Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 16:15   #3321
ako je open load (ili kako se vec zove) player u pitanju...on npr ima opciju u sebi da iskljucis titlove..pa je njemu mozda iskljuceno
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 09:17   #3322
Windows 10 instalacija

Pozdrav svima.
Jučer sam kupila laptop sa instaliranim Windows 10. Sve je normalno radilo. Tražio me da pokrenem ažuriranja i to je jako dugo trajalo.
Kad je završilo, ugasila sam laptop.
Jutros mi se uopće sistem ne diže. Javlja mi grešku da Windows nije dovršio instalaciju i da je moram ponovno pokrenuti. Kliknem ok i onda se vrti ispočetka. Molim vas za pomoć!
hvala.
vanda31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 10:59   #3323
pitanje što se tiče win 8.1
sjecam se da sam negdje u opcijama naredio da mi se ne pojavljuje password kad se latop pali...ali mi uvijek traži password ako npr laptop ostane upaljen i onda se ugasi sam jer se baterija ispraznila...pa kad ga prikljucim na struju i zelim upalit,trazi mi password...gdje se to tocno makne jer mi to strasno ide na zivce pogotovo jer taj laptop koristi vise ljudi (a i ja cesto tu sifru zaboravim jer ni nekoristim bas taj laptop)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:28   #3324
Pisao sam tu prije nekog vremena da mi je bila nestala opcija sleep. Pa vratila se u međuvremenu, valjda poslije nekog updatea...
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:42   #3325
Quote:
vanda31 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Jučer sam kupila laptop sa instaliranim Windows 10. Sve je normalno radilo. Tražio me da pokrenem ažuriranja i to je jako dugo trajalo.
Kad je završilo, ugasila sam laptop.
Jutros mi se uopće sistem ne diže. Javlja mi grešku da Windows nije dovršio instalaciju i da je moram ponovno pokrenuti. Kliknem ok i onda se vrti ispočetka. Molim vas za pomoć!
hvala.
Vrati prodavaču laptop
__________________
ZGB
plisani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:44   #3326
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
pitanje što se tiče win 8.1
sjecam se da sam negdje u opcijama naredio da mi se ne pojavljuje password kad se latop pali...ali mi uvijek traži password ako npr laptop ostane upaljen i onda se ugasi sam jer se baterija ispraznila...pa kad ga prikljucim na struju i zelim upalit,trazi mi password...gdje se to tocno makne jer mi to strasno ide na zivce pogotovo jer taj laptop koristi vise ljudi (a i ja cesto tu sifru zaboravim jer ni nekoristim bas taj laptop)
Imaš više mogućnosti , naj jednostavnije upišeš u google i koji način ti se više sviđa .
__________________
ZGB
plisani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 15:34   #3327
da je google pomogao mislis da bi pitao vamo?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 15:59   #3328
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
da je google pomogao mislis da bi pitao vamo?

Ne zna m što ti je to" vamo" ?

evo ti link ali se bojim da tebi ne pomaže ništa kad sam ne možeš pronaći tako jednostavnu stvar
https://www.youtube.com/watch?v=7AgWlztfu0g
__________________
ZGB
plisani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:03   #3329
Quote:
plisani kaže: Pogledaj post
Vrati prodavaču laptop
Meni se isto dogodilo na beelink bt3 w10 boxu.
Žena ištekala box, jer je 45 minuta bila plava "slika", i uštekala usisivač...
Nije hardware-u ništa...
Nek instalira w7, w10 je smeće kontraobavještajno, nemogu mu se apdejti isključit, a svako malo šalje puste gigabajte mikrosoftu!!
Za onoliko vrimena, koliko traje njihov apdejt, skinem 10gb linux operativni, i instaliram ga...
Sxanje je šta na moj beelink nemogu ništa drugo instalirat, nego w10, jer nema roma.
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:50   #3330
Quote:
plisani kaže: Pogledaj post
Ne zna m što ti je to" vamo" ?

evo ti link ali se bojim da tebi ne pomaže ništa kad sam ne možeš pronaći tako jednostavnu stvar
https://www.youtube.com/watch?v=7AgWlztfu0g
ocito da nisi citao sto sam pisao...jer ovo sto si poslao uopce nije rijesenje za moj problem
meni ne trazi password prilikom paljenja laptopa nego samo ako se laptop ugasi na nacin da se baterija ispraznila (dali se to racuna kao da ode na sleep ili sta vec)
trazio mi je na pocetku i prilikom obicnog paljenja pa sam ga na ovaj nacin jos davnih dana ugasio
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 19:40   #3331
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
ako je open load (ili kako se vec zove) player u pitanju...on npr ima opciju u sebi da iskljucis titlove..pa je njemu mozda iskljuceno
Nije u tome stvar.
Ali smo skužili kada se laptop(taj sa w10) spoji kod mene na iskon filmovi imaju titl,kad ga spojimo preko moba na tele ima titlove.
Ode čovjek doma,spoji se na bnet i nema titlova!?!?!?!?!
Znaći da je problem u bnetu??
Molim pomoć.
Ako je pogrešna tema neka moderator prebaci.
Hvala.
fiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:00   #3332
Sutra mi stiže novi laptop bez operativnog sistema.
Nisam pratio već neko vrijeme, da li je još uvijek aktualna kupnja OEM licence na Ebayu Windowsa 10 i Office-a od provjerenog sellera za par $??
Npr. ovaj Win10 i Office365
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:28   #3333
Umjesto ovog offica, zasto nebi isla na professional? Jer ovdje vidim da ne dobis product key, nego dobis korisnicko ime, mislim ne kazem da je prevara, jer nebi prodavac imao 100% pozitivnog feedbacka.. nego taj office je za 5 korisnika..

ja bi radije na ovo: https://www.ebay.com/itm/Microsoft-O...YAAOSw301aVTBI

za 2$ je skuplje ali opet product key je product key..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:44   #3334
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Umjesto ovog offica, zasto nebi isla na professional? Jer ovdje vidim da ne dobis product key, nego dobis korisnicko ime, mislim ne kazem da je prevara, jer nebi prodavac imao 100% pozitivnog feedbacka.. nego taj office je za 5 korisnika..
ja bi radije na ovo: https://www.ebay.com/itm/Microsoft-O...YAAOSw301aVTBI
za 2$ je skuplje ali opet product key je product key..
U pravu si, ovo je puno bolje!
Znači za 11.20 E imam product key za Win10 i Office 2016!!
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:02   #3335
Tako je, posto je za kucnu upotrebu boli nas briga, ne trebamo kupiti retail windowse od 100eura. E da radimo u firmi ili da to zelimo za svoju firmu, mislim da bi pobrali takvu globu da se nebi digli 3 godine
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:35   #3336
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Tako je, posto je za kucnu upotrebu boli nas briga, ne trebamo kupiti retail windowse od 100eura. E da radimo u firmi ili da to zelimo za svoju firmu, mislim da bi pobrali takvu globu da se nebi digli 3 godine
Znači ne bi trebalo biti problema s ovakvim Windowsima?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:33   #3337
Kako mogu aktivirati office ?

Piše mi da bi aktivacijski ključ trebao doci ili u e-mailu onoga tko je distribuirao sustav ili u kutiji u kojoj je isporučen DVD ili USB. Mđutim je nemam niti jedno, niti drugo niti treće...šta mi je sad činiti ?
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:55   #3338
Quote:
Tipkica kaže: Pogledaj post
Kako mogu aktivirati office ?

Piše mi da bi aktivacijski ključ trebao doci ili u e-mailu onoga tko je distribuirao sustav ili u kutiji u kojoj je isporučen DVD ili USB. Mđutim je nemam niti jedno, niti drugo niti treće...šta mi je sad činiti ?
Pročitati dva tri posta prije svoga i kupiti key za office
razjaren is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:55   #3339
Quote:
Tunjica kaže: Pogledaj post
Znači ne bi trebalo biti problema s ovakvim Windowsima?
Nemaš frke..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:57   #3340
Quote:
Tipkica kaže: Pogledaj post
Kako mogu aktivirati office ?

Piše mi da bi aktivacijski ključ trebao doci ili u e-mailu onoga tko je distribuirao sustav ili u kutiji u kojoj je isporučen DVD ili USB. Mđutim je nemam niti jedno, niti drugo niti treće...šta mi je sad činiti ?
Jesi sa torrenta ili nekog programa skinula office ili? Ako je odgovor DA, moras nabaviti product key da mozes aktivirati office, A to se ne daje besplatno.. Kao sto je netko iznad mene napisao, odi na ebay i tamo imas ključeve za 40ak kuna.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.