Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2017., 08:06   #761
imam filing da je crna lorealova maska za lice iz paketa kojeg sam uzela u dmu pokvarena. mirise ful cudno i nimalo slicno umivalici.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 09:44   #762
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
imam filing da je crna lorealova maska za lice iz paketa kojeg sam uzela u dmu pokvarena. mirise ful cudno i nimalo slicno umivalici.


Ja imam oba proizvoda, ne iz paketa, i isto umivalica divno mirisi, a maska smrducka...nimalo slicni mirisi
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:59   #763
meni isto smrducka. nekako uzeglo. ne sjecam se da mi je prosla koju sam kupila cim se pojavila takav miris imala.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 12:55   #764
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Touch of woman je kopija Black opiuma od YSL. I mirise gotovo identicno i dugo se zadrzava na kozi.
Nisam znala, hvala ti na informaciji. Zato je tak dobar.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 13:01   #765
Ja sam si napokon ulovila Dove krušku i drugo me više ne zanima, ja zadovoljna

Za cure koje zanima, našla sam ju u dm-u na Kvatriću (onaj na placu u zgradi) i bilo ih je još dosta
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 22:03   #766
Quote:
edition limitee kaže: Pogledaj post
Jel zna netko zašto povlače bocassy iz dm-a? Sve je sniženo i piše da izlazi iz asortimana... .... Uzela serum da ga konačno probam, sjećam se da je bio dost hvaljen.
neam pojma zašt ga povlače, ali sam vidjela da stoji normalno na bipinim policama, mislim da će onda kod njih i ostat normalno u prodaji
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:54   #767
Netko probao ove Balea travel size fancy kreme za ruke(npr. tresnja)? P.s. Vidim da je izasla nova linija Alverde, ulje za lice 30ml, ona mjesavina s ruzinim uljem je poprilicno povoljna i o.k, pa me zanima ovo, ako je netko probao nek javi .
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:38   #768
Daaa, probala sam ovu od trešnje (u Austriji ih već ima neko vrijeme). Pakiranje me osvojilo odmah, meni je kremica stvarno dobra, nije da imam još nešto komentirati oko nje
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:40   #769
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Netko probao ove Balea travel size fancy kreme za ruke(npr. tresnja)? P.s. Vidim da je izasla nova linija Alverde, ulje za lice 30ml, ona mjesavina s ruzinim uljem je poprilicno povoljna i o.k, pa me zanima ovo, ako je netko probao nek javi .
probala sam tu balea kremu sa trešnjom i odlična mi je ima zaista prirodan miris trešnje nimalo vještački, jako brzo upije i fino hidrira ruke, za cijenu od 8 kn je fantazija za ovo dr nemam info nisam probala
Ivančica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:42   #770
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Netko probao ove Balea travel size fancy kreme za ruke(npr. tresnja)? P.s. Vidim da je izasla nova linija Alverde, ulje za lice 30ml, ona mjesavina s ruzinim uljem je poprilicno povoljna i o.k, pa me zanima ovo, ako je netko probao nek javi .
Snimala sam to novo ulje od masline i dvoumila između ružinog ulja pa sam na kraju uzela ružu da vidim dal će mi pasati uopće ulje na licu i zadovoljna sam za sad pa ću vjerojatno i maslinu uzeti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:02   #771
Hvala cure
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 20:55   #772
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Netko probao ove Balea travel size fancy kreme za ruke(npr. tresnja)? P.s. Vidim da je izasla nova linija Alverde, ulje za lice 30ml, ona mjesavina s ruzinim uljem je poprilicno povoljna i o.k, pa me zanima ovo, ako je netko probao nek javi .
probala sam ja nar. rijetka i nemasna tekstura koja se odmah upije, pomalo umjetan ali fin miris koji brzo ispari i 0% njege nakon 15 minuta. ima kolegica i služi više za ukras na stolu

__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 08:18   #773
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
probala sam ja nar. rijetka i nemasna tekstura koja se odmah upije, pomalo umjetan ali fin miris koji brzo ispari i 0% njege nakon 15 minuta. ima kolegica i služi više za ukras na stolu

Ma sta bi ja bez tebe ....a znas...i Weleda nar za ruke bila mi je bez ikakve funkcije.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:34   #774
Kad netko uzme onu knjizicu s popustima za 50 bodova, molim da napise na sto se sve odnosi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:35   #775
Da li netko zna da li je rimmel na popustu u knjizici s kuponima donniraj?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 10:29   #776
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Kad netko uzme onu knjizicu s popustima za 50 bodova, molim da napise na sto se sve odnosi
30% na s-he proizvod po izboru, maybelline, aussie, labello i labelino, colgate, neutrogena, dove gelovi za tus., gillette venus, balea men brijaci i patrone, nivea body, garnier, mixa, dove deo proizvodi, nivea kreme za ruke, libresse, l'angelica tek. sapun, ariel, ambi pur, jar i lenor.


Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Da li netko zna da li je rimmel na popustu u knjizici s kuponima donniraj?
Nije.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 10:35   #777
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:09   #778
Stupid question - kako se dobije knjizica s popustima?
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:15   #779
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Stupid question - kako se dobije knjizica s popustima?

Zamijeni 50 bodova za knjizicu s popustima+ ogrlicu s privjeskom andjela. Moze to napraviti i prodavac na blagajni.
Ovdje pise vise.
https://m.dm-drogeriemarkt.hr/hr_hom..._donniraj.html
Privjesak je nikakav.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:47   #780
Prolazi li -15% na ukupnu kupnju(150bodova) na ovih njihovih poklon -15% na bezreceptnim lijekovima?
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.