Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Pogledaj rezultate ankete: true (u roku naredne 2-3 epke):
Sinan ce prekinuti sa Hazan. 11 27.50%
Hazan ce prekinuti sa Sinanom. 14 35.00%
Sporazumno, veza umire prirodnom smrcu. 6 15.00%
Razvlacenje do besvijesti devam ediyor. 9 22.50%
Glasovatelji: 40. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 17:17   #2761
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
@minola ... e da onako puste kočnice pa što bude... :chee r: .. može i uz kišu, snijeg što god bilo ako nisu u 150. Ili da ovaj put on dođe kod nje komšijski jer mu nestalo wiskija za utopit tugu, a uz njega on očito i razmišlja :mi g:
Ona ga napadne da nije ona pijanica koja ima wiski na zalihi, on nju podsjeti da je znala dobrano potegnuti pa je mislio da si je nabavila i tako u svađi ona opet krene sa "pislik" . E onda pislik kaže "evo ti da imaš zašto misliti da sam pislik" i dohvati je.
Ono dvoje su taj dan i noć štošta doživjeli i jednsotavno je morao biti poljubac na kraju... nit je ona žurno odlazila od njega/čekala nit je on više mogao izdržat
Inšalah

Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
:che er:

Nisam ocekivala, moram priznati. Mislim, koliko se sjecam samo ga je jednom Alp pretekao, ali ono. Ipak je bilo vecih i poznatijih zvijezda u dizijima 2017. Al nije bilo ludjeg fandoma, galiba. : D

Alp je gdje na listi? : D
Čaga

Tko je taj Alp? Ja nikad čula za njega
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 12.01.2018., 17:25   #2762
Pogodite sto radim dok traje subotnji live
Imam goste, ofkors!
Stigoh nocas pa su me se ljudi uzeljeli. Pokami sad mi je jasno ono kad @Mina kaze da je dizi u subotnjem terminu rezerviran za drugoligase.

Vec sad me hvata grc u zelucu kad se sjetim da cu u doba livea ja nosat kolače.

Apropo originala i parodije. Mali kratkonogi pozer sa haube trebao bi bacit oko na to kako se inzinjer zna rasirit, kad hoce

via Imgflip Meme Generator


Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Čaga baš voli menspreading poze.
Biram parodiju. Uvijek. Možemo skupa igrat tetris.

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
Krakati bezobraznik, a fino ga je Nazan upozorila da jeste live i da se upristoji ako hoce.

Drugi dio onog darcyevski doriangreyevskog videa. Caga izgleda shvaca koliko je fandom napacen u ovih 10 mjeseci cekanja, pa nas pozdravlja i kaze da su upravo snimili lijepu scenu sa Hazan. Misli valjda Yagiz i ona.

https://www.instagram.com/p/Bd2PYCNjZfq/

Sad vidim 1. na Somera listi. Vise me cudi od kud Engin tamo. Ove godine nije snimao nista?

Caga izgleda grozno na toj slici iz filma. Jedino sto mu ide u prilog jeste da mi u svakoj svojoj ulozi izgleda drugacije.
To je za glumca uvijek plusic.
tagoresky is offline  
Old 12.01.2018., 17:27   #2763
Mašala, bravo za Čagija. Šta će kada je zaludio svijet. A mene tu pored uloge Yagiza privlači i to što mislim da je i ovako k'o čovjek u privatnom životu onako baš fin, i kulturan insan. A tu je i sva njegova raskošna ljepota i slatkoća i zgodnoća.

Btw. Da se osvrnem na pozu original i kopija. Pa ovo je onda jedan od dokaza kako opuštena "kopija" nadmaši profesionalno snimljeni original. Msm bludne misli imam kod kopije, original ni da probudi interesovanje, a kamo šta drugo.

Zadnje uređivanje TheWitch : 12.01.2018. at 19:06. Reason: img
Minaa94 is offline  
Old 12.01.2018., 17:35   #2764
Ahmet nas nesto kao lozi,kao da nam je pa nesto zanimljivo prikazao.
https://www.instagram.com/p/Bd2pVh4A...en-by=ahmtteke

Bolje prijatelju da si sklepao fargi 2 pa da imas cime da se hvalis na IG.
YagHaz is offline  
Old 12.01.2018., 17:36   #2765
I ne bio prvi

__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 12.01.2018., 18:11   #2766
Svaka čast Čagici!
Bio mi je drag i u „Ne brini za mene",davno se to prikazivalo na TV-u,ali nisam nešto ni pratila,jer me je onaj glavni trougao nervirao pa mi je eto samo ostao drag on. Tako sam mu se obradovala u ovoj seriji... sve bi ovo bilo drugačije da Jagin lik iznosi neki drugi glumac!
__________________
Ti si moj trenutak i moj san i sjajna moja reč u šumu
i samo si lepota koliko si tajna i samo istina koliko si žudnja
. (Jovan Dučić)
Jut is offline  
Old 12.01.2018., 18:44   #2767
Nakon dve nedelje bez fragija i kuvarskog isecka, osecam se bas ovako kao Manjina
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.

Zadnje uređivanje Ghost love : 12.01.2018. at 18:58.
Ghost love is offline  
Old 12.01.2018., 19:09   #2768
Faziletka dobija konkurenciju za subotu, mozda i najozbiljniju
do sada. Naime, sledece subote pocinje serija Gulizar sa Farah Zejnep,
na kanalu D..
Helenna is offline  
Old 12.01.2018., 19:21   #2769
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
... e da onako puste kočnice pa što bude... .. može i uz kišu, snijeg što god bilo ako nisu u 150. Ili da ovaj put on dođe kod nje komšijski jer mu nestalo wiskija za utopit tugu, a uz njega on očito i razmišlja
Ona ga napadne da nije ona pijanica koja ima wiski na zalihi, on nju podsjeti da je znala dobrano potegnuti pa je mislio da si je nabavila i tako u svađi ona opet krene sa "pislik" . E onda pislik kaže "evo ti da imaš zašto misliti da sam pislik" i dohvati je.
Ono dvoje su taj dan i noć štošta doživjeli i jednsotavno je morao biti poljubac na kraju... nit je ona žurno odlazila od njega/čekala nit je on više mogao izdržat
Ovako nešto ja očekujem od prve epizode i potajno se nadam...ali avaj, sve nade mi padoše u vodu 24ep. I mnogi su mi od tadu nemilost.
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
Ajmeeeee, izgleda da nam stize Fazila iz Adapazara i negdje tamo devedesete, kad li je vec dosla u Istanbul.
https://www.instagram.com/p/Bd2k758l1BC/

Molit cu da ju pogledate, mlada curicka.
opaaaa Fazka bog te maz'o slatkiš
Mensury is offline  
Old 12.01.2018., 19:51   #2770
Čagin komentar na #1 mjesto: Vay be.
https://www.instagram.com/p/Bd26htAhWKd/

E cure, a što bi s njegovim hintovima? Robot ve Alien? Di smo to uklopili, zapravo, da li je to bilo?!

Edit. Izbacio je ovo na instastori, Marcus? Ko kontam.. https://www.instagram.com/p/Bd217YOhxET/

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 12.01.2018., 19:54   #2771
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Čagin komentar na #1 mjesto: Vay be.
https://www.instagram.com/p/Bd26htAhWKd/

E cure, a što bi s njegovim hintovima? Robot ve Alien? Di smo to uklopili, zapravo, da li je to bilo?!

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
Alien: kupljen.

Robot: izluđivanje zbog SH romantike, mora se vratiti u robot mode
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 12.01.2018., 20:21   #2772
Mozda ta nova serija subotom utice na to da ce 34 stvarno biti kljucna.. Ili cemo imati 32 vol.2.
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 12.01.2018., 20:48   #2773
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Faziletka dobija konkurenciju za subotu, mozda i najozbiljniju
do sada. Naime, sledece subote pocinje serija Gulizar sa Farah Zejnep,
na kanalu D..
Vay be, ot kada se najavljuje ta Gulizar, pompezno, pa spala na subotu. Očekuje se od nje puno, ali ne mora da znači. Možda se ovi naši opamete zbog konkurencije.
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Čagin komentar na #1 mjesto: Vay be.
https://www.instagram.com/p/Bd26htAhWKd/
Čooook je simpatičan dečko.
zambak32 is offline  
Old 12.01.2018., 20:55   #2774
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Faziletka dobija konkurenciju za subotu, mozda i najozbiljniju
do sada. Naime, sledece subote pocinje serija Gulizar sa Farah Zejnep,
na kanalu D..
Moja omiljena najomiljenija Farah Zejnep Abdulah . Obozavala sam je u ulozi Sure.
Bogami ako Avsari i Sirma nesto ne urade moze svasta da se desi sa Faziletkom .
__________________
Novi poceci su cesto preruseni u bolne zavrsetke
crno belo is offline  
Old 12.01.2018., 21:02   #2775
@Tag poslala sam prijateljici ovu sliku Cage koju si postavila...Doslovno su joj „ostale oči na njemu"! Sada se zainteresovala i za seriju...a koliko sam joj samo pričala prije o njemu! Džaba,da joj ga ne pokazah!
Ps. Obožava inače tetovaže,pa sam je malo navukla i onom scenom poslije čajanke! :klap: :klap:

Još malo,pa subota,cure...
__________________
Ti si moj trenutak i moj san i sjajna moja reč u šumu
i samo si lepota koliko si tajna i samo istina koliko si žudnja
. (Jovan Dučić)
Jut is offline  
Old 12.01.2018., 21:14   #2776
Sto se tice nove serije subotom,pravi Yazovi ili YagHaz fanovi sigurno nece napustiti seriju zbog druge serije. To se moze desiti samo ako nastave sa mrvicama i odlaganjem. Osim ako nema fanova ove glumice medju YagHaz fanovima. Ja sam je samo u onoj seriji je li bese Kako vreme prolazi,tako nesto,gledala.

Hic me ona ne bi privukla da napustim nase ljubimce. Sirma sama sebi moze da napravi medvedju uslugu ako ne uradi konacno nesto povodom Yagiz - Hazan aska,jer sasvim moguce da ce da privuce i publiku koja Fazilet nije gledala,ili babe i slicno koje nisu ozbiljni zaludjenici kao mi pa oni predju subotom na drugu seriju. Mladi ce pre sebi da oslobode subotu za izlaske ako Avsari nastave da duze sa SinHaz vezom.

Sve nade i posle svega,posto sam glupa i naivna,ja i dalje polazem u Sirmu ve Avsare,da ce ipak da se malo zapitaju,aha krece nova serija,glumica jeste voljena,hajde da ne napravimo sranje,stize konkurencija. Jer subotom nije bilo do sada nekih ozbiljnih konkurenata. Verujem da su oni mozda i znali okvirno makar kada ce ovo da krene,pa se iskreno nadam da su tempirali nekako u januaru,najdalje pocetkom februara neki bitan momenat.

Umut hep var!

Edit

Vala me je Pink bas iznenadio,dogurali su oni juce dosta,a veceras Hazan vec sredjena i krece na sastanak sa sudbinom. Izgleda ne pustaju puno reklama,za ova dva dana cela epka.
Citam knjigu i cekam OO!!

Dokle smo dosle da se raduejmo otel odasi,a kada se desila secam se da su mnogi hteli da obese Yaza na sred Terazija za onu stvar.

Stize Haz u otel!

Zadnje uređivanje YagHaz : 12.01.2018. at 21:45.
YagHaz is offline  
Old 12.01.2018., 21:30   #2777
Vay be... Čaglarizmatično
Mensury is offline  
Old 12.01.2018., 22:09   #2778
Rekla mami da pocne pratiti seriju. Nisam joj uopste pominjala likove, i malopre se cujem sa njom, kaze ona Evo sad ova crna devojka napada nozem ovog Jagiza, oni su glavni par je l da?
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 12.01.2018., 22:25   #2779
Ala ste vi mene zacarale cure, izasla vanka, reko samo da provjerim sta ima na temi.
Od sad mi je petak za izlaske, sub je rezervisana za Yagu, ako ovako nastavim ostavice me decko.
Minaa94 is offline  
Old 12.01.2018., 22:37   #2780
Quote:
Minaa94 kaže: Pogledaj post
Od sad mi je petak za izlaske, sub je rezervisana za Yagu, ako ovako nastavim ostavice me decko.
Ti ga bar imaš

Neyse, dobro došla u klub otkazivanja izlazaka, tjeranja gostiju, pravljenja mrtvim, šmrcavim i virozavim i tako dalje

Ja cijeli dan razmišljam kako je sva sreća što reprezentacija ne igra sutra nego večeras

E da, ne prokomentirah prvo mjesto Cage! Svaka čast care!!
Njegova godina definitivno, e pa nek mu 2018. bude još bolja I da napokon mu Hazan ne bude par samo na listi već i u seriji
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.