Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 14:36   #161
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a ja se divim ekipi koja se zamara odjednom ko se krije u rukometnom savezu, misljenja svi koji se loze su glupi i tako to bla bla...Sad ste vi odjednom nakon toliko godina dobili prosvjetljenje ma daj me ne...Igraju momci koji su zasluzili biti u reprezentaciji a ne politicari i kriminalci njih je nazalost uvijek bilo i biti ce,sad bi ti rekla da odes balet gledat ali jebiga ima i tamo nekog ko je u politici tako da Ne kuzim tu ekipu koja se ne lozi na tekme ali zna sta se desilo na njoj i onda ju jos komentira, pa onda te lozi samo gluimis cool frajera sa nekim spikama mene boli dupe

jebiga imam i ja ko i ostali koji prate rukomet i nogomet svoj zivot pun obaveza i stvarnih ljudi ali kad dode prvenstvo zasto ne sjest,uzivat i malo se izivcirat i proveselit, ako i izubimo nece zivot stati i nemoj se ko pura dreku cuditi jer neko uziva dok gleda utakmice
zamini gopca i mamića i rukomet i nogomet, kopipejstaj u lipnju i voila
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:37   #162
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ma govno je on, samo jedan od najboljih igrača svijeta u zadnjih 5+ godina, ništa više. odakle samo izlazite jebem vas?
Odakle izlaze nedojebani likovi koji ne znaju citati sa razumijevanjem.

I wonder.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:54   #163
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a ja se divim ekipi koja se zamara odjednom ko se krije u rukometnom savezu, misljenja svi koji se loze su glupi i tako to bla bla...Sad ste vi odjednom nakon toliko godina dobili prosvjetljenje ma daj me ne...Igraju momci koji su zasluzili biti u reprezentaciji a ne politicari i kriminalci njih je nazalost uvijek bilo i biti ce,sad bi ti rekla da odes balet gledat ali jebiga ima i tamo nekog ko je u politici tako da Ne kuzim tu ekipu koja se ne lozi na tekme ali zna sta se desilo na njoj i onda ju jos komentira, pa onda te lozi samo gluimis cool frajera sa nekim spikama mene boli dupe

jebiga imam i ja ko i ostali koji prate rukomet i nogomet svoj zivot pun obaveza i stvarnih ljudi ali kad dode prvenstvo zasto ne sjest,uzivat i malo se izivcirat i proveselit, ako i izubimo nece zivot stati i nemoj se ko pura dreku cuditi jer neko uziva dok gleda utakmice
A cemu se ja to cudim i tko ti brani uzivat ?
Nit se zamaram, nit je odjednom, a tko se sve krije u nasim sportskim savezima i kako oni funkcioniraju, znaju vec i ptice na grani. I zasto te brine da postoje osobe koje misle da je sve moglo bit bolje ?
A to sto tebe cudi da ima ljudi koji ce tekmu odgledati u miru i bez desnice na srcu je - tvoj problem. I niciji drugi.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:10   #164
Quote:
serbus kaže: Pogledaj post
Nemogu pronaći pa bi zamolio ako netko može saznat koliko je stativa pogodila srbija riječ je o okladi u bircu ako može netko izvući negdje hvala.
imaš rtl player pa pogledaj tekmu i broji
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:12   #165
Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post
Odakle izlaze nedojebani likovi koji ne znaju citati sa razumijevanjem.

I wonder.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
ako ti je post bio ironičan nije se tako činio. elaboriraj što si mislio za nas koji ne znamo čitatit s razumijevanjem
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 16:59   #166
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post


Ovim boldanim si pokazala koliko malo znaš o RH rukometu...

Igraju oni koji nisu stali Gobcu na žulj...

Što se recimo Mamiću radilo kada je izabrao klub mimo Zagreba...
znam ja itetkako dobro bez brige da neki ne dobe sansu jer stanu gospodinu na zulj ali sta sad ovi decki koji su na terenu su krivi za to,sad bi ja trebala ne navijat jer je Pero iz Daruvara stao na zulj Gopcu niko ovime ne brani krimose iza kulisa ali sad da cu razmisljat o tome kad pocne prvenstvo jebiga necu, valjda neki vrag znace i vrijede ti nasi igraci na terenu ako su cijenjeni u Europi.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 17:10   #167
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
A cemu se ja to cudim i tko ti brani uzivat ?
Nit se zamaram, nit je odjednom, a tko se sve krije u nasim sportskim savezima i kako oni funkcioniraju, znaju vec i ptice na grani. I zasto te brine da postoje osobe koje misle da je sve moglo bit bolje ?
A to sto tebe cudi da ima ljudi koji ce tekmu odgledati u miru i bez desnice na srcu je - tvoj problem. I niciji drugi.
evo ga na, prvo i osnovno nisma ja prva rekla da me nes cudi nego ti, znaci ti stari moj radi sta oces i imaju razmisljanje o sportu kakvo oces a ja imam pravo rec da mi je nesta preseratorski. Da i ja mislim da bi stvari trebale biti bolje al mi se neda hejtat sportase i ne uzivat u sportu jer je Gobac mafijas, poanta je da je tako bilo i prije tj.oduvijek pa su neki sad tek dobili prosvjetljnje i bunt kao nece oni navijati jer je sve u kurcu a mi smo jebiga plitki domoljubi po tebi jer navijamo I cemu okretanje na neku desnicu na srcu WTF Gledam sport, kakva desnica
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 17:23   #168
Sta je sa Domagoja?
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 17:31   #169
otpao do kraja, nije čuo kužiš bučno je bilo.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 18:09   #170
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
niko ovime ne brani krimose iza kulisa ali
HR stanje uma :klap:
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 18:25   #171
Quote:
TNTcollateral kaže: Pogledaj post
Sta je sa Domagoja?


Otpao za prvu fazu, kasnije bi trebao biti spreman


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 18:31   #172
Quote:
RodneyTrotter kaže: Pogledaj post
Ovo je vjerojatno najtrash moment u povijesti televizije

Predsjednica države glumi stručnog analitičara, Mirza joj se uvlači u jandrokovićevom stilu, komentator ju moli da ne ukrade mikrofon i na kraju se pozdravljaju sa doviđenja
A kako će se pozdraviti?
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 18:52   #173
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Otpao za prvu fazu, kasnije bi trebao biti spreman


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne može on biti spreman ako je na turnir došao nakon sedmomjesecne pauze.

Veliko je to srce,ali ipak nekad treba stati na loptu.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 18:53   #174
ako je vjerovat soroš.hr-u:
Quote:
NAKON što su ga danas pregledali na ultrazvuku i magnetskoj rezonanciji, liječnici hrvatske rukometne reprezentacije potvrdili su da Domagoj Duvnjak sigurno neće igrati do kraja prvog i najvjerojatnije drugi krug Europskog prvenstva te da bi eventualno mogao biti spreman za polufinale.
http://www.index.hr/sport/clanak/pot...r/1019186.aspx
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 19:11   #175
najjace je kad krenu sa spikom: " srce ekipe "

koji kuratz to znaci
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 19:52   #176
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
najjace je kad krenu sa spikom: " srce ekipe "

koji kuratz to znaci
zvuk koji svemu daje ton
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 00:26   #177
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
evo ga na, prvo i osnovno nisma ja prva rekla da me nes cudi nego ti, znaci ti stari moj radi sta oces i imaju razmisljanje o sportu kakvo oces a ja imam pravo rec da mi je nesta preseratorski. Da i ja mislim da bi stvari trebale biti bolje al mi se neda hejtat sportase i ne uzivat u sportu jer je Gobac mafijas, poanta je da je tako bilo i prije tj.oduvijek pa su neki sad tek dobili prosvjetljnje i bunt kao nece oni navijati jer je sve u kurcu a mi smo jebiga plitki domoljubi po tebi jer navijamo I cemu okretanje na neku desnicu na srcu WTF Gledam sport, kakva desnica
Sad dobili prosvjetljenje ? Ne uzivat u sportu ?
Ocito ti neke stvari malo teze ulaze u glavu. Preseratorski ti je moje stav, no meni tvoj nije jer me boli neka stvar za tebe. Ali recimo, Balicevo i Metlicicevo uvlacanje Sanaderu i HDZu mi je bilo. Kao i postavljanje Goluze za izbornika. Ili A. Cacica. Vidis, to je meni preseravanje, stav da mogu radit sto hoce i da nece odgovarat za eventualne posljedice. A najgore je sto i mogu, jer imaju podrsku mase koja ih drzi. Ne branis krimose, ali ....
Uzivaj u navijanju.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 01:16   #178
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
zvuk koji svemu daje ton
To je taj opis
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.