Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 12:14   #1541
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Ja mogu normalo na svoju wish listu
u kojem pregledniku otvaraš mango wish listu?
meni ne radi ni u Chromu, ni Edge-u, ni Internet exploreru
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 17:20   #1542
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Nadopunjavaju li snizenu robu? Pratim tjedan dana haljinu i top i nikako da se pojavi moj broj
nadopunjavaju tipa dvaput tjedno (subotom sigurno, i negdje sredinom tjedna) rano ujutro (između 4-6h). bar sam ja u to vrijeme uhvatila stvari koje sam pratila, a bile su rasprodane...
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:40   #1543
Danas sam ulovila hlače koje NIKAD! (niti po punoj cijeni) nisu bile dostupne, niti u jednoj veličini. Samo da ne dobijem sorry mail

Inače nisam primijetila da nedjeljom popunjavaju, a danas su se konačno pojavili razni komadi koji nikad nisu bili dostupni.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:12   #1544
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
Danas sam ulovila hlače koje NIKAD! (niti po punoj cijeni) nisu bile dostupne, niti u jednoj veličini. Samo da ne dobijem sorry mail

Inače nisam primijetila da nedjeljom popunjavaju, a danas su se konačno pojavili razni komadi koji nikad nisu bili dostupni.
Ja sam cesto bas nedjeljom uspila ulovit sta sam htjela.


Meni se wish list djelomicno otvorila (u Chromeu na laptopu sam sto puta ulazila i otvorila se u jednom momentu), ali pola stvari je na njoj, uglavnom ono friskije lajkano, pola fali.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 13:43   #1545
Naručila sam online i dostavu u dućan...koji mi je rok da to podignem ?! Mail mi je stigao jučer...a prije srijede ne mogu po to...to je 3 dana
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:52   #1546
Ne dostave oni to tako brzo, moj paket su poslali prije 9 dana i još nije ni stigao u trgovinu.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:54   #1547
Ma ja sam dobila mail da mogu podići u dućanu, naručila sam 8.01.
Ovo je prvi put da sam izabrala takav način dostave pa me zanima kolko dana imam fore da to pokupim
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:13   #1548
Ekipa ja imam problem s povratom, ako se nekome desilo nesto slicno neka podjeli razmisljanja :/

Znaci poslala sam negdje prije Bozica onaj grozomorni baloner nazad, ostavila sam na webu podatke tj broj racuna (bilo je placanje po pouzecu tako da...) i ocito im je stigao, jer sam prije par dana dobila mail da kao "nije moguce obaviti povrat jer su podaci racuna falični ili nepotpuni" i kao nek odem na web popravit to. I odem tamo gdje mi linka normalno, pod narudžbu i povrat i trazi me da upišem IBAN i ja ga upisem i kao "spremi" i on me samo vrati na home page, i nis. I budem kao ulogirana i odem na Moj račun kao ajd da provjerim jel sad taj IBAN tamo ili nije i kliknem na povrat i o me odlogira i opet trazi da se ulogiram i kad se ulogiram opet trazi IBAN i tako u krug. Nemam blage veze koji kurac se tu događa

EDIT: da, kad odem na bilo kakvu Pomoć, Službu za korisnike i slicno, javi mi jedan lijepi Page not found.

vot da fak?!?!?!
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:09   #1549
Zaboravi taj obrazac, ne znam za koji im kuki to uopce sluzi kad ne radi. Posalji im na taj mail s kojeg su ti pisali info o racunu.
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:49   #1550
Quote:
ksenija00 kaže: Pogledaj post
Ma ja sam dobila mail da mogu podići u dućanu, naručila sam 8.01.
Ovo je prvi put da sam izabrala takav način dostave pa me zanima kolko dana imam fore da to pokupim
Ne brini, meni je u petak stigao mail da mi je paket spreman za podizanje u trgovini, a budući da sam bila na putu isto sam se zabrinula da ga ne vrate pa sam ih nazvala i rekoše mi da oni dugo (doduše, nisu precizirali koliko) čuvaju pakete. Anyway, u četvrtak došla i preuzela naručeno
Siobhain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:16   #1551
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ekipa ja imam problem s povratom, ako se nekome desilo nesto slicno neka podjeli razmisljanja :/

Znaci poslala sam negdje prije Bozica onaj grozomorni baloner nazad, ostavila sam na webu podatke tj broj racuna (bilo je placanje po pouzecu tako da...) i ocito im je stigao, jer sam prije par dana dobila mail da kao "nije moguce obaviti povrat jer su podaci racuna falični ili nepotpuni" i kao nek odem na web popravit to. I odem tamo gdje mi linka normalno, pod narudžbu i povrat i trazi me da upišem IBAN i ja ga upisem i kao "spremi" i on me samo vrati na home page, i nis. I budem kao ulogirana i odem na Moj račun kao ajd da provjerim jel sad taj IBAN tamo ili nije i kliknem na povrat i o me odlogira i opet trazi da se ulogiram i kad se ulogiram opet trazi IBAN i tako u krug. Nemam blage veze koji kurac se tu događa

EDIT: da, kad odem na bilo kakvu Pomoć, Službu za korisnike i slicno, javi mi jedan lijepi Page not found.

vot da fak?!?!?!
mislim da je netko par stranica ranije opisao sličan slučaj, a i meni se desio, samo što sam ja vraćala robu u dućan i bila je plaćena karticom, ali stvar je ista. također nisam mogla na webu upisati podatke računa pa sam im na onaj kontakt mail napisala o čemu se radi, na što su mi oni nakon par dana poslali mail u kojem me traže moje podatke. kad sam im odgovorila na to, od njih opet ni traga na glasa (možda jer su bili blagdani ) i nakon nekoliko mojih ''hoću natrag svoje novce'' mailova, novac mi je sretno sjeo na račun
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:07   #1552
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ekipa ja imam problem s povratom, ako se nekome desilo nesto slicno neka podjeli razmisljanja :/

Znaci poslala sam negdje prije Bozica onaj grozomorni baloner nazad, ostavila sam na webu podatke tj broj racuna (bilo je placanje po pouzecu tako da...) i ocito im je stigao, jer sam prije par dana dobila mail da kao "nije moguce obaviti povrat jer su podaci racuna falični ili nepotpuni" i kao nek odem na web popravit to. I odem tamo gdje mi linka normalno, pod narudžbu i povrat i trazi me da upišem IBAN i ja ga upisem i kao "spremi" i on me samo vrati na home page, i nis. I budem kao ulogirana i odem na Moj račun kao ajd da provjerim jel sad taj IBAN tamo ili nije i kliknem na povrat i o me odlogira i opet trazi da se ulogiram i kad se ulogiram opet trazi IBAN i tako u krug. Nemam blage veze koji kurac se tu događa

EDIT: da, kad odem na bilo kakvu Pomoć, Službu za korisnike i slicno, javi mi jedan lijepi Page not found.

vot da fak?!?!?!

Ista stvar, 16.12. sam vratila paket, prošli četvrtak su mi javili da je stiglo kod njih i da će mi povrat biti za 3-5 dana (šta nije još )
ja neznam šta više napravit
__________________
"Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop." B.
ivana146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:27   #1553
Quote:
ivana146 kaže: Pogledaj post
Ista stvar, 16.12. sam vratila paket, prošli četvrtak su mi javili da je stiglo kod njih i da će mi povrat biti za 3-5 dana (šta nije još )
ja neznam šta više napravit
Paket zaprimili 18.11, tek prekjucer dobila novce nakon dugog natezanja. Velike koristi od mailova nije bilo sve dok nisam zovnula službu za korisnike.
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:43   #1554
cure, citamo ove vaše zadnje postove, upravo se spremam naruciti online, pa me zanima - pa zar nije moguć jednostavan povrat robe u dućan? kao u Zari ili Duttiju? donese račun i oni ti vrate lovu ili zamjeniš za nesto drugo?

neću narucivati ako je povrat novca kompliciran, jer zelim neki kaput koji bas i nije jeftin.
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:02   #1555
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
cure, citamo ove vaše zadnje postove, upravo se spremam naruciti online, pa me zanima - pa zar nije moguć jednostavan povrat robe u dućan? kao u Zari ili Duttiju? donese račun i oni ti vrate lovu ili zamjeniš za nesto drugo?

neću narucivati ako je povrat novca kompliciran, jer zelim neki kaput koji bas i nije jeftin.
moguce je vratit u ducan ako narucujes sa redovnog manga, sa outleta ne moze. ne znam za povrat novca u ducanu, mislim da ne vracaju gotovinu nego na karticu ali nisam vracala pa nisam sigurna.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:09   #1556
Curke je li netko imao ovakav slucaj

Narudzba napravljena za vrijeme black fridaya, nakon cijele strke sa overseasom paket koji je dosao nije imao veze sa tom narudzbom- adresa i ime na nekog iz poljske

Javila se mangu, isprva su me ignorirali, zvala xy puta i na kraju cijele balade iako sam trazila robu koju sam narucila oni mi samoinicijativno odobrili povrat i vratili mi novceke na karticu
Sad kod mene stoji paket za tu neku curku iz poljske mango se ne javlja i nemam pojma tko ce snositi troskove slanja tog paketa, tj. ja ne namjeravam placati postarinu pa njih naganjati da mi vrate za to novce.


Kad su takvi slucajevi, sto se onda radi?
Sjecam se da se neka curka javila tu sa slicnim problemom nakon black friday/cyber monder narudzbi, al se nemrem sjetiti o kome je bila rijec
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:59   #1557
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
moguce je vratit u ducan ako narucujes sa redovnog manga, sa outleta ne moze. ne znam za povrat novca u ducanu, mislim da ne vracaju gotovinu nego na karticu ali nisam vracala pa nisam sigurna.
Ja sam upravo narucila i citam za povrate u ducanu. Al pise da novac vracaju na isti nacin kako je kupljeno, nakon sto podatke za povrat posalju svojem sredisenjem uredu gdje ide na obradu. E sad, ako je placeno karticom jasno da vrate na karticu, a sto ako je placeno pouzecem? Pretpostavljam da se onda mora upisati na onaj papir za povrat ili gdje vec upisati broj racuna gdje ce biti povrat, jesam u pravu?
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:16   #1558
Ako nekom treba onaj HIT kaput crne boje XS, nek mi se javi na p.p
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:54   #1559
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
moguce je vratit u ducan ako narucujes sa redovnog manga, sa outleta ne moze. ne znam za povrat novca u ducanu, mislim da ne vracaju gotovinu nego na karticu ali nisam vracala pa nisam sigurna.
outlet nije sale, jelda? kaput koji zelim je sad na snizenju ali je na uobičajenoj mango stranici
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:55   #1560
jel se može naručiti u dućan i platiti pouzećem? isprobati odmah u dućanu, vidjeti jel pase, pa onda platiti odnosno odbiti platiti ukoliko ne paše veličina?
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.