Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 12:42   #1681
3. bolum - 12.bolum...
i ne saznadosmo ko je ocenio velicinu, on ili idil.

Quote:
Miss McLeod kaže: Pogledaj post
Nego ono kada Ferhat dolazi kod Ebruine kuće i lupa na vratima, govori razvaliti ću ih pa onaj stari par e onako će Ferhat i Asli u starosti da se još uvijek prepiru. Mogu ih zamisliti


ponovicu se, bas mi se dopala scena, on je u njoj tako ferhat ona je tako asli...
(jest da se ona brzinom munje popela, presvukla i opet spustila, al nema veze.)


Quote:
Miss McLeod kaže: Pogledaj post
Edit:
Uhvatih vremena za gif
http://image.ibb.co/me7Az6/mobitel.gif


tenkju, canım.

Zadnje uređivanje Bhea : 13.01.2018. at 13:15.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 13:17   #1682
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
3. bolum - 12.bolum...
i ne saznadosmo ko je ocenio velicinu, on ili idil.



ponovicu se, bas mi se dopala scena, on je u njoj tako ferhat ona je tako asli...
(jest da se ona brzinom munje popela, presvukla i opet spustila, al nema veze.)

Biti će da je on opet išao u Aslinu kuću pa uzeo neki od prstena čisto radi referenci.

Pošto voliš scenu
A jesi li primjetila kako mu se u jednom trenu umiri glas pa joj kaze Asli otvori vrata ono kao da je moli. Duša draga



__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤

Zadnje uređivanje Miss McLeod : 13.01.2018. at 13:44.
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 13:53   #1683

taj njegov ton sam vise dozivela kao sugestivan, da mu veruje, otvori, ima joj nesto (za njega) vazno reci, ponoviti, kod osobe je koja kod njega izaziva sumnju, nepoverenje... pa ga ljutne sto ne otvara i onda joj kaze: rekao sam ti da otvoris, nisam li/zar ne (moze se razlicito prevoditi), hoces li da provalim? , na sta ce ona, znajuci ga sad, provalice...


dve, zapravo 3 osobe ga iritiraju, ebru, cuneyt i namik.
videcemo u 13. sta je san a sta java.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:19   #1684
Uf, pogledala sam 12. s prevodom. Koliko nedoslednosti u likovima u odnosu na pocetne epizode.

Ferhat od pocetnih epizoda i kardes/abi odnosa sa Cuneyitom, koji mu je skoro bio desna ruka i cak i uz pocetne sumnje, odnosio se skroz drugacije nego sada. Obraca mu se skroz mahalski, kao nekom ko je juce usao u njihovu kucu.
U stvari ovaj novi Ferhat u odnosu na narandzastog Ferhata, ponasa se kao neki mahalac bez manira i postovanja prema ikome. Secam se sa setom u pocetnim epizodama, kako je govorio sve u jednom tonu, smireno bez da povisi glas (jedino ga je Asli izvodila iz takta).

Boze, a sta tek uradise sa Namikom, od lika koji je licno upucao Adema do lika kome je najveci problem u zivotu Asli i koji se umesto svojim poslovima bavi zenama i njihovim spletkama. Svako manipulise njim kako hoce, ne znam samo kako je stigao tu gde jeste. Njegov odnos sa Ferhatom, emotivni i "poslovni" koji variraju od situacije do situacije, od maksimalne brige i ljubavi jednog oca ka sinu, do njihovog razlaza i potezanja oruzja. Zbog cega Namik sve cini uprkos onome sto mu je Ferhat rekao, da ne dira Yigita i Asli? Naravno da ce Ferhat uvek da pomisli na njega, zato sto su oboje razlog zbog kog se njih dvojica sukobljavaju. Sta misliti o Namiku, koga neki tamo Cuneyit huska protiv rodjenog sina koji mu je do juce bio najpoverljivija osoba i koji je spreman da ga posalje u zatvor da bi se resio Asli. Ostavljam ipak mogucnost za sledecu epizodu da ce u Namiku ipak da proradi mozak uz ocinske instikte i da ce pokusati da izvuce Ferhata.

Handan koja pravi pakt sa Yeter zbog Idil i bebe, sada se raduje buducem braku i lize se sa Idil. Jedino da ce u narednim epizodama da prikazu npr. da joj krisom radi iza ledja.

Yeter, Ebru (od smotane doktorke do vodje mafijaske organizacije, ne znam samo kada stize i time da se bavi) i Cuneyit, kojem zalepe sve lose sto je potrebno da se desi po scenariju (na kraju ce ispasti glavni negativac)

Ceo zaplet oko Asline otmice, toliko je lose uradjen. Prvo im se Ferhat zalepi i u sledecem kadru nekoliko kola ispred njega i on ih opet pretice. U policiji pregledaju snimak i ne vide deo kada Ferhat dolazi kolima odmah posle (vidi se da kamera hvata i taj prilaz u sceni kada Cem gleda snimak kada on legitimise malog.) Nakon sto klinac izgovori Ferhatovo ime, nikom ne pada na pamet koji bi motiv Ferhat imao da ubije Asli nakon toliko vremena i svega sto su prosli zajedno. Koja je logika da Ferhat naruci ubistvo a onda spasava Asli? Opet ostavljam mogucnost za sledecu epizodu da je Cem malo pametniji i da je ovo sve oko hapsenja iskonstruisano.

Ne secam se da sam do sada u celoj mojoj dizi istoriji gledala seriju sa toliko nedoslednosti, nelogicnosti i nebuloza. Osim scenarista, sledeci koji treba da dobije sut kartu je montazer.

Da ne bude da samo pljuckam, meni omiljena scena u epki - merenje temperature



p.s. isto sta mi je upalo u oci je Ferhatov savrseno izbrijani pazuh. Pitam se sta koristi, vosak, kremu ili nesto trece
__________________
Life is too important to be taken seriously.

Zadnje uređivanje Murka : 13.01.2018. at 14:39.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:33   #1685
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post

taj njegov ton sam vise dozivela kao sugestivan, da mu veruje, otvori, ima joj nesto (za njega) vazno reci, ponoviti, kod osobe je koja kod njega izaziva sumnju, nepoverenje... pa ga ljutne sto ne otvara i onda joj kaze: rekao sam ti da otvoris, nisam li/zar ne (moze se razlicito prevoditi), hoces li da provalim? , na sta ce ona, znajuci ga sad, provalice...

dve, zapravo 3 osobe ga iritiraju, ebru, cuneyt i namik.
videcemo u 13. sta je san a sta java.
Da vidim sada ponavljala sam scenu malo unazad pa unaprijed dok sam gifove pravila pa mi se zbrkalo, on njoj na početku tim smirenim tonom govori da otvori vrata a tek kasnije iznerviran što mu valjda nije odmah otvorila pa govori da će će razvaliti vrata.

@Murka cijeli post da ne quotam

Ovo ja random gledam epizode pa šta mi se nadje simpatično gifiram.
Uslužuje nevjesta brata i muža. Ferhatov pogled
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:36   #1686
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post

Ne secam se da sam do sada u celoj mojoj dizi istoriji gledala seriju sa toliko nedoslednosti, nelogicnosti i nebuloza. Osim scenarista, sledeci koji treba da dobije sut kartu je montazer.

Pozdrav, svima. Čitam vas neko vrijeme...

Tačno se slažem sa Murka. Montažer nema pojma s pojmom, sve je u stilu sad je ruka na Asli sad nije. Sad ga ima sad nema u sceni i sl.

Odavno nisam gledala tursku seriju i ova me baš navukla. Prve epizode su bile baš dobre. Kažem prijateljicama gledaću je ako ne postane Divlji zapad.

I... postala je, tone mrtvih za koje niko ne pita, potrošna roba... nelogično.

Koliko su se likovi rasplinuli neću ni da pišem, jer ste sve napisale već.

Scenario sve gori i gori... i o tome ste pisale...


Ali ovaj montažer mi je trenutno najomraženiji lik, nenormalno se skija po živcima. Kao da jadničak sebi veli: Svi su pustili kola nizbrdo, pa što da se ja trudim!

Sve čekam trenutak kad u jednoj sceni Asli bude milovala Usturu, a u drugoj npr. perzijsku mačku

Sve mi se čini moguće...
__________________
Ja sam samo kaplja krvi koja govori.
avalon amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:44   #1687
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
p.s. isto sta mi je upalo u oci je Ferhatov savrseno izbrijani pazuh. Pitam se sta koristi, vosak, kremu ili nesto trece
Da i meni je to palo u oči, vraćala sam nekoliko puta scenu i ( kao ekspert ) rekla bih da je taze izbrijan pazuh.
Ne liči mi na depilaciju voskom.
__________________
Ja sam samo kaplja krvi koja govori.
avalon amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:53   #1688
Ozet za 13. epku

po ovom prijevodu izgleda da ovaj stari u zatvoru i nije bas dobronamjeran.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:53   #1689


Dobro, iz sazetka 13. epizode mozemo zakljuciti da ce svi saznati ovako ili onako da je Ebru Shainova kcer ..........Mene zanima koja ce biti Namikova reakcija na to.........Ako je Ebru prava Shainova kcer, onda ce biti iznenadjen da ju je ovaj bio pronasao.......A ako Ebru nije prava Shainova kcer onda ce shvatit da se Shain uhvatio na zamku koju mu je on postavio........
Iz dosadasnjeg znamo da je Namik spasio malu (koja se prema rodnom listu zvala Melisa, a ne Ebru), nakon razornog potresa 1999.....da je od soka dozivila amneziju (trajnu ocito, jer zasto bi prihvatila da je zovu Ebru ako se zove Melisa).......Zasto joj je Namik promijenio ime? Valjda da je Shain ne moze naci bez njega?
OK.......ali ova verzija bi stvarno bila prejednostavna i to s jednim skroz nekarizmaticnim likom kakva je Ebru......bar meni je dosadno to sve gledati......
Ali, ako uzmemo u razmatranje neku drugu opciju, da je netko drugi Shainova prava kcer, onda sve ove dosad bezvezarije pocinju dobivati neki smisao.....
Moja je pretpostavka da bi to mogla biti Asli (jedino mi se godine bas ne slazu).......ali ima puno drugih detalja koji upucuju na to.......Spominjanje da su je usvojili........Pamti samo oca, a kad govori o majci i starijoj sestri kaze samo da su ih napustile i nista vise (njena amnezija i njihov brzi odlazak)......nikakve uspomene, nikakve emocije prema njima.......I zadnji detalj, ime Melisa.......ako zelimo sakriti identitet, okrenemo ime naopako.......I dobijemo Asli........
Moguce je da su obje bile zrtve potresa i da ih je obje Namik smjestio u sirotiste i na posvajanje......i obje drzao na oku......Ebru je platio stipendiju za studiranje.......Asli je to ucinio brat......Obje su dosle raditi bolnicu u kojoj je Namik upravitelj.......Obje su mu blizu da ih moze pogladiti po kosi, kako je rekao Shainu.......
Hoce li nam Namik kroz neki monolog ili flashback reci istinu?

Hoce li ljubavni zagrljaj izmedju Asli i Ferhata doziviti reprizu nakon bura i oluja koje ih ocekuju u slijedecoj ep?
Nema 2. fragija, pustili su nam mastu na pasu......
__________________
Stvari ne pođu krivo, već se jednostavno dogode.
Jacob Ghitis
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 00:59   #1690
jos jedan prevod:



kako jedna rec moze promeniti smisao, dozivljaj...

nista, cekamo ponedeljak.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 01:15   #1691
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
jos jedan prevod:
https://s10.postimg.org/aemc1nn55/26...12264899_n.jpg

kako jedna rec moze promeniti smisao, dozivljaj...

nista, cekamo ponedeljak.
Nasluti ti nema fragija.
Samo me zanima ko im ovo prevodi i znaju li oni Engleski.
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 02:28   #1692
Quote:
Miss McLeod kaže: Pogledaj post
Nasluti ti nema fragija. : mig:
Samo me zanima ko im ovo prevodi i znaju li oni Engleski.
Meh, i slutnje...
Možda bude sutra/u nedelju ujutro.
Fanovi, priučeni znalci, nisu profesionalci.
IMO, problem je kada prevodi izazivaju zbrku pa čovek više i ne zna šta je gledao. Istina, dobro je za moj turski, sve brže skidam rđu sa njega.

Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Ferhat od pocetnih epizoda i kardes/abi odnosa sa Cuneyitom, koji mu je skoro bio desna ruka i cak i uz pocetne sumnje, odnosio se skroz drugacije nego sada. Obraca mu se skroz mahalski, kao nekom ko je juce usao u njihovu kucu.
U stvari ovaj novi Ferhat u odnosu na narandzastog Ferhata, ponasa se kao neki mahalac bez manira i postovanja prema ikome. Secam se sa setom u pocetnim epizodama, kako je govorio sve u jednom tonu, smireno bez da povisi glas (jedino ga je Asli izvodila iz takta).

Okolnosti su se promenile. Cuneyt se promenio. Počeo je Ferhatu raditi o glavi. Nakon početnog osećaja (2. ili 3. bolum, sećate se), instinkta koji mu je alarmirao da nešto nije u redu Cuneytu je sada otvoreno rekao da ga iritira i sklanja ga od sebe. U ovih osam ili koliko boluma Ferhat je konstantno u životnoj opasnosti, u emocionalnom disbalansu (kako sam ovo sažela i sročila ), ima prioritete kojima se mora baviti, Cuneyt ne spada u njih, više ga doživljava kao levo smetalo.
Dojma sam da sada gledamo klackanje Namikov Ferhat - Necdetov sin...

Žalost je što su Cuneytov lik ovako žestoko srozali. Gadan je, baš.


Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Boze, a sta tek uradise sa Namikom, od lika koji je licno upucao Adema do lika kome je najveci problem u zivotu Asli i koji se umesto svojim poslovima bavi zenama i njihovim spletkama. Svako manipulise njim kako hoce, ne znam samo kako je stigao tu gde jeste. Njegov odnos sa Ferhatom, emotivni i "poslovni" koji variraju od situacije do situacije, od maksimalne brige i ljubavi jednog oca ka sinu, do njihovog razlaza i potezanja oruzja. Zbog cega Namik sve cini uprkos onome sto mu je Ferhat rekao, da ne dira Yigita i Asli? Naravno da ce Ferhat uvek da pomisli na njega, zato sto su oboje razlog zbog kog se njih dvojica sukobljavaju. Sta misliti o Namiku, koga neki tamo Cuneyit huska protiv rodjenog sina koji mu je do juce bio najpoverljivija osoba i koji je spreman da ga posalje u zatvor da bi se resio Asli. Ostavljam ipak mogucnost za sledecu epizodu da ce u Namiku ipak da proradi mozak uz ocinske instikte i da ce pokusati da izvuce Ferhata. :ka va:
IMO, Namik je bezosećajan tip. Svi njegovi odnosi su obojeni njegovim interesima, njegovom koristi itd. Bukvalno je svakog do sada iskoristio, Yeter, Ferhat, Idil... Sahin, Sahinova zena... Još da vidimo šta je bio s Handan i njenim mužem...

Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Handan koja pravi pakt sa Yeter zbog Idil i bebe, sada se raduje buducem braku i lize se sa Idil. :bo nk: Jedino da ce u narednim epizodama da prikazu npr. da joj krisom radi iza ledja.
Zaboravila se baba, no Yeter ju je već u 12. bolumu vratila na pravi put.
Handan se uvek dopadala Idil (neću ulaziti u motive tog dopadanja) i tako bi ostalo da je ne vidi kao ugrožavajući faktor, što Yeter, iz svojih razloga, koristi. Mnogo govori o Handaninom karakteru.

Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Ceo zaplet oko Asline otmice, toliko je lose uradjen. Prvo im se Ferhat zalepi i u sledecem kadru nekoliko kola ispred njega i on ih opet pretice. U policiji pregledaju snimak i ne vide deo kada Ferhat dolazi kolima odmah posle (vidi se da kamera hvata i taj prilaz u sceni kada Cem gleda snimak kada on legitimise malog.) Nakon sto klinac izgovori Ferhatovo ime, nikom ne pada na pamet koji bi motiv Ferhat imao da ubije Asli nakon toliko vremena i svega sto su prosli zajedno. Koja je logika da Ferhat naruci ubistvo a onda spasava Asli? Opet ostavljam mogucnost za sledecu epizodu da je Cem malo pametniji i da je ovo sve oko hapsenja iskonstruisano.
U ovom dizi momentu, kraj 12. boluma, potpuno je nebitno u šta Cem veruje ili u šta ne veruje. Yilmaz je označio/prijavio Ferhata kao naručioca Aslinog ubistva i po pe-esu on, uz Yigitov nalog, ga privodi na saslušanje i zatim pokreću istragu.
Da li je nama prikazano u bolumu moglo biti bolje urađeno, napisano, izmontirano itd... moglo je, ali, jbg, nije.
Mortiše su, ponavljam se al šta ću, ove segmente priče mnogo bolje radile.
Bitno je kako će se Birgoren dalje iskobeljati sa svim tim.

Moraću se vratiti na razgovor Ferhata i Cema u LR, kada Cem kaže poslednji put sam bio u ovom autu kada smo jurili Sahinove ljude... kao da ima neka naznaka u toj sceni. ;prisećase:

edit:
Zaboravih napisati, mene "muči" i kako je Cem prikazan, ono aman Birgorene on je baškomiser za organizovani kriminal, a ne neka leva zamlata. #vratitemortiše

Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Osim scenarista, sledeci koji treba da dobije sut kartu je montazer.
Montažeri u dizijima su, po svemu što znam, svedeni na izvođače radova, rade ono što im se kaže od materijala koji dobiju.

Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Da ne bude da samo pljuckam, meni omiljena scena u epki - merenje temperature :ce rek:
https://media.giphy.com/media/l3diYQ...5x9C/giphy.gif
Njena faca.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 02:46   #1693
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Meh, i slutnje...
Možda bude sutra/u nedelju ujutro.
Vala su trebali da puste danas, rado bi ih ovako i ja raspalila

__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 03:12   #1694
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post

Okolnosti su se promenile. Cuneyt se promenio. Počeo je Ferhatu raditi o glavi. Nakon početnog osećaja (2. ili 3. bolum, sećate se), instinkta koji mu je alarmirao da nešto nije u redu Cuneytu je sada otvoreno rekao da ga iritira i sklanja ga od sebe. U ovih osam ili koliko boluma Ferhat je konstantno u životnoj opasnosti, u emocionalnom disbalansu (kako sam ovo sažela i sročila ), ima prioritete kojima se mora baviti, Cuneyt ne spada u njih, više ga doživljava kao levo smetalo.
Dojma sam da sada gledamo klackanje Namikov Ferhat - Necdetov sin...

Žalost je što su Cuneytov lik ovako žestoko srozali. Gadan je, baš.
Ne znam koji je vremenski odmak od pocetka serije, recimo oko 2 meseca? Na pocetku serije, Cuneyit nije klasican negativac, vec osoba koja cini lose stvari kako bi izasla iz price. Ne znam da li je Zafer njega kontaktirao ili on Zafera, u svakom slucaju, cela prica oko kompjutera se desava kako bi Cuneyit dobio novac kao i omogucio hapsenje Namika&co. Sve je to radio kako bi pobegao sa tada trudnom Gulsum.
Kada se desava ona akcija na krovu, Cuneyit upucava onog lika i kada mu je Ferhat na nisanu on odustaje, zato sto to ne moze da ucini, zato sto ima moralnu kocnicu jer mu je Ferhat spasio zivot, uprkos cinjenici da ce ga taj isti Ferhat ubiti kada sazna za Gulsum i bebu. Znaci, 2 meseca kasnije on smesta istom tom coveku koji mu je u medjuvremenu postao najveci neprijatelj/protivnik. Odakle mu ideja ili potreba da on bude prvi Namikov covek, bez ikakve bojazni da ce se otkriti cela prica oko kompjutera. Da ne spominjem njegovo ponasanje u poslednjoj epizodi sa prostitutkom i onim samozadovoljnim cerenjem koje nema veze sa karakterom coveka s pocetka serije. Izvini, ali meni to ne pije vodu.

Quote:
U ovom dizi momentu, kraj 12. boluma, potpuno je nebitno u šta Cem veruje ili u šta ne veruje. Yilmaz je označio/prijavio Ferhata kao naručioca Aslinog ubistva i po pe-esu on, uz Yigitov nalog, ga privodi na saslušanje i zatim pokreću istragu.
Da li je nama prikazano u bolumu moglo biti bolje urađeno, napisano, izmontirano itd... moglo je, ali, jbg, nije.
Mortiše su, ponavljam se al šta ću, ove segmente priče mnogo bolje radile.
Bitno je kako će se Birgoren dalje iskobeljati sa svim tim.
Opet je izmuljano. Realno ne postoje dokazi koji bi inkriminisali Ferhata. Postoji samo izjava osumnjicenog. Bez dokaza, to je samo njegova rec protiv Ferhatove. Ne postoji osnov cak i da ga zadrze u pritvoru. Mogli su samo da dovedu Ferhata u stanicu kako bi dao izjavu. Nema tu iko sta da veruje, postoje procedure, plus na stranu zdravorazumsko razmisljanje.

Quote:
Montažeri u dizijima su, po svemu što znam, svedeni na izvođače radova, rade ono što im se kaže od materijala koji dobiju.
Vrlo fulaju sa montazom, od razlicitih pozicija za isti kadar, pa do loseg tajminga za secenje scene (cuveno nagadjanje ko je koga uhvatio za ruku u restoranu). Ja sam popizd u sceni kada su Ferhat i Yigit u restoranu. Imala sam utisak da je Yigit dosao seo, postavio par recenica i to je to. Pitala sam se zbog cega mu je Ferhat isekao gumu, pomislila sam zbog osvete a ne zato sto je pijan, jer covek nije ni narucio pice a ne popio vecu kolicinu. Onda, scena u krevetu, jel ono bio pao jedan seks pa su snimali scenu u krevetu iz dva puta ali opusteno bez obaziranja gde je ko bio sa koje strane ili da nam natuknu mogucnost da je mozda pao jos jedan u medjuvremenu. Nisam do sada videla ovoliko fejlova.

Nego razmisljam se, mozda je ono silno Namikovo prebacivanje Ferhatu da se promnio, zbog toga sto je bio kul lik, a sad je postao mahalac. Fali mu samo cackalica medju zubima.

A Asli, ili je sa Ferhatom u akcijama ili u sobi glumi fikus.

Sto se tice drugog fragija, nece ga ni biti. Nisu ga zavrsili na vreme. Ovaj lik je valjda neki iz ekipe.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 03:35   #1695
Liči mi da je fotka iz suda, ili policije:



Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
(...) Odakle mu ideja ili potreba da on bude prvi Namikov covek, bez ikakve bojazni da ce se otkriti cela prica oko kompjutera. Da ne spominjem njegovo ponasanje u poslednjoj epizodi sa prostitutkom i onim samozadovoljnim cerenjem koje nema veze sa karakterom coveka s pocetka serije. Izvini, ali meni to ne pije vodu.
Pitaj Birgorena.
Ja sam samo rekla da se na Cuneytovu promenu nadovezala Ferhatova promena prema njemu. Bavila sam se glavnim likom, za sporednog sam rekla da su ga srozali.

Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Realno ne postoje dokazi koji bi inkriminisali Ferhata. Postoji samo izjava osumnjicenog. Bez dokaza, to je samo njegova rec protiv Ferhatove. Ne postoji osnov cak i da ga zadrze u pritvoru. Mogli su samo da dovedu Ferhata u stanicu kako bi dao izjavu. Nema tu iko sta da veruje, postoje procedure, plus na stranu zdravorazumsko razmisljanje.
IMO, trčiš pred rudu.
Izjava osumnjičenog Yilmaza, privođenje Ferhata kao podstrekača, to smo videli. Iz slika za 13. bolum zaključujemo da će biti određen pritvor, ne znamo na osnovu čega, kako, moramo sačekati bolum, tada ospi paljbu ako je Birgoren, i/ili ona druga, za]ebo stvar.
Mi, publika znamo šta se dešavalo između Asli i Ferhata, ne i Cem, Yigit, Cuneyt, Namik... čak ni Yeter ne zna. .p
Zdravorazumski gledano za njih/likove, moraju (se) proveriti Yilmazove tvrdnje.
Reklo bi se da nešto postoji čim je Cem sve ono onako izdeklamovao i kada su i lisice Ferhatu stavljene na ruke. Ali, kažem, moramo sačekati bolum, i videti šta je i kako Birgoren smislio.

Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Sto se tice drugog fragija, nece ga ni biti. Nisu ga zavrsili na vreme. Ovaj lik je valjda neki iz ekipe.

https://s17.postimg.org/jbv6wccnj/26...84463830_n.jpg
Kako mi se nade ne obistine, a slutnje idu po defaultu.

Jeste, on je zadužen za fragije Kanala D.

----------------------------------------------------------------------------------

Kada sam prvi put videla sliku samo sam preskrolala: a-ha, Celikkol i onaj tip iz produkcije na setu, međutim sada, na drugo skrolanje zapazila sam detalj:



Rekla bih da su u tolikoj žurbi da postignu sve, da održe tempo, da se nisu trudili glumcu skinuti ni lisice u pauzi između dva takea.

https://www.instagram.com/p/Bd5GG9xHtLA/ Idil i Kubra.



Još nešto, pošto sve češće pominjem Mortiše, od muke, jbg, to ne znači da nisam potpuno svesna da bi i one do sada počele proklizavati i da bi verovatno i na njihov račun bilo gunđanja, i mojih i tuđih/drugih.
Kvaka je u načinu na koji radi dizi industrija, zahtevima i ciljevima koji su postavljeni pred pojedince i ekipe i njihove sposobnosti, umešnosti itd. da se u svemu snalaze i daju kvalitetan krajnji proizvod.

Zadnje uređivanje Bhea : 14.01.2018. at 04:37.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 05:49   #1696
Ovaj Ferhat meni fali, ovaj iz scene sa Dilsizom:





Ima 4 meseca kako nisam gifala , nejte zameriti kojoj stotinki tamo vamo. Izvor je clip u potpisu Thermskin.


Kome je jutro - dobro jutro, kome je noć - laku noć.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:18   #1697
Izgleda da je jedina stvar koju je zadrzao orange i mahalas Ferhat isti nacin zatvaranja/lupanja vrata auta

Meni je drago sto nema druge najave. Uzivacu vise u epizodi. U zadnje vrijeme previse toga otkrivaju u fragijima pa se dosta drazi izgubi tokom gledanja epke.

Je li ovo Ferhat u prosloj epizodi po prvi put oslovio Cema imenom?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:12   #1698
Set:
- neka šuma, opet,
- Anadolu Adalet Sarayı, Anadolska Palata pravde, u slobodnom prevodu, koja je skroz dole kod ada, datum 06.01.
- Ferhatov omiljeni riblji restoran, precizno: Kavak Kılçıklı Balık Restaurant - Rumeli Kavağı Mh., İskele Cd. No:31, 34450 Sarıyer/İstanbul - u istom delu, Sarijeru, nalazi se i Jiitov stan.

Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Meni je drago sto nema druge najave. Uzivacu vise u epizodi.
Da znaš.
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Je li ovo Ferhat u prosloj epizodi po prvi put oslovio Cema imenom?
I meni se tako čini. Do sada je bilo baškomiser i kajindžo.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 15:14   #1699
Ja opet dolazim sa tračevima. A što ću? Moram nekako popunit rupe do sutra.

Navodno, to fanovi pišu da su vidjeli objavu od one Nihan, stilistice. Izgleda da odlazi nakon 14.ep .
Ona glupost ju ipak koštala posla, čini se.

edit: evo našla njenu objavu...

A drugo, ovi sa kanala D su stvarno šašavi. Stavili na svoj instagram objavu sa Ferhatovom fotografijom i onda nakon teksta stavili srednji prst

Možda je bila zabuna a možda i namjerno fanovima da odj*** sa pitanjem kad će 2. najava. Ljudi umrli od smijeha i sad se sprdaju sa adminom i kanalom D..


Jedan zgodan video....
gdje su povučene paralele...

Meni isto odgovara da nisu dali još jednu najavu. Nadam se nekom faktoru iznenađenja koji bi do sada pretežno izostao kad bi većinu toga dali u fragiju.

Zadnje uređivanje thermskin : 14.01.2018. at 15:31.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 15:28   #1700
Nevjerovatno kako se ljudi zbog gluposti igraju sa sa svojim poslovima. Sjecam se da sam nekad gledala neku seriju gdje je jedan od sporednjaka uslikao stranicu scenarija i postavio na neku drustvenu mrezu. Naravno da je netragom nestao iz serije

Zahvaljujuci virusu osudjena sam na izlezavanje, pa vrijeme ubijam uz ove nase. U drugoj epizodi Dilsizova Sesim prica na telefon sa vjerenikom koji je u vojsci. Ocigledno da je i on iscezao dolaskom novih scenarista.
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.