Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 13:31   #341
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
da ja dodam svojih par lipa

da utječe rođenje djeteta, u mom slučaju dvoje njih, na bračni seks. Prije djece smo imali odnos na dnevnoj bazi. Sa prvim djetetom nisam imala seks sa mužem oko 3 god.
Razlog nakon što sam zatrudnila morala sam čuvati trudnoću, krvarenje i rano otvaranje. Onda dojenje na zahtjev (do djetetovih 3 god i 8 mj) i klinac je spavao sa nama u krevetu.

Drugo dijete isto čuvanje trudnoće, opet krvarenje ali bez ranog otvaranja. Opet dojenje na zahtjev, još uvijek doji i sada će brzo 3 god. Spava sa nama u krevetu.

Da li mi smeta to?! Kako kada, zavisi od hormona kako skaču.

Šta muž kaže na sve to, iznenađenje on je taj koji ne želi da se drmamo dok mala još intenzivno doji.

Kako brak funkcionira tako? Kod nas isto kao i sa seksom. Možemo sa seksom i bez njega. Ne bazira nam se veza na tome.

Da li se tijelo promijeni nakon poroda, kosti i sl?

Da ja sam ostala šira u kukovima. Ne kilažom, jer sam na istoj kilaži kao prije prve i druge trudnoće, već jednostavno ostala sam šira u kukovima. Ništa drastično, ali ja primjetim.

I da cice su mi najljepše bile u trudnoći, onako bujne, sada više nisu tako bujne, ali su još u radnom pogonu tako da im obujam varira zbog mlijeka.
pa to je 6 godina.
ni muzu vise nije stalo.

nema vise djece za mene.

jos sam se i premisljao oko toga, ali sad je sve jasno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:43   #342
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
pa to je 6 godina.
ni muzu vise nije stalo.

nema vise djece za mene.

jos sam se i premisljao oko toga, ali sad je sve jasno.
Pa vidiš da to ne vrijedi za sve žene
Samo se na vrijeme informiraj.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:52   #343
Flat rekla sam u mom slučaju!

nemoj to uzimati kao univerzalno

kod nas je tako u braku i to je sporazumni dogovor da će tako biti.

nisu svi brakovi isti kao ni muževi i žene.

Mi smo 15 godina zajedno, od toga 13 u braku. Prvih 7 godina smo se drmali kao zečevi. Pa je došla trudnoća, pa pauza od cca 3 god. Pa onda opet redovito drmanje oko 1.5 god, pa opet trudnća i sada pauza.

Budemo mi opet nastavili, samo da mala prestane cicu natezat kao da nema šta jest !

Stalo je nama do toga, ali sada su klinci na prvom mjestu. To polako dođe opet na svoje.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:52   #344
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da to ne vrijedi za sve žene
Samo se na vrijeme informiraj.
a kak da znam za koje vrijedi, a za koje ne?

previse je to kockanja.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:55   #345
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Flat rekla sam u mom slučaju!

nemoj to uzimati kao univerzalno

kod nas je tako u braku i to je sporazumni dogovor da će tako biti.

nisu svi brakovi isti kao ni muževi i žene.

Mi smo 15 godina zajedno, od toga 13 u braku. Prvih 7 godina smo se drmali kao zečevi. Pa je došla trudnoća, pa pauza od cca 3 god. Pa onda opet redovito drmanje oko 1.5 god, pa opet trudnća i sada pauza.

Budemo mi opet nastavili, samo da mala prestane cicu natezat kao da nema šta jest !

Stalo je nama do toga, ali sada su klinci na prvom mjestu. To polako dođe opet na svoje.
imam ja vec dijete iz prvog braka pa mi ne treba jos, bolje se ne kockati.

ja zelim isto biti na prvom mjestu. meni su i zena i sin bili na prvom mjestu zajedno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 13:58   #346
Pa probaš malo ovu malo onu pa vidiš!

Zezam se.

Nisam ja to planirala da će tako biti, niti da ću dojiti toliko dugo niti da će klinci spavati kod nas, ali eto tako je ispalo.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 14:00   #347
A ništa onda, potomstvo si osigurao.

Dalje samo kabanica i jaši do mile volje!
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 14:01   #348
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Pa probaš malo ovu malo onu pa vidiš!

Zezam se.

Nisam ja to planirala da će tako biti, niti da ću dojiti toliko dugo niti da će klinci spavati kod nas, ali eto tako je ispalo.
haha, nemrem probavati imati djecu bas sa svakom.

sve ste sigurne da se nece nista promijeniti, ali najcesce nije tako.
isto je i sa muskima.

super je da se vi vratite na dobar put, ali vecini to ipak ne uspije.

meni bi 3 godine bile previse. tesko da bi to izdrzao.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 14:05   #349
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
a kak da znam za koje vrijedi, a za koje ne?

previse je to kockanja.
Imaš iskustva pa pitaj sve što ti je bitno. Ne želi li odgovarati ili nešto mulja, ti dalje

Fakat ne volim muljaže i petljanja u vezi. Reci jasno i glasno što ti treba, što želiš i očekuješ, a ne uvijek netko s nekom figom u džepu pa mu svako kriv kad zajebe. ( Ne odnosi se na tebe Flat, samo tok mojih misli)
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 14:23   #350
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Imaš iskustva pa pitaj sve što ti je bitno. Ne želi li odgovarati ili nešto mulja, ti dalje

Fakat ne volim muljaže i petljanja u vezi. Reci jasno i glasno što ti treba, što želiš i očekuješ, a ne uvijek netko s nekom figom u džepu pa mu svako kriv kad zajebe. ( Ne odnosi se na tebe Flat, samo tok mojih misli)
to nije u nasoj kontroli pa smatram da je bolje ne imati djecu ili ih imati pa si mozda naci novog partnera.

ja za sebe znam da zelju ne gubim jer sam iskusan u tome, a kako ce neka od 25-30 koja jos nije imala dijete, biti sigurna da ce joj zelja ostati?

nikak.
dakle, imati dijete je za mene velika kocka jer ja ne pristajem na kilave i nepotpune odnose (za mene kilave i nepotpune).
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 14:28   #351
Zasto dojiti dete tri godine, ako mu nista ne bi bilo da je prestalo sa dve, a vi biste zauzvrat imali seks?
To sto je nekim parovima seks veoma bitan ne znaci da im se veza zasniva na seksu ( samo), ali znaci da ne bi trpeli 3 godine bez njega.
Ja razumem Flata sasvim
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 14:35   #352
Dojim i ja na zahtjev vec skoro 3g. pa se ipak seksam. Nije mi to povezano. Je ispocetka dok su djeca bila iskljucivo dojena i stvarno su mi hormoni bili u banani, ali kad su presla na krutu hranu i dojenje se prorijedilo, menga se vratila i to, sve se vratilo u normalu.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 05:01   #353
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Flat rekla sam u mom slučaju!

nemoj to uzimati kao univerzalno

kod nas je tako u braku i to je sporazumni dogovor da će tako biti.

nisu svi brakovi isti kao ni muževi i žene.

Mi smo 15 godina zajedno, od toga 13 u braku. Prvih 7 godina smo se drmali kao zečevi. Pa je došla trudnoća, pa pauza od cca 3 god. Pa onda opet redovito drmanje oko 1.5 god, pa opet trudnća i sada pauza.

Budemo mi opet nastavili, samo da mala prestane cicu natezat kao da nema šta jest !

Stalo je nama do toga, ali sada su klinci na prvom mjestu. To polako dođe opet na svoje.
Zašto čekate prestanak dojenja za sex?
Ne kužim..

Preveza, jasno je meni znatiželja i pisanje na temama u kojima ne mora se nužno proživjeti da bi rekao mišljenje,ali moraš očekivati i da se stavovi i mišljenja kose..
Ništa novo na forumu..
Ali ćes valjda nekada vagati prije nego napišeš,pa npr sigurno takvo što ne bi napisala da si na temi o umjetnoj oplodnji?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 17:38   #354
ovisi kakvog muža imaš...

ako je njezan, zna se zadovoljiti zagrljaljima i mazenjem...ide polako i strpljivo, trudi se....onda nitko i ništa ne utječe na seks....niti je ikada utjecalo jer te iskreno voli u svim oblicima i dovoljna mu je samo tvoja velicanstvena blizina
__________________
ponekad su smješak i zagrljaj jedini ljek koji trebamo :)
buddha-tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:35   #355
Quote:
buddha-tree kaže: Pogledaj post
ovisi kakvog muža imaš...

ako je njezan, zna se zadovoljiti zagrljaljima i mazenjem...ide polako i strpljivo, trudi se....onda nitko i ništa ne utječe na seks....niti je ikada utjecalo jer te iskreno voli u svim oblicima i dovoljna mu je samo tvoja velicanstvena blizina
Da,nek sve bude na muzu, a jedan njegov krivi korak nek bude razlog za izbjegavanje seksa.
I tak ostane dozivotno ili do razvoda pa seks izgleda kao obaveza, a ne uzitak tih 3 puta godisnje.
Vrijedi i za muske kojima se ne seksa.

Ne velim da to ti radis, ali nije neuobicajeno da se vadimo na svakakve razloge, a prava istina je da ako nesto zelimo, naci cemo nacin, a ako ne zelimo, naci cemo ispriku.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:13   #356
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Da,nek sve bude na muzu, a jedan njegov krivi korak nek bude razlog za izbjegavanje seksa.
I tak ostane dozivotno ili do razvoda pa seks izgleda kao obaveza, a ne uzitak tih 3 puta godisnje.
Vrijedi i za muske kojima se ne seksa.

Ne velim da to ti radis, ali nije neuobicajeno da se vadimo na svakakve razloge, a prava istina je da ako nesto zelimo, naci cemo nacin, a ako ne zelimo, naci cemo ispriku.
u braku ste tim, ekipa, cuvate jedno drugom leđa....obadvoje se trebaju trudit, na to ste sami pristali....tako je odrzavanje intime imali dijete ili ne odgovornost obadvije odrasle osobe, truditi se trebaju oboje istom mjerom

jedan otvoren razgovor o tome kako ce se odrzavati erotska vatra nakon dolaska bebe na svijet je najbolje rješenje

napravit plan...npr jedan dan u tjednu dati dijete na čuvanje a vi provesti romantično veče, blo izaći u kino ili na večeru ili samo setati....bitno je gladati se istim očima i prije nego li su nastupile nove obveze oko djeteta i sveopća iscrpljenost organizma....treba imati razumijevanja za ženu, da je njeno tijelo dovelo dijete na svjet i da je normalno da treba vrijeme da se ona oporavlja...ako ne može biti seksa, može biti mazenja i bliskosti...seks nije sam cin prodranja penisa u vaginu...on započinje pogledom u oči, dodirom ramena...

rođenje dijeteta utječe na seks...ali samo onoliko koliko vi dopustite...ako imate plan za održavanje vatrice, možete imati 10-oro djece...ali ćete imati strast među plahtama....treba razgovarati
__________________
ponekad su smješak i zagrljaj jedini ljek koji trebamo :)
buddha-tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 09:10   #357
Slažem se, utječe onoliko koliko dopustite da utječe. Mi imamo 2 djece, od 4 i 1 god i seks nam je više manje svakodnevan. Budemo i mi umorni, mlađe dijete se dosta budi po noći, ali ne spavaju s nama u krevetu, tj starije tek pred jutro dođe kod nas. Naučili smo ih da rano idu na spavanje tako da imamo navečer vremena za nas. Imamo i jedno popodne tjedno kad su djeca na čuvanju a mi odemo na kavu, prošetati ili ostanemo sami doma. Kod nas nije bilo nikakvih pauza, vrlo brzo nakon poroda smo se seksali, nakon prvog djeteta mislim čak n 2 tjedna od poroda. Meni ništa nije smetalo, htjela sam, volim se seksati . Ne mogu reci da mi se libido promijenio, isti mi je cijelo to vrijeme.
AnaDeVill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:00   #358
Quote:
AnaDeVill kaže: Pogledaj post
Slažem se, utječe onoliko koliko dopustite da utječe. Mi imamo 2 djece, od 4 i 1 god i seks nam je više manje svakodnevan. Budemo i mi umorni, mlađe dijete se dosta budi po noći, ali ne spavaju s nama u krevetu, tj starije tek pred jutro dođe kod nas. Naučili smo ih da rano idu na spavanje tako da imamo navečer vremena za nas. Imamo i jedno popodne tjedno kad su djeca na čuvanju a mi odemo na kavu, prošetati ili ostanemo sami doma. Kod nas nije bilo nikakvih pauza, vrlo brzo nakon poroda smo se seksali, nakon prvog djeteta mislim čak n 2 tjedna od poroda. Meni ništa nije smetalo, htjela sam, volim se seksati . Ne mogu reci da mi se libido promijenio, isti mi je cijelo to vrijeme.
odlicno!

svidja mi se da djeca idu rano spavati i da imate jedan dan kad su na cuvanju. zdravo i za njih i za vas brak .
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:32   #359
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Zašto čekate prestanak dojenja za sex?
Ne kužim..

Preveza, jasno je meni znatiželja i pisanje na temama u kojima ne mora se nužno proživjeti da bi rekao mišljenje,ali moraš očekivati i da se stavovi i mišljenja kose..
Ništa novo na forumu..
Ali ćes valjda nekada vagati prije nego napišeš,pa npr sigurno takvo što ne bi napisala da si na temi o umjetnoj oplodnji?

Zasto da vagam? Nisam nikoga uvredila, rekla sam kako ja nesto dozivljavam iz ugla osobe koja ne zeli decu, bitan joj je seks, ne odusevljava se izgledom trudnica, ni slikom majke koja doji dete, jeste za dojenje ( ako se moze). Ne znam koliko dojenje ima veze za vantelesnom oplodnjom? Tamo ne bih pisala, ta tema me ne zanima, sem deo o uticaju na zdravlje.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:55   #360
Ja i dalje razmišljam -tri godine bez seksa... mislim da bi bila kao gejmer u pakluve kotlove prevrnula, vragove podavila i derem se gdje je drugi nivo...
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.