, štiti naravno jer je ipak sloj ispod ruža...ali, ja sam uvjerena da mi i sam lip primermalo usne oštećuje. iskreno, nisam nikad proučavala u kojoj mjeri samo mat ruž a u kojoj kad je primer ispod.
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:58   #2668
Koji puder u kamenu se može nanositi i mokrom spužvicom?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:30   #2669
jel zna netko gdje je u Grazu Mac dućan?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:45   #2670
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
jel zna netko gdje je u Grazu Mac dućan?
nisam bila sad već neko vrijeme u Grazu, ali koliko se sjećam oni su imali MAC samo u sklopu Marionauda u samom centru.
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:42   #2671
Danas su mi stigli mini ruzevi. Ajme, koliko je to divno. Mislim da cu sad prodati svoj Heroine i Stone jer njih ne koristim, a u ovom setu su isto. Ostala 4 dupla cu ostaviti, nek se nade.
Ima li mozda mac sutra neku akciju? Mac.com ima 25%

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 13:59   #2672
Curke moze pomoc

Odlucih promijeniti puder i bas bi probala mac.

Pojma nemam koji bi mi odgovarao, muku mucim sa pronalaskom prave nijanse i puder kojem se uvijek vratim (jer je koliko toliko dobar) je- catrice- all matt plus - 010- light beige.

Jako sam svijetla, hladni podton koze, mjesovita koza sa suhim dijelovima.

Kad sam na findation.com ubacila catrice puder da po njemu saznam nijansu mac pudera koja bi mi odgovarala dobila sam: Mineralize Satinfinish SPF15 Foundation NC25.
Na mac stranici nisam uspjela naci gore navedeni.

Koji bi to puder bio? Ili koji bi mi preporucile?

Studio fix fluid u nijansi NC25 daje : Light with golden peach undertone for light skin, pa sam malo zbunjena ovim golden peach undertone- nekako si taj opis pripisujem toplim tonovima, grijesim li?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:40   #2673
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Koji puder u kamenu se može nanositi i mokrom spužvicom?
smiješ svaki, ovisi naravno o njemu kak će na to reagirati

Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Curke moze pomoc

Odlucih promijeniti puder i bas bi probala mac.

Pojma nemam koji bi mi odgovarao, muku mucim sa pronalaskom prave nijanse i puder kojem se uvijek vratim (jer je koliko toliko dobar) je- catrice- all matt plus - 010- light beige.

Jako sam svijetla, hladni podton koze, mjesovita koza sa suhim dijelovima.

Kad sam na findation.com ubacila catrice puder da po njemu saznam nijansu mac pudera koja bi mi odgovarala dobila sam: Mineralize Satinfinish SPF15 Foundation NC25.
Na mac stranici nisam uspjela naci gore navedeni.

Koji bi to puder bio? Ili koji bi mi preporucile?

Studio fix fluid u nijansi NC25 daje : Light with golden peach undertone for light skin, pa sam malo zbunjena ovim golden peach undertone- nekako si taj opis pripisujem toplim tonovima, grijesim li?
ženo nema šanse da ako si sa catrice nijansa 010, da si kod MAC-a 25ica. Ja sam kod catrice-a isto ko i ti, a kod MAC-a NC15.
Imam isto mješovitu kožu, sa masnom t zonom. Moraš nam navest kakav bi puder, jak, slabije prekrivanje, kakav finiš voliš...
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:33   #2674
MAC #3

Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
smiješ svaki, ovisi naravno o njemu kak će na to reagirati



ženo nema šanse da ako si sa catrice nijansa 010, da si kod MAC-a 25ica. Ja sam kod catrice-a isto ko i ti, a kod MAC-a NC15.

Imam isto mješovitu kožu, sa masnom t zonom. Moraš nam navest kakav bi puder, jak, slabije prekrivanje, kakav finiš voliš...


Ni meni to nije imalo smisla
Redovno sam uvijek najmanji broj a ta stranica mi ne sugerira macov najsvijetliji puder

Ovako
Rekli su mi da imam mjesovitu kozu, primjecujem samo da masna nije te da mi ponekad brada, nos i izmedu obrva znaju bit suhi.
Trazim puder koji srednje prekriva, ne volim bas dewy finish, redovno bilo koji tekuci puder matiram sa puderom u kamenu, makar on bio matt sam po sebi.
Znam imati pristice pred mengu pa njih treba sakriti stoga mi slabo prekrivanje nije najdraze
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 22:12   #2675
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Ni meni to nije imalo smisla
Redovno sam uvijek najmanji broj a ta stranica mi ne sugerira macov najsvijetliji puder

Ovako
Rekli su mi da imam mjesovitu kozu, primjecujem samo da masna nije te da mi ponekad brada, nos i izmedu obrva znaju bit suhi.
Trazim puder koji srednje prekriva, ne volim bas dewy finish, redovno bilo koji tekuci puder matiram sa puderom u kamenu, makar on bio matt sam po sebi.
Znam imati pristice pred mengu pa njih treba sakriti stoga mi slabo prekrivanje nije najdraze
gle, brat bratu ja se kunem u MAC Pro Longwear. ak me koža taj dan drka, neka je čudna i neće da surađuje, on mi je bome uvijek prvi kojeg ću koristit. ak si svijetla ko ja i sudeći po catrice 010 puderu, rekla bi ti nijansa NC15. ako ga setaš sa fix plusom, prekrasno izgleda. ja se čak znam i "osvježavat" sa sprejom ako sam negdje sto godina, tipa svatovi. jeftinija a isto učinkovita verzija toga je onaj catrice-ov prime and fine fixing spray
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 23:31   #2676
Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
gle, brat bratu ja se kunem u MAC Pro Longwear. ak me koža taj dan drka, neka je čudna i neće da surađuje, on mi je bome uvijek prvi kojeg ću koristit. ak si svijetla ko ja i sudeći po catrice 010 puderu, rekla bi ti nijansa NC15. ako ga setaš sa fix plusom, prekrasno izgleda. ja se čak znam i "osvježavat" sa sprejom ako sam negdje sto godina, tipa svatovi. jeftinija a isto učinkovita verzija toga je onaj catrice-ov prime and fine fixing spray


Thanks

Probat cu onda taj, nadam se da ce mi odgovarati

Kad kazes ‘setanje sa fix plusom’ mislis na ovaj u kamenu a osvjezavas sa ovim ispod?
http://i68.tinypic.com/1zxxeu1.png

I hvala na savjetu za jeftiniji sprej koji valja
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:29   #2677
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Thanks

Probat cu onda taj, nadam se da ce mi odgovarati

Kad kazes ‘setanje sa fix plusom’ mislis na ovaj u kamenu a osvjezavas sa ovim ispod?
http://i68.tinypic.com/1zxxeu1.png

I hvala na savjetu za jeftiniji sprej koji valja
vidiš jbt baš sam glupo napisala stvarno (plavuša trudna). ma poslje bilo kojeg u kamenu, obavezno se našpricam fix plus sprejom. kao s tim setam cijelu šminku. a ponavljam sprej, da mi puder ne izgleda "staro" nakon par sati. ma ovaj od catrice-a je odličan i za pomočit sjenila i za zamjenu fix plusa. i njega mi nije žao špricat ko budala po licu jer je onak 30 kn. pa se moš škropit do mile volje
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 16:17   #2678
I moj glas ide prolongwearu!
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:34   #2679
kako se kreću cijene njihovih tekućih pudera? i kakve su razlike? ako se nekome da objasnit malo bolje jer sam apsolutni tuntlek za MAC pudere, a treba mi hitno
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 21:03   #2680
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
kako se kreću cijene njihovih tekućih pudera? i kakve su razlike? ako se nekome da objasnit malo bolje jer sam apsolutni tuntlek za MAC pudere, a treba mi hitno
Ovako iz rukava:

Suha koza- studio sculpt (satin finish, jace prekrivanje), face and body (dewy, lagano prekrivanje)

Masna,mješovita: studio fix fluid (satin finish, jace prekrivanje), prolongwear (mat finish, jace prekrivanje), waterweight (lagano prekrivanje, za finish nisam sigurna). Ima ih jos, ali nisam toliko proucavala. Cijene kod nas su ako se ne varam cca 200-250 kn. Neka me netko ispravi ako grijesim.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.