Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 14:50   #5721
Quote:
matteo kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako se Euroosportu isplati raditi lokalizacija na hrvatskom jeziku u trenutku kad ga samo imaju na EVO TVu i još nekim manjim provajderima. Oni su bez VIPA i T-coma izgubili 80% publike!
Vratit će se na T-Com vjerojatno.
Grupa Queen is offline  
Old 09.01.2018., 20:43   #5722

thecopycat is offline  
Old 09.01.2018., 21:50   #5723
Update
U osnovnom paketu pojavil se
Travel xp
blupita is offline  
Old 12.01.2018., 17:22   #5724
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Update
U osnovnom paketu pojavil se
Travel xp
Mne na logu piše travelxpHD. To HD je gore desno mala oznaka. Broj 358.
quadral is offline  
Old 12.01.2018., 23:39   #5725
Quote:
quadral kaže: Pogledaj post
Mne na logu piše travelxpHD. To HD je gore desno mala oznaka. Broj 358.
Ocito skidaju pa konvrtiraju taj HD program u SD program, kad stisnem info gumb na svom Samsungu izbaci mi da je SD program (576i).
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 15.01.2018., 14:15   #5726
Na Fight Channel PPV-u nemam sliku tj zacrnjena mi je slika već 10-tak dana.
Da li je i kod Vas tako ili ima neke slike.
Turbo 3D + prošireni Osijek
bulebubuleja is offline  
Old 15.01.2018., 14:21   #5727
Da li su i vama nestali CineStar i CineStar 2 programi, nema ih od danas na bnet.
afra is offline  
Old 15.01.2018., 14:35   #5728
Quote:
afra kaže: Pogledaj post
Da li su i vama nestali CineStar i CineStar 2 programi, nema ih od danas na bnet.
Bila je akcija, pa su bili otvoreni od15.12.-15.01.
stipest is offline  
Old 15.01.2018., 14:36   #5729
Quote:
afra kaže: Pogledaj post
Da li su i vama nestali CineStar i CineStar 2 programi, nema ih od danas na bnet.
Kod mene ih ima, ali nema Fight Channel PPV-a
bulebubuleja is offline  
Old 15.01.2018., 14:38   #5730
Quote:
bulebubuleja kaže: Pogledaj post
Na Fight Channel PPV-u nemam sliku tj zacrnjena mi je slika već 10-tak dana.
Da li je i kod Vas tako ili ima neke slike.
Turbo 3D + prošireni Osijek
Pa to je kanal koji treba posebno platiti za svaki pojedinacni prijenos, kad ima neki. Ako nema, nema ni slike.
stipest is offline  
Old 15.01.2018., 14:40   #5731
Quote:
bulebubuleja kaže: Pogledaj post
Kod mene ih ima, ali nema Fight Channel PPV-a
Kod tebe ih ima, jer imas prosireni paket u kojem su oni. Svima su bili otvoreni do danas.
stipest is offline  
Old 15.01.2018., 14:47   #5732
Ponovo postavljam pitanje:
Quote:
bulebubuleja kaže: Pogledaj post
Na Fight Channel PPV-u nemam sliku tj zacrnjena mi je slika već 10-tak dana.
Da li je i kod Vas tako ili ima neke slike.
Turbo 3D + prošireni Osijek
bulebubuleja is offline  
Old 15.01.2018., 15:00   #5733
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Pa to je kanal koji treba posebno platiti za svaki pojedinacni prijenos, kad ima neki. Ako nema, nema ni slike.
Ne. Kad nema prijenosa onda idu ili stoje reklame. Ne bude zacrnjen ekran kao sada. Inače na ovom kanalu idu direktni prijenosi UFC-a ujutro kad ih ima uglavnom subotom ili nedeljom i njihova repriza dan poslije. Tokom tjedna idu reklame. Ne treba ništa posebno platiti.
Dakle ponovo bih nekog zamolio da pogleda da li mu je na Fight Channel PPV-u slika zacrnjena ili ima neke, bilo kakve slike
bulebubuleja is offline  
Old 15.01.2018., 16:13   #5734
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Bila je akcija, pa su bili otvoreni od15.12.-15.01.
Hvala puno na info!
afra is offline  
Old 15.01.2018., 17:23   #5735
Quote:
bulebubuleja kaže: Pogledaj post
Ne. Kad nema prijenosa onda idu ili stoje reklame. Ne bude zacrnjen ekran kao sada. Inače na ovom kanalu idu direktni prijenosi UFC-a ujutro kad ih ima uglavnom subotom ili nedeljom i njihova repriza dan poslije. Tokom tjedna idu reklame. Ne treba ništa posebno platiti.
Dakle ponovo bih nekog zamolio da pogleda da li mu je na Fight Channel PPV-u slika zacrnjena ili ima neke, bilo kakve slike
Ovako. Imamo tri Fight Chennela u B-netu. Prvi je SD na 210 mjestu . Drugi je FC World na 211 mjestu. Oba su u proširenom paketu. FC world postoji i u HD verziji na 49 mjestu. I imamo Figt Chanel PPV na 250 mjestu. Ovo PPV znaći Pay Per View ( Plati za pogledati). On ti je u listi kanala u PDF-u zasivljen,jer nije non stop u funkciji.
stipest is offline  
Old 15.01.2018., 18:04   #5736
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Kod mene osnovni + HD paket pa imam samo ove:
- DocuBox TV
- Travel XP
- wness TV
- Viasat Epic drama
- Planet Earth

Ove nemogu gledati:
- Doku TV
- Fine Living
- Woman
Sad pregledao i nasao da su mi otvoreni svi ovi gore navedeni TV programi (svih 8)

Promotivni Cinastar TV Premiere 1 i 2, i HD i SD ugaseni.

Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ovako. Imamo tri Fight Chennela u B-netu. Prvi je SD na 210 mjestu . Drugi je FC World na 211 mjestu. Oba su u proširenom paketu. FC world postoji i u HD verziji na 49 mjestu. I imamo Figt Chanel PPV na 250 mjestu. Ovo PPV znaći Pay Per View ( Plati za pogledati). On ti je u listi kanala u PDF-u zasivljen,jer nije non stop u funkciji.
Kod mene na ekranu sad stoji slika i svira muzika (na 250-om mjestu).
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 15.01.2018., 21:13   #5737
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ovako. Imamo tri Fight Chennela u B-netu. Prvi je SD na 210 mjestu . Drugi je FC World na 211 mjestu. Oba su u proširenom paketu. FC world postoji i u HD verziji na 49 mjestu. I imamo Figt Chanel PPV na 250 mjestu. Ovo PPV znaći Pay Per View ( Plati za pogledati). On ti je u listi kanala u PDF-u zasivljen,jer nije non stop u funkciji.
Znam da fight channel PPV nije stalno u funkciji, ali kad nije bio u funkciji do sada je išao bar njegov logo ili reklame, a sada mi na ekranu nema ništa - CRNI EKRAN. I da ponovim gledao sam DIREKTNE prijenose na njemu UFC-a uglavnom subotom i nedjeljom rano ujutro i reprize istih tokom dana godinama , bez ikakvog naknadnog plaćanja.
Opet jednostavno pitanje na kojeg nisam dobio odgovor. Da li vam je na FIGHT CHANNEL PPV-u trenutno crni ekran ili nije??????????????????????
bulebubuleja is offline  
Old 15.01.2018., 21:25   #5738
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ovako. Imamo tri Fight Chennela u B-netu. Prvi je SD na 210 mjestu . Drugi je FC World na 211 mjestu. Oba su u proširenom paketu. FC world postoji i u HD verziji na 49 mjestu. I imamo Figt Chanel PPV na 250 mjestu. Ovo PPV znaći Pay Per View ( Plati za pogledati). On ti je u listi kanala u PDF-u zasivljen,jer nije non stop u funkciji.
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Kod mene na ekranu sad stoji slika i svira muzika (na 250-om mjestu).
Quote:
bulebubuleja kaže: Pogledaj post
Znam da fight channel PPV nije stalno u funkciji, ali kad nije bio u funkciji do sada je išao bar njegov logo ili reklame, a sada mi na ekranu nema ništa - CRNI EKRAN. I da ponovim gledao sam DIREKTNE prijenose na njemu UFC-a uglavnom subotom i nedjeljom rano ujutro i reprize istih tokom dana godinama , bez ikakvog naknadnog plaćanja.
Opet jednostavno pitanje na kojeg nisam dobio odgovor. Da li vam je na FIGHT CHANNEL PPV-u trenutno crni ekran ili nije??????????????????????
Kak ti nije odgovoreno, pa odgovorio sam u postu iznad ovog tvog zadnjeg, iimao sam sliku-reklamu na ekranu i svirala je muzika, sad je momentalno prijenos borbe dva boraca u ringu.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 15.01.2018., 21:45   #5739
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Kak ti nije odgovoreno, pa odgovorio sam u postu iznad ovog tvog zadnjeg, iimao sam sliku-reklamu na ekranu i svirala je muzika, sad je momentalno prijenos borbe dva boraca u ringu.
Uh nisam vidio da si napisao. Poceo citati ono na vrhu sto si napisao, pa nisam nastavio citati.
Puno hvala Cilim na odgovoru. Morat cu ih zvati jer je kod mene i dalje crni ekran.
Hvala i stipest-u na trudu.
Pozdrav!
bulebubuleja is offline  
Old 16.01.2018., 13:45   #5740
Meni je Fight Chanel PPV na 250 mjesto zacrnjen i nema nikakvog programa.
stipest is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.