Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Pogledaj rezultate ankete: true (u roku naredne 2-3 epke):
Sinan ce prekinuti sa Hazan. 11 27.50%
Hazan ce prekinuti sa Sinanom. 14 35.00%
Sporazumno, veza umire prirodnom smrcu. 6 15.00%
Razvlacenje do besvijesti devam ediyor. 9 22.50%
Glasovatelji: 40. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 21:46   #2781
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post
Ti ga bar imaš

Neyse, dobro došla u klub otkazivanja izlazaka, tjeranja gostiju, pravljenja mrtvim, šmrcavim i virozavim i tako dalje

Ja cijeli dan razmišljam kako je sva sreća što reprezentacija ne igra sutra nego večeras :facepa lm:

E da, ne prokomentirah prvo mjesto Cage! Svaka čast care!! : s
Njegova godina definitivno, e pa nek mu 2018. bude još bolja :c erek: I da napokon mu Hazan ne bude par samo na listi već i u seriji :tre p:
Evet MinaSar (može tako? ), spremi se na iznenadne gripe, zubobolje, pretvaranja da radiš štogod korisno itd Divno nam je

Grace, nikad nisam ovako često obolijevala stalno mi je nešto subotom. Kažem nakupilo se stresa preko tjedna pa me subotom obori

Pridružujem se željama za Čagu
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 12.01.2018., 21:50   #2782
Quote:
Paz999 kaže: Pogledaj post
Ima Şeker kljuceva.
Od vile na Bosporu (kao i Gojko :mig).
A i od svoje nekretnine (1/1 ) u mahali.
A ima i onaj najvrijediji......od Hazankina srca :cerek


Na zalost, taj kljuc ima i istinski je vlasnik.

Aptal Hazan!!!



Quote:
Mensury kaže: Pogledaj post
Uze mi rječ hahahahahh bio bi do kraja gospodin pa bi sjedio kao fini gospodin. A on se tu širi tako....tako...tako vulgarno. Ajme meni...ne smim ni virnut :P


Ne vulgarno , vec puteno, muski...jebozovno...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 12.01.2018., 21:56   #2783
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
@minola ... e da onako puste kočnice pa što bude... .. može i uz kišu, snijeg što god bilo ako nisu u 150. Ili da ovaj put on dođe kod nje komšijski jer mu nestalo wiskija za utopit tugu, a uz njega on očito i razmišlja
Ona ga napadne da nije ona pijanica koja ima wiski na zalihi, on nju podsjeti da je znala dobrano potegnuti pa je mislio da si je nabavila i tako u svađi ona opet krene sa "pislik" . E onda pislik kaže "evo ti da imaš zašto misliti da sam pislik" i dohvati je.
Ono dvoje su taj dan i noć štošta doživjeli i jednsotavno je morao biti poljubac na kraju... nit je ona žurno odlazila od njega/čekala nit je on više mogao izdržat




Ovo mi je trebalo nakon dugog dana.

Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Apropo originala i parodije. Mali kratkonogi pozer sa haube trebao bi bacit oko na to kako se inzinjer zna rasirit, kad hoce

https://i.imgflip.com/22kabz.jpg
Jaoj, lijep je kao grijeh ovdje.

Tacno je bruka i nepravda sto se na ovom podforumu ne smiju kvotati slike.

Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Faziletka dobija konkurenciju za subotu, mozda i najozbiljniju
do sada. Naime, sledece subote pocinje serija Gulizar sa Farah Zejnep,
na kanalu D..
Opa!
Op! Op!

Ovome se cak i radujem. To znaci da ce se morati odluciti za pokazivanje muda i kretanje u pravom smjeru, ako misle opstati i zadrzati publiku.
Inace se u klinc ulazi sa poljupcima i nekim velikim scenama koje privlace publiku (onu normalnu, ova koja voli pokolje je ionako svakodnevno na svome ).
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 12.01.2018., 22:05   #2784
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Čagica prvi [IM]http://i63.tinypic.com/211we8g.jpg[/IMG]https://twitter.com/MarieJawad86/sta...32152626229249
Drago mi je zbog Caglara, bilo je puno poznatijih dizi zvijezda, ali Mazdom je samo jedan, 2017. mu je bila naklonjena, nadam se da će tako biti i u 2018. g.

U subotu sam live, manje od 24sata

Saznat ćemo nešto o Faziletinoj prošlosti, ok, trebaju nečim ispunit epizodu, ali daj nam novih pukotina, to hoću
NilSin for the win:klap:

Što se tiče nove serije, valjda će nam Fazilet nastavit s dobrim postotkom gledanosti, bez obzira na Farah Zeynep, ne znam ni koliko je ta glumica poznata i omiljena, serija bi trebala biti vrhunska da gledatelji odustanu od Fazilet, mučimo se već 29 epizoda, sad napokon imamo nekakve naznake YagHaz nakon mučne 24. ep., samo da se Avšari i Sirma trgnu i napokon završi ova SinHaz travestija.
hermes birkin is offline  
Old 12.01.2018., 22:15   #2785
Znaci nisam neko vreme gledala scenu OO i veceras gledam i mislim se onaj Murat Saracoglu je lud svega mi
Ociglednije nije mogao da snimi scenu,znaci jos samo da je napisao YagHaz preko ekrana. Pored silnih specijalnih efekata,bubnjeva,flasheva i zumiranja,bukvalno munja i gromova,kome nije jasno sam je kriv.
YagHaz is offline  
Old 12.01.2018., 22:16   #2786
Kao prvo, komšije čestitam na pobedi, biće bolje po nas u sledećem kolu ... nadam se

Kao drugo, rekoh da su danas organizovali tweetovanje u 18h po turskom vremenu Yılın Zirve Çifti YağHaz - u prevodu par godine YağHaz
Mislim da su nagurali do 302 000 tweetova kako videh negde ...

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Jaoj, lijep je kao grijeh ovdje.

Tacno je bruka i nepravda sto se na ovom podforumu ne smiju kvotati slike.
+1 za sve

Quote:
Ovome se cak i radujem. To znaci da ce se morati odluciti za pokazivanje muda i kretanje u pravom smjeru, ako misle opstati i zadrzati publiku.
Inace se u klinc ulazi sa poljupcima i nekim velikim scenama koje privlace publiku (onu normalnu, ova koja voli pokolje je ionako svakodnevno na svome ).

Ja uvek kada pomislm da nam je loša situacija setim se one tvoje derije što gledaš gde se u 200. epizodi nisu poljubili (mislim da tako beše), pa kažem za ove naše, ćuti vidiš da može i gore
__________________
Muse - Starlight
The Muse is offline  
Old 12.01.2018., 22:20   #2787
@M@3x i @Jut yeah cisti testosteron sa te fotografije lin: Da se uplasis lec tamo pokraj njega

Ova cura je genijalna!

https://twitter.com/BenAltinCocuk/st...802813441?s=09

Znaci moram sagraditi da bi unistia. Zato ja unistavam svoje mentalno zdravlje da bih sagradila ljubavni zivot Yagizu Egemenu
@Ghost ako nisi ti ovo ti je blizanka !

Izgleda da je YagHaz, ovaj put stvarno , izgledan u ovih par epizoda.
Cagin prijatelj, Sevket Capkinoglu, kojeg cesto vidjamo u njegovim objavama danas je twitao sa YagHaz fanovima
https://twitter.com/scapkinoglu/stat...810677760?s=09

https://twitter.com/scapkinoglu/stat...772719105?s=09

Dolazi Farah ZA i Gulizar!? VolEm nju!

Mene je strah za FHVK rejting.
Sad kad je YagHaz na vidiku zbog Gulizar ce sigurno nesto pasti.
tagoresky is offline  
Old 12.01.2018., 22:27   #2788
Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
********
Nove mazdomke, inicijacija. Ovdje ozbiljno shvaćamo svoje zadatke, pa pošto ste bile odsutne u prošlom polugodištu, 3 zadatka:

1. najbolji Jagin stajling

2. najdraži YagHaz (ili Yagiz) video

3. najdraža Yagina scena.
Evo da i ja odgovorim na zadatke:

1. Prvi stajling koji mi je pao na pamet je ona zelena/maslinasta vesta iz 26.
epizode (scena oproštaja). Tu mi je bio baš mljac

2. Za najdraži YagHaz video moram staviti Remembrance jer mi je pjesma
otkriće.

3. Najdraža Yagina scena je ona na groblju kada priznaje da je zaljubljen iako
su mi drage i scene kada udari Sinana i onog upravitelja hotela :klap:
Najdraža YagHaz scena mi je oproštaj ( ovo je bilo za dodatne bodove )
Lontsa is offline  
Old 12.01.2018., 22:31   #2789
tag sta ako sam i ja prodata i imam jos jednu sestru? A pravo ime mi Tugba!
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 12.01.2018., 22:32   #2790
Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post
Ja uvek kada pomislm da nam je loša situacija setim se one tvoje derije što gledaš gde se u 200. epizodi nisu poljubili (mislim da tako beše), pa kažem za ove naše, ćuti vidiš da može i gore
Ne ublazavaj situaciju - 260 epizoda i 2 vjencanja sa istom zenom, a poljupca nigdje.

Kad svi popadate od tifusa - znate ko ce ostati na nogama.



Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Ova cura je genijalna!

https://twitter.com/BenAltinCocuk/st...802813441?s=09

Znaci moram sagraditi da bi unistia. Zato ja unistavam svoje mentalno zdravlje da bih sagradila ljubavni zivot Yagizu Egemenu
@Ghost ako nisi ti ovo ti je blizanka !
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 12.01.2018., 22:40   #2791
Zaboravih sinoc napisati (a mozda i jesam napisala, nemam pojma sta sam belajila i sta sve izgubila, kad sam greskom zatvorila prozor ) sto se tice isjecka - bas su se potrudili.
Mogao bi sledeci isjecak biti kako neko od njih sjece nokte na nogama. Razvuci na nekih 2-3 minute, natenane. Nije prst jedan, vec ih ima deset.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 12.01.2018., 22:54   #2792
Skoro sat vremena cekam da mi se ucita neki film, napokon pritisnem play i greskom umesto foruma refreshujem stranicu filma.. Vicem sama sebi Aptal, aptal,a brat iz druge sobe Merak etme, sudjeni su jedno drugom, napred YagHaz!
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 12.01.2018., 23:14   #2793
Insert sa prevodom:

https://www.youtube.com/watch?v=b0fXBAnfWMM
Helenna is offline  
Old 12.01.2018., 23:18   #2794
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
jbt, mi smo tebi zadnja rupa na svirali
TheWitch is offline  
Old 12.01.2018., 23:22   #2795
Hajde, Wichita, ne budi na kraj srca. Kakav je isjecak, vala nije se trebala ni zlopatiti, uopste.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 12.01.2018., 23:30   #2796
Večer mazdomu.
@Muse hvala na čestitkama,a vi primite moje isprike zbog onih debila s naše strane koji su zviždali vašoj himni.

Samo da se zapiše spadam u fan NilSin.
Veselim mu se ne mogu vam opisati kako.

Sutra sam u liveu s vama i čitam vas,a gledanje mi bude problem jer mi stalno link šteka pa ostavim da pogledam poslje,a imam osjećaj da će biti neka slinava epizoda.

Svakako se posebno veselim našim komentarima.

Laka i ugodna noć i još jednom suparničkim navijačima moje isprike.
lanex is offline  
Old 12.01.2018., 23:36   #2797
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Skoro sat vremena cekam da mi se ucita neki film, napokon pritisnem play i greskom umesto foruma refreshujem stranicu filma.. Vicem sama sebi Aptal, aptal,a brat iz druge sobe Merak etme, sudjeni su jedno drugom, napred YagHaz! : D

Slažem se s bratom, naprijed YagHaz!!!

Da si napaćene mase olakšaju dušu i gledaju seriju u kojoj ih neće toliko jebavat u mozak.......dobro je nas Sirma ukrotila.....di će odustat kad nam slijedi YagHaz

Gulizar i FHVK se sukobljavaju sljedeću subotu, pa ćemo da vidimo, meni po onom fragmanu serija izgleda meh, gitara, pjevanje, osmjesi, već u fragmanu ima se par nije to za mazdom, muka i nevjerica su za nas.

Helenna hvala za prijevod i za tvoj trud, jer što su nam dali - Fazilet muti jaja

Edit - Niti malo fer od naših navijača, mogli su bar ušutit dok je himna svirala.
hermes birkin is offline  
Old 12.01.2018., 23:50   #2798
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post


Na zalost, taj kljuc ima i istinski je vlasnik.

Aptal Hazan!!!






Ne vulgarno , vec puteno, muski...jebozovno...
Daaaaa našla si prave riječi iako sam se ja sprdala kad sam rekla "vulgarno" ali ove riječi puteno, muški, jebozovno....može sve u jedno odlično
Mensury is offline  
Old 12.01.2018., 23:59   #2799
Sutra mozda necu moci gledati live.
Naime, dragi sutra ide na aerodrom po mog omiljenog djevera.
Posto i jedan od nasih kumova ide s njim na aerodrom, nadam se da ce se muski druziti nakon sto stignu u nas grad, u nekoj kafanici.
Ali ako dodju odmah kuci, od gledanja live nista.

Nadam se da ce se Hazan, nakon baloncica i medeka sa Sinanom, baciti na djevera Yaza onako kako ja na svog nikad ne bih.


Voljela bih da se u trenutku prepirke i strasti baci na njega onako, kako bi to Mensury rekla - vulgarno.
Ni zere mi ne bi smetalo.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 13.01.2018., 00:03   #2800
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
tag sta ako sam i ja prodata i imam jos jednu sestru? A pravo ime mi Tugba!
A zapravo si trebala živjeti na 39. Ili 26. katu Istanblooma

Šalu na stranu, ako nas je ova serija išta naučila, to je da pažljivo preispitamo svoje podrijetlo te da s najvećom opreznosti promotrimo djeverove
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.