Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 17:27   #41
I mi smo odigrali dosta soba u Zagrebu. Na prvom/drugom mjestu (kako kome u društvu) su nam od Exitifyoucan Alojz Purger (Zlato Medvedgrada jos nismo igrali) i obje sobe od Cluega (Mona Lisa i Memento).

Od ostalih, Robin Hood je fora soba a najviše mi se sviđa uređenje, Banka od Foxa je odlična isto, Tesla je ok, Grofica nije, a sobe od arene su mi najlosije. Ok su za početnike, pretpostavljam.
bucibuci123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 10:43   #42
Quote:
bucibuci123 kaže: Pogledaj post
I mi smo odigrali dosta soba u Zagrebu. Na prvom/drugom mjestu (kako kome u društvu) su nam od Exitifyoucan Alojz Purger (Zlato Medvedgrada jos nismo igrali) i obje sobe od Cluega (Mona Lisa i Memento).
Vidiš zanimljivo, meni su one bile totalno ali totalno neimpresivne. Niti u jednoj nismo skuzili da smo zapravo gotovi, koliko je bio nejasan/nezanimljiv kraj. OK, dozvoljavam da su u međuvremenu nešto izmijenili, jer smo ih igrali u veljači i ožujku ove godine.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:38   #43
Quote:
digiridan kaže: Pogledaj post
Vidiš zanimljivo, meni su one bile totalno ali totalno neimpresivne. Niti u jednoj nismo skuzili da smo zapravo gotovi, koliko je bio nejasan/nezanimljiv kraj. OK, dozvoljavam da su u međuvremenu nešto izmijenili, jer smo ih igrali u veljači i ožujku ove godine.
Mi smo igrali nedavno (prosli mjesec) tako da vjerojatno! Nismo imali nikakvih problema sa krajem, isto kao što u Robinu znas da je kraj kad ukrades krunu, ili u banci otvoris sef sa dijamantima..(valjda ne spoilam igre nikome), a zadaci tijekom igre su mi ovdje bili puno originalniji i zanimljiviji nego u vecini soba, sto iznimno cijenim. Sve je to individualno!
bucibuci123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:22   #44
Bio sam dosad samo u FoxintheBox i uspio s frendovima rijesit banku. Odlicno iako mi se tesko cinilo za prvi put.

Zanima me zna li tko koja od ovih svih soba u ZG ima na slican nacin rjesavanje zagonetke koja zavrsava nakon par prostorija (ili jedne) gdje se kraj nalazi u nekoj kutiji/sefu/bilo cemu, a da nije krajnji cilj izlaz iz sobe ili neke prostorije? Neka mi slobodno pise u inbox jer imam jos pitanja...Hvala
obelix88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 11:09   #45
Pa banka vjerojatno nije najlaksi izbor za prvi put, ali je fora soba Mislim da smo cak morali traziti hint tamo, to je uvijek frustrirajuce Vise manje uvijek imas dodatne prostorije. A ovo jel trebas samo izaci ili naci ensto - ovisi od sobe do sobe Uglavnom ovo drugo.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 10:12   #46
Quote:
obelix88 kaže: Pogledaj post
Bio sam dosad samo u FoxintheBox i uspio s frendovima rijesit banku. Odlicno iako mi se tesko cinilo za prvi put.

Zanima me zna li tko koja od ovih svih soba u ZG ima na slican nacin rjesavanje zagonetke koja zavrsava nakon par prostorija (ili jedne) gdje se kraj nalazi u nekoj kutiji/sefu/bilo cemu, a da nije krajnji cilj izlaz iz sobe ili neke prostorije? Neka mi slobodno pise u inbox jer imam jos pitanja...Hvala
Pa u puno soba u Zagrebu moras naci nesto: U Mona Lisi moras pronaci i ukrasti Mona Lisu, u Robinu Hoodu moras naci i ukrasti krunu, u Don Carlu tražiš biljeznicu, u Alojzu Purgeru moras naci i pokrenuti stroj...
bucibuci123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 23:01   #47
cura i ja smo bili na escapeu no jedan par koji ide s nama nije.
biste li preporucili Mona Lisu u ClueGo kao prvo iskustvo u kombinaciji s izazovom koji ce pasati nama dvoje koji drugi put idemo?

PS osim ClueGo, gdje jos ima 400kn za 4 igraca? Koliko sam skuzio svugdje je 450 :/
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:33   #48
Quote:
deniKID kaže: Pogledaj post
PS osim ClueGo, gdje jos ima 400kn za 4 igraca? Koliko sam skuzio svugdje je 450 :/
ja sam bio u escape art-u nedavno, imas tamo 400 kn za 4, 250 za dvoje, mozes pogledati na www.escapeart.hr
denis magrov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:47   #49
sve pohvale za Cluego. jako lijepo uredjeno, ljubazni i pristupacni domacin. igrali smo monalisu, dvoje prvi put, drugo dvoje tek druga partija ikad. rijesli smo za 69min (od 75). rekao bi jedva, uzasno je stresno bilo, ali a lot of fun. preporuka!
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 01:08   #50
igrao sam tri sobe u zagrebu i moj poredak je:
1. nikola tesla
2. pljačka banke
3. mona lisa

Napomenuo bih da je mona lisa zbilja razočaravajuća (neopravdano dobre recenzije tu na forumuhr)- soba je jednostavno soba, uopće nije transformirana u galeriju, nema niti daška art ambijenta (trebaju nekog dizajnera interijera angažirati jer se od galerije očekuje bar neki estetski stil, a ne ko da si došao u ured neke javne administracije)
masukipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:50   #51
nova soba Gary kod ekipe koje ima Teslu možda je čak i nadmašila samog Teslu...definitivno top3 soba u gradu, odlična priča, fenomenalno uređeno i poprilično teško
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:31   #52
Quote:
obelix88 kaže: Pogledaj post
Bio sam dosad samo u FoxintheBox i uspio s frendovima rijesit banku. Odlicno iako mi se tesko cinilo za prvi put.
Da, banka je teška, ali veoma zanimljiva.

Meni se sviđa koncept i ovo je samo početak kad je riječ o mome društvu.
__________________
Black planet
Lucretia V is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 15:58   #53
ja sam bila s ekipom u portal escapeu. prošli smo sve tri sobe koje su trenutno otvorene (navodno će biti i jedan egipatska soba skoro) i stvarno smo se zabavili. osobno mi je najdraža bijela soba, ta je najteža, ali mafija i crna kraljica su isto super. imaju i mali cafe u sklopu pa smo mogli popiti pivu i sloziti jos neke slagalice nakon igre.
MadHatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 10:14   #54
Bok. Imam pitanje za Robin Hooda. Je li pretezak za dva igraca? Znam da se za neke sobe pisalo (npr. Tesla) da su dva igraca premalo. Isli bi muz i ja sa sestogodisnjakom.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 22:49   #55
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Bok. Imam pitanje za Robin Hooda. Je li pretezak za dva igraca? Znam da se za neke sobe pisalo (npr. Tesla) da su dva igraca premalo. Isli bi muz i ja sa sestogodisnjakom.
da, Drakula je puno laksa soba
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 21:21   #56
Pozdrav
Mi smo davno odigrali obje sobe u Paraparku u Maksimirskoj

Zatim u Mislavovoj Bunker i Zombielab i sad kad su Fox in a Box Pljačku banke.

Alojz i Zlato Medvedgrada

Project G.A.R.Y., Teslu i Groficu

Draculu i Robina

Mona Lisu

Kidnapped u Old lock up-u.

i bili smo u Ljubljani u ALkemičarevoj sobi.

A naaajbolja mi je ENigmarium Maribor - Virus outbreak (Ovo je najbolja soba u kojoj smo bili, a bili smo u njih dosta)

U Zg su mi najbolje G.A.R.Y., Pljačka banke i Grofica. :klap:
__________________
Volim brusnice.
Achamiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 10:45   #57
isprobao samo Teslu i super mi je, budem sad malo zbrojio sve ove savjete za novu avanturu
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 07:04   #58
Koliko najmanje ljudi se ocekuje da igra tu igru?
__________________
verba volant, scripta manent
Richeilleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 10:09   #59
Koju? uglavnom 2-3
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 16:10   #60
Quote:
digiridan kaže: Pogledaj post
Koju? uglavnom 2-3
Pa za taj room escape.Je li dobro igrati u dvoje?
__________________
verba volant, scripta manent
Richeilleu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.